Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Eos Lounge

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 6]

1Eos Lounge  - Page 6 Empty Eos Lounge Pią 03 Kwi 2015, 22:42

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Jeden z ekskluzywniejszych i modniejszych klubów w Santa Barbarze. Nie ma tu stricte selekcji, ale nie wpuszcza się tutaj przypadkowych lub już wstawionych osób.
Puszczana jest tutaj typowo klubowa muzyka.
Wystrój jest nowoczesny – atmosfery nadają neony, białe, skórzane obicia kanap i szklane stoliki. Możesz tu spróbować wielu popularnych drinków, które do stolika dostarczy ci atrakcyjna kelnerka. Jeżeli ładnie uśmiechniesz się do DJ'a to jest szansa, że puści twoją ulubioną piosenkę.


126Eos Lounge  - Page 6 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 14:23

Liluye

Liluye
- To już ci mówiłam. Jej ojciec to kłopoty, a zadawanie się z córkami.. to samo - odpowiedziała.
- Dlatego prosiłam, żebyś trzymał sie z daleka. Jakby nie dość dobrym sygnałem było dla ciebie to, co ci się stało i to kto za nią ciągle chodzi.

127Eos Lounge  - Page 6 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 14:24

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Zacisnął szczękę.
-Ciągle mi nic nie mówisz.-odezwał się, nie patrząc na nią.-Dlaczego on lub ona ci zagrażają? I kim on jest? Bo rozumiem, że szef ochrony to tylko bajeczka?

128Eos Lounge  - Page 6 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 14:25

Kenny Liu

Kenny Liu
63 ślepy los 5

Koleś dostał w klejnoty i jebnął o ziemię, a ochrona jak na złość postanowiła sobie dzisiaj zrobić luźny dzień.
Nie zwlekając wziął Jess pod ramię i wyprowadził ją z klubu póki metrocwel leżał i płakał nad swoimi orzeszkami. No i cały czas ciekło mu z nosa, co odebrało mu ochotę na tańce.
jak już znaleźli się na zewnątrz odwrócił się do dziewczyny i wymigał "masz może chusteczkę?", bo jego rękaw już nasiąknął posoką.

129Eos Lounge  - Page 6 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 14:30

Liluye

Liluye
- Nie mi, tylko tobie! Narobisz sobie długów i.. i zobaczysz - westchnęła. No dobra, jej też, ale chwilowo nic nie zrobiła. Na jej niekorzyść działało tylko to, że była w gangu, ale pewnie o tym nic nie było wiadomo. W końcu to przynieś, wynieś, pozamiataj.
- Szef ochrony? - zmarszczyła brwi - Pewnie też. Kto wie - przejechała palcami po nodze by strzepnąc z niej piasek.
- Oh, sama na siebie bata kręcę - fuknęła do siebie.
- Musisz mi coś obiecać - spojrzała na Saszę.

130Eos Lounge  - Page 6 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 14:36

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Irytowało go, że mówiła zagadkami. Nic nie chciała mu wytłumaczyć, ciągle coś kryjąc. I nie było nic bardziej niepokojącego niż świadomość, że twoja przyszła-niedoszła dziewczyna ma przed tobą jakiś czarny sekret.
-Też? Też oprócz czego? O czym ty mówisz, Liluye?-nie ukrywał już frustracji.
Podniósł się z chodnika.
-Nie, Liluye. Nic ci nie będę obiecywać.-powiedział, niesiony emocjami.-Bo nawet nie mam pojęcia na co się zgadzam lub nie zgadzam.
Boże, w co on się wplątał.

131Eos Lounge  - Page 6 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 14:42

Liluye

Liluye
Nie podnosiła się patrząc na blondyna.
- Obiecuje ci, że ci wyjaśnie wszystko co wiem. I wtedy sobie zadecydujesz.. co chcesz. Ale musisz mi obiecać, że nie bedziesz tego wygadywał. I na pewno nie Reginie - obserwowała go.
- I wierz mi, że to dużo bo mogę ostro oberwać ufając ci teraz - dodała. To było głupie. Absolutnie głupie.

132Eos Lounge  - Page 6 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 14:44

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Chwilę milczał, wpatrując się w nią bez słowa. W końcu jednak skinął głową. I czekał.

133Eos Lounge  - Page 6 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 14:46

Liluye

Liluye
Podniosła się, otrzepała tyłek i poszli do hotelu.
zt->hotel->pokoj lil

134Eos Lounge  - Page 6 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 14:49

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
26 ślepy los 3

Podeszła ochrona i chyba nie da sie przekonać.
- No ej weż! Przystawiał się cwel jeden do mnie i do - wskazała palcem na Ritę, która zaczęła jakiś dziwny taniec.
- E. Rita? W porządku? - nie było w porządku - Kurwa! Dzwońcie po coś! Karetka! Ten chuj coś jej musiał zrobić! - zaczęła się drzeć na całe gardło.

135Eos Lounge  - Page 6 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 14:52

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Na szczęście karetka jeszcze nie odjechała. Okazało się, że Rita była pod wpływem tej samej substancji co dziewczyna, którą próbował porwać jeden z napastników. Nie było potrzeby hospitalizacji (w końcu służba zdrowia jest tu droga, co?), więc zalecono picie dużej ilości płynów, by wypłukać narkotyk i odpoczynek. Cóż, do klubu weszła policja i zakończyła definitywnie imprezę. TA-DA!

136Eos Lounge  - Page 6 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 15:18

Jess Meriwether

Jess Meriwether
Jess chetnie opuscila klub, idac za Liu i nie odwracajac sie do pobitego surfera. Dobrze mu. Gdy znalezli sie na zewnatrz, odetchnela. Z troska spojrzala na Liu i z torebki wyciagnela chusteczki. Wspolczula mu wiec delikatnie dotknela jego twarzy, by zetrzec krew.
Moj bohater. Usmiechnela sie.

137Eos Lounge  - Page 6 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 17:19

Rita Bishop

Rita Bishop
Ricie film zaczął się urywać, gdy Evangelia wbijała kolesiowi do głowy, żeby znalazł sobie inne miejsce do zabawy, z dala od nich. Prawdopodobnie niezbyt świadoma, musiała polegać na tym, że Eva zabierze ją do hotelu.

138Eos Lounge  - Page 6 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 20:42

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva wyszła trzymając Ritę w pozycji pionowej.
- Pójdziemy ładnie do hotelu. Ani mi się waż umierać po drodze, tak? Nie mam łopaty, żeby cię z godnością pogrzebać.
I poszły do hotelu.

/zt

139Eos Lounge  - Page 6 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 20:45

Kenny Liu

Kenny Liu
Wział chusteczkę i wsadził sobie do nosa.
- Dzięki - powiedział a pokazał "żałosny bohater" i sie zaśmiał bez humoru.
- Co robimy? - powiedział odsłaniając usta.

140Eos Lounge  - Page 6 Empty Re: Eos Lounge Sro 15 Kwi 2015, 20:49

Jess Meriwether

Jess Meriwether
Odprowadzę Cię.
Stwierdziła, bo mimo wszystko była pewna, że więcej opieki teraz przyda się Liu niż jej samej. Dwa razy jednego wieczora nie będą ją zaczepiać! Dlatego też kiwnęła głową i skierowała się w stronę miejsca zamieszkania przyjaciela.

zt

141Eos Lounge  - Page 6 Empty Re: Eos Lounge Pią 17 Kwi 2015, 14:50

Regina Smith

Regina Smith
// 27.07.2013, koło 21:00

Regina Smith na pamiętnej imprezie (na której ona olała potem Sashę)wyłapała niezłego kolesia, z którym chętnie umówiła się na następną imprezę. Miał dobry samochód, pachniał miętówkami i chyba miał na imię Jack. Lecz dziewczyna rozczarowała się wielce, gdy ten ją wystawił do wiatru, olewając ją pod klubem.
Zamiast spędzić z nią imprezę, ten wolał wziąć do swego jaguara dwie RUDE dziewczyny.
Kurw,a one nawet duszy nie mają!
Ta zniewaga krwi wymaga... Nikt nie będzie jej spierdalać z wakacyjnego podrywu.
Dodzwoniła się do ojca i, z płaczem, opowiedział mu co się stało...
Lepiej,żeby miał ten wóz ubezpieczony!


/ zt

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach