Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Restauracja "Fairy"

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 6]

1Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Restauracja "Fairy" Sro 28 Maj 2014, 11:30

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Znajdująca się w ścisłym centrum restauracja Fairy cieszy się niesłabnącą renomą od wielu lat. Mieści się w obszernym lokalu, urządzonym w bardzo elegancki sposób. Jeśli wpadniesz na spontaniczny pomysł zjedzenia tu kolacji, prawdopodobnie odejdziesz z kwitkiem. Rezerwacje na stoliki najlepiej składać z wyprzedzeniem.
Ściany obwieszone są obrazami i lustrami w pięknie zdobionych ramach, na stolikach zawsze czyste obrusy i drobne kwiaty w wazonikach. Odpowiednie miejsce wskażą kelnerki i kelnerzy w eleganckich uniformach, podadzą kartę i zadbają, by czas tutaj spędzony był dla ciebie jak najmilszy – szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę wysokość tutejszych cen.


101Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 00:00

Delshay

Delshay
-Nie chcesz to nie, nie będę się narzucał - Odpowiedź była w sumie do dwóch jej wypowiedzi. Od tamtej pory ani razu na nią nie spojrzał. Patrzył się w swoje dłonie.
-Ale w domu nie byłoby tak śmiesznie jak tutaj.

102Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 00:09

Liluye

Liluye
- Tutaj nie byłoby śmiesznie, ani trochę - zapewniła go. Może i była sztywna. Trudno. POprawiła dekolt sukienki, podciągając go wyżej. I tak nie było za bardzo czego zakrywać.
- Po prostu mnie to krępuje, jak tak na mnie patrzysz.. nie wiem po co..

103Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 00:12

Delshay

Delshay
-Spokojnie, nie będę Cię już krępował. Ale ostrzegam, że będzie dziwnie!
Posłał jej uśmiech, który zdarzało mu się używać tylko przy niej. Nie mógł się doczekać, kiedy przyniosą mu ten stek.

104Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 00:15

Liluye

Liluye
- Co? Coś kombinujesz? - zmarszczyła brwi, teraz to ona jemu sie przygladała. Najpierw pewnie dostali to, co zamowili do picia, wiec Lil upila łyka swojego soku.

105Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 00:17

Delshay

Delshay
-Nic nie kombinuję. Po prostu jak będę się tak wpatrywał w swoje dłonie cały czas, będzie nieco dziwnie. Nie uważasz? - Zapytał popijając wodę niegazowaną. Zamówienie steku zapewnię doda mu trochę kilogramów, a wcześniejszy pokaz dał mu do myślenia. Musi się trzymać pewnych nawyków żywieniowych, żeby jego treningi miały jakiś sens.
-Więc nie chcesz masażu?

106Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 00:23

Liluye

Liluye
- Przecież nie zabraniam ci na mnie patrzeć - usmiechnela sie nieznacznie - Tylko.. Jak się wpatrujesz caly czas to jest dziwnie.. Nie wiem, jakbym byla brudna. Jestem? - przetarla palcami kaciki ust.
- Oh, miałam nadzieję, że już o tym zapomniales. Chcę.. Naciagnelam sie ostatnio - nie powie przez co.

107Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 00:27

Delshay

Delshay
-Nie jesteś brudna tylko... - Nie dokończył tego zmieniając temat na masaż.
-Więc po tym przypadkowym spotkaniu w restauracji, które nie jest randką, oferuję się jako masażysta. Nie jestem najlepszy w te klocki, ale piekielnie drogi!

108Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 00:30

Liluye

Liluye
- Co tylko? - zmarszczyla brwi i z torebki wyciagnela puder z malym lusterkiem, by sie przejrzeć. Nie no, wszystko było na miejscu. To po prostu jej twarz.
- Drogi? I nie, to nie jest randka - zastrzegla od razu - Jak drogi? - zainteresowala się.

109Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 00:36

Delshay

Delshay
No właśnie - jej twarz.
-Wiem, że to nie randka! A drogi, bo kosztuję zupełnie nic! - Stwierdził i się chwilę zastanowił nad tym wszystkim, a raczej udawał, że to robi.
-A wróć! Jestem tani. Tak... taaaani.

110Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 00:43

Liluye

Liluye
Parsknęła i pokręciła głową rozbawiona.
- Jesteś niemożliwy. Pomyślę nad tym masażem - odpowiedziała. Pewnie w końcu przynieśli im jedzenie. Drogo, ale talerze pełne. I duże. Lil spojrzała na Dela.
- Smacznego - rzuciła i poprawiła włosy, a potem zaczęła jeść.
- Nie zmieszczę w siebie tego i jeszcze deseru.. - jęknęła.

111Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 00:46

Delshay

Delshay
-Smacznego.
Del przeciął stek i w środku był ładnie zaczerwieniony. Taki jak lubi. Spojrzał w stronę Liluye
-Jak tego nie zjesz, nie będzie masażu i się nie odezwę do Ciebie przez tydzień. Wytrzymam bo mam wprawę z poprzednich kilku dni.
Indianin podniósł brew jak i kąciki ust zachęcając do dyskusji na ten temat.

112Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 00:55

Liluye

Liluye
Lil za mięsem nie przepadała, nie specjalnie. Jasne, czasem coś jadła takiego, ale musiala miec ochotę.
- Robisz na złość sobie czy mi, bo nie wiem? - zapytała miedzy kęsami.

113Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 00:57

Delshay

Delshay
-Jestem w stanie się poświęcić, żebyś tylko przyswoiła jak najwięcej kalorii. I tak, wiem, że również bys cierpiała. - Pokazał jej język i zjadł kawałek steku. Mięso było genialne.
-W końcu to Ty do mnie napisałaś.

114Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 01:03

Liluye

Liluye
Westchnęła, pogrzebała w krewetkach. W sumie miał rację.
- Niech ci będzie. Ale nie zjem tego wszystkiego i tak. I dobrze wiesz, ze to niezdrowe jakbym miala tak się opychać.. Co poza pracą robisz?

115Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 01:08

Delshay

Delshay
-Wiem, że to niezdrowe. Zjesz ile będziesz mogła Lil.
On nie miał problemów z jedzeniem. Szczególnie mięsa. Wołowina znikała z talerza kawałek po kawałku.
-Trzy razy byłem na siłowni... Poza tym to w sumie nic. Nawet z alkoholem skończyłem. A co Ty porabiasz poza pracą i "ogarnianiem się" ?

116Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 01:12

Liluye

Liluye
- Trzy razy? No no.. - pokiwala glową rozbawiona. Trzy razy to poważna sprawa.
- Ale pomozesz mi z deserem - chciala cos slodkiego ale nie da rady zmiescic calosci! Chrupała liść cykorii.
- Pracuje.. nie moge cwiczyc, nie moge cwiczyc z Moirą.. O. I kupilam kruka - dodala na koniec.

117Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 01:15

Delshay

Delshay
-Noo trzy razy! Wiesz jak przypakowałem!-był śmiertelnie poważny, aż do czasu kiedy się porządnie roześmiał.
-Ok pomogę Ci z deserem, niech stracę. - I wziął kęs steku, jeden z ostatnich, jakby chciał pokazać, że zmieści jeszcze sporo.
-Oooo masz kruka. Ładnie. Też myślałem o jakimś zwierzęciu. Coś miedzy pszczołą, a skorpionem.

118Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 01:19

Liluye

Liluye
Parsknęła i dalej dziubała swoj obiad, byl pyszny, ale z trzy razy za duzy na jej mozliwosci!
- jej.. dobra.. juz nie mogę.. - jęknęła i odlozyla widelec.
- Pająka? - zasugerowala z usmiechem.

119Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 01:28

Delshay

Delshay
-To zamawiaj deser - Powiedział przełykając ostatni kęs swojego dania.
-Co do zwierzaczka, to myślałem raczej o fretce. - odwzajemnił uśmiech.
-A tego kruka to gdzie trzymasz? W klatce?

120Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 01:36

Liluye

Liluye
- Hm.. Banan w cieście.. deser lodowo owocowy.. szarlotka na ciepło z lodami.. tiramisu - popatrzyla na Delshaya, gdy przeczytala co jest z deserow.
- Co z tego chesz? - w koncu ma jej pomoc zjeść.
- Fretce? to jeszcze wicej niszczy niż kruk. Tak, jak wychodze jest w klatce, ale normalnie lata po calym domu.

121Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 01:39

Delshay

Delshay
-A co jest największa bombą kaloryczną? - Zapytał tak, jakby to był największy problem w jego życiu.
-Weź banana w cieście.
-To nie wiem... Może fenek? Wiesz, całymi dniami jak już tak siedzę sam w przyczepie, to bym chociaż ze zwierzakiem się pobawił. - Fenek to nie był taki głupi pomysł...
-I jak to lata po całym domu? Pewnie musisz ładnie sprzątać po nim...

122Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 01:45

Liluye

Liluye
- No to banan - uśmiechnęła sie, wyraźnie zadowolona. Może i sie zmeinila od czasu rezerwatu, ale Del nadal wiedział co lubi.
- Fenek? No, pewnie też wojują.. Ale nie wiem - zagryzła wargę.
- Nie, nie jest źle. To jest strasznie inteligentny ptak.. - usmiechnęła się - Ale jest gnojkiem. Ciągnie za ciuchy..

123Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 01:51

Delshay

Delshay
-Dobrze, że tylko za ciuchy. - zaśmiał się.
-Co do fenka to taki mały psiak... W pewnym sensie. Więc postanowiłem. - Znów złapał się na tym, że wpatruje się w Lil. Natychmiast spojrzał w swoje dłonie.

124Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 01:58

Liluye

Liluye
Zamowili banana w ciescie i czekali na niego zapewne.
- Za co się da, tak na prawde, ale oduczam go - wyjaśniła.
Usmiechnela sie lekko, gdy zobaczyla jak opuszcza wzrok.
Potem przyniesiono im deser i nagle Lil nie poczula sie juz az tak obzarta.

125Restauracja "Fairy" - Page 5 Empty Re: Restauracja "Fairy" Wto 14 Lip 2015, 02:08

Delshay

Delshay
Gdy Lil zajęła się bananem, Del jednak bezkarnie wpatrywał się w nią i to z premedytacją.
-Na prawdę się cieszę, że się spotkaliśmy Lil.
Powiedział niby pod nosem, ale tak, żeby usłyszała.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach