Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Biuro szeryfa i areszt

Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 19 z 40]

1Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Biuro szeryfa i areszt Wto 13 Maj 2014, 10:49

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Biuroszeryfa
Parterowy budynek z czerwonej cegły mieści w sobie zarówno biuro szeryfa jak i areszt. Wchodząc z głównej ulicy przez podwójne drzwi, stajemy przed zaszkloną recepcją, w której na dyżurce zawsze można spotkać jednego z funkcjonariuszy. Przechodząc korytarzem dalej, trafiamy na dużą salę, zastawioną kilkoma biurkami. To w nim przebywają stróże prawa, gdy akurat nie znajdują się na patrolu, zajmując się papierkową robotą lub przygotowując do wyjścia w teren. Za nimi można zauważyć drzwi prowadzące do gabinetu szeryfa w którym oprócz pokaźnego biurka, głównym wyposażeniem jest długi stół, przy którym toczą się rozmowy odnośnie aktualnych spraw. Z głównego korytarza wejść można także do aresztu, gdzie kilka cel czeka na swych gości.



Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Wto 26 Sie 2014, 13:43, w całości zmieniany 1 raz


466Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Nie 24 Sie 2014, 19:42

Sam Swarek

Sam Swarek
<---- Szkoła

Wrócił ze szkoły. Przekazał dyski twarde do analizy informatykowi, którego niedawno zatrudnili. Miał nadzieję, że ten będzie coś z nich potrafił wyciągnąć. Jak nie to je da komuś z zewnątrz. Oczywiście jak się stary zgodzi.
Zgarnął kawę i ruszył do swojego biurka. Zalogował się do systemu co trwało wieki po prostu wieki ale w końcu mógł zabrać się się do pracy. Najpierw zabrał się do sprawdzania jakie nazwiska wyskoczą mu w bazie danych jeżeli będzie szukał skazanych za przestępstwa komputerowe. Jak tylko lista będzie gotowa to wyselekcjonuje z niej tych co mieszkają w dzielnicy zachodniej.
Dodatkowo zabrał się za wyciąganie z systemu ubezpieczeń wszystkich zatrudnionych w mieście informatyków oraz z listę tych,którzy sami się zatrudniają. Teraz zostało mu tylko czekanie co pojawi się na ekranie monitora.

467Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 13:01

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Niestety, w samym Old Whiskey nikt nie został skazany za przestępstwa komputerowe.
Zaś lista informatyków w mieście przedstawiała się następująco:

Christie Johns
Ron Brody
Landon Quinally

Jednak to nie musiało o niczym świadczyć - hackerem mógł być równie dobrze każdy z nich jak i zwykły 14latek.
Chyba trzeba będzie sprawdzić który dokładnie router wysłał robaka do serwera szkolnego, a do tego będzie potrzebna pomoc informatyka właśnie.

468Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 13:22

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
---> Dom / ranek

Wszedłem do biura po kolejnej nieprzespanej nocy, zaledwie kilka godzin snu. Już wcale nie chodziło o rozciętą czaszkę, a o bezsenność.
- Dobry - rzuciłem leniwie po czy od razu podszedłem do automatu z kawą.
Nic mi nie dawała, może się tylko łudziłem że poprawi moje samopoczucie, nigdy nie poprawiła. Sięgnąłem do kieszeni po tabletki, jak zwykle połknąłem dwie, musiałem jakoś funkcjonować. Usiadłem przy swoim biurku, tak by nikt mnie nie zauważył. Nie miałem ochoty na gatki, czekałem tylko na dwa słowa. "Aldo do mnie".

469Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 13:26

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
- Aldo, do mnie.
McConnor wyjrzał ze swojego biura i spojrzał w stronę miejsca pracy Iadanzy. Zmrużył oczy i wyglądał nieco jak nastroszony kot. Jego krótkie, na wpół-siwe blond włosy prawie się ze złości nastroszyły.
- Raz dwa!
otworzył drzwi gabinetu szerzej i gestem reki zaprosił sierżanta do środka.

470Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 13:32

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
Nie zastanawiałem się wstałem z automatu, w końcu czekałem na te słowa, prawda?! Wszedłem do biura, zamykając za sobą drzwi. Czy bałem się wyjebania? Nie! Zjeby? Nie! Mogłem pogrążyć Martinez za jej śmieszną interwencję, ale po co... Młoda to jeszcze nie wie. W Appaloosa wpierw wpierdolili by dla Browna widząc na podłodze glinę we krwi a potem sami by go wpakowali do trumny. Tutaj pewnie mieli inne metody, proponowali kawę podejrzanym.
- Nie mam jeszcze raportu z przesłuchania Browna - mruknąłem, przecież doskonale wiedziałem że chodzi o wniesione oskarżenie.

471Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 13:48

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
- oczywiście, że nie masz i raczej nie będziesz go pisać. - Warknął McConnor, siadając za biurkiem. - Najpierw mi się wytłumaczysz, co to kurwa, był za cyrk?!
Az uderzył pięścią w stół. Kubeczek z ołówkami aż podskoczył.
- Co ty wyprawiasz? Tak się przesłuchuje świadków?!

472Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 13:52

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
Zmrużyłem oczy, nie od pięści która tak hardo utkwiła w stole, ale gdy wspomniał o nie pisaniu raportu. Cudownie, nie będe pisał raportu i kto go napisze, może Martinez.
- Zadałem mu tylko kilka pytań - rzuciłem spokojnie bez zbędnych emocji.
- Może od siedzenia w dole facetowi się popierdoliło we łbie - dodałem.

473Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 13:55

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
- Zważaj na słowa, Iadanza. - Warknął szeryf, celując w sierżanta palcem. - Tobie się chyba coś popierdoliło. Kilka pytań? Groziłeś świadkowi w jego domu. Zaprzeczysz temu?

474Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 13:58

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
Kiwnąłem tylko głowa.
- Zaprzeczę, jeszcze niech mi powie że sam sobie pierdolnąłem w łeb - niestety, dla mnie moje epitety były częścią mowy, nigdy nie zastanawiałem się czy to przekleństwo czy nie.
- Kilka pytań odnośnie, nie zgłoszenia kradzieży, po za tym Brown coś kręci.

475Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 14:03

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
- Słowo przeciwko słowu, tak? - Zapytał retorycznie szeryf. - W takim razie do czasu wyjaśnienia sprawy jesteś odsunięty od śledztwa. Nie mam zamiaru tolerować takiego zachowania.
Widać było, ze jest zdenerwowany. Sięgnął do szuflady i wyciągnął z niej nabita fajkę. Nie powinien, ale musiał zapalić.
- Mam uwierzyć, ze to staruszek Brown napadł takiego chłopa jak tu i rozbił ci łeb? I cie straszył? Może i coś kręci, ale na pewno teraz jak mu groziłeś to nic nam nie powie.

476Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 14:08

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
- Zawieszony? Wie pan co... - sięgnąłem do kieszeni po legitymację i odznakę kładąc ją na biurku, potem wyjąłem służbowego gnata. Stary to Brown aż taki nie był, a po drugie na co dzień targał trupy więc chuchrem nie był.
- Niech pan wyśle do niego którąś z cycatych panienek na jej widok dostanie ślinotoku może i słownego - rzuciłem, patrząc na swoją odznakę. Było mi żal i to cholernie. Ale trzeba kiedyś powiedzieć dość.
- Do wieczora będzie miał pan moją rezygnację, nie mam zamiaru nosić odznaki i jednocześnie chronić przestępców - mruknąłem.
- Coś jeszcze?

477Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 14:33

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
- Sierżancie Iadanza, myśmy się nie zrozumieli chyba. - Szeryf aż wstał. - Osuwam cię teraz od sprawy, a nie zwalniam. Co to, to nie. Siadaj i nie pyskuj jak nastolatka!
Wskazał krzesło palcem.
- Gdybym za każde takie zachowanie gówniarzy w policji dostawał dolara, to miałbym dolara. Aldo, opanuj się. Kogo ty chcesz zgrywa, brudnego Harry'ego?

478Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 14:41

Landon Quinally

Landon Quinally
??? ---->

Landon miał pracę. Taką pierwszą oficjalną, że przychodził w dane miejsce na daną godzinę i o danej godzinie wychodził. Czasem zostawał dłużej, naprawiając usterki, ale było to poświęcenie, na które był gotowy. Nie omieszkał zadzwonić do rodziców i pochwalić się pracą na policji.
Matka zaczęła tylko kląć, by nie wykradał danych z policji i nie zadawał się z bandziorami.
Wraz ze swoim wiernym kompanem, laptopem marki Sory, wszedł na posterunek jak na własne włości. Parę osób odpowiadało mu nawet cześć! Nie była to śmietanka towarzyska, ale powiedzmy, że na razie mógł się zadowolić.
Usiadł przy swoim biurku i rozprostował palce. Więc, co dzisiaj?

479Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 14:44

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
Odsunąłem krzesło usiadłem na przeciwko szeryfa. Zmrużyłem oczy chwilę mu się przyglądając.
- Nie mam zamiaru siedzieć przy biurku, czytał pan akta i wiedział kogo dostaje, nie musiał się pan zgadzać na mój przydział, więc o co chodzi?
Zmierzyłem go wzrokiem, może był starszy ode mnie, może był moim przełożonym, ale jechać po sobie nie miałem zamiaru pozwolić.
- Nie mam cycek więc nastolatką nie jestem - mruknąłem, po dłuższej chwili ciszy dodałem - gówniarzem też nie, jestem "złym" gliną.

480Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 14:45

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Landon miał za zadanie pomóc sierżantowi Swarkowi. W czasie, gdy Sam zajmował się szukaniem podejrzanych, Landon musiał odszukać skąd wysłano robaka, który wkradł się na serwer szkolny i sprawdzić tenże router.

Mnożnik na inteligencje i umiejętność, próg 95, by odnaleźć dokładny adres routera hackera.
Masz 3 próby.

481Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 14:49

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
- Przyjąłem cię, więc twoim obowiązkiem jest słuchać moich poleceń. W dupie mam co robiłeś sobie w Appaloosa czy innym Phoenix. Jesteś u mnie. - Warknął McConnor, ewidentnie wściekły na podwładnego.
- Dobrze wiesz, że jeśli cię wywalę to możesz równie dobrze zamiatać ulice. odsuwam cie na ten czas od sprawy z Brownem. Zajmiesz się potrąconą dziwką.

482Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 14:53

Landon Quinally

Landon Quinally
Zawołany przez kogoś (może przez samego Swarka? podniósł rudą głowę i rozejrzał się swoim wszystkowidzącymi wzrokiem. Podszedł na chwilę do Sama, próbując zrobić wrażenie fajnego gościa, wziął dyski, po czym prawie je upuścił. Usłyszawszy swoje zadanie odszedł do swojego biurka ostrożnym korkiem, podłączył dysk do stacji dokującej i zaczął swoją pracę.

(50+28)+ 5*6 = 108

Stuk, stuk, stuk... Jak zwykle! Trochę nad tym siedział, ale w końcu udało mu się dotrzeć do bardzo ważnej poszlaki - IP!

483Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 14:58

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
Widziałem jego wkurwienie, ciekawe dlaczego tak się ciskał, światły człowiek, inaczej interpretowaliśmy literę prawa. Rozumiałem jego złość, nie zamierzałem się czepiać szeryfa, że widzi to wszystko tak a nie inaczej. Sięgnąłem ponownie po odznakę i broń chowając je na swoje miejsca.
- Postaram się aby w najbliższym czasie nie było skargi na Iadanze - mruknąłem, doskonale wiedziałem, że będzie ciężko, bo jak tu nie dać w ryj komuś kto pyskuje. Już chciałem dodać, że zamiatanie ulicy to też praca, ale wolałem nie potęgować wkurwienia szeryfa.
- Są akta jej sprawy?

484Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 15:05

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
- Tak, są. Masz je przejrzeć i wysłać zawiadomienie do prokuratury. Nie ma co czekać. Jak dostaniesz odpowiedź to pojedziesz aresztować Oldwood za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. a potem... potem to tylko sąd.

W tym czasie Landon musiał sprawdzić router, z którego wyszedł sygnał... i znaleźć konkretne IP.
Mnożnik na inteligencje i umiejętność, próg 110, by odnaleźć dokładne IP i adres domu. 
Masz 3 próby. Jak ci sie uda, znajdujesz adres domu w zachodniej dzielnicy, John Summers. Wpisujesz te dane do akt sprawy.

485Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 15:19

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
- Dobra to idę - wstałem, spojrzałem na szeryfa, zamyśliłem się na chwilę.
- Przepraszam za kłopoty - dodałem po czym wyszedłem z gabinetu szeryfa.
Podszedłem do Archiwum sięgając po teczkę Cukrzana Masakra Drogowa.
- Wysłać do prokuratury o popełnieniu przestępstwa, podejrzana Liluye Oldwood, pisała sms-a - podszedłem do ksera zrobiłem kopię - zamykać kogoś za potrącenie dziwki, hm, no dobra - wzruszyłem ramionami, chyba sam do siebie, podszedłem do biurka, pakując kopie do koperty. Zaadresowałem "prokuratura generalna" po czym wyszedłem z biura, zabierając kopertę.

ZT

486Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 17:40

Landon Quinally

Landon Quinally
szkoda liczyć :\

Zachęcony małym, aczkolwiek szybkim sukcesem, zaczął wstukiwać kolejne rzeczy. Niestety, musiał mu się omsknąć palec z literki 'i' na 'o', bo coś mu nie wyszło! Męczył się i męczył, i... Nie znalazł. Zły zwinął dłoń w pięść. Spędził tyle czasu i nic! Nic!
Ukrywając nerwy pod powłoką nerdostwa wstał od biurka i podszedł do automatu z kawą i przekąskami. Czas na power-up. Obejrzał się na laptopa. Współpracuj ze mną, przyjacielu! Pomyślał i skupił się na wybraniu jedzenia.

487Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 21:35

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
Landon, ponownie szansa na znalezienie IP.
Mnożnik na inteligencje i umiejętność, próg 105, by odnaleźć dokładne IP i adres domu. 
Masz 3 próby. Jak ci sie uda, znajdujesz adres domu w zachodniej dzielnicy, John Summers. Wpisujesz te dane do akt sprawy.






//wieczór


Mijały kolejne godziny, a McConnor siedział zamknięty w swoim biurze. Jego żona dzwoniła kilka razy na komórkę, lecz za każdym razem odrzucał połączenie. Wreszcie pani McConnor zadzwoniła do na numer komendy, by się z nim skontaktować.
Wymienili ledwo kilak zdań, a Roger już poczuł wielkie zmęczenie ta rozmową. Najgorsze jednak w tym wszystkim było to, ze czuł przez to wielkie poczucie winy, by chociaż kochał żonę to nie umiał z nią rozmawiać.
- Będę późno.
Tylko na tyle było go stać, gdy się żegnali. Znowu złość na siebie samego, ze nie umiał już nic czułego powiedzieć do kobiety, która już od miesięcy była niszczona chorobą. 
Nie miała wsparcia w mężu.
Ten zamiast wrócić od domu, wyszedł do głównej sali i zarządził zebranie pracowników.
- Odłóżcie swoje zajęcia. - Zawołał i zaszedł na środek, pomiędzy dwa biurka.



Ostatnio zmieniony przez Szeryf McConnor dnia Pon 25 Sie 2014, 21:39, w całości zmieniany 1 raz

488Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 21:38

Sebastian Rojer

Sebastian Rojer
/chyba z motelu./

Sebastian wypoczęty przyszedł do biura, tym razem Szeryfa, bo słyszał coś o jakimś spotkaniu. Gdy wszedł ukłonił się.
-Witam, Sebastian Rojer. Nowy analityk, chyba nie mieliśmy okazji.
Stał jak wryty wpatrzony w szeryfa.

489Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 21:42

Sam Swarek

Sam Swarek
Swarek zostawił szperanie w aktach w świętym spokoju i zwrócił uwagę na szefa. Z doświadczenia wiedział, że jak się tak gadka zaczynała to nie wróżyło to niczego dobrego. Pewnie zbiorą opierdziel, usłyszą jakimi są ofiarami losu i że mają ruszyć swoje zadki do roboty. Oczywiście na jego twarzy nie pojawił się ani jeden grymas świadczący o tym co myśli. Oblicze miał spokojne i tylko bawił się pustym kubeczkiem po kawie, obracając go w dłoniach.

490Biuro szeryfa i areszt - Page 20 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Pon 25 Sie 2014, 21:49

Jonathan Harper

Jonathan Harper
<--- z domu
Zebranie zarządzone to się zjawił. Bardziej posłuchać, niż się zwierzać, w końcu wszystko co McConnor chciałby wiedzieć ze strony biura koronera jest w dokumentacjach. Ciekawe czy w ogóle chce się mu to czytać.
Jon wszedł do sali i przysiadł na jednym z biurek pod ścianą, na uboczu.



Ostatnio zmieniony przez Jonathan Harper dnia Pon 25 Sie 2014, 22:03, w całości zmieniany 1 raz

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 19 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach