Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

West Market

Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 7 z 15]

1West Market - Page 7 Empty West Market Wto 13 Maj 2014, 09:58

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Ogromny budynek, pod względem architektonicznym pozbawiony jakiegokolwiek polotu. Otoczony jest jeszcze większym parkingiem. To jeden z tych marketów, które buduje się w mgnieniu oka, a po pięciu latach buldożer burzy go w drobny mak, by na jego miejscu postawić większy.

Wewnątrz znajdziesz wszystko, czego dusza zapragnie - w mniej i bardziej przystępnych cenach. Produkty spożywcze, kosmetyki, ubrania, książki, wyposażenie gospodarstwa domowego – wystarczy zagłębić się w ten niekończony labirynt regałów i półek! Zakupom towarzyszy muzyka z lokalnego radia, blade światło halogenów i oczywiście sklepowe ogłoszenia. Nie zdziw się, jeśli podczas morderczej wyprawy po masło orzechowe usłyszysz numer rejestracyjny swojego samochodu i wezwanie od ochrony.
I najważniejsze – nigdy nie gub tu dzieci. Podobno niektóre z nich nigdy się nie znalazły...


NARZĘDZIA


PrzedmiotCena
Zestaw śrubokrętów10$
Młotek5$
Zestaw gwoździ5$
Zestaw śrubek6$
Wiertarka30$
Klucz francuski15$
Klucz imbusowy15$
Miara10$
Piła ręczna25$
Mała siekiera20$
Klucz nastawny15$
Kombinerki20$
Małe obcęgi30$
Duże obcęgi50$
Nóż introligatorski15$
Poziomica24$
Szpachla12$
Wkrętak17$
Taśma klejąca, szeroka5$
Taśma izolacyjna15$




WYPOSAŻENIE BIWAKOWE


Przedmiot Cena
Wyposażona apteczka20$
Namiot 2 os.50$
Namiot 4 os.80$
Śpiwór30$
Karimata20$
Latarka15$
Kompas14$
Bidon 12$
Termos10$
Koc12$
Lodówka turystyczna15$
Pojemny plecak turystyczny20$
Podpałka5$
Zapałki2$
Lampa przeciw owadom33$
Zestaw naczyń biwakowych24$


DZIECI


Przedmiot Cena
Wózek dziecięcy - gondola200$
Spacerówka160$
Nosidełko60$
Chusta do noszenia dziecka20$
Łóżeczko dziecięce50$
Krzesełko dziecięce30$
Zestaw śpioszków20$
Zestaw butelek10$
Podgrzewacz do butelek20$
Zestaw pieluch 30$
Zestaw kocyków i ręczników22$
Wanienka15$


151West Market - Page 7 Empty Re: West Market Pią 03 Kwi 2015, 22:53

Joan Wharton

Joan Wharton
- Dzięki za komplement. Ale teraz mnie zmartwiłaś to z kim tam wyląduję. Najwyżej będziemy ostoją spokoju i normalności. Nie damy się tak łatwo. - Podejrzewam, że Joan na pewno nie ogarnęła tego, kto w ogóle się wybiera na wycieczkę z biura. A i tak względem osób wybierających, co do ich normalności zdania bywały podzielone.
- Niestety, ale tak by było. Muszę spojrzeć prawdzie w oczy i bohaterem to nie jestem, co najwyżej częścią tłumu. Co u ciebie, poza wyjazdem?

152West Market - Page 7 Empty Re: West Market Pią 03 Kwi 2015, 23:07

Liluye

Liluye
- Damy radę! Będzie nas trzech normalnych, to już grupa, więc nie oszalejemy tam. Dwa tygodnie... co to dla nas przy całym życiu tutaj - uśmiechnęłą się rozbawiona wybitnie.
- A może byśmy były bohaterami, hm? Ja się z nam trochę na survivalu, zwierzętach, więc konny transprt i polowania.. Ty na lekach jakis i inncyh takich ciekawych sprawach.. To by sie moglo udac! - zastanowiłą sie nad tym, marszczac na moment brwi.
- U mnie? W sumei niewiele.. dostałaś wiadomość od Cath? - zapytala, bo wpadla na to, ze przecież przez nią się znają.

153West Market - Page 7 Empty Re: West Market Pią 03 Kwi 2015, 23:17

Joan Wharton

Joan Wharton
- Fakt, przeżyłam jakoś tutaj dwa lata, to dam radę. Może to śmieszne, ale stęskniło mu się za oceanem - westchnęła.
- To brzmi, jak plan. - Na następną apokalipsę Joan i Lilu organizują grupę i walczą o przetrwanie!
- Nie, jeśli nie licząc sms'a o jednorożcach i suficie. Coś się, jednak stało? Dalej jest w Phoenix? - zapytała lekko zaniepokojona.

154West Market - Page 7 Empty Re: West Market Pią 03 Kwi 2015, 23:23

Liluye

Liluye
- Ja nie byłam.. wieki. Na prawdę bardzo dawno. Chyba jako dzieciak ostatnio - przyznała.
- Jest w szpitalu w Appaloosa. Urodzila. Nie mówila ci? - zmarszczyła brwi zdziwiona. Nie wiedziała o co chodzi, zeby Cath czegoś Joan nie powiedziala? Co ją znów ominelo?

155West Market - Page 7 Empty Re: West Market Pią 03 Kwi 2015, 23:31

Joan Wharton

Joan Wharton
- To nadrobimy te zaległości. - Powiedziała wesoło, ocean dla Joan był stałym elementem krajobrazu. Nawet ze swej sypialni w rodzinnym domu miała na niego piękny widok.
- Przecież to początek trzeciego trymestru. - Odetchnęła głęboko, zdawała sobie sprawę, co to oznaczało. Kilkuset gramowe, nie w pełni wykształcone, dziecko w inkubatorze z kolejnymi przewodami, pod respiratorem. O ile przeżyło. - Jak się ma Cath i co z dzieckiem?

156West Market - Page 7 Empty Re: West Market Pią 03 Kwi 2015, 23:41

Liluye

Liluye
Pokiwała głową potakująco, że tak, to dopiero początek trzeciego trymestru.
- Obydwoje żyją. Cath skupia się na tym, że bedzie miała rozstępy, bo boi się myśleć o dziecku. Jak tam byłam to przyszła pielęgniarka powiedzieć, że maluch jest w ciężkim stanie, ale przezył krytyczne dwie pierwsze doby.

157West Market - Page 7 Empty Re: West Market Pią 03 Kwi 2015, 23:54

Joan Wharton

Joan Wharton
Przeczesała włosy i pokręciła głową. Liluye była u Catherine, a ta nawet nie zdobyła się na to, żeby przekazać informację przez kogoś czy cokolwiek. Joan zrozumiała. Uśmiechnęła się blado, to brzmiało typowo dla Cath - w centrum zawsze pozostała ona, taka już była.
- Kiedy to się wszystko stało? - Po chwili przerwy, dodała: - jak będziesz u niej, powiedz Cath, że życzę jej zdrowia i siły - i może powinna dodać, że się modli, ale Joan nie modliła się od bardzo dawna, może od zawsze, a takie puste frazesy nic i tak nie znaczyły. - Przed wyjazdem odsunęła się od mnie i nie zamierzam jej się narzucać, więc proszę tylko o tyle - wyjaśniła. Nie pierwszy raz ktoś od niej lub ona od kogoś odcinała. Nie było to miłe, ale każdy żyje, jak chce.

158West Market - Page 7 Empty Re: West Market Pią 03 Kwi 2015, 23:59

Liluye

Liluye
- Dokładnie nie wiem. Piętnastego? Szesnastego? - westchnęła - smsa dostalam osiemnastego, więc.. - wzruszyla ramionami.
- Coś sie stało? - zmarszczyła brwi, ale zaraz pokręcila głową - To znaczy.. jasne, przekażę. Tylko.. pokłóciłyście się?

159West Market - Page 7 Empty Re: West Market Sob 04 Kwi 2015, 00:25

Joan Wharton

Joan Wharton
Wzruszyła ramionami z westchnieniem.
- Sama nie wiem. Wyszło tak jakoś. Wiesz, że jak Catherine coś sobie wymyśli, to trudno od tego ją odwieść. Teraz to nieważne. - Uśmiechnęła się blado. Po chwili pstryknęła palcami. - A rozmawiałam z Jonathanem i wspomniał, że ty, Ennis i on zajmujecie się trochę - hohoho taki eufemizm - mapami, poszukiwaniami. Chyba wam dostarczę coś ciekawego. Chyba.

160West Market - Page 7 Empty Re: West Market Sob 04 Kwi 2015, 00:28

Liluye

Liluye
Pokiwała głową ze zrozumieniem. Z Cath tak już było. Niestety. Pewnie przejdzie jej jeszcze zaraz i przyjdzie sama do Joan jakby nic sie nie stało.
- No, zajmujemy.. - przytakneła. - Oh! A co masZ? - zainteresowala sie od razu wrzucajac jeszcze jedna puszke z kukrydza do wozka i idac dalej wzdłuż półek.

161West Market - Page 7 Empty Re: West Market Sob 04 Kwi 2015, 00:33

Joan Wharton

Joan Wharton
Dołożyła jeszcze jakąś drobnostkę do tej całej sterty w koszu.
- Ponoć mapę do majątku McConnorów. Tych braci-bandytów z czasów dzikiego zachodu. Nie wiem czy to cokolwiek warte, ale chcę sprawdzić.

162West Market - Page 7 Empty Re: West Market Sob 04 Kwi 2015, 00:37

Liluye

Liluye
- Brzmi świetnie! - ucieszyła się i złapałą puszkę z pomidorami, patrzac na opakwoanie, a potem wzieła inną, innej firmy i wrzuciła do koszyka.
- Idziesz z nami, mam nadzieje? - spojrzała na nią.

163West Market - Page 7 Empty Re: West Market Sob 04 Kwi 2015, 00:41

Joan Wharton

Joan Wharton
Liluye była dużo bardziej entuzjastycznie nastawiona, niż Joan.
- No nie wiem, ale przygoda, tak? - I morela, znaczy morale. - Tak, sama chcę się przekonać, co z tego wyniknie. Ok, chyba mam wszystko, a na pewno więcej już nie zmieści się w bagażniku.

164West Market - Page 7 Empty Re: West Market Sob 04 Kwi 2015, 00:46

Liluye

Liluye
- No! Przygoda i morele! - jakby jej czytała w myślach. Wyszczerzyłą się wyraźnie uradowana taką opcją. - Ja w sumie tez juz mam calość. Kierunek kasy - skręcila w odpowiednią uliczkę.

165West Market - Page 7 Empty Re: West Market Sob 04 Kwi 2015, 00:53

Joan Wharton

Joan Wharton
Morele, morele, bardzo zdrowe owoce i potas mają. Obie skierowały się do kasy. Joan to zostawiła lekką fortunę, a potem z niemałym trudem zapakowała do auta. Mogła odwieść Liluye do biura czy do domu.
/zt

166West Market - Page 7 Empty Re: West Market Sob 02 Maj 2015, 19:29

Liluye

Liluye
/17.08.2013

Lil wpadła do Marketu bo miała okropną, przemożną ochotę na Kefir Waye. Cath jakoś nie kupowała jej ich ostatnio, a w domu nie było.
Szla wiec uliczkami wkladajac do koszyka też mase innych (nie)potrzebnych rzeczy.

167West Market - Page 7 Empty Re: West Market Sob 02 Maj 2015, 19:36

Jonathan Harper

Jonathan Harper
/17.08.13

Jon natomiast to marketu przyjechał w nadziei, że znajdzie nowego gumowego kurczaka dla Sophie.

168West Market - Page 7 Empty Re: West Market Sob 02 Maj 2015, 21:01

Alice Bright

Alice Bright
j/w

Skuszona nawoływaniem MG promocją na mleko, pojawiła się także Alice. Dwie w cenie jednego to super okazja. Nawet jeśli połowa się zepsuje. Ale nie zepsuje, bo pani Bright piła mleko z kawą.

169West Market - Page 7 Empty Re: West Market Sob 02 Maj 2015, 23:57

Mark Neil

Mark Neil
17.08.13

Irlandczyk postanowił zakupić kurczak, ryż oraz kawę, by jakoś egzystować w tym świecie. Po za tym może znajdzie jakieś promocje oraz zgniecione puszki za które będzie musiał mniej zapłacić.

170West Market - Page 7 Empty Re: West Market Nie 03 Maj 2015, 11:55

Jacob Jones

Jacob Jones
/17.08.2013/
Wraz z Reginą, Sabriną i Ennisem dotarli do West Marketu. Na głowie miał kaptur, dłonie wbite w kiesznie, a wzrok rozbiegany nizym Oscar Pistorious na paraolimpiadzie.

171West Market - Page 7 Empty Re: West Market Nie 03 Maj 2015, 12:02

Harry Bright

Harry Bright
/17.08.13

Harry przyszedł do marketu po mleko bo żona piła zabielaną i właśnie kończył się im karton. Wziął koszyk i skierował się do działu nabiałowego. Miał już jedno mleko w koszyku gdy sięgał po drugie i wtedy dopiero zauważył żonę.
- Alice?
Speszył się trochę, gdy zobaczył, że on a też trzyma w dłoniach karton i spuścił wzrok.
- Ah. Um. Chyba wpadliśmy na ten sam pomysł, co?

172West Market - Page 7 Empty Re: West Market Nie 03 Maj 2015, 12:15

Regina Smith

Regina Smith
Regina chwyciła Ducka za rękę i pociągnęła w stronę działu ze słodyczami.
- Chodź, napakujemy sobie cały kosz. Ennis i tak płac - stwierdziła i sięgnęła po Prince Polo i pianki.
Sabrina włóczyła się za nimi i trzymała się bliżej Ennisa. Tak jak i Duck, rozglądała się wokoło, mając ochotę już stąd wyjść. W dodatku głowa ja już bolała i najchętniej poszłaby spać.

173West Market - Page 7 Empty Re: West Market Nie 03 Maj 2015, 12:19

Alice Bright

Alice Bright
Alice podniosła głowę znad mleka, słysząc swe imię. Zauważając męza z kartonem w dłoni, w pierwszym odruchu uśmiechnęła się rozbawiona. Jednak zachowanie Harrego wydawało się jej... sama nie wiedziała jakie. Dlatego też zgasiła uśmiech, pozwalając negatywnym myślom napłynąć do swego umysłu.
- Tak. Potrzebujemy jeszcze czegoś?
Zapytała, odwracając głowę, jakby w poszukiwaniu produktów, które mogłyby się przydać.

174West Market - Page 7 Empty Re: West Market Nie 03 Maj 2015, 12:28

Harry Bright

Harry Bright
Odchrząknął i odetchnął. Przez chwilę poczuł się jakby znowu podrywał ją po raz pierwszy. Spokojnie Bright, to twoja żona. Zachowuj się swobodnie. Podniósł wzrok i się uśmiechnął zastanawiając nad pytaniem.
- Um, chyba skończył mi się szampon i nie wiem czy nie trzeba kupić papieru.... - powiedział jakże romantycznie.

175West Market - Page 7 Empty Re: West Market Nie 03 Maj 2015, 12:32

Consuela Ramirez

Consuela Ramirez
/17.08.2013, popołudnie/
Consuela ubrana w szorty i podkoszulek z t-rexem, szła między półkami, rozglądając się za kakaem i jakimś jedzeniem na szybko. Tomasz Zubilewicz zapowiadał dzisiaj słoneczny, upalny dzień.
Kłamał.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 15]

Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach