Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.

You are not connected. Please login or register

Czerwone skały

Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 21 z 21]

1 Czerwone skały on Pon 19 Maj 2014, 16:21

First topic message reminder :

Czerwone skały to jedne z najciekawszych i najpiękniejszych elementów krajobrazu, jakie można napotkać podczas podróży po Arizonie. Okoliczne tereny są nieco bogatsze w roślinność, która pięknie współgra z niezwykłym kolorem skał.
Asfaltowa droga prowadząca do Old Whiskey, poprowadzona nieopodal skał jest jedną z częściej i chętniej uczęszczanych, właśnie ze względu na jej malowniczość.

Zobacz profil autora

501 Re: Czerwone skały on Pon 13 Lip 2015, 22:21

- Nie - pokręcila głową - Musze się zebrać w sobie. Po to byłam na pustyni - wyjaśniła.
- Muszę.. się ogarnąć. Widzisz jak wygladam.. - wzruszyła ramionami - W głowie mam nielepszy syf - dodała, krzywiac się nieznacznie.

KP Liluye

Funny you're the broken one
but I'm the only one who needed saving
Cause when you never see the lights
it's hard to know which one of us is caving
Zobacz profil autora

502 Re: Czerwone skały on Pon 13 Lip 2015, 22:25

-A ja jeszcze miałem czelnośc się pojawić. Wybacz.
W tym momencie jego sumienie wrzeszczało. Był samolubny i to bardzo. Nie zważał na to, jak może czuć się Liluye... Nigdy nie brał jej uczuć pod uwagę.
-Jestem jebanym samolubem... kurwa. - Popatrzył w ziemię i szeptał zły na siebie.
-Liluye... ja... -Nie dokończył. Nie wiedział jak. Nie chciał obiecywać... Znowu.

Zobacz profil autora

503 Re: Czerwone skały on Pon 13 Lip 2015, 22:33

Nie wiedziała co odpowiedzieć. Był samolubny, od zawsze. Powinna zaprzeczyc? Nie chciała kłamać.
- Twój powrót nic nie zmienia.. przynajmniej nie w tej sprawie - przydałby jej się teraz Victor. Pewnie by ją opieprzył za to, jak wygląda i do jakiego stanu się doprowadziła. Moze to by pomoglo? Mial jej pomóc, ale nie zdążył.
- Tak? - uniosła brwi, czekając aż dokończy.

KP Liluye

Zobacz profil autora

504 Re: Czerwone skały on Pon 13 Lip 2015, 22:43

-Liluye... - Delshay wstał i chwycił ją za rękę. Delikatnie pociągnął ją tak żeby wstała.
-Chciałem wyciągnąć Cię na kolację, żebys odzyskała trochę kolorów. No ale nie udało się. Teraz, jak masz mętlik w głowie to poćwiczymy. Uwierz, że nic tak nie pomaga jak ćwiczenia.
Del cofnął się, ściągnął kurtkę i położył się na brzuchu. Gdy tylko zrobił pierwszą pompkę okazało się, że jest cały brudny z kurzu.
-No dalej! Ruszaj się! Trzeba pomóc Ci wyrobić ciało i ducha! Zrobię Ci taki trening, że zapomnisz o wszystkich zmartwieniach! Uwierz mi - oglądałem Pijanego Mistrza!
I zaczął pompować...

Zobacz profil autora

505 Re: Czerwone skały on Pon 13 Lip 2015, 22:47

Liluye dała się podnieść czy raczej podciągnąć i podniosła na niego wzrok. Nie miała pojęcia co wykombinuje. Gdy ten padł na ziemię parsknęła.
- Del.. mam anemię, awitaminozę i niedowagę i pewnie jeszcze kilka innych rzeczy, o których mi nawet lekarz nie powiedział. I Zakaz ćwiczeń - to było jak torturowaie jej! Tylko czekała aż będzie mogła wrocić do treningow a ten co?!
- Tak właśnie próbowałam zapomnieć o zmartwieniach, że wylądowałam w szpitalu. Ale ćwicz, ćwicz. Mogę cię podopingować.

KP Liluye

Zobacz profil autora

506 Re: Czerwone skały on Pon 13 Lip 2015, 22:51

-Więc - zaczął już mocniej oddychać i przerywać w pół słowa biorąc oddech.
-daj się ... zabrać... na... kolację....
Zatrzymał się na chwilę i wstał.
-Jak się porządnie najesz, ciało będzie się prosiło o ćwiczenia. Jak się nie zgodzisz zacznę ćwiczyć znowu... Twoja wole.
Tym razem przyjął pozycję jak do przysiadów.

Zobacz profil autora

507 Re: Czerwone skały on Pon 13 Lip 2015, 22:54

- Jeszcze trochę czasu minie, zanim będę mogła wrócić do ćwiczeń - zmarszczyla nos, obserwując go z rozbawieniem - za to tobie by się ich trochę przydało, najwyraźniej.
- Ćwicz ćwicz, przyda ci się - usmiechnęła sie, splatajac dlonie na piersi.

KP Liluye

Zobacz profil autora

508 Re: Czerwone skały on Pon 13 Lip 2015, 22:58

-Widzisz! Ze mną też nie jest za dobrze! Musisz mi pomóc wrócić do dawnej kondycji! A żeby to zrobić wsiądź do mojego Delmobilu i zabiorę Cię na tak zajebiste owoce morza, że za tydzień nie będziemy mogli się ruszyć ale z nadwagi!
Nie zaczął przysiadów tylko zaciągnął ją w stronę motocyklu.

Zobacz profil autora

509 Re: Czerwone skały on Pon 13 Lip 2015, 23:01

- Tak ubrany? - uniosła brwi powatpiewająco - Raczej do chaco na burgera, jedynie - stwierdziła trochę złośliwie. Jesli mieliby gdzieś isć to powinni się przebrać!
- Dawnej kondycji? Kiedy ty ją miałes? W rezerwacie? - pokręciła głową.

KP Liluye

Zobacz profil autora

510 Re: Czerwone skały on Pon 13 Lip 2015, 23:02

-Mi tam nie przeszkadza ten strój. Ja idę tak. - Poza tym nie miał żadnych wyjściowych ciuchów.
-A co do mojej kondycji to masz racje... Zawsze była kiepska. I czas to zmienić!

Zobacz profil autora

511 Re: Czerwone skały on Pon 13 Lip 2015, 23:04

- Mowiłam ci, że na żadną kolacje sie nie zgadzam - pokrecila glowa, stojac przy motocyklu. Może i by sie zgodziła, ale na prawde musieli sie przebrac..

KP Liluye

Zobacz profil autora

512 Re: Czerwone skały on Pon 13 Lip 2015, 23:06

-To nie na kolacje, a na posiłek się zgódź. Dla Ciebie nawet pojadę sobie kupić jakiś garnitur bo nie mam. - Powiedział z przejęciem i zdecydowaniem.
-A jak nie, to zostawię Cię na tym zadupiu i wrócę z kolacją tutaj. Ale wtedy nie będziesz miała menu do wyboru!

Zobacz profil autora

513 Re: Czerwone skały on Pon 13 Lip 2015, 23:15

- Nie zostawisz mnie tutaj - była tego akurat pewna.
- I kolacja.. brzm źle - za bardzo jak randka. A do tego nie zamierzała dopuscic - Po prostu wyjście do restauracji. Niech będzie. Ale musisz się w coś przebrać, na prawdę. Wystarczą jakieś eleganckie spodnie i koszula, moze byc? To na pewno masz..

KP Liluye

Zobacz profil autora

514 Re: Czerwone skały on Pon 13 Lip 2015, 23:19

-To wskakujemy na maszynę i jedziemy się przebrać.
Wyszczerzył się i usiadł na motor podając jej kask. Gdy wsiadła odpalił maszynę i pojechali.

z.t x2

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 21 z 21]

Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Similar topics

-

» Zdarzenie III - Ryba
» Smoki