Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.

You are not connected. Please login or register

Naiche - Lola Martinez, 13.01.2014

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Naiche - Lola Martinez, 13.01.2014 on Sob 16 Sie 2014, 16:11

Gdy Naiche dostał sms od Loli mówiący o aresztowaniu Liluye, był środek nocy. Chłopak siedział przed domem swojego dziadka i układał pasjansa, bo przynajmniej przy tym nie myślał o wszystkich problemach. Słabe światło lampy na gangu padało na stoli przy którym siedział Indianin, ignorujący stygnącą herbatę.
I tak mu nie smakowała.
Gdy doszła do niego ostatnia wiadomość od Loli, postanowił zadzwonić.

Zobacz profil autora

2 Re: Naiche - Lola Martinez, 13.01.2014 on Sob 16 Sie 2014, 16:16

Lola właśnie zamykała za sobą drzwi, wzdychając ciężko do swojego jakże trudnego życia, gdy zabrzęczał jej telefon, a w pomieszczeniu rozbrzmiała piosenka Adelaide.
Początkowo chciała rzucić to cholerstwo w kąt, ale w ostatniej chwili zatrzymała się, widząc, kto się wyświetlił. Tak czy siak telefon się wysmyknął jej z ręki i upadł na ziemię. Momentalnie go podniosła.
-Tak?-spytała, trochę wystraszonym głosem.
Jeju, jeszcze by jej kryształki poodpadały! O czym ona myślała?

Zobacz profil autora

3 Re: Naiche - Lola Martinez, 13.01.2014 on Sob 16 Sie 2014, 16:23

- Lola? Co się stało? - Zapytał, nie bardzo rozumiejąc treść jej ostatniego sms-a. 
- Czemu aresztowaliście Liluye?

Zobacz profil autora

4 Re: Naiche - Lola Martinez, 13.01.2014 on Sob 16 Sie 2014, 16:26

Wypuściła powietrze, wściekła.
-Czytałeś moje poprzednie wiadomości?-burknęła.-Ten wypadek. To ona spowodowała.-parsknęła, przewracając oczami.-Pisała sms'a. Wyobrażasz sobie?-na chwilę zapauzowała.
Ściągnęła gumkę z włosów i rozczesała je palcami, masując trochę przy tym skórę głowy.
-Podobno ta kobieta zmarła na stole. Nic się nie dało zrobić.-powiedziała, nagle jakaś taka... zmęczona?
Padła na kanapę i przymknęła oczy, czekając na jego reakcję.

Zobacz profil autora

5 Re: Naiche - Lola Martinez, 13.01.2014 on Sob 16 Sie 2014, 16:30

Aż nie wiedział co powiedzieć.
Zabiła człowieka? 
Pisząc smsa?
Jakkolwiek śmiesznie to brzmiało, to Naichemu do śmiechu nie było. Przez moment nawet czuł sie winny - wszystko stało się zaraz po tym, gdy zrobił Liluye awanturę.
Ale przecież to nie on prowadził; to nie on wpadł na idiotyczny pomysł pisania wiadomości w czasie, gdy powinno patrzeć się na drogę.
Niemniej miał wrażenie, że jakiś dziwny ciężar spada na jego barki.
- I co teraz?

Zobacz profil autora

6 Re: Naiche - Lola Martinez, 13.01.2014 on Sob 16 Sie 2014, 16:35

Była rozdrażniona całą sytuacją. Tym, że się dowiedziała o tym, co się działo między nią i Naiche. Tym, że to było zapalnikiem do tego wypadku. Tym, że ona musiała teraz po wszystkich sprzątać.
-Nic.-powiedziała tylko, wzruszając ramionami.-Prawdopodobnie usłyszy zarzuty.-mruknęła, już z mniejszą liczbą emocji.
Westchnęła.
-Nie martw się. Eastman przyszedł ją pocieszyć.-dodała, nie mogąc znieść tego tonu u Naiche.-To nie twoja wina.-powiedziała po chwili, łagodnie, by trochę zrównoważyć ten "kwas".

Zobacz profil autora

7 Re: Naiche - Lola Martinez, 13.01.2014 on Sob 16 Sie 2014, 16:38

Och, Connor, czyli ten z którym się "zakłada". Ciekawe czy jemu tez w warz powiedziała, że jest dupkiem. Chyba nie, skoro pobiegł ją pocieszać w celi.
- Wiem, że nie jest moja, to nie ja prowadziłem. - Powiedział racjonalnie, ale wciąż smutno.
- Przepraszam, ze dzownię o tej porze, dam ci już spać.

Zobacz profil autora

8 Re: Naiche - Lola Martinez, 13.01.2014 on Sob 16 Sie 2014, 16:41

-To dobrze.-stwierdziła rzeczowo.
Przetarła zmęczone oczy.
-Następnym razem możesz przyjść, czy coś. Źle mi się samej śpi.-mruknęła, ziewając.-Chyba kupię sobie psa. Będzie mnie miało co grzać.
Przytuliła się do poduszki.

Zobacz profil autora

9 Re: Naiche - Lola Martinez, 13.01.2014 on Sob 16 Sie 2014, 16:47

W słuchawce słuchać było trzask jakiegoś szkła i ciche przekleństwo z ust Naiche.
- Sorry, to... to dobranoc. - Powiedział zdenerwowany i się rozłączył.

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]