Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.

You are not connected. Please login or register

Kościół pod wezwaniem Sean Paula II

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

1 Kościół pod wezwaniem Sean Paula II on Sob 02 Maj 2015, 13:17

First topic message reminder :

Przepiękny, marmurowy kościół wybudowany na początku dwudziestego wieku – atrakcja turystyczna miasteczka, ze względu na witraż przedstawiający Matkę Boską śpiąca pod drzewem cytrynowym. Niewielki, lecz z wysoka dzwonnicą i sporym ogrodem na tyłach. Tam proboszcz hoduje aloes oraz krewy agrestu.

Wierni schodzą się tu co tydzień na niedzielne nabożeństwa, lecz w tygodniu kościół nie świeci pustkami. W poniedziałki odbywają się tu mecze w brydża, w środy koncerty lokalnego wirtuoza banjo a w piątki – licytacje wypieków.

Zobacz profil autora

26 Re: Kościół pod wezwaniem Sean Paula II on Pią 01 Wrz 2017, 11:25

Brian popatrzył na te gesty kobiety.
- Tym się nie zajmujemy - już, a może jeszcze. Z prostytucją i dziewczynami zawsze były problemy. Święty wolał proste interesy - broń i kasa, ale nie wiedział jeszcze jak to się wszystko potoczy.
- Dziewczyny noszą alkohol, kręcą się wokół, jak zakręcą tyłkiem to łatwiej podbija się stawka. - Zawsze im zależało na dobrych zakładach i raczej mało rozsądnym myśleniu widzów.

Zobacz profil autora

27 Re: Kościół pod wezwaniem Sean Paula II on Pią 01 Wrz 2017, 11:44

Lil podniosła się z fuknięciem i wyszła z kościoła. Tyle z bycia równorzędnym partnerem do rozmowy. Była zirytowana.

KP Liluye

Funny you're the broken one
but I'm the only one who needed saving
Cause when you never see the lights
it's hard to know which one of us is caving
Zobacz profil autora

28 Re: Kościół pod wezwaniem Sean Paula II on Sob 02 Wrz 2017, 09:39

Siostra nawet nie spojrzała w stronę wychodzącej Liluye. Swróciła się jednak do Briana:
- Pan tlyko utemperuje te baby, zeby mi tutaj jak ta, o, fochów nie odstawiała.
Odsunęła się nieco na krześle, spoglądając to na drzwi, to na Daltona.
- Dobrze, niech będzie. Ale jak coś pójdzie nie tak, to zrywamy umowę.
Pokiwała głową i oznajmiła, ze... koniec dalszych negocjacji.

Zobacz profil autora

29 Re: Kościół pod wezwaniem Sean Paula II on Sob 02 Wrz 2017, 13:00

Brian nie ruszył się i nie zareagował na wyjście Liluye.
- Dobrze, warunki są jasne. Za dwa dni przekażę dokładną datę.
Święty podniósł się, poprawił kurtkę.
- Co do dziewczyny, to ona ze mną to organizuje, więc kto się powinien temperować, he. - Baby i ich humory, siostra przełożona wcale lepsza nie była. Brian ewentualny następny fight club niekoniecznie będzie miał czas zorganizować, zależy jak wypadnie spotkanie z dostawcą. A kogo innego miał wysłać? Świętych było mało, każdy potrzebny przy czym innym. Wyszedł na zewnątrz, zapalił i z papierosem skierował się do swojego motocyklu.
- O kant dupy to rozbić. Nie zamierzam tracić czas na jej - tu skinął głową w stronę kościoła - czy twoje humory. Ktoś musi wiedzieć jak miejsce załatwić i jakie są warunki,  a nie pierdolić się jak baletnica w tańcu.

Zobacz profil autora

30 Re: Kościół pod wezwaniem Sean Paula II on Nie 03 Wrz 2017, 22:35

- I chętnie bym to zrobiła gdyby w ogóle zamierzała ze mną rozmawiać, a nie machała ręką mając mnie gdzieś - cóż, tak było. Lil miała pomóc w organizacji A nie mogła, skoro siostra miała jakieś dzikie fochy i nie chciała jej nawet słuchać.
- Nie wiem co innego miałabym zrobić, skoro nie obchodziło jej nic co mówiłam.

KP Liluye

Zobacz profil autora

31 Re: Kościół pod wezwaniem Sean Paula II on Pon 04 Wrz 2017, 22:25

- Kurwa, Liluye, nie jesteś dzieckiem, praktycznie jesteś Świętą, co mam ci niańkę załatwić. Nie mam na to czasu - wyrzucił, jakby do siebie, zdusił niedopałek ciężkim butem. - Siostra sobie odstawia przedstawienie, sprawdza czy tam, nie wiem czy baby mogą, ale no mierzy się na fiuty. Pono potrafisz przywalić z bejsbola i załatwiłaś nieźle tego gacha od Sally, a tutaj za każdym razem chcesz przyjeżdżać z obstawą? Do pingwinów. Dziewczyno, my nie mamy ludzi, jak się uda spotkanie z dostawcą, nie będziemy mieć ich jeszcze bardziej. - Brian do końca tygodnia to już chyba złoży śluby milczenia, całkiem dobrowolnie, bo jeszcze świat stanie, a Ziemia zacznie się kręcić w drugą stronę, tyle się nagadał na raz. Poza tym pochwalił kobietę (sic!), kolorową(!!!!) do tego. Choć na swój całkiem niedżentelmeński sposób. Apokalipsa zaprawdę jest blisko.

Zobacz profil autora

32 Re: Kościół pod wezwaniem Sean Paula II on Pią 08 Wrz 2017, 10:44

Pochwalenia swojej osoby chyba nie do końca Lil wyłapała, może jeśli sobie przemyśli tę rozmowę w późniejszym terminie to znajdzie ten kwiatek i jakoś wpłynie to na jej morele.
- Niestety z siostrą bejsbolem rozmawiać nie mogę - westchnęła prawie że z rozrzewnieniem i jakimś tkaim wewnętrznym bólem.
- Ale w takim razie na nasępne spotkanie muszę jechać sama, albo ten, kto ze mną bedzie musi się uparcie nie odzywać. Albo siostra będzie rozmawiać ze mną albo wcale - postanowiła i obeszła samochód, opierając dlon na klamce.
- Jedziemy?

KP Liluye

Zobacz profil autora

33 Re: Kościół pod wezwaniem Sean Paula II on Pią 08 Wrz 2017, 11:29

Brian wzruszył ramionami, co równie dobrze mogło znaczyć, a rób co chcesz, jak i może to zorganizować w ten sposób.
- Ta - odpowiedział na wszystko włącznie z propozycją odjazdu z tego przeklętego Cole Town.
/zt

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-

» Cypriane Sean