Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom Betty Jou

Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 31 z 40]

1Dom Betty Jou - Page 31 Empty Dom Betty Jou Czw 09 Paź 2014, 11:27

Betty Jou

Betty Jou
First topic message reminder :

Parterowy dom o niskospadowym dachu pokrytym brązową dachówką. Zbudowany ze dobrej jakości materiałów. Ma dobrą izolację i działającą klimatyzację.
Wchodzi się do sieni, a z niej do dużego pokoju dziennego z otwartą kuchnią. Jest tu też dość miejsca, by postawić duży jadalniany stół. Korytarz po lewej stronie prowadzi do łazienki i dwóch pokoi, a mały korytarzyk przy kuchni kryje małe pomieszczenie gospodarcze i przejście do garażu.
Garaż mieści jeden samochód.
Goście mają dostęp oczywiście do salonu i kuchni-jadalni. Drzwi obu sypialni sa zawsze zamknięte i raczej właścicielka nikogo tam nie wpuszcza.
Wnętrze urządzone jest skromnie, acz przytulnie. W kątach stoją nieco babcine meble, a na komodach poustawiane są liczne zdjęcia i szkatułki z biżuterią. W kuchni zawsze coś się dzieje, chociaż sama Bety mało gotuje - mimo to, to jej ulubiona cześć domu, gdzie często pije kawę, pali papierosy lub czyta jakieś szmatławce. 
Wszędzie unosi się zapach słodkich i ciężkich perfum.

Jak wielu się domyśla, dom dostała od drugiego męża, którego oskubała na rozprawie rozwodowej.


751Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 18:51

Mark Neil

Mark Neil
42[Mark]+60[Will]+16[Eva]+13[Claus]+16[Connor]=147 + 5 [z kostek najmniejszy] - AUTOMAT

W końcu matczyna (lub ojcowska) miłość do betonu podziałała i byli gotowi do wylewania. Reszta ekipy w tym czasie mogła wkopać wzmocnienia pod wylewanie, które były równie niezbędne jak dobra mieszanka. Gdy już wszyscy wyszli z dołu, wzmocnienia były odpowiednio wkopane (tak aby można było poprowadzić pozostałe przewody pod kanalizacje), a męska część ekipy pomogła dopchać ok 200 kg masy do krawędzi wylewania, mogli zacząć robienie wylewki.

752Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 19:11

Mistrz Gry

Mistrz Gry
W końcu skończono robienie wylewki. To oznaczało, że ETAP PIERWSZY ZAKOŃCZONY.
Teraz możecie spokojnie dopić piwo i zrobić grilla w ogródku Betty.

753Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 19:23

Liluye

Liluye
Liluye widząc, że zbliżają się do końca zniknęła w kuchni, gdzie przygotowywała mięso na grilla i kanapki "na już". Rozpalenie rusztu zostawiła facetom, w końcu to ich zajęcie. Wyniosla talerze z kanapkami, piwa wsadzila do drugiego wiadra z lodem i postawiła w cieniu, a sama poszła po mięso na ruszt.

754Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 22:20

Connor Eastman

Connor Eastman
Connor dzielnie skończył pracę i szczerze mówiąc szukał właśnie Liluye, która gdzieś się krzątała, prawdopodobnie przy mięsie. Przyniosła kanapki i piwo. Jedno właśnie pochwycił w dłoń Eastman i ruszył do Oldwood. Gdy ją zauważył to stanął za nią i położył dłonie na jej biodrach.
- Akuku. - Wymruczał jej do ucha.

755Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 22:26

Liluye

Liluye
Ręce miała unorane od mięsa i przypraw do niego gdy podszedł. Obróciła głowę w stronę Loco i uśmiechnęła się. Potem obróciła się cała, odsuwajac tace wgłąb blatu i z rękami do góry, bo nie chciała go pobrudzić popatrzyła na Indianina.
- Co taki zadowolony z siebie jesteś, hm? Pachniesz damskimi perfumami..

756Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 22:39

Connor Eastman

Connor Eastman
Nie chciała go pobrudzić, bo przecież on po robocie był taki czysty, że o cholera.
Nieco spełzł mu uśmiech z twarzy, gdy zarzuciła mu, że pachnie kobiecymi perfumami. Cholera, przecież widziała, że cały dzień był tutaj i napieprzał przy pracach budowlano-remontowych.
Szczerze powiedziawszy jemu samemu wydawało się że czuć od niego pot od ciężkiej pracy i tylko to. Nie zdawał sobie sprawy, że sprawny węch Indianki wychwyci kobiece perfumy.
- Szczerze, nie wiem. Może to przez to, że się zdrzemnąłem na zapleczu Heaven's? - Stwierdził, bo tylko to mu przychodziło na myśl. Pocałował czarnulkę w policzek.

757Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 22:41

Seth Cluster

Seth Cluster
// początek.

Czarny motocykl zajechał pod dom Betty. Cluster zdjął okulary i spojrzał na szykujących grilla znajomych. Westchnął i wsunął szluga w usta zaraz po odpięciu i przywiązaniu kasku do kierownicy. Zsiadł z motocyklu i powolnym krokiem wstąpił do środka.
- Siema. - przywitał się ze wszystkimi. - Widzę że się ostro spóźniłem. Sorry, męczyłem się ze starym Fordem i straciłem poczucie czasu. - rzucił i spojrzał na Connora.
- O kurwa! Wyszedłeś! Siema, stary. Ominęło mnie jak cię zawinęli. - podszedł bliżej i wyciągnął grabę do rosłego członka Świętych. (hehe)

758Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 22:42

Liluye

Liluye
No ale byłby tłusty od mięsa i brudny od przypraw. To co innego!
- Mhm.. pewnie tak - stwierdziła, opierając się o blat. Dała się pocałować i popatrzyła na mężczyznę chwilę bez słowa.
- Chyba będziemy musieli jeszcze porozmawiać.. - stwierdziła, z nikłym uśmiechem. - Ale to potem, po grilu - dodała zaraz. - Teraz możesz mi pomóc nosić - pomachała brudnymi rękami.
A potem wszedł Seth, więc Lil od razu się wycofała i uśmiechnęła do blondyna.

759Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 22:50

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva wzięła jakąś kanapkę, drugie piwko i rozpoczęła radosne byczenie się w słońcu. Bardziej się już nie opali, ale nie przeszkadza jej to wygrzewać się na kamieniach jak na gada przystało.
- Jezu, zaraz rzygnę tęczą - wymamrotała gdy przyuważyła migdalenie się Eastmana. Taki chłop, a zachowuje się jak pensjonarka.
Eva przeciągnęła się i oglądała jak schnie beton.

760Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 23:04

William Parker

William Parker
Po skończonym męczeniu się z wylewką, Parker pewnie zajął się rozpaleniem rusztu z czym nie powinno być problemu. Oczywiście, nie było to przyjemne, zważywszy na skwar jaki istniał, aczkolwiek jakoś nieszczególnie księgowy narzekał. Bynajmniej na głos.
Usłyszał Setha i się zaśmiał.
- Przyznaj się, że celowo się spóźniłeś, a nie kurwa pierdolisz, Cluster - rzucił w stronę blondyna i zasiadł nieopodal, zarzucając nogi na wolne krzesło. Przechylił się po to, by sięgnąć po swoją butelkę piwa i napił się nieco.

761Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 23:11

Mark Neil

Mark Neil
Mark gładził wcześniej jeszcze powierzchnie betonu, by ten był gładziutki jak szkło, bo fuszerkę można robić u siebie, a nie u obcych, zwłaszcza gdy są spoko wobec niego. Gdy już mógł odpocząć, zabrał do ręki jakąś wolną deseczkę, która do niczego się nie przyda, wyciągnął multitool, a konkretniej rozłożył nóż i spokojnie zaczął sobie coś wstępnie wydrapywać na jej powierzchni.Miał ochotę pobyć trochę sam pomyśleć o wszystkim, a zarazem o niczym, móc pomoczyć się w własnym ego i naładować wstępnie przysłowiowe akumulatory.Na drewnie dopiero była grupa linii, ale z czasem nabierze jakiejś formy.

762Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 23:15

Connor Eastman

Connor Eastman
Niech sobie Eva rzyga tęczą, a Eastman nadal będzie miział Liluye. Szkoda tylko, że Seth to zepsuł. No, ale cóż. Nie będzie się teraz do niego boczył. Najwyżej kiedyś mu przypadkiem przyłoży z łokcia w twarz, nic strasznego.
- Kopę lat Cluster. - Powiedział ściskając mu dłoń, a drugą klepiąc go w plecy, pewnie mu teraz odbił płuca, ale co tam.
Connor wziął mięso i zaczął wynosić tak jak chciała Lil. Zdawał sobie sprawę o czym może być ta rozmowa i szczerze powiedziawszy nie wiedział czy jej chce. Póki co w obecnej sytuacji nie było mu tak źle.

763Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 23:18

Liluye

Liluye
Skończyła przygotowywać ostatnią porcję mięsa i umyła ręce.
- Weź to na zewnatrz - poprosiła Setha, wciskajac mu w dłonie ostatnią tacke z mięsem.
- Spóźniłeś się na robotę i zamierzasz się najeść? - zapytała i wyszła pewnie za nimi, do Evy, Marka i Williama. Usiadła koło murzynki .

764Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 23:20

Seth Cluster

Seth Cluster
Seth spojrzał na Willa.
- Wcale nie, ty zawsze mnie podejrzewasz... - zrobił smutną minę. - To niesprawiedliwe! - podpalił szluga, którego trzymał w ustach i zaciągnął się. Spojrzał na Lil.
- Nah, nie trzeba, jadłem po drodze. - przyznał i wzruszył ramionami dość obojętnie.
- A, własnie, jak tam otwarcie klubu się udało? Bo to też ominąłem.

765Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 23:36

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Hej - wyszczerzyła się, gdy zobaczyła kto jej tu słońce zasłania - dla mnie też masz? - bo może i wszamała kanapkę, ale wysiłek powiększa apetyt.
- E! Jezus! Uważaj, bo jak tak dalej pójdzie to cię ukrzyżyją, panie stolarzu. Hehe. - wyprostowała się i wzięła łyk piwa.
- Ale przyznać trzeba, jak prawdziwy żyd idzie w ślady ojca. Chcesz kanapkę? - zwróciła się jeszcze na koniec do Marka.

766Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 23:40

William Parker

William Parker
- Niesprawiedliwie, bo? - księgowy uniósł brew i spojrzał na Setha zaciekawiony, by zaraz machnąć nań ręką.
Odsunął się tak, by nie przeszkodzić Liluye i zastanowił się nad pytaniem Clustera.
- Nie mam na co narzekać, wyspałem się chociaż - rzucił. - Ale daleko mi do zostania kulą dyskotekową nie było przez ten pieprzony brokat do ciała - odparł. - Ale na pewno Jimbo tam sobie posiedzi, tego stamtąd nie wyciągniesz - zarechotał.

767Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 23:43

Mark Neil

Mark Neil
-Nie dzięki, czekam na konkrety.-odparł dalej skrobiąc deskę, na której teraz pogłębiał wcześniej zarysowane linie. Eve dalej robiła sobie żarty na temat Jezusa - gratulacje za opór i próby bycia kreatywnym.
-Daleko mojemu ojcowi do Żyda, choć potrafi poskąpić.-stwierdził dalej skrobiąc, finezyjne kształty zakrapiane nowo otwartym piwem, bo stare jeszcze chłodziło się w wiaderku.

768Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 23:45

Connor Eastman

Connor Eastman
Eastman oparł się jakąś ścianę i patrzył sobie przed siebie cały czas zastanawiając się o czym dokładnie Liluye chce porozmawiać. No teraz się będzie głowił i zastanawiał. Pewnie od tego przybędą mu jeszcze siwe włosy, a to nie było pożądane. Chociaż wtedy będzie już jasność, żeby ogolić glacę na zero.

769Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 23:47

Liluye

Liluye
- Spokojnie, zjecie wszyscy - parsknęła i poprawiła sukienkę.
- Narobiłam tego tyle, że możecie nie dać rady - sama złapała za jakąś kanapkę, znając jej preferencje to pewnie jedną z nielicznych bezmięsnych.
Nie wypowiadała się na temat Heavens, bo i co miała mówić? Tak samo jak nie wspominała o decyzji Betty, bo mało kto wydawał się z niej zadowolony. I tak się pewnie Cluster zaraz dowie od kogoś. Poza tym, czy to miało znaczenie? Nie. I tak się z nimi kręciła i tak, po prostu stało się to.. oficjalne.

770Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 23:51

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Ja tu zagadać próbuję, a ty się izolować będziesz? Niewychowane to-to. I weź piwa dopijaj!
Wzruszyła ramionami i pochłoneła kolejną kanapkę. Odwróciła się do Liluye i teatralnym szeptem zapytała.
- Cichociemny jakiś? Betty daje robotę tym, no... specjalnej troski?

771Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 23:51

Seth Cluster

Seth Cluster
- Taa, Jimmy stamtąd prędko nie wyjdzie. Jeśli nie przez jego miłość do kobiecych krągłości i silikonu to przez fakt że raczej trudno mu będzie zwlec to brzuszysko ze stołu. - zaśmiał się Seth i porwał jedną kanapkę, zagryzając nią papierosa, którego dalej palił.
- Dobra, to co jeszcze mnie ominęło? Bo jak znam życie to przespałem parę rzeczy tak jak imprezę Consueli jakiś czas temu. - spojrzał porozumiewawczo na Willa.
- A no i nie wiem kim jest ten tutaj, którego nasz Snickers zwie żydem. - wskazał brodą na irlandczyka.

772Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Nie 29 Mar 2015, 23:57

Liluye

Liluye
- Eva! - fuknęła na nią półgłosem.
- Proszę cię, jest w sumie w towarzystwie obcych ludzi, tak na prawdę - stwierdziła. Sama pewnie też siedziała by z boku, gdyby ich nie znała.

773Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Pon 30 Mar 2015, 00:04

William Parker

William Parker
Will pewnie gdyby usłyszał, co Eva mówiła to by jej bił brawo za to, że samą siebie pocisnęła. Święty jednakże nie słuchał ich gadki, tylko spojrzał na Liluye, gdy ta fuknęła, a potem na Palacza.
- Trzeba mu taczkę zakupić albo chodzi na bebzon, tylko że z pasem, coby łapska miał wolne na dziwki - zaśmiał się na samo wyobrażenie czteronożnego (w tym z dwoma kółkami!) Grubego Jima.
- Ramirez schowała się na całą imprezę, wkurwiona, co mnie nie dziwi - powiedział nieco ciszej i spojrzał na obcego dla nich.
- To Neil. Jemu Claus i Jim powinni zawdzięczać swój raj dla seniorów - dodał z rozbawieniem. - Pomagał przy budowie.
- A i Baker powitał naszego Eastmana, skoro ten wrócił do nas.

774Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Pon 30 Mar 2015, 00:06

Mark Neil

Mark Neil
-Spokojnie i tamto też wypije. Matka mnie uczyła by niczego nie marnować.-odpowiedział spokojnie, trochę po za światem realnym. Brakowało mu teraz tylko pieprzenia jak to jest aspołeczny czy coś - niech ludzie zrozumieją, że czasem musi też odpocząć od innych i pobyć sam. Gdyby był bardziej zadziorny by polecił Evie taką zabawę, gdzie odpoczywasz tylko w swoim towarzystwie. To czasem przyjemne i odkrywcze.

775Dom Betty Jou - Page 31 Empty Re: Dom Betty Jou Pon 30 Mar 2015, 11:34

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Wszyscy świetnie się bawią, pijąc piwo i jedząc żeberka, ale trzeba przygotować się na kolejny dzień pracy!

REMONT DOMU BETTY JOU - ETAP DRUGI (15/16.07.2013) - STAWIANIE ŚCIAN



Każdy zapisany na sesję może od dziś przyjść do tej lokacji i rozpocząć prace nad pierwszym etapem. Poniżej lista rzeczy, którymi może zająć się wasza postać:


  • Przygotowywanie materiałów
  • Odmierzanie, obliczanie i praca z projektem
  • wznoszenie ścian
  • ROBIENIE KANAPEK I OTWIERANIE PIWA
  • Opierdalanie budowniczych



Po wybraniu czynności i jej opisaniu, Mistrz Gry może wam przydzielić kostki! Może też was zaskoczyć ślepym losem.

ZACZYNACIE DRUGI ETAP KIEDY UZNACIE ZA STOSOWNE

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 31 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach