Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Brajanek "Chała" Dalton

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Brajanek "Chała" Dalton Empty Re: Brajanek "Chała" Dalton Nie 05 Lip 2015, 22:32

William Parker

William Parker
SMS, 25.09.2013 r., Parker 2 napisał:Jak dasz radę to przyjedź zaraz do kasyna, to ugadamy co nieco.

2Brajanek "Chała" Dalton Empty Re: Brajanek "Chała" Dalton Wto 04 Sie 2015, 11:55

Leon Conan


LIST, 24.01.14 r. napisał:
BRIANIE,
MÓJ PRZYJACIELU, JESTEŚ MI NAPRAWDĘ BLISKI
MÓJ PRZYJACIELU, JESTEŚ MI JAK BRAT
JAKOŻE DOBRZE WIESZ, ŻE PISZĘ DRUKOWANYMI, BO INACZEJ POSĄDZANOBY MNIE O TO, ŻE WSPÓŁPRACUJĘ I POKŁADAM SIĘ Z CIAPATĄ AL-KAIDĄ (GNOJE ZAJEBANE), TO POINFORMUJĘ KRÓTKO, ACZ WYRAŹNIE, CHOLERA.
NIEDŁUGO SIĘ SPOTKAMY. NAWET WPISAŁEM CIĘ NA WIZYTACJĘ WIĘC SPODZIEWAM SIĘ, ŻE JESZCZE MNIE ODWIEDZISZ, BO JEST O CZYM POGADAĆ.
I DZIĘKI ZA PACZKĘ. ŚWIETNIE, ŻE TRAFIŁ CI SIĘ EGZEMA, KURWA, EGZEMPLARZ (NO BO NIE BĘDĘ KREŚLIĆ, BO TO ŹLE WYGLĄDA) BEZ CZARNYCH, BO JESZCZE NIE MAM ZAMIARU SOBIE WYDRAPAĆ. MOŻE ZDĄŻĘ CHŁOPAKOM ODDAĆ, ZOBACZYMY.
DAŁBYŚ RADĘ W NASTĘPNEJ PACZCE WYSŁAĆ MI DWA WAGONY PAPIEROSÓW I COŚ SŁODKIEGO? JAK SIĘ SPOTKAMY TO CI WYJAŚNIĘ.

CONAN, PRAWIE, KURWA, JAK SKONAM, ALE NIE TERAZ PRZYNAJMNIEJ NIE MAM ZAMIARU, HE.
L.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach