Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Lombard

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

1Lombard           - Page 2 Empty Lombard Pon 13 Lip 2015, 15:23

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Lombard w „Sugar Hill” należy do Mike'a Stone'a – staruszka, który miły jest tylko z wyglądu. Tak naprawdę, to wyrachowany biznesmen, niewzruszony płaczem zastawiających tutaj ludzi. Skupuje prawie wszystko za bezcen a sprzedaje o 200% drożej. Jednak trzeba mu przyznać – można znaleźć tu często cuda, o które ciężko w West Markecie czy Appaloosa. Wchodząc tutaj, nie można się nadziwić, jakie rzeczy ludzie mogą zostawiać w takim miejscu...

W lombardzie można znaleźć kilka ciekawych rzeczy, które można wykorzystać w grze lub sprzedać. W zależności jaki próg przekroczymy, taki fant znajdujemy. Potem do nas należy decyzja, czy go kupujemy!

 
PrógPrzedmiotCena
20Karty z zawodnikami krykieta z Nowej zelandii5$
30Zestaw kubków niekapków z postaciami z Jura Parku15$
40Para wrotek10$
45Zestaw garnków szybkowarów40$
50Zestaw noży ceramicznych z autografami Pascala i Okrasy30$
55Kamera cyfrowa30$
65Sztuczna szczęka ze złotymi zębami20$
70Rura do Pole Dance40$
75Rower górski50$
80Popka do penisa20$
85Zestaw do tatuowania (maszynka oraz tusze)30$
90Klimatyzowana buda dla psa70$
100Profesjonalny ekspres do kawy100$
120Kartonowa podobizna Krzysia Brata, skala 1:1:20$
150Brylantowe kolczyki200$


Oczywiście, istnieje tez możliwość zastawiania tutaj przedmiotów. W tym celu należy zgłosić się do lombardu i wypełnić kwit:

Kto:
Co:
Za ile:
Data fabularna:


Właściciel lombardu płaci ci za przedmiot, a ty masz 2 tygodnie (fabularne) na jego wykupienie. Inaczej przedmiot wchodzi w posiadanie lombardu i może go sprzedać drożej.   


Wskazówka: Właściciel lombardu nie lubi się z policją...


31Lombard           - Page 2 Empty Re: Lombard Pią 17 Lip 2015, 11:42

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Nikt nic nie widział! - szedł w zaparte właściciel lombardu, który chyba nie miał zamiaru się zwierzać policji.
Za to kobieta, która wcześniej się odezwała, wyszła przed szereg.
- Ja wezwałam policję. Ja widziałam pick upa i trójkę... może mężczyzn... nie wiem, mieli kaski i bluzy. To chyba oni rozbili szybę i wyciągnęli towar...
- Cicho bądź babo, moja sprawa!

32Lombard           - Page 2 Empty Re: Lombard Pią 17 Lip 2015, 11:51

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Popatrzyła na kobietę i kiwnęła głową, zachęcając do opowiadania. Słuchała, patrząc na nią, póki znowu nie odezwał się właściciel lombardu. Zwróciła na niego twarz i wyciągnęła rękę, wskazując losowy kierunek.
- Zejdź mi z oczu.
Odezwała się do niego, marszcząc czoło. Zaraz znowu skupiła się tylko na kobiecie.
- Pick up...? Jaki kolor? Rejestracja? Jakiekolwiek szczegóły będą bardzo pomocne.

33Lombard           - Page 2 Empty Re: Lombard Pią 17 Lip 2015, 11:56

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Nie będę nikomu z oczu schodził, to mój lombard, a ta baba bzdury gadał - warknął Mike. I się nie odsunął. 
Kobieta usiłowała sobie coś przypomnieć.
- Ciemno było. Nie wiem jaki kolor, to mógł być i czerwony jak i czarny pick up. Rejestracji tez nie widziałam. Tylko, że było ich trzech. Dwóch wybiegało z lombardu, trzeci był w aucie. Potem... przybiegł Mike ze strzelbą.
- Miałem prawo, bo to moja posiadłość i jej broniłem!

34Lombard           - Page 2 Empty Re: Lombard Pią 17 Lip 2015, 12:19

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Ignorowała typa, chociaż miała ochotę przycisnąć mu ryj do ziemi.
- W którą stronę odjechali? Może coś mówili do siebie?

35Lombard           - Page 2 Empty Re: Lombard Pią 17 Lip 2015, 12:22

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Krzyczeli coś ciągle... nie wiem, może jakieś przekleństwa. Szczególnie byli głośno jak Mike zaczął strzelać... nie wiem, wył alarm, on wszystko zagłuszał, więc nie powiem pani... a odjechali, no... tam - wskazała na południowy wyjazd z miasta.

36Lombard           - Page 2 Empty Re: Lombard Pią 17 Lip 2015, 12:33

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Rozpoznała pani jakieś słowa? Proszę się zastanowić.. - Miała nadzieję, że kobieta okaże się bystra i spostrzegawcza.

37Lombard           - Page 2 Empty Re: Lombard Pią 17 Lip 2015, 12:36

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Przykro mi... alarm wył, Mike wrzeszczał... w każdym razie, żadnych imion nie słyszałam. Twarzy tez nie widziałam, mieli kaski na głowach. Albo coś co tak wyglądało... - podrapała się po policzku i owinęła szczelniej szlafrokiem. 
- No i Mike strzelał...
- Cicho kobieto!
- Taka prawda! Strzelałeś do jednego z nich!

38Lombard           - Page 2 Empty Re: Lombard Pią 17 Lip 2015, 12:38

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
- Trafił pan? - Spojrzała na Mike, w końcu racząc go swym zainteresowaniem.

39Lombard           - Page 2 Empty Re: Lombard Pią 17 Lip 2015, 12:41

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Nie wiem, proszę pani, nie widziałem.. Ciemno było! - odpowiedział.

40Lombard           - Page 2 Empty Re: Lombard Pią 17 Lip 2015, 12:51

Gabrielle Ramirez-Cooper

Gabrielle Ramirez-Cooper
Chwilę jeszcze się zastanowiła co zrobić i ostatecznie postanowiła zostawić już towarzystwo.
- Dziękuję pani za pomoc. Jeśli coś by pani sobie jeszcze przypomniała, proszę zadzwonić.
Odezwała się do kobiety i wręczyła jej swą wizytówkę. Potem odwróciła się i ruszyła do radiowozu, nie zamierzając pchać się do lombardu, w którym właściciel jej nie chciał. Odpaliła silnik i zawróciła do biura.

zt

41Lombard           - Page 2 Empty Re: Lombard Sro 05 Sie 2015, 20:01

Jonathan Harper

Jonathan Harper
/27.01.14 

99
90Klimatyzowana buda dla psa70$

Jonathan pojechał do Sugar Hill, bo jakiś mały ptaszem mu wyćwierkał, że może znajdzie tu coś bardzo fajnego dla swojej włochatej córci. Wszedł do środka i przywitał się przyjaźnie, co zostało komplernie zlane ciepłym moczem, a koleś zza okratowanej lady mruknął pod nosem coś co mogło brzmieć jak "fagas". Nierzażony przejrzał asortyment i znalazł! Klimatyzowana buda. Idealnie. Wskazał palcem czego chce, rzucił na ladę 7 dych i opuścił lokal.

/zt

42Lombard           - Page 2 Empty Re: Lombard Czw 06 Sie 2015, 00:38

Liluye

Liluye
26.06.2014

69 - Sztuczna szczęka ze złotymi zębami

Lil wpadła do lombardu. Szukała kilku rzeczy, miała pomysł w głowe na jakieś rękodzieło. Właściwie była otwarta na propozycje, ale niekoniecznie chciała zobaczyć tutaj szczękę.. No trudno. Westchnęła, podziękowała i poszła.
zt

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach