Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.

You are not connected. Please login or register

Areszt OW do Pan Smith, 28.08.2013

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Areszt OW do Pan Smith, 28.08.2013 on Pią 22 Maj 2015, 15:56

Morgan spokojnie chwile posiedziała w areszcie by zostać zaprowadzoną do telefonu. Tam wykręciła podany przez Smitha numer telefonu. Strażnk stał i patrzył, czy Foxxy nie popełnia samobójstwa kablem od słuchawki.
- Witam, tu Foxxy. - powiedziała. Nie musiała mu mowić z jaką sprawa, i gdzie jest. umawiali się na ten telefon wcześniej. Była spokojna opanowana. Jak na kogos kto musi zapalić.

Zobacz profil autora

2 Re: Areszt OW do Pan Smith, 28.08.2013 on Pią 22 Maj 2015, 16:26

Smith nie krył swojego zmęczenia i zirytowania. Może akurat siedział na klopie?
- No, co tam, Foxy-sroksi?

Zobacz profil autora

3 Re: Areszt OW do Pan Smith, 28.08.2013 on Pią 22 Maj 2015, 16:44

Chuj ją obchodziło czy siedział na klopis, bzykal zone, czy Skitlesa. Ona tutaj sie poświęca, mając co prawda w tym interes, ale mogłaby to w ogóle inaczej rozegrać. Z takimi informacjami mogłaby zostać pieprzonym świadkiem koronnym I zostać w kraju. Ale niestety była lojalna.
- o czy to pan " śmieszne rymy poranną pora? Dodzwonilam sie w takim razie w odpowiednie miejsce. - odpowiedziała nie miała kompletnie humoru na jego głupie teksty.- jestem po przesłuchaniu, wszystko poszło dobrze. Nic więcej nie mam do dodania. - powiedziała chłodno. - na razie czekam na mojego prawnika do którego teraz dzwonie. - przypomniała tym samym tonem.

Zobacz profil autora

4 Re: Areszt OW do Pan Smith, 28.08.2013 on Pią 22 Maj 2015, 16:49

- Ohohoh, uważaj sobie Foxxy, bo ja jeszcze dziś kawy nie piłem - uprzedził.
- Coś powiedziała?

Zobacz profil autora

5 Re: Areszt OW do Pan Smith, 28.08.2013 on Pią 22 Maj 2015, 16:55

- A ja nie paliłam od godziny. - odpowiedziała mu pieknem za nadobne. Tez ja gówno obchodizło, czy kawe pił. Westchnęła i łypnęła na strażnika, by nie podsłuchiwał.
- Ooo musiałam opowiedzieć cąła historię swojego życia. No prawie, pytali o samochód na Morgan Smith, ale głównie o to co robie w OW. powiedziałam o barze, że pieniądze mam od swojego męża, z którym hajtnęłam się podczas świetnej podróży dookoła stanów. Czyli wszystko jak porządny obywatel. - odpowiedziała. - no a teraz rozmawiam z panem i jakiś napalony strażnik ogląda swego kolegę. Kurwa, koleś. - ostatnie było do strażnika.

Zobacz profil autora

6 Re: Areszt OW do Pan Smith, 28.08.2013 on Pią 22 Maj 2015, 16:58

- Te, małą, nie fikaj, bo ci twojego męża nie znajdę - rzucił - i nici z zielonej karty, dobra? A chyba ci na tym zależy, co? Na LEGALNYM papierku? Bo da się załatwić, ale musisz zrobić teraz coś dla mnie...

Zobacz profil autora

7 Re: Areszt OW do Pan Smith, 28.08.2013 on Pią 22 Maj 2015, 16:59

Przewróciła oczętami, znowu całe szczęście nie widział.
- słucham. - odpowiedziała krotko.

Zobacz profil autora

8 Re: Areszt OW do Pan Smith, 28.08.2013 on Pią 22 Maj 2015, 17:01

- Powiedz jak bardzo mnie kochasz i szanujesz.

Zobacz profil autora

9 Re: Areszt OW do Pan Smith, 28.08.2013 on Pią 22 Maj 2015, 17:08

Oparła czoło o ścianę, nie nie chciała nim przyjebać, ale było blisko.
- Kocham pana tak, ze żałuje, że pana żona ma pana na wyłączność. - odpowiedziała po prostu. Cóż chyba domyślił się, że ona na serio rzadko to mówi.-a o szacunku nie powiem, bo strażnik patrzy jak blachara na Ferrari.

Zobacz profil autora

10 Re: Areszt OW do Pan Smith, 28.08.2013 on Pią 22 Maj 2015, 17:09

- Jak tak ładnie wyznajesz miłość to znalezienie męża to kwestia czasu...
Po tych słowach się rozłączył.

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]