Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom Wdowy Mayer

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

1Dom Wdowy Mayer - Page 3 Empty Dom Wdowy Mayer Nie 07 Wrz 2014, 18:29

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Niewielkich rozmiarów, jednopiętrowy dom, w który zwykła mieszkać znana wszystkim wdowa Mayer, wraz ze świętej pamięci już synem.
Podwórko przed domem zawsze jest w miarę zadbane, białe, wykrochmalone firanki wiszą w oknach, a cudowna aura pobożności bijąca z tego miejsca widoczna jest aż z satelity.


51Dom Wdowy Mayer - Page 3 Empty Re: Dom Wdowy Mayer Wto 28 Paź 2014, 13:15

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
22+5*5>30 - znajdujesz szafkę nocna, a w niej książeczkę z telefonami. Nic podejrzanego

- Notes! - sięgnąłem po kajet wertując jego kartki, jakieś numery, oczywiście że dołączy do sprawy, co my tu mamy. Hydraulik, gazownik, elektryk. Mogło coś tu być trzeba było sprawdzić te numery, mimo wszystko.

52Dom Wdowy Mayer - Page 3 Empty Re: Dom Wdowy Mayer Wto 28 Paź 2014, 14:48

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Mnożnik na spostrzegawczość:
50 - w szafce nocnej znajdujesz notes z numerami i... jakieś rozmazane zdjęcie z młodym mężczyzną w bandanie z nadrukowaną czaszką, który stoi gdzieś koło pick upa.
Jeśli nie przekroczysz, już nie masz czego tutaj szukać. 

53Dom Wdowy Mayer - Page 3 Empty Re: Dom Wdowy Mayer Wto 28 Paź 2014, 15:12

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
22+5*4 < 50

Nic więcej nie znalazłem, zabezpieczyłem to co wpadło w moje ręce, trzeb wszystko dobrze sprawdzić. Na pewno trafimy na coś nowego. Jednak narazie nie zamierzałem dziękować Skittlesowi.

ZT

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach