Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Liluye - Kancelaria Prawnicza J. Santos 20.01.2013

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Liluye

Liluye
Stresowała się jak głupia przed tym telefonem. Nigdy nie wiedziała co powiedzieć w takich oficjalnych sprawach.
Poczekała aż ktoś odbierze i odezwała się.
- Dzień dobry. Moje nazwisko Liluye Oldwood, chciałabym się umówić na spotkanie.

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Odebrała starsza kobieta, matka J. Santosa.
- Dzień dobry... na spotkanie, ta? No to... - słychać wertowanie kartek w notesie - Przyszły tydzień, kochaniutka.

Liluye

Liluye
- Przyszły tydzień? - och, miała nadzieję, że moze tam iść nawet już! - A nie da rady.. szybciej jakoś?

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Pani, ja tu mam klientów. Jeden sprawa rozwodowa, drugi kradzież krowy, trzeci napad z nożem w ręku... nie da rady!

Liluye

Liluye
Westchnęła ciężko do słuchawki.
- Dobrze, dobrze.. bo wie pani.. to jest coś większego niż kradzież krowy.. - może to im sie bardziej opłaci i jednak dadza rade ja gdzies wcisnac?

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Pani, tu każdy tak mów a potem się okazuje co innego! - Rzuciła zniecierpliwiona kobieta do słuchawki. - Wezwanie do sądu jest?

Liluye

Liluye
- Jeszcze nie, ale będzie niedlugo, mogę panią zapewnić. Wolałabym się spotkać już teraz. To na prawdę ważniejsze niż krowy i rozwody.. - zastanawiała się czy powiedzieć, że chodzi o wypadek o którym mówili w radiu, ale zostawi to na koniec.

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Pani, ja to ocenie, dobrze? - Kobieta była uparta.

Mnożnik na charyzmę, próg 35. Jeśli przekroczysz to umawiasz się na koniec tygodnia. Jeśli nie - na przyszły tydzień.

Liluye

Liluye
22

- W takim razie przyszly tydzien. - zrezygnowała. - Dziekuje bardzo, do widzenia. - rozłączyla sie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach