Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Connor Eastman-Nieznany numer 28.01.13

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Ron Brody

Ron Brody
Ron kupił w sklepie nową kartę telefoniczną. Co raz bardziej bał się, że w końcu go policja nakryje na jego rozmowach ze Smithem, choć tamten ciągle zmieniał karty. Irlandczyk postanowił wybrać tą samą taktykę.
Dzwonił teraz do Connora bo miał pilną sprawę.

Connor Eastman

Connor Eastman
Eastman spojrzał na telefon, a tu ktoś dzwoni do niego. Nie znał tego numeru, ale odbierze. Co? Ma się bać? Ni chuja.
- Czego? Grzecznie się pytał. - Connor nawet nie wiedział, że to może być Ron, nie pomyślał nawet o tym.

Ron Brody

Ron Brody
-Zluzuj, tu tylko Irlandczyk-powiedział, dalej trzymały go promile-Tak szybko uciekłeś, że zapomniałem cię o coś poprosić. Po rozmowę z tobą podejrzewam, że dasz sobie radę i nie puścisz farby-zważysz na to o co go poprosił wcześniej Ron mógł podejrzewać, że Connor nie należy do osób, które nie krępują się załatwić coś na lewo.
-Chętny na zarobienie kilku dolców ?- zapytał się na koniec.

Connor Eastman

Connor Eastman
No to teraz Connor już wiedział z kim ma do czynienia. W sumie nie spodziewał się, że Brody się do niego odezwie, dziwne, nie? W końcu dał mu numer.
- Powiedzmy, że tak. - Mruknął do niego, nie znał całej sprawy, także nie mógł mu przysiąc, może po prostu będzie za trudna i trzeba będzie odpuścić. - Mam komuś zrobić pranie? - Oczywiście chodziło mu o pranie kogoś po mordzie.

Ron Brody

Ron Brody
-Nic z tych rzeczy.-coś jadł teraz-Sprawa jest banalna, ale nie mogę jej sam załatwić, bo za dużo podejrzeń bym wzbudzał- potrzebuję lapka oraz komórki. Najlepiej z najniższej półki, bo wychodzą taniej-potrzebował sprzętu do roboty dla Smitha-Lat mi to, skąd to weźmiesz, ale najlepiej gdyby nie był kradziony-teraz w głowię układam historyjkę po co mu to jest.

Connor Eastman

Connor Eastman
Szczerze powiedziawszy to Eastman był trochę zawiedziony, że nie może za pieniądze komuś wpierdolić, ale cóż. Tak też bywa.
- No dobra, na kiedy ci to potrzebne? - Zapytał patrząc na kalendarz, musiał ogarnąć ile ma czasu na ogarnięcie tego tematu.

Ron Brody

Ron Brody
-Laptop w trybie NOW, najpóźniej za 2 dni. Telefon przy okazji załatw. Jak wszystko załatwisz to zadzwoń.Aha jeszcze jedno - nie myśl nawet o dawaniu mi swojego sprzętu czy znajomych, bo nie chcę potem gorzkich żalów.-dodał to bo zauważył, że Indianin nie należy do grupy najbardziej obeznanych w tej dziedzinie.

Connor Eastman

Connor Eastman
- Skontaktuję się z tobą w jakiś sposób. - Powiedział, bo nie wiedział czy akurat będzie dzwonił, a może po prostu zrobi mu wlot na chatę. - Bez odbioru. - Nacisnął czerwoną słuchawkę.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach