Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Stacja benzynowa

Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 26 z 35]

1Stacja benzynowa - Page 26 Empty Stacja benzynowa Wto 13 Maj 2014, 10:06

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Stan na 2017 rok:
Właścicielem stacji jest Noah Houser. Pracownikiem Delshay

To miejsce na obrzeżach miasta, wypełnione głównie motocyklistami i entuzjastami szybkich samochodów. Czasem trafi tu również turysta bądź przejezdny, któremu bak nie wystarczy na dojechanie do Appaloosy.
Pod koniec kwietnia 2013r. stację wykupił klub Świętych z Arizony. Została ona odremontowana i od tego czasu ponownie prosperuje. Na stacji znajduje się odremontowany sklep, gdzie oprócz zapłacenia za benzynę, możemy kupić gumy do żucia, prezerwatywy, rozpuszczone od temperatury batony i schłodzone słodkie napoje, a także gazety. Przybudówka na tyłach również została doprowadzona do dobrego stanu. Pod wiatą zainstalowano nowe dystrybutory. Na stacji można też skorzystać z pompy do opon, odkurzacza samochodowego oraz wiader z płynem do szyb.
Ważne! Na amerykańskich stacjach benzynowych nie kupisz alkoholu – ten można sprzedawać wyłącznie w Liquor Store.


Dodatkowe informacje:

1) W nocy z 26 na 27 lutego miała miejsce pożar, który doszczętnie zniszczył stację benzynową!
2) Pod koniec kwietnia (21-28.04.3013) stacja została ostatecznie wyremontowana i wykupiona przez Sue Bakera.
3) Stacja od dnia 20.10.2013 - ZAMKNIĘTA



Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Sro 23 Sie 2017, 10:29, w całości zmieniany 3 razy


631Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Pon 01 Gru 2014, 12:49

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Kostki dla Maro na inteligencję i umiejętność, próg: 55. Jeśli uda mu się przekroczyć próg, bez problemu udaje mi się uporać z podłączeniem przewodów do głównej pompy.

Kolejne kostki na inteligencję i umiejętność: próg 65. Po przekroczeniu, Maro udaje się bezproblemowo wywiązać z pierwszego etapu zabawy z elektroniką.

632Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Pon 01 Gru 2014, 13:32

Maro Salinas

Maro Salinas
67
Podłączenie przewodów nie było najtrudniejsze aby nie pomieszać diesla z bezołowiówką i gitara, chociaż dla nie których mogło by to sprawić ogromny problem.
72
Gdy się z tym uporałem z przewodami otworzyłem skrzynkę z bezpiecznikami, uh niezła rozdzielnia, teraz podłączyć po kolei odpowiedni, zielony do zielonego, czerwony do pomarańczowego tfu do Czerwonego.
Gdyby Baker miał tą stację od razu bym mu ustawił licznik tak by zawyżał paliwo co by zarobić trochę grosza. Dobra gdy podstawy były zrobione trzeba było faktycznie zabrać się za ustawienie liczników.

633Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Pon 01 Gru 2014, 13:37

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Kolejne kostki na inteligencję i umiejętność: próg 70. Po przekroczeniu, Maro udaje się rozprawić z licznikami. Jeśli nie - udaje mu się wykonać tylko cześć związanej z tym roboty.

634Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Pon 01 Gru 2014, 13:42

Maro Salinas

Maro Salinas
62

No tutaj nie było tak łatwo, ustawianie liczników to precyzyjna robota. Podparłem się pod boi, swoja drogą ktoś się nieźle musiał nadźwigać.
Po pierwszej próbie zabrałem się ponownie za ich ustawianie, wyzerowałem licznik i na nowo zacząłem ustawiać, tak by zgadzało się z przelewanym paliwem, och będę wiedział na przyszłość, a nóż Baker się zdecyduje.
- No do cholery - mruknąłem, mógłbym tak zostawić, ale przecież złodziejem nie byłem.

635Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Pon 01 Gru 2014, 13:50

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Kostki na inteligencję i umiejętność: próg 65. Po przekroczeniu, Maro udaje się rozprawić z licznikami.

636Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Pon 01 Gru 2014, 13:57

Maro Salinas

Maro Salinas
67

No w końcu się udało liczniki po dłuższej dłubaninie były ustawione, zostało sprawdzić zegary i podłączyć główne zasilanie, no miałem nadzieję że z powrotem nic nie pierdolnie, to by się mieszkańcy ucieszyli jak by im grzybek wyrósł. Spokojnie spokojnie, dlatego to robiło się bez paliwa. Chciałem to szybko skończyć. Wolałem być jednak pewny aby nie spierdolić całej mojej dzisiejszej roboty.

637Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Pon 01 Gru 2014, 14:04

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Kostki na inteligencję i umiejętność: próg 70. Jeśli uda mu się przekroczyć próg - udaje się mu zgrabnie dokończyć przedsięwzięcie. jeśli nie - czekasz na dalsze kostki!

638Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Pon 01 Gru 2014, 14:21

Maro Salinas

Maro Salinas
52

I chuj pierwsza próba uruchomienia dystrybutora nie wypaliła.
- Co jest - mruknąłem pochodząc do skrzynki z bezpiecznikami. Zacząłem poklei sprawdzać bezpieczniki. Powinno już chodzić, jednak nie chodziło.
- ja chce do domu - mruknąłem - dobra jeszcze raz.

639Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Pon 01 Gru 2014, 14:26

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Te same kostki, tym razem próg wynosi 65.

640Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Pon 01 Gru 2014, 14:33

Maro Salinas

Maro Salinas
62

- Kurwa, może by zadzwonić po elektryka - mruknąłem do siebie, jednak nie zadzwoniłem, a co ja lama jakaś jestem. Zaprałem się za kolejną próbę, jak nic musiałem umysł oczyścić, duży i mały mózg. Swoją drogą ciekawe co tam u Consueli. Może się nie obraziła za te malowanie, od tamtej pory się nie widzieliśmy.

641Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Pon 01 Gru 2014, 14:34

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Ostatnia szansa! Próg: 60.

642Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Pon 01 Gru 2014, 14:43

Maro Salinas

Maro Salinas
67

W końcu, znalazł się winowajca mały kutasowaty bezpiecznik, taki kutasik. Gdy go wymieniłem podszedłem do głównego włącznika, dystrybutor działał, teraz wlać paliwa do zbiornika i będzie hulał, ale to chyba jak skończą odbudowywać resztę.
- To co przyjść jutro pomóc wam z tymi ścianami? - zapytałem, no bo w sumie kasa dobra sprawa. Kupię sobie konsole.

643Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Pon 01 Gru 2014, 14:52

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Jasne! - odkrzyknął jeden z mieszkańców OW, który również przedsięwziął się do odbudowania stacji benzynowej.
- Przyda się dodatkowa para rąk do pracy! - dodał dziarskim tonem.

644Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Pon 01 Gru 2014, 15:00

Maro Salinas

Maro Salinas
- Dobra to ja teraz spadam jutro wpadnę jak mi nic nie wypadnie - rzuciłem pakując narzędzia do kufra.
- To na razie! - machnąłem ręką i odjechałem.

ZT

645Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Wto 02 Gru 2014, 10:06

Maro Salinas

Maro Salinas
---> Nowy dzień 8:17 am

Pod stację podjechał Motocykl.
- Czołem - rzuciłem zadowolony, no nowy dzionek to i pracować się chce. No bo ja ogólnie to człowiek pracujący jestem.
- To co pomogę wam dzisiaj z tym stropem - dodałem podchodząc do robotników - no i ścianą.
Podwinąłem rękawy i zabrałaem się do roboty, gruzu już chyba nie było więc zabrałem się za stawianie drewnianych stelaży na nową piękną ścianę. Och będzie ją można pomalować, w kut... w kwiatki rzecz jasna. Wziąłem młotek do ręki gwoździe i zacząłem je zbijać w kupę. Amerykańskie budownictwo jest takie, takie mizerne.

646Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Wto 02 Gru 2014, 13:26

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- No witam, witam panie Salinas! - odezwał się rumiany, dość tęgi mężczyzna około pięćdziesiątki. Zapewne miejscowy hodowca bydła, który zdecydował sobie dorobić do pensji.
- Jak tam nastrój przed robotą? - zapytał z życzliwym uśmiechem małorolnej prostoty, przenosząc pustaki z miejsca na miejsce.

Kostki na umiejętność, próg 25. Rzucasz TRZY RAZY, z każdym rzutem podwyższasz sobie próg o 5 punktów. Jeśli udaje się je przeskoczyć - pomyślnie stawiasz część stelaży. Jeśli w którymś rzucie się potkniesz - uderzasz się młotkiem w palec i masz kuku.

647Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Wto 02 Gru 2014, 13:41

Maro Salinas

Maro Salinas
16+30>25
16+15>30
16+15<35

- A no jak zawsze wyśmienity - rzuciłem zabierając się za robotę, waliłem pukałem zbijałem stelaże, szło mi całkiem dobrze. No żadko bawiłem się w drewnie, no młotek to ja trzymałem, ale z tymi gwoździami to różnie.
Czemu nie pisze Consuela czemu nie piesze Cath, Atumn, już mnie nikt nie kocha.
- Kuuuuuuurrrwaaaaaaa - tyle było tylko słychać gdy przyjebałem młotkiem w palucha. Tak to jest myśleć nadmiernie o babach, można sobie zrobić kuku.

648Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Wto 02 Gru 2014, 13:51

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Kostki na umiejętność, próg 30. Jeśli przekroczysz, to udaje Ci się dokończyć część roboty mimo bolącego palca. Jeśli nie - rozsypują ci się gwoździe!

649Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Wto 02 Gru 2014, 13:57

Maro Salinas

Maro Salinas
16+15>30

- Ja pierdole - mruknąłem, na szczęście się nie rozpłakałem, jeszcze by ktoś zdjęcie zrobił, albo film nagrał na srutuba. teraz to pierdnąć głośniej nie można bo już będziesz sławny w telewizji. Kiedyś było lepiej, nikt za nikim nie latał z kamerą, można było iść na łączkę i rozkoszować się wiosną. Teraz nawet wysoka trawa nie pomoże bo ci goły tyłek nagrają.
Mimo bolącego palucha kontynuowałem zbijanie. Szło mi nawet nieźle, może powinienem zostać cieślą jakim. Starałem się w końcu liczyłem że stacja mogła trafić w ręce świętych. Nie ma lipy paliwo podrożeje.

650Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Wto 02 Gru 2014, 14:02

William Parker

William Parker
/ początek

I w końcu sam zainteresowany pojawił się na stacji. Trochę mu to zajęło, bo trzeba było się ogarnąć; ciuchy robocze (a przynajmniej przeznaczone do wyrzucenia!), obuwie i można było ruszyć na to miejsce.
Ino dotarł, i zaczął się rozglądać, co by tu zrobić. Czy zająć się przybudówką, czy stropem, gdzie wszyscy stali.
- Maro! - zawołał na domniemane przywitanie.

651Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Wto 02 Gru 2014, 14:18

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Te same kostki dla Maro!

652Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Wto 02 Gru 2014, 14:27

Maro Salinas

Maro Salinas
16+25>30

Machałem młotkiem jak opętany, nawet mnie palec już mniej bolał. Stelaże ścian rosły w oczach.
- Will! - krzyknąłem unosząc rękę do góry - dawaj dawaj, nie stój.
Krzyknąłem machając ręką.
- Pomożesz postawić stelaż.

653Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Wto 02 Gru 2014, 14:30

William Parker

William Parker
Dobrze, że Parker nie miał kaca. Cierpiałby przy takich wrzaskach, a skoro Maro znalazł dla niego zajęcie, to Will - pewnie zmotywowany tym, że to jeszcze dobry przyjaciel, członek gangu zachęca - pomknął nieco szybciej w odpowiednią stronę.
- Dystrybutory już ogarnąłeś? - rzucił, przygotowując się do pomocy, o!

654Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Sro 03 Gru 2014, 09:32

Maro Salinas

Maro Salinas
- Tak chyba działa - wyszczerzyłem zęby w szczerym uśmiechu.
Potem zabraliśmy się za stawianie stelaży i obijanie ją płytą osb, wstawianie okien i na koniec siding uch szkoda że siding nie będzie trzeba malować.
- Ty a coś taki nie w sosie, balowałeś? Mama nie mówiła że trzeba wcześnie się kłaść? - dodałem rozbawiony, tak mimo tego palucha humor miałem dobry. Wiec pracowałem szybko i sprawnie. Gdy postawiliśmy ściany zabrałem się z chłopakami na stawianie dachu.
- Nie wejdziesz na górę? - rzuciłem do Willa

655Stacja benzynowa - Page 26 Empty Re: Stacja benzynowa Sro 03 Gru 2014, 10:02

William Parker

William Parker
- Ja? Ja mam dobry humor, czemu miałbym nie mieć - zaśmiał się, rozglądając się po placu budowy, jakby nadal szukał zajęcia dla siebie, aczkolwiek w tym momencie ciągle pomagał Maro, żeby to i owo ogarnąć.
- Nie, mam lęk wysokości - dopiero wtedy William pozwolił sobie na dłuższą chwilę odpoczynku. Oczywiście zażartował, ponieważ po chwili wspiął się na górę, by razem z resztą chłopaków zacząć stawianie dachu, przy czym Parker wydawał się być nad wyraz precyzyjny i dokładny. Pewnie dlatego, by kiedyś to jemu ten strop na głowę nie spadł.
- Potem trzeba będzie ogarnąć przybudówkę. Wzmocnić, nie? - spytał. Jest księgowym, na budownictwie znał się tyle o ile! Autorka za to w ogóle się nie zna i pokłada nadzieje w autorze Maro.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 26 z 35]

Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach