Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Wydział nauk ścisłych i technicznych

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Wydział nauk ścisłych i technicznych on Czw 25 Cze 2015, 14:43

Wydział nauk ścisłych i technicznych to jednopiętrowy, lecz jednocześnie największy, budynek na uboczu kampusu. Przed nim wybudowano niewielki placyk z ławeczkami i małą fontanną, lecz i tak większość studentów spędza czas na Głównym Placu.
Tutaj znajdują się takie wydziały jak:  • Rachunkowość i finanse (4 semestry)

  • Informatyka (2 semestry)

  • Informatyka – specjalizacja programowanie (2 semestry)

  • Matematyka (4 semestry)

  • Fizyka teoretyczna (4 semestry)

  • Inżynieria maszyn rolniczych (4 semestry)

  • Materiałoznawstwo (4 semestry)

  • Robotyka (4 semestry)

Zobacz profil autora
/18.09.13, rano/

Teddy przybyła na zajęcia punktualnie na tyle, że zdążyła przywitać ludźmi ze swojej grupy i wymienić uwagi, jak się potoczył czwartkowe imprezki. Najpierw były ćwiczenia analizy matematycznej. Z prowadzącym, który sprawiał wrażenie, jakby zajęcia ze studentami sprawiały mu ból fizyczny. Teddy siedziała cicho i spokojnie rozwiązując kolejne równania. Potem algebra z geometrią analityczną i wykład z wstępu do programowania. Dziewczyna robiła grzecznie notatki, w ogóle wzór cnót studenckich, które nie istnieją. W końcu mogła zwinąć się ze znajomymi na plac, aby uczcić kolejny koniec tygodnia i zajęć.
/ztZobacz profil autora
/22.09.13, rano, z akademika/
Teddy zasiadła na wykładzie z fizyki, a potem wstępu do informatyki i programowania. Jeszcze tylko laborki z fizyki i 3 godziny z badaniem rezystencji metali. Po wszystkim w końcu mogła wyjść pocieszyć się słońcem, choć robiło się już chłodno.
/ztZobacz profil autora
/09.10.15, rano/
Nie wiedziała, kto układał plan zajęć, ale sadystycznie nie dawał się wysypiać studentom informatyki. Wykład na wpół do ósmej, jej, super! Nie było, co narzekać przynajmniej potem miała czas na pracę. Ale i tak. Wykład z wstępu do informatyki i programowania oraz z logiki i figur formalnych. Potem ćwiczenia z logiki. I wolne, na uczelni, bo jeszcze zmiana w pubie ją czekała.
/ztZobacz profil autora
/21.01.14. rano/
Jak zwykle na zajęciach pojawiła się Teddy. Wykłady powoli się kończyły. Czas na przynoszenie zaległych sprawozdań. Zrobiła notatki z logiki, analizy matematycznej oraz podstaw informatyki i programowania. Zawitała na jeszcze konsultacji w związku z projektem, nad którym siedziała po nocach.
Sesja się zbliżała, a sesja jest długa i pełna strachów.
/ztZobacz profil autora
/04.02.14, poranek

Wczoraj na szczęście nie miała już żadnych zajęć, bo Teddy nie wiedziała czy by na nich wysiedziała po wieczorze spędzonym na wyścigach. I zastrzeleniu człowieka z hot dogiem, swoją drogą można tak zatytułować tytuł piosenki "zabiłem faceta z hot dogiem" czy coś w tym stylu. Brzmiała bardzo undergroundowo i niezależnie. Wczoraj spędziła cały dzień w pokoju ze Szczurem i podręcznikiem do fizyki, ale niewiele jej w głowę zostało, więc skończyło się na sesji w Call of Duty.
Dzisiaj już nie mogła się bunkrować w akademiku, bo czekały ją zajęcia. A raczej konsultacje z logiki i podstaw programowania. Ćwiczeniowiec z logiki był młody i dość przejęty pierwszą sesją swoich studentów, koniecznie chciał służyć wszelką pomocą, nawet przymusowo. A na programowaniu miała omówić swój projekt, dobrze, że babeczce i projekt, i pasemka różowe przypadły do gustu. Potem Teddy wróciła do siebie.
/ztZobacz profil autora
/19.02.2014, ranek
Wykłady, wykłady, czyli dzień płaszczenia sobie mało szlachetnych czterech liter na twardy krzesełku. Algebra z geometrią analityczną, logika oraz wprowadzenie do teorii grafów. Po czterech godzinach cyfry tańczył szalone wraz strukturami matematycznymi tańczył jej pod powiekami szalone fandango do śpiewu Freddiego Rtęciowego. Do tego opuszki bolały ją od stukania w klawiaturę. Na jednej z przerw złapała Nervilla zwanego również człowiekiem, który ciągle je, ale nie było po nim tego widać. Kumpel twierdził, że ma szybki metabolizm, ale wszyscy byli święcie przekonani, że to zioło. Jaka nie byłaby prawda, to równocześnie Nerville był skarbnicą wiedzy jeśli chodzi, gdzie znaleźć ważne książki w bibliotece, a niekoniecznie znajdowały się one w odpowiednim dziale. Potrzebowała do teorii grafów jeden podręcznik, który był, a go nie było. A Nerville wisiał jej przysługę za przejście levelu w WoWie, więc musiał jej powiedzieć.
/ztZobacz profil autora

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach