Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Bar i salon gier "Chaco Taco"

Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 19 z 24]

1Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Bar i salon gier "Chaco Taco" Pią 15 Maj 2015, 12:13

Pan Smith

Pan Smith
First topic message reminder :

Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Taco
Chaco Taco to jedno z ulubionych miejsc mieszkańców Old Whiskey. To za sprawą licznych maszyn, które pochłaniają skromne pensje w zamian za kilka minut rozrywki i nadzieję na wygraną.
Jest to budynek wolnostojący, ogłaszający się krzykliwym szyldem. Na pierwszy rzut oka wydaje się zaniedbany, tylne ściany pokrywa graffiti - jednak wewnątrz prezentuje się jednak nieco lepiej. Można tu usiąść przy białej ladzie i zamówić specjalność: czekoladowe tacos! W ofercie znajdują się też tortille i inne przekąski. Wybór alkoholi nie jest zatrważający: głównie piwo, tequila i różne kolorowe drinki. Część lokalu zajmują białe, plastikowe stoliki i krzesła, tyły zaś to strefa rozrywki. Są tu dwa stoły do gry w piłkarzyki, kilka jednorękich bandytów, flippery (znane także jako pinball) i parę symulatorów, dzięki którym zagramy w strzelankę lub wyścigi samochodowe.






JEDNORĘKI BANDYTA  


  1. Grę na Jednorękich bandytach można przeprowadzić w dwóch lokacjach w Old Whiskey – Chaco Taco i Kasynie.
  2. Żeby rozpocząć grę, należy napisać posta zaczynającego w jednej z powyższych lokacji oraz określić jaką stawkę pieniężną wprowadza gracz przez losowaniem. Jedna stawka = jedno losowanie.
  3. Minimalna stawka – 1$, maksymalna – 100$ (na jedno losowanie).
  4. Po określeniu stawki, gracz wykonuje potrójny rzut kostką w temacie RZUT KOŚĆMI, ustawiając opcję „Jednoręki bandyta”. Po prawidłowo wykonanym rzuci, powinny się pokazać trzy grafiki przedstawiające obrazki charakterystyczne dla Slot Machines
  5. Żeby wygrać, musisz wylosować trzy identyczne obrazki. Każda grafika ma przypisany swój mnożnik, to znaczy, są one odpowiednio punktowane, co jest opisane w tabelce poniżej. Gdy wylosujemy już 3 identyczne obrazki, mnożymy swoją postawioną stawkę przez określony mnożnik – to daje naszą wygraną. Uwaga, liczą się tylko te pieniądze postawione bezpośrednio przed wygranym losowaniem.
  6. Np. Jeśli wylosujemy potrójny symbol „7”, stawiając wcześniej 100$ - wygrywany 700$.
  7. Wszystkie wygrane oraz straty wpisujemy w RACHUNKACH.   


SymbolWartość 
Czereśnie*2
Cytryna*3
Banan*4
$*5
BAR*6
7*7
Dzwon*8
Serca*9
Koniczyna*10






Na szczęście dla Cath, Smith był na tyle wkurwiony, żeby nie reagować na to, że powiedziała o jego córkach "gówniarze". Co jak co, ale tylko on ma prawo tak gadać. 
W telewizji pokazali jak Gabrielle wyskakuje z bronią na jego dzieci.
- O kurwa, ale ta to pierwsza dostanie - odgrażał się.
- Gdzie ich wiozą? Ja pierdolę, nie wiem czy mam drobne - spojrzał do portfela, szukając kasy na kaucję.


451Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:26

N. Cooper

N. Cooper
- Pojedziemy na koncert Madonny, tak, tak! - powiedział całując ją w policzek.
Ale najpierw musiał się napić piwa. Kolejnego. Pożegnał się z Tomem.
- Ej ale... - nachylił się ku żonie - nie chciałabyś takiego małego Coopera albo... Gabi?

452Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:26

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Wyprostowała się gdy Tyrsen do niej podszedł i zmroziła go wzrokiem.
- Spadaj... Przepadnij. Dałam tyle na plac zabaw i żebyś zniknął ludziom z oczu. - spojrzała za uciekającym Jonem i utraciła jedyny argument na odgonienie karalucha.

453Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:27

William Parker

William Parker
Kiedy Jesse poszedł gdzieś tam, Parker sobie zamówił piwo i zapalił papierosa, i czekał aż gówniarz wróci, bo trochę do łba to mu wbić trzeba było.
- 200$ - zalicytował Florka.

454Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:29

dr Salina Foxtail

dr Salina Foxtail
Zamrugała, zdając sobie sprawę, że prawdopodobnie zbyt mocno obstawała przy swojej listownej wersji.
-Chyba... chyba zbytnio mi się wkręcił ten pan Reynolds...-przyznała, trochę się wygadując (sic!).-...Jools.-spróbowała jego wersji, zastanawiając się, jak to brzmi.
-W przypadkach ostatecznych... tak.-przyznała, rozbawiona.-W porządku, mogę się na to zgodzić!
Miała ochotę również klasnąć i chyba nawet to zrobiła, wpatrując się jednak w bruneta jak w obrazek.
-O, naprawdę?-posmutniała, słysząc, że mogą nie zdążyć.-...ale wie pa... wiesz co? Powinniśmy spróbować!-zadecydowała, mrużąc lekko oczy i uśmiechnęła się.-W końcu to specjalna noc, prawda?-zeskoczyła ze stołka, przytrzymując się lady, by złapać równowagę.

455Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:32

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Uśmiechnęła się, już kompletnie uspokojona i udobruchana. Pokiwała głową, mrużąc oczy przy pocałunku i przyglądając się mężowi. Jednak jego pytanie, było nie lada zaskoczeniem.
Gabrielle złapała za butelkę i napiła się piwa, nim odpowiedziała.
- No.. wiesz.. - pierwszy raz chyba zabrakło jej języka w gębie. Bała się, że dzieciarnia przekreśli jej dalszą pracę zawodową.
- Najpierw musimy zaliczyć koncert Madonny! No i... musimy więc większy dom! I.. zwiedzić Europę! - O! Europa duża, to długo im to zajmie!

456Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:33

E. "Tai Ni Hed" Basker

E.
- Nic się nie zmieniłaś. - pokręcił głową i pocmokał, podczas gdy na jego twarzy pojawił się złośliwy uśmieszek.
- Masz ochotę na konkurs groźnych spojrzeń, czy się po prostu napić?

457Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:33

Scott Walker

Scott Walker
Dżesika:

Jesse trochę spanikował, widząc, że zalicytowała go mulatka, która była córką szeryfa. Na sztywnych nogach zszedł ze sceny i kiwnął jej niczym damie z dziewiętnastego wieku, po czym szybko odszedł w stronę Williama, wyraźnie zawstydzony. Co miał zrobić w takiej sytuacji?!
-Huh.-wydał z siebie.-Kurwa.-dodał, wydychając powietrze.-I... co, ja mam ją gdzieś zabrać?-zapytał, zdezorientowany.


Lola:

Odwróciła się w stronę Jonathana i uśmiechnęła się.
-No! Najwyraźniej nie!-zgodziła się.-Ej... a ty? I w ogóle... nie kokblokuj mnie!-syknęła cicho, by potem się roześmiać, dając znać, że żartowała.

458Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:35

N. Cooper

N. Cooper
- Gabi, czego się boisz? Patrz na Lolę. Ma trojaczki a świetnie sobie radzi. Nawet awans dostała - zauważył.
- Madonna, Europa. Dobrze. Ale ja chcę mieć z tobą dzieci, Gabrielle Ramirez.

459Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:36

William Parker

William Parker
- Najlepiej do klubu, potańczyć, pobawić się, choć nie wiem czy szeryf zaraz cię nie wciśnie do celi - powiedział. - Bo to jego latorośl - wyjaśnił.
- No bo chyba nie na spotkanie KKK, nie? - zarechotał. - Pomyśl, JessieJ.

460Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:37

Catherine Hernández

Catherine Hernández
Westchnęła. Nie miała ochoty na żadne konkursy. Chciała się dobrze bawić ze znajomymi, z którymi nie mogła już spędzać czasu, czyli tak naprawdę już ich nie miała.
A tu trafiała ciągle na takie osobniki.
- Ani na to, ani na to. - odparła. - Nawet nie wiesz, jak bardzo się zmieniłam.
Zmarszczyła brwi, a jej spojrzenie było lodowate. Nic nie wiedział, kocmołuch jeden!

461Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:38

Rita Bishop

Rita Bishop
- Nie? - rozejrzala się naokoło. Ale tu było dużooo ludziii. - Dziwne. Ja tam bym się po ciebie zgłaszała - zaśmiała się i szturchnęła go łokciem.
Rita zastanowiła się chwilę.
- W ogóle tooo Rita jestem - wyciągnęła rękę i miała nadzieję, że trafi w dłoń Scotta, o ile ten raczy ją uścisnąć. Zmrużyła lekko oczy. - Chyba cię pamiętaaaam - powiedziała przeciągle. - Chciało ci się ze mną rozmawiać, to było dziwne - kiwnęła sobie głową i spojrzała w stronę sceny, jak tam szły licytacje.

462Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:39

Sarah "Sally" Baker

Sarah
- No. Racja. Przydają się...
Przytuliła Sue do siebie, a dziewczynka wyciągnęła dłonie do Howiego.
- W takim razie nie przeszkadza ci spacer z małą Sue? I... kawa? Wiesz, tak... bez zobowiązań, jak masz ochotę. Jak nie to się nie obrażę. Toż to na cel idzie szczytny.

463Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:40

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- ...no dobra... - odczepił się od Loli i powędrował zamiast tego do baru. Nie ma z kim pić to sie napije sam ze sobą. O.

464Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:41

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Gabrielle zacisnęła dłonie na butelce i patrzyła na Nate spanikowana. Czy kiedykolwiek miała takie spojrzenie? Nawet pod lufą pistoletu chyba tak nie wyglądała!
- No.. to kiedyś?
Zapytała, jakby miała dostać lanie.

465Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:42

N. Cooper

N. Cooper
- Gabi...
Chwycił ją za rękę.
- Ja... ja z takim dzieckiem mogę zostać w domu i zrezygnować... z kariery. Czy coś. Ale... no, nie będę naciskać.

466Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:42

E. "Tai Ni Hed" Basker

E.
- Nie uwierzysz, że ja też! - podniósł brew i spojrzał na nią z ukosa.
- Ale i tak cię nienawidzę! - mruknął zadowolony. - A teraz chodź na kielona albo będę cię prześladował w snach, na jawie i w spożywczaku. Będziesz się bała otworzyć lodówkę żeby nie znaleźć moich włosów. Co, ze mną się nie napijesz? - udawał obrażenie i teatralnym gestem wskazał na siebie.

467Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:44

Howahkan Oldwood

Howahkan Oldwood
Mimo tego całego zamieszania jakie się działo w Chaco to Howie nagle był skupiony na dużych oczach dziecka i małych rączkach. Osiągnął niebywały spokój i uśmiechnął się szeroko do matki i córki. Gdy mała wyciągnęła do niego rączki to on zrobił to samo.
- Pewnie, że chcę. - podniósł wzrok na mamę małej Sue. - Bardzo.
Odchrząknął. A jednak czasem miał gadane. Bo dla niego to to był wysoki poziom wygadania, o tak.
- No... - i czar prysł i wysoki poziom opadł. - I nie musisz tu ze mną siedzieć. Możesz iśc do znajomych... Hm..

468Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:45

Mistrz Gry

Mistrz Gry
KONIEC LICYTACJI!
Randke wygrała Will!
Licytujemy Howiego!
Zaczynamy od 10$ i licytujemy do godziny 22:55(czasu realnego).

469Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:46

William Parker

William Parker
William zaś kiwnął do Florencia, by ten podszedł.

470Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:48

Sarah "Sally" Baker

Sarah
Sally uśmiechnęła się lekko.
- Nie no, zostanę z tobą. Miło się z tobą gada - powiedziała, spoglądając na mężczyznę.
- A ty... hm, co w życiu robisz? Jeśli mogę zapytać...

471Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:48

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Zgłupiała doszczętnie, słysząc zapewnienie męża o rezygnacji z kariery. Zamrugała i otworzyła usta, zaraz je zaciskając. Oszalał! Doszczętnie oszalał! Gabrielle aż zupełnie straciła zdolność mowy. Szok nie trwał jednak długo, bo policjantka pokręciła głową.
- Nie możesz.. nie chcesz - zmarszczyła czoło, nie będąc aż taką suką by pozwolić mężowi na zrezygnowanie z pracy.
- Dlaczego miałbyś? - Nie rozumiała tej fascynacji dziećmi. Żeby dla małego, wrzeszczącego bachora wywracać świat do góry nogami?
- Dziecko nie jest potrzebne do szczęścia... prawda? - Patrzyła na męża, zastanawiając się czy jednak mu jest potrzebne.

472Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:48

Liluye

Liluye
Gdyby Lil była w środku to pewnie licytowałaby braciszka, ale trudno. Machała nogami na zewnątrz, mając nadzieję, że nie popruje sobie rajstop.

473Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:50

Vincent Vega

Vincent Vega
- Ojej, Lola, czuję się taki dowartościowany - zaśmiał się. - No... Ja też mam jedną randkę - wskazał brodą na Emily McConnor. - ...Ale trochę boję się do niej podejść, szeryf patrzy. Wolałbym jednak nie tracić pracy.
Uśmiechnął się lekko do Jonathana.
- Em... To może ja ci dam tą niespodziankę - rzekł po chwili zastanowienia. - Nie masz nic przeciwko spacerowi?

474Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:50

Sarah "Sally" Baker

Sarah
Sally się obudziła i zaczęła licytację:
- 300$!

475Bar i salon gier "Chaco Taco" - Page 19 Empty Re: Bar i salon gier "Chaco Taco" Nie 26 Lip 2015, 22:52

N. Cooper

N. Cooper
- Gabrielle, ale ja chcę - powiedział całkiem serio. "Odsunął od siebie butelkę.
- No, nie jest. Bo i tak jestem szczęśliwy z tobą. Ale przemyśl to, dobrze?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 19 z 24]

Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach