Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.

You are not connected. Please login or register

Komenda główna policji

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 5]

1 Komenda główna policji on Pon 22 Wrz 2014, 18:13

First topic message reminder :

Zlokalizowany w kilkukondygnacyjnym budynku w centrum miasta posterunek policji jest największym oddziałem w Appaloosa City. Na każdym piętrze znajdują się biura podzielone na jednostki. Dokładny spis tych jednostek znajduje się w holu na parterze. Tu znajduje się dyżurka, pomieszczenie z monitoringiem, wejście na klatkę schodową i windy.
Uprzejme panie wszystkich niezorientowanych kierują na odpowiednie piętra.
Poza biurami w budynku znajduje się także areszt i laboratoria.

Zobacz profil autora

101 Re: Komenda główna policji on Nie 10 Maj 2015, 18:40

Ron znowu łypnął na Nathaniela znad talerza.
- Hmmm... a czy przypadkiem w strzelaninie w kopalni nie brali udziału Buendie i P? Z tego co mi się wydaje ta sprawa nie dotyczyła Świętych, więc może przestaniesz mi mydlić oczy i przeinaczać fakty. W ten sposób mnie do niczego nie przekonasz. - mruknął, już zmęczony rozmową z Pooperem. On ogólnie nie lubił rozmawiać z ludźmi.
- Poza tym, wracając do twych wcześniejszych słów, po samych łuskach nie da się zgadnąć ich dokładnego pochodzenia. Mogły zarówno pochodzić z kradzionej broni, jak i z karabinu wujka Stanleya znad kominka, kupionego po bożemu. A fakt, że magazyn został okradziony przez Eastmana nie jest żadnym dowodem na porachunki Świętych z Arizony z gangiem P. Jedynym dowodem jest ta strzelanina w barze, a ona rzeczywiście może się okazać jedynie zwykłą burdą. Nikt nie będzie miał większych problemów, by do tego przekonać sądu. Dlatego ty, Pooper, jeśli chcesz wyciągać ode mnie kasę na kolejną akcję, najpierw rozejrzyj się uważniej, a potem przekonaj mnie, dlaczego miałbym łyknąć twoją wersję wydarzeń. Nie trzeba doszukiwać się konotacji między Świętymi a P. Wystarczy minimum wysiłku, by pozamykać ich wszystkich bez tego.

Zobacz profil autora

102 Re: Komenda główna policji on Nie 10 Maj 2015, 18:45

Cooper zmrużył oczy. Chwycił akta dotyczący strzelaniny w kopalni miedzi.
- Łuski były z karabinu Eastmana i to raczej jest udowodnione, kapitanie - warknął.
- Jeśli chce pan dowodów na to, że Świeci zasadzają się na "P" to potrzebny mi podsłuch. Jeśli pan nie załatwi to mogę, kurwa, iść i obciągnąć sędziemu, by mi dał nakaz.
Wziął głęboki oddech.
- Czyli co, jeśli Buendia ma z tym coś wspólnego to ma pan ochotę oddać sprawę DEA? - dopytał - i potem pozwolić im spijać śmietankę i dostać dodatkowe pieniądze za wspaniałe zasługi? Odda pan im swój sukces? Jeśli tak, to droga wolna, spokojnie możemy narkotykom oddać wszystko i niech oni ciągną kasę od federalnego!

Zobacz profil autora

103 Re: Komenda główna policji on Nie 10 Maj 2015, 19:00

- Dosyć tego. Dosyć. Przestań wjeżdżać mi na ambicje. Moją jedyną ambicją na ten moment jest zjeść obiad w spokoju. Jeśli chcesz mieć zajęcia, to proszę, znajdź mi dowody, że łuski znalezione w kopalni należały do broni Eastmana. - prychnął. - A teraz wyjdź.

Zobacz profil autora

104 Re: Komenda główna policji on Nie 10 Maj 2015, 19:17

Cooper nie miał zamiaru wyjść. Chwycił akta, wyciągnął z nich faks z biura koronera w Appaloosa i pokazał szefowi.

fax z laboratorium w Appaloosa, 13.05.2013 napisał:Analiza balistyczna:
I. próbki z karabinu podejrzanego C. Eastmanna pokrywają się z łuskami (typ pierwszy) znalezionymi na miejscu strzelaniny (kopalnia miedzi)
II. Drugi typ łusek znalezionych w kopalni miedzi należą do nabojów wykorzystywanych w broni typu Uzi. Taką samą broń użyto w zamachu w motelu "Rosie".
III. Pierwszy i trzeci typ łusek pokrywa się z typem nabojów, które zostały skradzione z magazynu w Appaloosa City.

Zobacz profil autora

105 Re: Komenda główna policji on Nie 10 Maj 2015, 19:23

- To, że na kilku miejscach zbrodni strzelano z tego typu broni nie świadczy o niczym. Nie udowodnisz czy broń z której strzelano była kradziona. Wiesz tylko tyle, że ktoś sobie strzelał z Uzi. ja chce konkretne dowody, Nathaniel. konkrety. Zabierz się za ich życiorysy, sprawdź kartoteki. Przeszukaj ich domy, zajrzyj im nawet do tyłków. Na pewno coś tam znajdziesz. Załatwo to jak najprościej i przestań marnować czas i bawić się w Jamesa Bonda!

Zobacz profil autora

106 Re: Komenda główna policji on Nie 10 Maj 2015, 19:49

- Boże, tu jest napisane, że z broni Connnora Eastmana strzelano w kopalni miedzi. Ten karabin był kradziony! To jest w raporcie - postukał palcami w teczkę - To są te skradzione łuski! Łuski, które były z karabiny Eastmana! Ja pierdolę, czego jeszcze pan chce, do kurwy nędzy?! To są kolesie, którzy na co dzień sobie urządzają jatki na własnej ulicy! I może nawet zabili radiowca! Kuźwa!

Zobacz profil autora

107 Re: Komenda główna policji on Nie 10 Maj 2015, 19:54

- Chcę zjesć w spokoju obiad, Jezus Maria i wszyscy święci! - wrzasnął na całe gardło - Lekarz mi zabronił się denerwować, a ty znowu tu wkraczasz jak Niemcy w 39 do Polski i wyskakujesz mi z jakimiś papierkami! Wrzodów żołądka przez ciebie zaraz dostanę! - rzucił serwetką o biurko.
- Prtecz! Precz mi stąd dopóki nie skończę jeść! I zamów mi kawy, do jasnej cholery!

Zobacz profil autora

108 Re: Komenda główna policji on Nie 10 Maj 2015, 22:25

Cooper musiał objąć inną strategię. Zebrał papiery i wyszedł z biura.
Wrócił po 20 minutach. Z kawą. I sześciopakiem piwa zamiast akt i dokumentów. Położył je na biurku szefa i czekał.

Zobacz profil autora

109 Re: Komenda główna policji on Nie 10 Maj 2015, 22:33

Talerza pod nosem Swansona już nie było. On sam czuł się dużo lepiej z pełnym żołądkiem i zapachem świeżej kawy. No i widokiem jego ulubionego piwa.
Skinął Pooperowi głową na powitanie, jakby widzieli się dziś pierwszy raz.
- Dzień dobry. Z czym dzisiaj do mnie przychodzisz?

Zobacz profil autora

110 Re: Komenda główna policji on Nie 10 Maj 2015, 22:35

- Chciałbym pana poprosić o nakaz wydania podsłuchu na telefony Świętych z Arizony oraz nakaz przeszukania ich zakładów pracy - odparł, uśmiechając się.

Zobacz profil autora

111 Re: Komenda główna policji on Nie 10 Maj 2015, 22:36

- Jeśli twoim zdaniem jest to potrzebne, to wykonam odpowiednie kroki, by udostępnić ci taką możliwość. Coś jeszcze?

Zobacz profil autora

112 Re: Komenda główna policji on Nie 10 Maj 2015, 22:39

- Chciałbym panu życzyć miłego wieczoru i mam nadzieję, że pańska ulubiona drużyna dzisiaj wygra mecz - odparł, wciąż się uśmiechając. Potem zasalutował i wyszedł z biura.

/zt

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5