Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.

You are not connected. Please login or register

Carswell's Liquor Store since 1897

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 7 z 8]

1 Carswell's Liquor Store since 1897 on Wto 13 Maj 2014, 10:39

First topic message reminder :

To jeden z najlepiej zarabiających sklepów w całym miasteczku. Właściciel zainwestował niedawno w klimatyzację oraz nowe lodówki, więc możesz być pewien, że kupisz dobrze schłodzone piwo. Asortyment jest naprawdę szeroki – od najtańszych wódek, whisky, winiaczy i półlitrowych puszek z piwem, przez smakowe likiery, od których nie ciągnie już specyficzny smród taniego alkoholu, aż po wysokiej jakości wieloletnie whisky, importowane piwa i polską wódkę.

Od dnia 24.01.2014 sklep jest własnością Roya Harpera. AKTUALNIE POSZUKUJE PRACOWNIKA!

Carswell's Liquor Store since 1897 poszukuje pracownika na stanowisko sprzedawcy.
Wakaty: 1
Obowiązki: Sprzedaż towaru, utrzymywanie czystości.
Pensja: 250$ + ubezpieczenie

Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Wto 11 Sie 2015, 10:35, w całości zmieniany 4 razy

Zobacz profil autora

151 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Wto 03 Mar 2015, 10:43

Pojedynek! Każda z was rzuca kostka i wsadza we wzór mnożnika:
(siła+kondycja+refleks) + 5*k6
Tak, która ma większy wynik - wygrywa. 

Zobacz profil autora

152 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Wto 03 Mar 2015, 15:49

114

Pierdolić taką wariatkę. Eva wrzuciła ją do bagażnika i zamknęła drzwi, tak jak sobie tego życzyła.
- Pomyliłam się, Loco powinien ci częściej dawać w pysk. Histeryczka.
Powiedziała, ale tak naprawdę to sama panikowała. Nie była przyzwyczajona do widoku rozwalonych czaszek ani kałuż krwi i była trochę roztrzęsiona. Liluye natomiast miała już wprawę w obchodzeniu się z ciałami, hej sama nawet sobie zabijała ich dziwki, jak rasowy psychopata.
Ech, no będzie się musiała wyrobić, jeśli chce wejść w szeregi świętych.
Eva wsiadła z potrotem do furgonetki odpaliła silnik trzęsącymi się dłońmi i pojechała prosto do Vivy. Betty jej powie co robić, może zdąży zanim psiarnia się zacznie kręcić.

/zt

Zobacz profil autora

153 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Pią 06 Mar 2015, 14:00

// 02.06.2013

Na miejsce przyjechał radiowóz oraz karetka. Po krótkich oględzinach zabrano ciało, a policjanci zebrali wszelakie dowody, jakie mogli znaleźć na miejscu zdarzenia. 

SKLEP TYMCZASOWO NIECZYNNY.

Zobacz profil autora

154 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sob 01 Sie 2015, 16:12

01.08.2015
AKTUALIZACJA TEMATU

Zobacz profil autora

155 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Wto 11 Sie 2015, 11:17

// 01.02.2014, popołudnie

Pod sklepem Roy zaczęła się kręcić jakaś podejrzana osoba. Zakapturzona, szczupła sylwetka spacerowała przy drzwiach i jakoś nie zamierzał ten ktoś wejść do środka.

Zobacz profil autora

156 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sro 12 Sie 2015, 16:10

Roy akurat był w sklepie i układał towar na półkach, gdy zobaczył kręcącą się przed budynkiem postać.
- Łażą tacy i klientów straszą. - mrukną pod nosem niezadowolony.
Wyszedł przed sklep i zwrócił się do zakapturzonej osoby.
- Mogę w czymś pomóc? - spytał. - Jeśli nie to spadaj, bo mi klientów straszysz.

Zobacz profil autora

157 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sro 12 Sie 2015, 18:37

Mnożnik na spostrzegawczość, próg 40. Jak Roy przekroczy, to rozpoznaje w postaci dziewcyzne, która szarpała się z dilerem pod szkołą.
Jak nie, to dziewczyna tylko coś mruczy pod nosem i cofa się o kilka kroków, by po chwili zniknąć za rogiem klepu.

Zobacz profil autora

158 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sro 12 Sie 2015, 19:18

62

Roy rozpoznał młodą dziewczynę, którą spotkał pod szkołą.
- Ehh... To ty. - powiedział - Czego chcesz?

Zobacz profil autora

159 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sro 12 Sie 2015, 19:32

Zo nie zdążyła się wycofać. Roy ją rozpoznał. Wsadziła dłonie w głąb kieszeni i spojrzała na mężczyznę spode łba.
- A co to, spacerować już nie można? Witryn pooglądać? hm? A co, aresztujesz mnie za to?

Zobacz profil autora

160 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sro 12 Sie 2015, 20:30

- Nie aresztuje Cię, zresztą nawet jak bym chciał, to nie mogę. - powiedział z lekkim grymasem, dziewczyna poruszyła drażliwy temat. - I nie wydaje mi się, żebyś kręciła się tu tak całkiem przypadkiem. Czego chcesz?

Zobacz profil autora

161 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sro 12 Sie 2015, 20:37

Dziewczyna uśmiechnęła się kpiąca, słysząc uwage o tym, e nie może jej aresztować.
- Hoho, czyli to prawda co gadają? No ładnie! A co, może... może ty byleś kretem Buendiów w psiarni co? He?

Zobacz profil autora

162 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sro 12 Sie 2015, 20:55

- Nie wiedziałem, że mają kreta w policji. - zdziwił się.

Zobacz profil autora

163 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sro 12 Sie 2015, 21:56

- Pfff - parsknęła - a ja sądziłam, ze to ty, jeśli zatrzymałeś konwój z Buedniami. No chyba, ze po prostu z ciebie taka pizda a nie glina!
Zaśmiała się głośno i podskoczyła aż. Wycofała się znowu trochę, jakby chcąc uciec.

Zobacz profil autora

164 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sro 12 Sie 2015, 22:06

- Ten który przewoził więźniów? - spytał lekko zdezorientowany. - To byłem ja... tylko że nie zrobiłem tego specjalnie.

Zobacz profil autora

165 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sro 12 Sie 2015, 22:24

- No to jednak z ciebie pizda! - zawołał i rzuciła się biegiem wzdłuż ulicy.

Zobacz profil autora

166 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sro 12 Sie 2015, 22:31

Dziewczyna nieźle wkurzyła Roya. Postanowił za nią pobiec i złapać. Nie wiedział po co to robi, po prostu miał taki policyjny nawyk.

Zobacz profil autora

167 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sro 12 Sie 2015, 22:55

Żeby złapać Zo - mnożnik na kondycję i refleks - próg 70.

Zobacz profil autora

168 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Pią 14 Sie 2015, 20:15

69

Ruszył za Zo, ale dziewczyna była za szybka i uciekła. Lekko zdyszany Roy i podłamany Roy wrócił do sklepu.
- Trzeba poprawić kondycje. - mruknął pod nosem. - A potem znajdę tą laskę.

/zt

Zobacz profil autora

169 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Pon 17 Sie 2015, 14:44

// 04.02.2014, wieczór

Noah rozmawiał z Zo. Dlatego też postanowił sam sprawdzić nowego właściciela monopolowego - i upewnić się czy to jeden zpsów McConnora. Oczywiście pod pretekstem kupienia piwa.
Całe szczęście, że w Old Whiskey nie obowiązują zakazy sprzedaży alkoholu Indianom...
Przekroczył próg sklepu i rozejrzał się wokoło...

Zobacz profil autora

170 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Pon 17 Sie 2015, 16:16

/04.02.14, wieczór, początek
Po pracy, czyli ubrana nienagannie w garsonkę - zawód zobowiązywał, Hannah zajrzała do sklepu monopolowego. Przybytek w końcu był regularny otwarty i oznaczało to, że Foster nie musi ciągle zapędzać się na obrzeża po alkohol.
Stała sobie naprzeciw pólek z winami, pełno słodkich soczków, nic ciekawo nie zauważyła. W tym momencie do środka wszedł Noah. Hannah spojrzała krótko po chłopaku i skinęła mu na nieme powitanie, a potem wróciła się do bycia niezadowolonej z marnego wyboru win.

Zobacz profil autora

171 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sro 19 Sie 2015, 12:13

/04.02.14, wieczór

Roy układał skrzynki na zapleczu i nie słyszał, żeby ktoś wchodził do środka, dlatego był zaskoczony, gdy po powrocie za ladę zobaczył dwójkę klientów. Nie chciał im przeszkadzać w zakupach więc udał że przelicza pieniądze w kasie, a kątem oka obserwował czy czerwony przypadkiem nie chowa czegoś pod bluzą.

Zobacz profil autora

172 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sro 19 Sie 2015, 13:57

Gdyby tylko Noah wiedział, czemu tak Roy na niego patrzy! Pf, rasista!
Widząc jednak jak Harper wraca za ladę - podszedł do niego. Nieświadom opinii Roya na temat Indian.
- Em, dobry...? Pan jest właścicielem? - zapytał, rozglądając się. Dopiero teraz przyuważył Hannę. Jej obecność wciąż go krępowała, dlatego szybko odwrócił od niej wzrok. Głupio jednak tak ignorować... dlatego znowu spojrzał na kobietę, przywitał się skinieniem głowy i znów oczy uciekły na kasę fiskalną na ladzie.

Zobacz profil autora

173 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sro 19 Sie 2015, 14:13

Hannah spojrzała po nowym właścicielu, więc chyba plotki nie kłamały. Sklep przejął były policjant, to interesujące. Na grę Noah spojrzę-nie-spojrzę tylko się uśmiechnęła pod nosem, to było szczeniackie.

Zobacz profil autora

174 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sro 19 Sie 2015, 15:14

- Tak to ja. - odpowiedział indianinowi. - W czym mogę pomóc?

Zobacz profil autora

175 Re: Carswell's Liquor Store since 1897 on Sro 19 Sie 2015, 16:30

No co się Hannah mu dziwi, jak to dzieciuch był!
Na szczęście Noah się skupił na Royu.
- A pan... to ja słyszałem, że... był pan gliną, co nie?

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 8]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next