Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

3.03.2013 - Liluye z tel. Loco - Beth

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Liluye

Liluye
Lil zadzwoniła i czekała aż kobieta odbierze. w końcu się odezwała.
- Dzień dobry, Liluye Oldwood. Jestem pani pacjentką. Przepraszam, że dzwonię na prywatny numer, ale mam pilną sprawę. To tylko jedno pytanie.

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
Spojrzała na telefon i zdziwiona spostrzegła na nim nazwisko Eastmana. Odebrał i jeszcze bardziej zaskoczył ją kobiecy głos w słuchawce. Dopiero słowa pani Oldwood rozjaśniły sytuację.
- Nic się nie stało. Słucham panią.

Liluye

Liluye
Chwila zawahania. Trudno, to jest jej lekarz i tak się dowie.
- Dzisiaj dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Biorę te tabletki nasenne.. I nie wiem czy powinnam je odstawić?

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
- Jeżeli jest pani w ciąży należy te tabletki niezwłocznie odstawić.- ton Beth był konkretny.- W ogóle nie powinna pani w tym stanie zażywać żadnych leków. Ewentualnie kwas foliowy i witaminy dla ciężarnych.- odpowiedziała.

Liluye

Liluye
Westchnęła ciężko.
- Czy są jakieś badania plodu.. żeby określic czy jest zdrowy? - zaryzykowała pytanie.
- Przyjmowałam ostatnio leki antydepresyjne, uspokajające i nasenne i pewnie sama nie wiem co jeszcze...

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
- Tak można wykonać pewne badania, ale musiałaby pani zrobić to w Appaloosa bo nasz przychodnia nie jest w stanie ich wykonać. Ponad to mogę one być niebezpieczne dla dziecka. W sumie myślę, że zwykłe usg powinno rozwiać większość wątpliwości przynajmniej jeżeli chodzi o deformacje.- wyjaśniła i nic nie dodała o lekach bo w sumie nie było co.

Liluye

Liluye
- Czyli powinnam sie umowic do przychodni. - podsumowała. - A o więcej dopytać się w Appaloosa. - pokiwala głową do telefonu.
- Dziękuję pani bardzo, myślę, że zjawię się w przeciągu kilku dni.

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
-Dobrze. Umówię panią na wizytę. Proszę się dobrze odżywiać nie pić alkoholu.- chciała dodać jeszcze coś o stresie ale w tej sytuacji było to bez sensu.

Liluye

Liluye
- Oczywiscie. Bardzo dziękuję. I do zobaczenia. - rozlączyła się.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach