Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.

You are not connected. Please login or register

Przyczepa Liluye

Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 22 z 22]

1 Przyczepa Liluye on Sro 06 Sie 2014, 15:37

First topic message reminder :

Stojąca na betonowych bloczkach przyczepa może nie wydawać się idealnym miejscem do życia, jednak dobrze urządzona okazuje się całkiem wygodna. Ma wymiary 9x3 metry i jest wyposażona w kuchnię z aneksem jadalnym i salonikiem, łazienkę oraz dwie sypialnie. Przyczepa ma ogrzewanie gazowe oraz gazowy podgrzewacz wody i jest podłączona do szamba.

Ostatnio zmieniony przez Liluye dnia Czw 14 Sie 2014, 14:43, w całości zmieniany 1 raz

KP Liluye

Funny you're the broken one
but I'm the only one who needed saving
Cause when you never see the lights
it's hard to know which one of us is caving
Zobacz profil autora

526 Re: Przyczepa Liluye on Nie 03 Maj 2015, 17:29

17.08.2013, popołudnie

Wiało, grzmiało, apokalipsa! Drzewa targane przez wichurę, piasek i żwir wirujące w powietrzu, krowy unoszące się nad pastwiskami!
Huragan doszedł nad osiedle przyczep. A tam już nikt nie mógł poradzić na jego niszczycielską moc!
Przyczepa Liluye zaczęła się chwiać, aż w końcu się przewróciła z hukiem. Wszystkie szyby rozbiły się w drobny mak, a jedna z blaszanych ścian wygięła się na tyle, by zdecydowanie zmniejszyć metraż lokalu.
Już w niej nikt nie zamieszka.

Zobacz profil autora

527 Re: Przyczepa Liluye on Wto 05 Maj 2015, 23:16

cmentarz - 22:00

Ani nikt się w niej nie powiesi. Może tyle dobrego? Liluye wysiadła z samochodu, chodciaż w sumie nie było po co. Podeszła powoli do przyczepy i obejszła ją w około. No. To by było na tyle.. Trzy lata tam spędziła i wystarczyła jedna trumba..

KP Liluye

Zobacz profil autora

528 Re: Przyczepa Liluye on Wto 05 Maj 2015, 23:25

<- z cmentarza

Will zatrzymał się nieopodal i wykręcił tak, żeby móc potem z łatwością wyjechać. Podszedł do Liluye, stając przed zniszczoną przyczepą i zacisnął wargi.
- Miałaś coś wartościowego? - spytał, spoglądając na Indiankę.

Will Parker / playlista

Zobacz profil autora

529 Re: Przyczepa Liluye on Wto 05 Maj 2015, 23:27

- Większośc wywiozłam do Betty - wyjaśniła i podeszła bliżej przyczepy, opierajac sie o metal i starajac sie znaleźć coś w środku.
- Ale jakby mi sie udało tam wejsć.. - wychyliła się lekko do przodu, patrzac przez wybite okno.

KP Liluye

Zobacz profil autora

530 Re: Przyczepa Liluye on Wto 05 Maj 2015, 23:29

Spojrzał na Liluye.
- Chcesz tam wchodzić? - spytał. - I się skaleczyć czy cokolwiek? - dorzucił, choć nie wydawał się jakoś zmartwiony. Nie mógł jedynie zbytnio jej pomóc, skoro chodził o tej irytującej nieco, lasce.

Will Parker / playlista

Zobacz profil autora

531 Re: Przyczepa Liluye on Wto 05 Maj 2015, 23:30

- Nie wiem właśnie czy to ma sens.. W sumie.. - westchnęla i cofnęła się od przyczepy.
- Jedźmy, bo wejde tam i faktycznie sobie coś zrobię, a teraz nie mam na to czasu.. - dodala. Jeśli Betty trafi za kratki to ona przejmuje Vivę. I ma pracę. I psa. I brata. I Sasha wraca.

KP Liluye

Zobacz profil autora

532 Re: Przyczepa Liluye on Wto 05 Maj 2015, 23:31

- Najwyżej kiedy indziej. Może zanim zabiorą to zdążysz jeszcze tu podejść - powiedział z uśmiechem powoli zwracając się w stronę auta. Odpalił papierosa.
- Nie wiem czy ja czasem na kilka dni w areszcie nie wyląduję - poinformował, gdy Liluye zrównała się z nim krokiem.
Wybierasz następną lokację! Jednak nie.
Niemniej, William z Liluye na pewno się wybrali do Vivy, gdzie wyjaśnił dziewczynie, że ze względu na Sugar Hill i Betty też będzie musiał się wybrać do aresztu i to jest kwestia czasu. Podobnie jak inne sprawy. Tam też towarzyszył jej w piciu alkoholu, a gdy Liluye wystarczająco się upiła, Parker ją zgarnął i odwiózł pod dom. Taki dobry z niego człowiek był.

/ztx2

Will Parker / playlista

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 22 z 22]

Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22