Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Parma Park

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

1Parma Park - Page 4 Empty Parma Park Pią 03 Kwi 2015, 22:40

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Górzysty park usytuowany przy Stanwood Drive, jeden z większych i bardziej dzikich miejsc Santa Barbary. Przyciąga mnóstwem miejsc piknikowych, spokojem, a także tak poszukiwanym cieniem, które dają liczne dęby rosnące w tej okolicy. Znajdują się tutaj ścieżki konne i trasy do wędrówek pieszych. Często lądują tutaj paralotnie i lotnie przybywające z Gibraltar Road. Niestety, spora część parku spłonęła w pożarze w 2008 roku. 


76Parma Park - Page 4 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 14:18

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Prychnął.
-No ale co tym razem? Księzniczka nie może się przemęczać czy co? Wiesz, byłoby łatwiej, gdybyśmy sobie ustalili jakieś reguły, nie?-zagadnął, starając się brzmieć rozsądnie.
Chyba ta cała z ochroniarzami zaczęła być,  hmmm, zbyt powszednia by się tym za mocno ekscytować.

77Parma Park - Page 4 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 14:23

Regina Smith

Regina Smith
Ochroniarz się zatrzymał, ale wciąż trzymał chłopaka za koszulkę. Uniósł go do góry, jak jakiegoś kociaka. 
- Reguły? To znaczy? - Zapytał inteligentnym tonem - jeśli masz zamiar się z nią częściej widywać, to muszę cię dokładniej sprawdzić. Takie zasady.

78Parma Park - Page 4 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 14:25

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Sasha wciągnął powietrze przez nos i wywrócił oczami ku górze. Boże, ale jego życie jest ciężkie czasami.
-No na przykład moglibyśmy sobie zaznaczyć granicę, po której przekroczeniu wyciągasz mnie na siłę z obiektu, nie?-rzucił luźno, unosząc ramiona.-Jak to dokładniej sprawdzić?-zaniepokoił się.

79Parma Park - Page 4 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 14:28

Regina Smith

Regina Smith
- Co robisz, kim są twoi rodzice, opiekunowie, co nosisz przy sobie, jakie masz plany, gdzie cię można spotkać... - zaczął wymieniać.
Puścił Sashę.
- Twoje zamiary wobec panny Smith i poziom spoufalenia się. A teraz, opróżniaj kiszenie, muszę sprawdzić, czy nie masz prezerwatyw.

80Parma Park - Page 4 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 14:32

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Uniósł brwi.
-Ale co? Mam ci teraz odpowiadać?-zapytał, w szoku.-A co, jak skłamię?-uśmiechnął się głupio, choć prawdopodobnie nie powinien teraz żartować.
Wyprostował na sobie bluzkę.
-Nie boisz się, że w momencie, gdy się zajmujesz mną to Regina ci spieprzy?-zapytał luźno, unosząc brwi.
A potem parsknął na jego polecenie, ale wywrócił kieszenie na zewnątrz, wyciągając z nich to, co w nich miał.
-To co, lepiej bez gumek?-zagadnął, ponownie się narażając.-No... kumplujemy się z Reginą, nie?

81Parma Park - Page 4 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 14:35

Regina Smith

Regina Smith
- Prawo jazdy - poprosił ładnie, a potem wskazał na Reginę, która ciągnął drugi ochroniarz.
- Nie ma szans, ze ucieknie - prychnął, pewny siebie.
- Sprawdzimy cię na swój sposób, Andel.
Regina nie była zadowolona, że kolejny kark nią szarpał. W końcu się wyrwała i podbiegła do Sashy by mu się rzucić na plecy.
- Zostaw go, bucu, to mój kolega - zagroziła - jak mu zrobić kuku, to powiem tacie, że mnie spoglądasz pod prysznicem!

82Parma Park - Page 4 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 14:39

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Z westchnieniem wyciągnął dokument i podał mu, by potem skrzyżować ręce na klatce piersiowej. To prawie jak umawianie się z córką prezydenta.
-Ugh.-wydał z siebie, gdy Regina na niego wpadła i machinalne ręką sięgnął do tyłu, łapiąc ją... gdzieś. Uśmiechnął się do niej głupio.-Patrz. Zaraz będziemy legalnymi znajomymi. Tylko muszę przejść jakiś test.-oświadczył jej dumnie, rozbawiony.
-Oni z tobą włażą nawet do łazienki?-zdziwił się.-Ej, Regina, masz wolny etat?

83Parma Park - Page 4 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 14:42

Regina Smith

Regina Smith
Słysząc jego głupi teks to łazience, odsunęła się i pchnęła do przodu, ku ochroniarzowi.
- Sprawdźcie go dokładnie! - zarządziła.
- Sprawdzimy!
- Doskonale. A teraz macie mnie zawieźć na promenadę, bo muszę wydać pieniądze. 
Ochroniarz schował prawo jazdy Sashy i chyba... nie zamierzał mu dzisiaj oddawać.
- To co, Adnel, widzimy się jutro?

84Parma Park - Page 4 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 14:46

Sasha Anděl

Sasha Anděl
-...Regina!-zaprotestował, nie wierząc, że znowu dał jej się w coś wpakować. Boże, nie cierpiał tej dziewczyny! Po co on się z nią męczył!
Rozłożył ręce.
-Halo, potrzebuję tego!-mruknął, wskazując na swoje prawo jazdy. Zacisnął usta.-Jutro?

85Parma Park - Page 4 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 14:48

Regina Smith

Regina Smith
- Tak, jutro. Jutro ci oddam prawo jazdy - zarządziła dziewczyna, spoglądając na ochroniarzy.
- I w ramach podkiełkowania, zaprosisz mnie na kawę. I tę imprezę na plaży, co nie? 
Wyszczerzyła zęby, i zamrugała oczkami, jak lolitka.

86Parma Park - Page 4 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 14:53

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Przeczesał palcami włosy, wzdychając. Ja pierdole.
-Jezu, Regina... Masz szczęście, że masz cycki.-burknął.-Dobra, to jutro. Ale nie zgub tego, bo załatwisz mi nowe.-zarządził, nie mając zamiaru oddawać jej całkowicie kontroli nad swoimi poczynaniami. Jakieś pozory trzeba sprawiać, nie?

87Parma Park - Page 4 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 14:55

Regina Smith

Regina Smith
- Uważaj se z tymi cyckami co? - Powiedziała. Sięgnęła do torebki i wyciągnęła paczkę miętówek. wsadziła jedną do ust... po czym odeszła, wraz z ochroniarzami.
Ten typ tak ma!

/zt

88Parma Park - Page 4 Empty Re: Parma Park Pon 20 Kwi 2015, 14:56

Sasha Anděl

Sasha Anděl
No przecież MIAŁA cycki! Boże. Dziewczyny. Powinien sobie dać z nimi spokój i szczęśliwie żyć z Kenny'm, i przez resztę życia grać z nim na konsoli, i jeść pizzę.

/zt

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach