Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.

You are not connected. Please login or register

Jonathan Harper

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 14]

1 Jonathan Harper on Sro 30 Lip 2014, 17:23

First topic message reminder :

Skrzynka Jonathana

Zobacz profil autora

26 Re: Jonathan Harper on Pon 08 Wrz 2014, 20:58

sms, 31.01.13, Lola napisał:OK. Dzięki! xoxo, Lola
sms, 31.01.13, Lola napisał:CO? CZEMU?!! To co mam zrobić?!! Sad( Mam do niego napisać? Co mam napisać, żeby się nie skapnął, że wiem od ciebie? Boże, pomóż!!! :<

Zobacz profil autora

27 Re: Jonathan Harper on Pon 08 Wrz 2014, 21:06

sms, 31.01.13, Lola napisał:Zajebiście. To mi pomogłeś... :< Ech, no dobra... Za niedługo kończę... chyba. Wiesz, że Mayer'owej zjarała się chałupa? I mamy nowego. ...ech! :c xoxo, Lola
sms, 31.01.13, Lola napisał:W ogóle od kiedy ty z Naiche jesteście takimi bro'sami? Coś mnie ominęło?

Zobacz profil autora

28 Re: Jonathan Harper on Pon 08 Wrz 2014, 21:16

sms, 31.01.13, Lola napisał:NIC MI OSTATNIO NIE WYCHODZI!! ;(((((( Nic już nie wiem :c Nawet Gabrielle sprzątnęła mi Mayer'ową sprzed nosa!!!
sms, 31.01.13, Lola napisał:No nie wiem. Pożar. Wygląda raczej standardowo. Nowy chyba uważa się za Apollina w sprawach policyjnych. Wkurza mnie. KOCIMY!
sms, 31.01.13, Lola napisał:Zazdrosna? O ciebie? Zawsze! :*

Zobacz profil autora

29 Re: Jonathan Harper on Pon 08 Wrz 2014, 21:27

sms, 31.01.13, Lola napisał:Koniecznie :< Ty mnie przynajmniej nie wyzywasz jak się napijesz :C xoxo, Lola

Zobacz profil autora

30 Re: Jonathan Harper on Pią 12 Wrz 2014, 14:57

sms, 3.02.13, Lola napisał:Będę czekać na strzelnicy.

Zobacz profil autora

31 Re: Jonathan Harper on Nie 14 Wrz 2014, 21:17

sms, 04.02.13, RYCERZYK napisał:WTF. Sińca? Co? Eee, pożyczyć ci kosmetyczkę? ...co? Uderzyłeś się w coś? WTF!!!!!! xoxo, Lola

Zobacz profil autora

32 Re: Jonathan Harper on Nie 14 Wrz 2014, 21:24

sms, 04.02.13, RYCERZYK napisał:COOOOOOOOOOOOOOOOO?!!!

Zobacz profil autora

33 Re: Jonathan Harper on Wto 16 Wrz 2014, 23:18

Kochana Cath :* napisał:Doznałam olśnienia. Obiecałeś mi oddać tę fotkę od Smitha. Pamiętasz? ;> Btw. Tęsknisz za mną? :* :D

Zobacz profil autora

34 Re: Jonathan Harper on Wto 16 Wrz 2014, 23:25

Kochana Cath :* napisał:Bo ja akurat pamiętam wszystko co mówisz, gaduło. Ok, to piszę do niej. Może chociaż mi cyknie fotę... Jakie tam podchwytliwe. Bo ja tęsknię :*

Zobacz profil autora

35 Re: Jonathan Harper on Wto 16 Wrz 2014, 23:29

Kochana Cath :* napisał:Toć ja z taką szczerością. Napić... Ograniczam, ale spotkać zawsze chętnie. :D

Zobacz profil autora

36 Re: Jonathan Harper on Wto 16 Wrz 2014, 23:31

sms, 12.02.13, RYCERZYK :* napisał:Muszę się pilnie napić. Albo umrzeć.

Lola nie była pewna ile podobnych wiadomości wysłała przez ostatni tydzień do Jonathana!

Zobacz profil autora

37 Re: Jonathan Harper on Pią 19 Wrz 2014, 15:31

Walentynka wykonana własnoręcznie. Jest to czerwona karteczka zgięta na pół. Na okładce narysowany ołówkiem dziewczyna i chłopak. Dziewczyna przytula chłopaka. Nad nimi duże serducho. A w środku:

Słodki chłopaku, nie mogę się powstrzymać. Miód malina!

Zobacz profil autora

38 Re: Jonathan Harper on Pią 19 Wrz 2014, 15:41

Czerwona kartka z brokatowymi serduszkam i jakimiś kwiatkami kolorowanymi pisakami, w białej kopercie.

Mam nadzieje, ze caly czas pieczesz cos dobrego, bo brakuje mi słodyczy.

Zobacz profil autora

39 Re: Jonathan Harper on Pią 19 Wrz 2014, 21:58

Do Jonathana dotarł list nadany z adresu, w którym znajduje się więzienie stanowe.

Mam dziś Twoje gacie na dupie. Wesołych Walentynek!

Zobacz profil autora

40 Re: Jonathan Harper on Pią 19 Wrz 2014, 22:14

W kopercie kolory baby pink, która była obklejona mnóstwem własnoręcznie wycinanych serduszek, Jonathan mógł znaleźć liścik pisany w bardzo... fikuśny sposób. Z mnóstwem ogromnych ogonków i serca zamiast kropki.

Staraj się nie klękać do miecza, księżniczko! Baw się dobrze <3 Podziękujesz później!
Twój rycerz bez miecza

Zobacz profil autora

41 Re: Jonathan Harper on Pią 19 Wrz 2014, 23:08

W białej kopercie znajdywała się prosta kartka walentynkowa z napisem: "KOSIAM CIĘ" i misiem, który trzymał serduszko. Po drugiej stronie było napisane stosunkowo starannym i ładnym pismem:

To nie jest żadna chujowa walentynka, nie myśl sobie. Trzymaj gacie przy sobie. Pozdro.
Aha! I wyrwij tam coś fajnego.

Zobacz profil autora

42 Re: Jonathan Harper on Pon 22 Wrz 2014, 21:25

sms, 15.02.2014, Dos napisał:przyjdź do muzeum o 19.

Zobacz profil autora

43 Re: Jonathan Harper on Czw 02 Paź 2014, 13:02

mail
do:  chess4life@bmail.com
od:  geronimo_warrior_123@bmail.com
temat: RE: Victor
Hej hej!
Nie wiem czego chcecie od Victora i czemu go szukacie. Ale jeśli to ważne, to mogę powiedzieć co wiem. Chociaż, szczerze, gówno to pomoże.
Rodzinę Victora zna mój ociec, a właściwe, to mój ojciec zna jego ojca. Romerowie przeprowadzki się do San Carlos w Arizonie jak Victor był dzieckiem. Wcześniej pomieszkiwali w Kalifornii. Ojciec Victora też jest (był?) szamanem, i ze względu a pracę wrócili do Arizony.
Ale potem Victor zdął na studia i siedział na UOC. Ja potem też tam zdałem i tak się z nim znowu spotkałem.
Nie wiem co jeszcze powiedzieć.
GW

Zobacz profil autora

44 Re: Jonathan Harper on Czw 02 Paź 2014, 18:47

mail
od:  geronimo_warrior_123@bmail.com
temat: RE:RE:RE Victor

LOL, bawiłem się w takie poszukiwania jeszcze zanim poszedłem na studia, ale nic to nie dało. Zresztą, igranie z duchami może się źle skończyć, hehe!Ha, Victor to sie specjalnie w duchy nie bawił - znaczy, nie szukał ich i nie wywoływał. Nawet się burzył i kłócił z tymi, którzy chcieli to robić, koleś jest wrażliwy na tym punkcie jak Kim Kardamon na punkcie swego tyłka, if you know what I mean!
Ostatnio to ja go widziałem przed jego wyjazdem na Florydę, ale jechał tam z żoną, więc chyba ona bedzie wiedzieć, nie?
GW

Zobacz profil autora

45 Re: Jonathan Harper on Czw 02 Paź 2014, 19:57

mail
od:  geronimo_warrior_123@bmail.com
temat: RE:RE:RE:RE:RE Victor

W życiu bym nie powiedział, ze jest porywczy :P Ma swoje zdanie, jest uparty, ale w życiu chyba na nikogo ręki nie podniósł, nie nakrzyczał i nie zwyzywał. To taki typ, co cię zgasi jednym zdaniem i już nie chcesz się kłócić, huehue! Ale ze mnie plotkara.
No ale spoko, jeśli chcecie go znaleźć, no to wam pomoge, nie? Sam bym chętnie się z nim skontaktował, bo sam dawno go nie widziałem!!
No, pamiętam, że mówili na nią Toos albo Dos. Nie znam jednak pełnego nazwiska.
GW

Zobacz profil autora

46 Re: Jonathan Harper on Pią 10 Paź 2014, 08:19

sms, 23.02.13, RYCERZYK napisał:Podaj imię i nazwisko. Chyba jednak mogę ci pomóc jakoś. xoxo, Lola

Zobacz profil autora

47 Re: Jonathan Harper on Nie 12 Paź 2014, 16:28

sms, 27.02.13, RYCERZYK napisał:W 2011 znaleziono przy nim niewielką ilość kokainy w LA. Jest żonaty i wywalili go z uczelni. Nic innego nie mam, sorry. xoxo, Lola

Zobacz profil autora

48 Re: Jonathan Harper on Nie 12 Paź 2014, 16:33

sms, 27.02.13, RYCERZYK napisał:Chciałabym być bardziej pomocna :C xoxo, Lola PS.: Wyślij mi pocztówkę. I kup mi coś ładnego na tej Florydzie!

Zobacz profil autora

49 Re: Jonathan Harper on Sro 15 Paź 2014, 09:03

Naiche się dowiedział. Nie wiem co robić.
...co mam zrobić?

Zobacz profil autora

50 Re: Jonathan Harper on Sro 15 Paź 2014, 11:01

Ale jak ja mam to wytłumaczyć? On nie będzie chciał mnie pewnie nawet widzieć. Powiedziałam mu i.... poszedł sobie bez słowa. Jezu, to już koniec, co ja zrobię!!!!!!!!!!!

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 14]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next