Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Arizona Drive

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 9]

1Arizona drive - Arizona Drive Empty Arizona Drive Pon 19 Maj 2014, 16:20

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Czteropasmowa, stanowa droga szybkiego ruchu. Przez większość czasu jest poprowadzona zupełnie prosto, jedzie się jak po sznurku, więc uwaga, żeby nie przysnąć z nudów! Arizona Drive prowadzi z Phoenix do Appaloosa City.

2Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Pią 22 Sie 2014, 21:34

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Dom dr Hernandez >

Bujali się w starej Impali Catherine. W sumie byłoby jej wstyd takim rzęchem zajechać, gdyby wszyscy nie wyglądali so fabolous! Teraz się nie przejmowała. Muzyka głośno grała, a w aucie było na pewno wesoło. Jechali dość szybko, ale lekarka była w pełni trzeźwa i skupiona na drodze. Wszystko miała pod kontrolą. Zbliżali się do Appaloosa City, a światła miasta były widoczne z daleka.
- Gotowi na noc naszego życia?! - zawołała rozochocona.

ZT wszyscy > Słodka Brzoskwinka

3Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Pon 01 Wrz 2014, 22:35

Jonathan Harper

Jonathan Harper
<-- Biuro szeryfa

Jon odwrócił się do Cath udając oburzenie - Co to ma znaczyć? Ja potrafie byś spontaniczny! - splótł ręce na piersi.
- Widziałem, właśnie byłem się z nią spotkać. Był tam jeszcze jej kochaś. Człowiek-góra. Czemu pytasz?
Wjechali do Appaloosy

zt x2

4Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Czw 04 Wrz 2014, 19:22

Connor Eastman

Connor Eastman
Eastman wsiadł na motor i pognał do Appaloosa czym prędzej. Miał na głowie coraz więcej rzeczy, bał się, ża lada chwila Święci dowiedzą się kogo dziewczyną jest Liluye. W sumie co zrobi, może się jedynie postawić, dostanie wpierdol, pewnie trochę zbiednieje i Sue odpuści. Wbrew pozorom to nie był zły facet.

/zt

5Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Pią 05 Wrz 2014, 13:10

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Przystanek autobusowy >

Jechała drogą Arizona Drive. Oczywiście nie prowadziła, a jechała sobie autobusikiem. Siedziała i niemalże przysypiała. Droga była monotonna, ale na szczęście niezbyt długa.

ZT > bar u brandona

6Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Wto 16 Wrz 2014, 23:37

Connor Eastman

Connor Eastman
/przeskok, 12 lutego, około południa

Eastman wsiadł na motor i ruszył do Appaloosa, dawno się nie widział z Liluye, ale już trochę ochłonął, także Indianka może czuć się nieco bezpieczniej, że Connor nie będzie na nią aż tak mocno krzyczał w tym szpitalu. Jechał wprost ku szpitalowi.

-> Szpital Psychiatryczny im. Beatrice O'Dwyer

7Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Czw 18 Wrz 2014, 12:08

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Dom >

Wreszcie miała sprawne auto i mogła nim jeździć gdzie tylko chciała (jeśli zatankowała). Więc postanowiła odstawił na chwilę naukę na bok i wybrała się samotnie na jakiś shopping do Appaloosa. Joan miała rację, ciągnęło ją ku dużemu miastu i nawet się przed tym nie broniła.
Wjechała na Arizona Drive i pomknęła ku Appaloosa.

> Appaloosa

8Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Wto 30 Wrz 2014, 21:16

Connor Eastman

Connor Eastman
-> Przyczepa Loco

Connor jechał sobie motorem myśląc o tym wszystkim co ostatnio się zdarzyło. Miał naprawdę sporo do przemyślenia, ale teraz wypadało się skupić na drodze. O tak! Jechał dalej do szpitalu psychiatrycznego.

-> Szpital Psychiatryczny im. Beatrice O'Dwyer

9Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Sro 01 Paź 2014, 09:49

Maro Salinas

Maro Salinas
---> Przyczepa Maro

Jechałem powoli, mimo wszystko chłodny wiatr smagał moją twarz. Czy myślałem o czymś konkretnym, nie, no może o nie wypitym piwie zostawionym na stole, cholera będzie ciepłe. Zatrzymałem motocykl na niewielkim zjeździe przy drodze, stąd był dobry widok i na góry i na miasto. Niezłe miejsce dla zakochanych, nie sprawdzałem czy za barierką leży kupa kondomów. Może i moje, aż uśmiechnąłem sie do siebie. Trochę myślałem o tej całej akcji. Poprosiłem o dzień wolnego. Szef nie robił kłopotów. Nie było większych napraw wiec cieszyłem się urlopem.
Siedząc tak pełen przemyśleń o ciepłym piwie na stole w przyczepie posłałem jeszcze jednego smska.

10Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Sro 01 Paź 2014, 10:24

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Maro z pewnością miał w pamięci plan skoku na magazyn w Appaloosa, więc Sue Baker nie musiał się martwic, ze łysy święty przestanie być czujny. Teraz zatem był test jego instynktów... 
Mnożnik na spostrzegawczość, próg 20. Jeśli przeskoczysz, to zauważasz w oddali samochód dostawczy jadący do miasta.

11Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Sro 01 Paź 2014, 10:30

Maro Salinas

Maro Salinas
11+2*5=21

Już miałem jechać do domu gdy miną mnie dostawczak, był idealny taki o jakim mówił Baker. Nie czekałem długo wskoczyłem, na motocykl.
- Kurwa i po urlopie... - mruknąłem po czym ruszyłem za samochodem w stronę miasta.

12Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Sro 01 Paź 2014, 10:41

Mistrz Gry

Mistrz Gry
ślepy los:


1,3,4 - spokojnie jedziesz za dostawczakiem
2,5 - samochód się oddala, musisz nieco przyspieszyć, bo go zgubisz!
6 - kierowca zauważa, że go śledzisz i zaczyna uciekać!

13Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Sro 01 Paź 2014, 10:45

Maro Salinas

Maro Salinas
1

Nie zbliżałem się zbytnio do niego, trzymałem go na dystans, ale tak by go nie zgubić.
I co mam go poprosić by pożyczył mi wóz bo chce meble przewieźć... Nie no chyba trzeba go buchnąć...

14Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Sro 01 Paź 2014, 10:48

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Za kilka minut samochód będzie wjeżdżał na drogę do Old Whiskey... decyzja: czy załatwiasz sprawę na drodze czy przy knajpie Elmira?

15Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Sro 01 Paź 2014, 11:07

Maro Salinas

Maro Salinas
Gdy bus zjechał w kierunku miasta pojechał za nim by sprawdzić czyj jest... Oczywiście cały czas zachowywałem odległość by nie wzbudzić podejrzeń. Przecież nie zajadę mu drogi i nie zabiję swoim uśmiechem co z tego że był zabójczy.

16Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Sro 01 Paź 2014, 11:10

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Maro mógł zauważyć logo na dostawczaku - Elmir's Dinner. 
Mężczyzna teraz zrównał się z samochodem, kierowca nie zwracał uwagi na motocyklistę.

17Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Sro 01 Paź 2014, 11:18

Maro Salinas

Maro Salinas
Minąłem samochód wyprzedzając go po czym pojechałem kilka ulic dalej zostawiając motocykl pod warsztatem. Gdzieś z kufra wygrzebałem śrubokręt i poszedłem w kierunku Elmir's. Nie na widziałem chodzić z buta, ale cóż. Nie nie zamierzałem też tam jeść obiadu. Stanąłem kilka ulic przed, odpaliłem papierosa i ze spokojem czekałem dostawę.

---> http://www.oldwhiskey.pl/t67-elmir-s-dinner

18Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Sro 15 Paź 2014, 10:31

Connor Eastman

Connor Eastman
Eastman jechał prosto do swojej kobiety, aby ją odebrać ze szpitala psychiatrycznego w Appaloosa. Był służbowym samochodem, bo naprawdę nie chciał wieźć jej przez taki kawał drogi motocyklem. Poza tym ona była chyba trochę lub bardzo zmęczona tym wszystkim i jazda na niewygodnym chopperze to nie byłby chyba szczyt marzeń Liluye, nieprawdaż?

-> Szpital Psychiatryczny im. Beatrice O'Dwyer

19Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Sro 22 Paź 2014, 17:09

Connor Eastman

Connor Eastman
/z Old Whiskey

Wsiadł na motor, zabrał trochę pieniędzy i postanowił pojechać do Appaloosa, chciał tam zrobić zakupy, bo pewnych rzeczy nie mógł kupić w Old Whiskey, gdyż zwyczajnie nie było tutaj takich sklepów. Eastman jechał szybko, bo nie chciał stracić za dużo czasu.

/zt -> Sklep komputerowy "Machine"

20Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Pon 24 Lis 2014, 22:15

Ron Brody

Ron Brody
/ Z -> http://www.oldwhiskey.pl/t414p360-dom-dr-hernandez#23233 x2

Jechali teraz Impalą otoczeni z obu stron pustynią. Ron jakoś nic nie mówił, a myślał o ostatnich wydarzeniach lub po prostu słuchał muzyki, jeśli leciała dobra nuta. W sumie nudna jazda autem, ale co poradzić - takie życie.

21Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Pon 24 Lis 2014, 22:16

Catherine Hernández

Catherine Hernández


Sialalala jechali sobie spokojnie do Appaloosa przy muzyce jaka grała w radyjku. A grała taką jaką Ron wybrał. Cath już od dawna nie prowadziła swojej Impali i mało miała tu do gadania.
Ruszyli Arizona Drive ku miastu.
- A ty co taki nie w humorze? Coś się stało? - mruknęła nagle do Rona, spoglądając na niego kątem oka. Miała nadzieję, że mu przeszło.

22Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Pon 24 Lis 2014, 22:26

Ron Brody

Ron Brody
Spojrzał się kontem oka na nią i powiedział szczerze oraz krótko, tylko:
-Nie. To gdzie jedziemy ?-było to ważne pytanie, bowiem bez niego dalsza podróż byłaby bez sensu.

23Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Pon 24 Lis 2014, 22:32

Catherine Hernández

Catherine Hernández
- Słodka Brzoskwinka. - odparła krótko i poprawiła się w fotelu. No i pojechali dalej.

zt 2x > Słodka Brzoskwinka

24Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Nie 14 Gru 2014, 23:17

Joan Wharton

Joan Wharton
/z przychodni/

Joan spokojnie prowadziła samochód, zgodnie z przepisami, w ogóle prawilnie, jak nic. Wpatrywała się w drogę. Pewnie z Cath gadały o jakiś błahostkach czy innych bzdurach.

/zt ->Appaloosa/

25Arizona drive - Arizona Drive Empty Re: Arizona Drive Pon 22 Gru 2014, 12:19

Amanda Pie

Amanda Pie
/początek
/noc

Mandy jechała spokojnie do Old Whiskey, z bagażnikiem wypakowanym zakupami. Wybrała się na weekend do Phoenix i wydała całą pensję na ciuchy!
Słuchała radia i śpiewała, fałszując, do piosenek Madonny.
Aż… jej auto niebezpiecznie zwolniło, a ona o mało nie straciła panowania nad kierownicą!
-AAAA! - pisnęła i zahamowała gwałtownie.
Jakimś cudem zjechała samochodem na pas dla poszkodowanych kierowców. Odczekała chwilę aby zebrać myśli, wysiadła i dostrzegła, że chyba złapała gumę.
O nie!
Wyciągnęła telefon aby zadzwonić po pomoc drogową, ale nagle przypomniała sobie, że jest rozładowany.W końcu przez godzinę grała w Angry Birds u pedikiurzystki!
-Umrę tu, umrę! - jęknęła, po czym stanęła z wyciągniętą ręką, licząc na to, że ktoś będzie tędy jechał i się zatrzyma!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 9]

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach