Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Nieczynna stacja benzynowa

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 36  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 11 z 36]

1Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Nieczynna stacja benzynowa Wto 13 Maj 2014, 10:32

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Stara stacja benzynowa straszy przyjezdnych i jest dobrym miejscem na niekoniecznie legalne spotkania. Stare dystrybutory otoczone są łańcuchem, który generalnie nie jest potrzebny, bo przecież i tak nie nalejemy tu sobie paliwa. Stacja ma tylko dwa stanowiska skryte pod zardzewiałą wiatą. Obok stoi mały budynek, w którym kiedyś można było zapłacić i kupić batonika na drogę. Teraz stoi zamknięty i pusty.


271Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 24 Paź 2014, 15:32

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Morgan dała radę wytrzymać spojrzenie tego ponurego mężczyzny. Czuła ból, gdy ten trzymał jej twarz. Poza tym adrenalina podeszła jej dogóry. Nieco szybszy oddech i bijące serce. druga sprawa to była reakcja na jej aktualny stan zdrowia. Angielka wiedziała jedno.. to nie może wróżyć dobrze, bo przecież szybciej się przez to wykrwawi. Nie odpowiedziała swojemu rozmówcy nic, bo jeszcze się pogrąży.

272Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 24 Paź 2014, 15:37

Pan Smith

Pan Smith
- To jest jakiś, kurwa, żart!
Walnął Morgan w twarz. a potem drugi raz.
I trzecie, żeby było nieparzyście.- Suka rozpierdoliła mi auto, połamała mi pierworodną a ta nic. No kuźwa. Zobaczymy, czy dalej będziesz tak milczeć, jak się pobawimy we dwójkę. Sam, na sam. 
Wyprostował się i rzucił Skittlesowi kluczyki do ferrari.
- Zawieź Regine do lekarza. I jak tylko zauważę rysę na masce, to zrobię ci rysę na życiorysie, rozumiemy się?
- Tato, potnij jej gębę! - Krzyknęła Regina, wychylająca się z czerwonego auta.
- Jasne, pysiu.
Chwycił Morgan za ubranie i znowu zaczął ciągnąc do bagażnika mercedesa.

273Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 24 Paź 2014, 15:40

Skittles

Skittles
Skittles chwycił kluczyki od samochodu i poczekał, aż Regina wsiądzie do środka, po czym odjechał.
zt

274Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 24 Paź 2014, 22:21

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Morgan się zaczęła nieco bać,a le jak to ona nie dawała po sobie poznać. Wewnętrznie czuła, że jest po pasie w szambie, przysłowiowo oczywiście.Angielka przyjęła na siebie te trzy ciosy. Poczuła ból i raczej starała się tego nie okazywać. Może jej na tym nie zależało, bo takie było jej usposobienie. Po chwili zaciągnął ja znowu do bagażnika.
- Pewnego dnia tego pożałujesz- powiedziała do oprawcy zanim wepchnął ją do bagażnika.

275Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 24 Paź 2014, 22:30

Pan Smith

Pan Smith
- To się przekonamy. - Warknął i przyłożył Morgan w nochal tak, ze ta straciła przytomność. Opadła bezwładnie w bagażniku i teraz zdana była tylko i wyłącznie na łaskę Smitha...

/zt - > ??

276Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 14:24

Sue Baker

Sue Baker
/9.03, około 22.00/

Zebranie świętych w zakładzie samochodowym mogłoby być kłopotliwe, bo wbrew pozorom liczyli oni więcej, niż trzy sztuki. Dlatego też Baker ustalił miejsce zebrania na obrzeżach miasteczka.
Ciemność ulicy zaczęły przecinać światła reflektorów, gdy na stację zaczęli zjeżdżać się święci. Przyjechał i sam Baker. Minę miał jak zwykle ponurą, teraz chyba nawet bardziej. Przywitał się z członkami gangu, którzy już przybyli i czekał, aż zjedzie się reszta. Jedynymi światłami były tu reflektory motorów, zaś okolice ginęły w ciemnościach. Naokoło cisza, zagłuszana warkotem silników.
Baker oparł się o swój motocykl, zagryzając w ustach papierosa. Czekał.

277Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 14:34

Maro Salinas

Maro Salinas
---> Warsztat samochodowy

Pewnie Maro jeszcze rzucił do Parkera, a chuj z tym uśmiechnął się i wesołe chłopaki pojechały na stacje. Tą nieczynną.
- Ty a wiesz jak poznać uśmiechniętego świętego? - rzucił do Parkera gdy już warkot motocykli ucichł.
- Po muchach między zębami - dodał po czym głośno się roześmiał, klepnął Parkera po plecach i ruszyli w stronę zgromadzenia, zgromadzenia trzech.

278Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 14:46

William Parker

William Parker
Zaśmiał się, słysząc słowa Salinasa. Przewiesił kask, podjeżdżając bliżej, by tam zatrzymać motocykl; podstawił nóżkę i podniósł się z siedziska.
Kiwnął co do poniektórych Świętych, z innymi się przywitał.

279Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 14:56

Sue Baker

Sue Baker
Baker, gdy tylko zobaczył Parkera, wypluł papierosa i zmarszczył brwi. Obciął go tylko mało przychylnym spojrzeniem. Cóż, skoro już się łaskawie tu pokwapił po pierdoleniu Betty Jou, to Sue od razu przejdzie do rzeczy. Wprawdzie sprawę do gówniarza, aka Connora, też miał, ale po kolei, po kolei.
- Okej. Większość jest, co? - spojrzał po twarzach zebranych. - Dobra. Pierwsza sprawa. Co robimy z dziwkami? Czy któryś z was ma propozycję miejscówki, w której te gąski będą bezpieczne? Jak kurwa jeszcze raz ktoś mi którąś zajebie...
Spojrzał wyczekująco po twarzach mężczyzn.

MG tip: nie sugerujcie się istniejącymi miejscówkami, może być coś, czego fizycznie jeszcze nie ma. Macie pomyśleć.

280Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 15:06

Maro Salinas

Maro Salinas
Szmery po grupie każdy myśli myśli i chuj wymyśli.
- Może jak za czasów kowboi jako atrakcję turystyczną w starym saloonie - rzuciłem zza tłumu.
- Nie nie ja tylko tak, głośno myślę - szybko dodałem by nie dostać zjeby. Żartowniś taki ze mnie.
Tyrsen by się wypowiedział.

281Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 15:10

William Parker

William Parker
Księgowy pewnie nie zwrócił szczególnej uwagi na wyraz twarzy Bakera, który dosyć często wydawał mu się właśnie taki nieprzychylny.
- Od razu ten hotel na obrzeżach - parsknął do Salinasa. Coś dzisiaj za weseli byli, ale komu to zaszkodzi? Mniej powagi, więcej żartu, no nie?
- A te stare, opuszczone domy na obrzeżach? Jedno chyba ranczem było, a drugie... starą szkołą? - rzucił, niezbyt pewien. - Niby obrzeża, ale jeśli i tak potrafili tutaj robić akcję w miasteczku to chyba nie ma sensu szukać czegoś naprawdę w pobliżu, nie? A tam od razu miejsca sporo mamy.

282Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 15:21

Sue Baker

Sue Baker
- Tak, Salinas, może od razu wydrukujemy ulotki z cennikiem i zaczniemy rozdawać turystom w sezonie - prychnął.
Wyciągnął nowego papierosa i przechadzał się pomiędzy motocyklami i członkami gangu. Odpalił go w końcu i dalej krążył, zerkając na poszczególne twarze, licząc na ich odzew. Gdy odezwał się Parker, Baker trochę się zdziwił. To jednak coś miał w tej głowie, poza numerkami i swoimi pożal się Boże zasadami, za które, szczerze mówiąc, powinien go wyjebać z gangu na zbity pysk.
- Opuszczone ranczo. Bardzo dobrze, Parker - pokiwał głową. - W takim razie na dniach zrobimy tam wypad i obadamy sprawę. Pewnie trzeba tam będzie ogarnąć. Postawić dziewczynom kampery, chyba, że chałupa się do czegoś nada...
Mówił dalej, kopcąc papierosa.
- Parker, jak tylko ogarniemy sprawę dziwek, ruszasz dupsko do poważnej roboty. Będziesz do nich jeździł zbierać haracz. Codziennie, co parę dni, ważne, żeby hajs się zgadzał. Jasne? - spytał, stając nad ksiegowym i wypuszczając dym z papierosa w jego twarz. - A co zbierzesz, to do prania. To samo tyczy się innych dochodów, bo mamy zaległości w papierach.
Odwrócił się i ruszył dalej na przechadzkę między motorami.

283Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 15:27

Maro Salinas

Maro Salinas
Pokiwał z uznaniem głową noo Parker to miał łeb nie od parady. W końcu księgowy nie.
- Takie farmerki... żony rolników - wyszczerzyłem się , tak za duże ciśnienie, za duże. Rozłożyłem ręce rysując szyld w miedzy chmurami dymu z papierosa.
- Żona dla rolnika - dodałem - jakie zaległości w papierach, w warsztacie się wszystko zgadza można tam więcej prać tylko brak mocy przerobowych.

284Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 15:37

William Parker

William Parker
- Nie powinno być z tym problemu. Może jeszcze coś z tego domu będzie - rzucił cicho. Oczywiście, spodziewał się, że kampery będą potrzebne, bo nie wiadomo ile ten dom stał tak opuszczony. Dziwne, że nie wzięli się za rozbiórkę.
Spojrzał na Salinasa.
- Zawsze będziesz mógł wyprosić jedną, żeby z tobą się pobawiła w rolnika - powiedział z lekkim uśmiechem.
Był nieco zdziwiony słowami Bakera. Papiery, które były w warsztacie - ogarnął, co jeszcze potwierdził po niedługiej chwili Salinas. Co do Vivy - wiadomo, jest zamknięta. Miał jeszcze swoje obowiązki, ale ten fakt przemilczał, bo nie ma co wtrącać innej sprawy do tej.
Zmarszczył nos i odsunął się, kiedy Sue dmuchnął weń.
- Niech będzie - mruknął, samemu odpalając papierosa. Co prawda, to wydało mu się dziwne, że akurat szefowi zachciało się Parkera wysłać do dziwek, jakby miał do niego więcej zaufania niż do Tyrsena. Ogólnie, nie ogarniał.

285Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 15:51

Sue Baker

Sue Baker
To, że księgowy miał "swoje sprawy" do ogarniania, nic Bakera nie obchodziło. Święci powinni zdawać sobie z tego sprawę.
Spojrzał powątpiewająco na Maro.
- Sprawdzę to - mruknął, co zabrzmiało trochę jak groźba. Tym niemniej, porzucił już ten temat. Łaził jeszcze chwilę między członkami gangu i w końcu odezwał się:
- A Eastman gdzie się szlaja? - rzucił, rozglądając się po zebranych. Kurde, jeden z najmłodszych, to powinien pierwszy tu zapierdalać i czekać jak piesek. - Wylazłby już kurwa spomiędzy nóg tej swojej dziuńki, bo niedługo się tam rozpuści - wywrócił oczami.
Zacisnął zęby. Bardziej rozmemłanej dziewuchy nie mógł se przygruchać. No nic.
- Dobra, więc co do rancza, ustalone. Dam wam znać, to tam podjedziecie i ogarniecie.
I tu przydałby się Connor, bo dla niego też miał wytyczne. Cóż.
- Wrócimy jeszcze do tego tematu... A teraz kolejna ważna sprawa. Jak wiecie - popatrzył po zebranych. - Mamy gościa z gangu P. Przypomnę, że gnoje kręcili się tu już wcześniej i najwyraźniej zwerbowali starego Browna do dilowania... Bo to u niego Salinas znalazł kokę. Od gówniarza wiemy, że spotykają się co czwartek przy starej kopalni.
Zrobił krótką pauzę.
- Musimy dobrze wykorzystać tę wiedzę. Propozycje?

286Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 16:04

William Parker

William Parker
- Może w robocie siedzi. Napiszę do niego - toteż w tym samym momencie Parker wyciągnął telefon, aby wystukać wiadomość tekstową do Eastmana. Nie skomentował tych słów o Liluye, najwidoczniej uznając, Baker - jak zwykle - nie ma humoru, to musi na coś psioczyć.
Sam spojrzał po zebranych członkach gangu, którzy albo wsłuchiwali się w Sue, albo wymieniali się jakimiś uwagami, jakich Parker akurat dosłyszeć nie mógł. Schował komórkę po napisaniu SMS-a i strzepnął popiół z papierosa na ziemię.
Posłuchał Bakera i chwilę zaczął rozmyślać.
- Jeśli mamy sprawdzić i spotkać się z nimi przy tej kopalni to wypadałoby najpierw zrobić tam rozeznanie czy faktycznie jest. Równie dobrze mógł powiedzieć pół-prawdę. O spotkaniach, ale w innym miejscu, lub kiedy indziej przy tej kopalni - odparł. - Wcześniej ktoś mógłby się wybrać i sprawdzić, jak się ma sprawa, żeby potem dalej pomyśleć o tym.
Zaciągnął się papierosem, zastanawiając się nad kolejnymi słowami.
- A u starego Browna sprawdzaliśmy w ogóle czy coś jeszcze zostało? W zakładzie czy w domu nawet? - spytał, zerkając na szefa.

287Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 16:15

Sue Baker

Sue Baker
- Spotkać - powtórzył Baker i zaczął się gromko śmiać. No kurwa, i może jeszcze herbatkę wypić. - Spotkają się naboje z naszych glocków z ich głowami. Ale słusznie, mały wywiad środowiskowy będzie dobry na początek.
Podrapał się po brodzie, zaciągnął się ostatni raz papierosem i przygniótł niedopałek butem.
- Czas leci, więc musimy się za to ostro wziąć. Co do tego dilera... - spojrzał na Maro. - Raczej nie w głowie były mu kłamstwa, heheheh, ale nigdy nie wiadomo - znów zaczął podle rechotać.
Baker podszedł bliżej Parkera.
- Policja ogarniała tę sprawę, gdyby coś znaleźli, jakieś ptaszki na pewno zaczęłyby śpiewać - stwierdził. - Ale nie wiem, czy w ogóle połączyli go z dragami, skoro Salinas wszystko zgarnął - zamyślił się na chwilę. - Tak czy siak, gdyby coś było, poniosłoby sie dalej.
To w końcu Old Whiskey. Sama śmierć Browna była dość głośna, gdyby wyszło coś grubszego, pewnie też poszłyby plotki.

288Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 16:28

William Parker

William Parker
Przewrócił oczami na reakcję Sue.
- I co z nim? Nadal jest potrzebny czy niekoniecznie? - mimowolnie takie pytanie wyrwało mu się z gardła. Parker powątpiewał w to, żeby ten Cwel do czegoś im się przydał, skoro mało prawdopodobnym było, że powie coś więcej, by im ułatwić to i owo.
Oparł się o kierownicę, patrząc na Bakera. Co jakiś czas skinął, dając mu tym samym znać, że go słucha. Może nie aż tak dokładnie, ale zawsze coś, nie?
- Skoro w mieście nic nie było o jakichś dodatkowych informacjach to mogło faktycznie być cicho albo taki zamiar - wzruszył ramionami. Bo co więcej miał powiedzieć?

289Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 17:00

Sue Baker

Sue Baker
- A co, chcesz mu zrobić teraz egzekucję? Droga wolna, Parker, tylko posprzątaj dobrze - warknął.
On też wzruszył ramionami na komentarz Willa. Brown gnił w ziemi, więc mało go już to obchodziło. Baker postanowił nie mówić na razie, jakie miał plany co do dilera. Oczywistym było, że zginie prędzej, czy później, ale w tym wypadku Sue wolał jednak później.
Dlatego też czekał teraz na uwagi innych świętych. W końcu teraz był na to czas, by się wypowiedzieli.

290Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 17:05

William Parker

William Parker
- Ta, od razu pędzę - odpowiedział po chwili. Widać, że cokolwiek by nie powiedział w tej sprawie to nie będzie za ciekawa odpowiedź. Lepiej było więc przemilczeć i słuchać tego, co inni będą mówić.
Sam był ciekawy, co też inni o tym sądzą, a jako że Parker swoje powiedział, to teraz mógł chwilę pomilczeć, prawda?

291Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 20:17

Maro Salinas

Maro Salinas
Stałem i przysłuchiwałem się rozmowie cóż mogłem powiedzieć wszystko się zgadzało. Baker jak i Parker nie byli w ciemię bici inni zresztą też.
- Ja tam mogę posprzątać - mruknąłem w końcu gdzieś kiedyś ktoś mi powiedział że dobrze to robię.
- Można im rozwalić łeb i zrobię to z chęcią ale można też napuścić Buendie niech wytłuką się trochę poleje się ich krew, gdzie dwóch się  bije trzeci korzysta, nie, mogli byśmy przejęcie mieć na oku, może capnąć jednego z Buendii znowu potrzymać, już chuj z moim pokojem wytrzymam. Tłukli by się miedzy sobą a my z partyzanta. To Buendie to Gang P kąsali byśmy z każdej strony. Zanim by się zorientowali, mieli byśmy już tam swoich ludzi, podesłać coś psom, oni by się też zaangażowali, a my pilnowali byśmy co by się nie panoszyli w mieście i pilnowali własnego interesu i spokoju w mieście - westchnąłem po monologu - ...muszę się napić.

292Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 20:39

Sue Baker

Sue Baker
Po wypowiedzi Maro, Baker zaczął... klaskać. Wolno i głośno, przechadzając się w dalszym ciągu pomiędzy zgrają facetów. Potem poklepał Salinasa po ramieniu i odezwał się:
- Święte słowa, Maro. Święte słowa - zarechotał. - A zatem, moja propozycja... I tu znów będę liczył na wasze uwagi... Jak dyskretnie podłożyć P Buendiom? Zastanówcie się, a tymczasem słuchajcie.
Baker stanął w dogodnym miejscu, by go wszyscy dobrze słyszeli.
- Naślemy Buendie na gang P. Naszego dilera pośle się na miejsce, żeby odwalał swoją robotę, jak zrobilby to normalnie... My będziemy tam wcześniej, rozstawieni w strategicznych miejscach. Jeśli przyjadą ludzie Buendii, pozwolimy im się wybić. A potem wyczyści się tych, co się ostaną. Jeśli Buendia nie połknie haczyka, pozbędziemy się P tak czy siak. A teraz wracając do mojego pytania. Nie chcemy, by ktokolwiek z nich zorientował się, że tam będziemy. Jak więc podpowiedzieć kartelowi, gdzie i kiedy spotyka się ich konkurencja?

293Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 21:21

Maro Salinas

Maro Salinas
- Myślę że jak mają się wystrzelać nic tam po nas można by się zorientować na ile silny jest ten Gang P hmm P jak pizda eee to pewnie nie silny... - ah te sucharki Maro. Uśmiechnąłem się.
- Nie możemy ich tam od tak wytłuc wątpię aby była to jednorazowa akcja dałbym im swobodę, albo Gang P się zwinie albo będzie drążył. Ty Baker a ty coś mi świta że ty i ten... nie nie ważne - spuściłęm głowę ale dałem do zrozumienia Bakerowi że to jego zasugerowałem jako kontakt z Buendią
- A może temu M&Msowi powiedzieć?

294Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 21:58

Sue Baker

Sue Baker
- Czyli co, mamy niby pozwolić im się dalej panoszyć? - prychnął. Baker wolałby załatwić to za jednym zamachem, a nie potem znów się z nimi użerać. Tym niemniej, było to do rozważenia. Czekał na opinie pozostałych w tym względzie.
- Wolałbym mieć na nich oko. Poza tym, czy nie kuszące wydaje się wam wyeliminowanie paru pionków Buendii? - spojrzał po zebranych. Pytanie w jego mniemaniu było retoryczne.
Zmarszczył brwi, gdy Maro zasugerował wykorzystanie jego znajomości ze... Smithem, jak sądził.
- Ale jak? Mamy wpaść do tego durnia na ploteczki? Nie, nie, to trzeba zrobić tak, żeby Buendia nie wiedzieli, że my wiemy.

295Nieczynna stacja benzynowa - Page 12 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Pią 31 Paź 2014, 22:13

Maro Salinas

Maro Salinas
- Znasz moje zdanie, zrobię ci listę co potrzebuję i mogę strzelać jak do kaczek na pegasusie - mruknął, potem się uśmiechną i wysłał smsa.
- Może jaką dziwkę podpuścić...?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 11 z 36]

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 36  Next

Similar topics

-

» Stacja benzynowa
» Stacja benzynowa

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach