Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Parma Park

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 4]

1Parma Park - Page 3 Empty Parma Park Pią 03 Kwi 2015, 22:40

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Górzysty park usytuowany przy Stanwood Drive, jeden z większych i bardziej dzikich miejsc Santa Barbary. Przyciąga mnóstwem miejsc piknikowych, spokojem, a także tak poszukiwanym cieniem, które dają liczne dęby rosnące w tej okolicy. Znajdują się tutaj ścieżki konne i trasy do wędrówek pieszych. Często lądują tutaj paralotnie i lotnie przybywające z Gibraltar Road. Niestety, spora część parku spłonęła w pożarze w 2008 roku. 


51Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Nie 19 Kwi 2015, 21:56

Regina Smith

Regina Smith
No to mu wypluła tę miętówkę prosto w usta. 
Uśmiechnęła się, jakby to było naprawdę zabawne.
- Co mam ci powiedzieć, Andel? - zapytała, przekrzywiając nieco głowę.
- Mówiłam ci, że moi rodzice mają klub. I do tego klubu przychodzą różne znane i bogate osoby, no. A jak ta toja dziewcyzna sie znaaaa, to niech onaaa ci powie, co? Jak ona tak doskonale wie.

52Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Nie 19 Kwi 2015, 22:03

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Nie na to liczył Sasha. Trochę się zawiódł. Przełożył więc cukierka na lewą stronę, pozwalając łakociowi wypchać swój policzek, po czym nachylił się i... po prostu musnął jej usta swoimi, jakby nigdy nic. Wydawał się niesamowicie zadowolony z siebie.
Na wspomnienie Liluye poczuł jakiś kamień na żołądku, który pociągnął go w dół. Eee, ups?
-Po prostu ty mi o czymś nie mówisz, co, koleżanko?-powiedział luźno, wzruszając ramionami.-Dobra. Cokolwiek.=zmienił temat.-ile tu jeszcze zostajesz?

53Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Nie 19 Kwi 2015, 23:50

Regina Smith

Regina Smith
po tym co zrobił, cofnęła się o krok, przyłożyła mu dłoń do twarzy i odepchnęła.
- Debil - odparła inteligentnie ze śmiechem.
- A co mam ci mówić? Mam się tłumaczyć za rodziców? ich spytaj, boże. Ja mam swoje życie, co nie? I co tak wypytujesz o mojego tatę... co jest, zakochałeś się? Hehe.
Zastanowiła się chwile i zrobiła kilka roków, by wyminął Sashę i skierować się w głąb parku.
- Nie wiem. Kilka dni. A co?

54Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 09:17

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Odsunął się z uśmiechem, cholernie zadowolony z siebie. Nie pociągnął jednak tego tematu z żarcikami: "podobało ci się, nie udawaj" z bliżej nieznanego powodu.
Wzruszył ramionami.
-Może.-odparł jakże tajemniczo, niczym Sam Tajemniczy, a właściwie to w tym przypadku Sasha.
Po krótkim zawahaniu ruszył za nią.
-To znaczy siedem czy dwa?-dopytał.-No nie wiem. Można ogarnąć jakąś imprezę czy coś, nie?-zaproponował, wzruszając ramionami.

55Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 09:26

Regina Smith

Regina Smith
- Zależy od nastroju rodziców - odpowiedziała,w zruszając ramionami - i tego jak bardzo będziemy im grac na nerwach. Maja na głowie trójkę dzieciaków i niedorozwinięta ochronę - tu spojrzała w stronę swojego goryla.
- Imprezę? Lan party w twoim dusznym pokoiku, czy może coś bardziej socjalizującego?

56Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 09:37

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Pokiwał głową, zastanawiając się nad czymś.
-No to opanujcie się, bo imprezę trzeba ogarnąć!-stwierdził w końcu.
-Zawsze można otworzyć okno, nie?-zaśmiał się.-Myślałem raczej o czymś tłumniejszym, no ale...-rozłożył ręce.-...jak chcesz.

57Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 09:41

Regina Smith

Regina Smith
- Tłumniejszym? - zainteresowała się. Przystanęła i zwróciła się frontem do chłopaka.
- Ognisko na plaży? - Zaproponowała - piwo, gitarka, sztuczne ognie, kąpiel w oceanie po północy, seks na kocu i piasek w cipce? Łał.

58Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 09:45

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Zatrzymał się i przechylił lekko głowę na bok, przytakując.
-No, mógłbym się poświęcić. Tylko bez tej kąpieli. I nie za bardzo moge się odnieść do cipki.-roześmiał się.-Ale reszta...-zrobił krok do przodu z dosyć głupim uśmiechem.
Cóż, to chłopak, nie?

59Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 09:48

Regina Smith

Regina Smith
- Dobra, to będziesz miał okazję, by zaliczyć swoją dziewczynę - dodała, nawet nie zwracając uwagi na jego głupi uśmiech Zaczęła iść dalej.
- W ogóle, powiedz mi, jaki jest sens, ze mieszkasz nad oceanem a boisz się wody?

60Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 10:03

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Przewrócił oczami, a uśmiech mu zszedł.
-Nie jest moją dziewczyną.-zauważył, wzdychając.-Nie wiem co musiałbym zrobić, by w końcu zrzuciła przy mnie ciuchy.
Ruszył za nią, oglądając się na chwilę na karka.
-No... urodziłem się tutaj, nie?-odpowiedział, trochę zdziwiony pytaniem. Miał teraz trochę podejście: "a można inaczej?".

61Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 10:05

Regina Smith

Regina Smith
Ona tez wywróciła oczami.
- Dobra, ale serio chcesz spędzić całe życie nad znienawidzonym oceanem pracując jako boy hotelowy? - zapytała, zdziwiona, ze ktoś może nie mieć innych planów.
- Nie wiem, na studia ci się nie chce iść? Co cie tak nieprawdę interesuje, co?

62Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 10:23

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Wziął głęboki oddech i się zatrzymał, nagle patrząc pod swoje stopy.
-Wiesz, lubię tą pracę, nie?-wzruszył ramionami, grzebiąc butem w ziemi. Pokręcił głową, słysząc samego siebie.-Muszę mieć z czegoś kasę, ok?-odezwał się, trochę ostrzej, ale zaraz machnął ręką, odpuszczając sobie ten cały ton i temat.
Gdyby nie Matylda... to by sobie wyjechał gdzieś na czerwone piaski. Piasek, piasek i zero wody.
-Co? No... nie wiem.-westchnął.-To nigdy jakoś nie była opcja.-powiedział, nie patrząc na nią.

63Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 10:36

Regina Smith

Regina Smith
- E, dlaczego? - zapytała zdziwiona.
- Jak lubisz pracę w hotelu, to czemu nie będziesz pracować w jakimś z dala od Santa Barbara? - zdziwiła się. Dla niej to było proste jak budowa cepa, co nie?
- Dorosły jesteś, chyba możesz podjąć jakąś decyzję.

64Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 13:10

Sasha Anděl

Sasha Anděl
-Co dlaczego?-zdziwił się.-Dlaczego lubię tą pracę czy potrzebuję kasy?-westchnął.
-Nie myślałem o tym nigdy.-przyznał, marszcząc czoło.-No ale jak nie tu to gdzie?-zapytał.-Wiesz, mam tu kumpli, nie?
Ale... może faktycznie mógłby stąd wyjechać. Z dala od ciotki. Nie chciał być niewdzięczny, no ale... męczyła go. No ale: GDZIE?
Prychnął.
-Co, myślisz, że nie umiem jej podjąć?-zapytał jakże buńczucznie.

65Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 13:12

Regina Smith

Regina Smith
- No dlaczego lubisz tę pracę, co? - dopytała.
Przestąpiła z nogi na nogę. Zdjęła jeden z klapków i zaczęła chować palce u stóp w piasku.
- Lubisz plażę? - zapytała.

66Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 13:37

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Zawahał się. Była w sumie wygodna. Nie była ciężka, miał mieszkanie na miejscu, mógł bez problemu widywać się ze znajomymi, spotykał... uhm, wielu ciekawych ludzi. Pani Loveless w sumie była całkiem w porządku. Pieniądze wpływało stale na konto. No... było ok, nie?
-No, nie wiem. Jest spoko. Po prostu. No... lubię być z ludźmi.-wytłumaczył pokrętnie.
Obserwował co robi.
-Plażę? No... sam piasek jest ok.-zaryzykował stwierdzeniem, patrząc na nią podejrzliwie.

67Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 13:42

Regina Smith

Regina Smith
- Ale nie lubisz oceanu. To wyjedź na pustynię - wzruszyła ramionami.
- A z ludźmi możesz być i na pustyni. No, pojedziesz na studia, nie, poznasz nowych takich samych kasztanów jak ty, zrobicie sobie wiesz, kasztanowisko...
Spojrzała na niego i ledwo powstrzymywać śmiech. Zaczęła się wycofywać, jakby szykując się do ucieczki w odpowiednim momencie.
- Słyszałm, ze w Appaloosa otworzyli nowy kierunek, wiedza o kasztanach.

68Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 13:45

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Parsknął śmiechem.
-Tak. Może od razu do Arizony, co?-prychnął.
Zamknął usta i wziął oddech, patrząc na nią wzrokiem typu: "srsly?".
-Zajebiście śmieszne, Regina.-stwierdził, zaciskając usta, by się nie roześmiać. Zmrużył oczy, patrząc, jak się cofa. Nie poruszył się aż do pewnego momentu... w którym na nią wyskoczył, mając zamiar złapać!

69Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 13:48

Regina Smith

Regina Smith
- O nie, nie, nie nie - wołała, gdy ten ją złapał - o Boże, zaraz zginiesz Andel! Bo cię ugryzę, seryjnie! Jezu!
Aż zaczęła wierzgać. 
- O boże, ale jesteś popieprzony - skwitowała.

70Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 13:57

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Roześmiał się, niesamowicie zadowolony, że ją złapał, pewnie unosząc i obracając wokół własnej osi, bo tak przecież było śmiesznie.
-Chcę zobaczyć, jak próbujesz.-stwierdził, nie puszczając jej.
Zmienił nieco chwyt, by ją utrzymać, jak zaczęła wierzgać. Hoho, ale zabawnie!
-Ja jestem popieprzony? To ty wierzgasz jak koń!

71Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 13:59

Regina Smith

Regina Smith
Jak tak prosił, to go ugryzła. W ucho. Jak tylko zwolnił uścisk, to się wyrwała i pobiegła przed siebie, gubiąc przy tym klapki. To chyba było jej ulubione zajęcie - gubienie obuwia.

72Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 14:04

Sasha Anděl

Sasha Anděl
-Ał!-złapał się za ugryzione miejsce i przez chwilę, zdezorientowany, stał tak.
-Jezu, czy ty naprawdę pretendujesz na Kopciuszka?-parsknął, łapiąc jej klapki, po czym zaczął ją gonić.
Smarkacze.
-Dopadnę cię, Smith!

73Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 14:07

Regina Smith

Regina Smith
- Goń się, Andel! Głupek! - rzuciła inteligentnie Smithówna, zadzierając kiece i biegnąć przez park. Przeskoczyła jakiś koszyk piknikowy i popchnął jakieś dzieciaki, pokazując jaka to jest kulturalna dziewucha.
Oczywiście za nimi biegł już goryl Reginy, który po chwili złapał za frak Sashę.

74Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 14:10

Sasha Anděl

Sasha Anděl
I już miał zamiar omijać dzieciaczki na kocyczku, mając zamiar później przeprosić je za Reginę, gdy.... nagle wystopował.
-SERIO?!-zapytał, oglądając się na karka.
No kurwa! Przecież nic takiego nie zrobił!

75Parma Park - Page 3 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 14:12

Regina Smith

Regina Smith
- Wybacz, taka praca - odpowiedział ochroniarz i zaczął go ciągnąć w stronę wyjścia z parku.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach