Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Przychodnia

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 27 ... 44  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 10 z 44]

1Przychodnia - Page 11 Empty Przychodnia Czw 15 Maj 2014, 11:35

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Witaj w Świątyni Zarazków, istnym niebie chorób przenoszonych drogą kropelkową i największym zbiorowiskiem młodocianych z chorobami wenerycznymi – przychodni! Pokryty graffiti błękitny budynek mieści w sobie dwa gabinety lekarzy ogólnych. Jeśli oni nie będą w stanie ci pomóc, skierują cię do specjalistów; w Old Whiskey znajdują się aktualnie gabinety ginekologa, okulisty, laryngologa i dentysty.
Przy przychodni działa również mała klinika z izbą przyjęć, do której trafiają ludzie z ranami postrzałowymi, pocięci nożem, czy krwawiący przez inne niefortunne przypadki – po powierzchownym zajęciu się raną poszkodowani zawożeni są niezwłocznie do szpitala w Appaloosie. Lekarze tu pracujący wydają się być pozbawieni radości życia, lecz co się dziwić – ich pacjenci nie należą do najczystszych, czy najkulturalniejszych. Jednak żeby się u nich leczyć trzeba mieć wykupione ubezpieczenie, dostać je z pracy, lub słono zapłacić – opieka zdrowotna w Stanach jest bowiem odpłatna. I to wysoce.

Każda osoba legalnie zatrudniona jest ubezpieczona i może korzystać z usług przychodni.
Jeśli chcesz się ubezpieczyć prywatnie musisz jednorazowo zapłacić 5000$
Jeśli nie posiadasz ubezpieczenia, ceny za konkretne zabiegi/leczenie są ustalane indywidualnie przez MG. Rachunek będzie wysyłany na pocztę leczonej postaci po jej wyjściu z przychodni/kliniki.


241Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Pon 27 Paź 2014, 09:08

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
No cóż jeżeli kobieta liczyła, że Beth się cofnie do tyłu to się przeliczyła. Roberts stała nadal w swoim miejscu i tylko ręce włożyła w kieszenie fartucha lekarskiego. Na twarzy miała uprzejmą profesjonalną minę, która tak naprawdę nic nie mówiła.
- Nazywam się Elisabeth Roberst i jestem tutejszym lekarzem. Pani córka złamała rękę a potem miała atak alergiczny. W tej chwili w sumie nic jej nie dolega i można zabrać ją do domu. Zalecałabym by dzisiaj pozostał w łóżku i wypoczęła.- miała nadzieję, że teraz matka zabierze tą rozkrzyczaną dziewczynę do domu a ona będzie mogła w spokoju dokończyć zmianę.

242Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Pon 27 Paź 2014, 09:49

Pani Smith

Pani Smith
Pani Smith zamrugała kilka razy. Uniosła wyżej podbródek i spojrzała na Beth nie-takim-przychylnym-wzrokiem.
- Złamała? Regina, do samochodu. Zaraz porozmawiamy.
Założyła ręce na piersiach i skrzywiła się, słysząc o ataku alergicznym.
- Słucham? No, to moja pani, widać jako lekarz nie zrobiła pani odpowiedniego wywiadu i zapewne to jest wina waszego nieprofesjonalizmu. 
odrzuciła włosy do tyłu. Nie miała ochoty strzępić języka, dlatego dodała tylko:
- Niech się pani żegna już z posadą.
Odwróciła się na pięcie i wyszła, trzaskając drzwiami.

/zt

243Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 20:32

Liluye

Liluye
/z przyczepy

Lil przyszła na umówione spotkanie, a raczej wizyte i czekała przed gabinetem, zestresowana. W końcu zawolano ją do srodka i zostawiając Loco w poczekalni weszła, zaciskając dłonie na torebce przewieszonej przez ramie.

244Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 20:42

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
- Pani Oldwood.- Elisabeth uśmiechnęła się ciepło widząc pacjentkę. Miała tę wizytę wpisaną w terminarzu więc nie zdziwiła się na widok młodej Indianki.
-Jak się pani czuje?- zapytała i wskazał jej miejsce naprzeciwko niej.

245Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 20:45

Liluye

Liluye
Podeszła i usiadła.
- Hm. Chyba źle.. - przyznała. - Mdłości, bóle piersi.. no i odstawiłam tamte tabletki i wrocily problemy ze snem..

246Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 20:58

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
- No tak, tego akurat można się było spodziewać. Pozostałe objawy są w pani stanie najzupełniej normalne i powinny ustąpić z czasem. Przynajmniej mdłości.- dodała i przyjrzała się swojej pacjentce.
-Mniemam, że chciałby pani potwierdzić swoje przypuszczenia?

247Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 21:01

Liluye

Liluye
Uśmiechnęła się lekko.
- Tak, tak, wiem. Niemniej jednak czuję się jakos.. lepiej. W tym wszystkim. - wzruszyła ramionami. Dla nieij to tez nie było do końća jasne.
- Tak, jak najbardziej. No i.. nie wiem czy tam juz będzie cokolwiek widać, czy wszystko jest dobrze..

248Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 21:24

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
Pokiwała głową słuchając swojej pacjentki i z zadowoleniem zanotowała fakt, że jest jakaś minimalna przynajmniej poprawa. Roberts miała tylko nadzieję, że z czasem będzie lepiej i lepiej.
- Zaczniemy od badania krwi a potem zrobimy usg, choć na tak wczesnym etapie nie będzie zbyt wiele widać. Proszę podwinąć rękaw.- poleciła i zabrała się za przygotowanie zestawu do pobrania krwi.

249Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 21:27

Liluye

Liluye
Lil podciągnęła rękaw bluzy i wystawiła ja do Beth. Potem czekała, bo co miała robić? Odruchowo patrzyła na wbijanie igły w ramie.
- Czy te wszystkie leki mogly zaszkodzić dziecku..? - zapytała w końcu, po chwili ciszy.

250Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 21:37

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
Roberts sprawnie wbiła igłę w przedramię dziewczyny i pobrała krew. POłożyła jej wacik na dłoni i zgięła rękę w łokciu.
- Proszę tak na chwilę potrzymać.- odłożyła strzykawkę.
- Nie będę pani oszukiwać. Leki mogły zaszkodzić dziecku ale w chwili obecnej i tak się o tym nie dowiemy w żaden sposób. Zrobię tą analizę i zaraz do pani wrócę to dokończymy badania.- wyszła do pokoju zabiegowego.

251Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 21:40

Liluye

Liluye
Ścisnęła grzecznie wacik i westchnęła. Gdy Beth wyszła schowała twarz w dłoniach i starała się nie martwić. Jeszcze nic nie wiadomo. Potarła oczy palcami i czekała.

252Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 21:41

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Analiza krwi:
Mnożnik na inteligencję, próg 60. Masz 3 próby. 
Jeśli przekroczysz próg, analiza wychodzi poprawnie i daje wynik pozytywny. 
Jeśli te trzy próg się nie udadzą, piszesz posta i czekasz na dalsze instrukcje MG.

253Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 21:51

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
61

Beth zabrała się do robienia analizy krwi swojej pacjentki. Niestety ośrodek nie stać był na zatrudnienie laboranta i sama się tym zajmowała. Lata praktyki zrobiły swoje. Analiza poszła szybko i sprawnie a wynik jak się spodziewała wyszedł pozytywny.
Wróciła do swojej pacjentki.
-Wynik oczywiście pozytywny. Proszę się przygotować do badania.- wskazała na fotel ginekologiczny. Najpierw to a potem usg.

254Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 21:54

Liluye

Liluye
- To dobrze.. cieszę się. - uśmiechnęłą się lekko po raz kolejny.
Ah, myślała, że skończy się na krwi i usg. Najwyraźniej nie. W końcu usadowiłą się na fotelu, którego nienawidziła i wbiła wzrok w sufit.

255Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 22:05

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
Lekarka przeprowadziła badanie sprawnie i najdelikatniej jak tylko potrafiła. Była kobietą więc rozumiała odczucia drugiej kobiety. Przynajmniej tak się jej zawsze wydawało choć jej pacjentki mogły mieć odmienne zdanie. W gabinecie panowała cisza.
Skończyła badanie i ruszyła po ultrasonograf by zrobić usg. Na brzuchu Lil pojawił się chłodny żel. Beth przyłożyła głowicę do skóry i po chwili przyszłej mamie pokazała się fasolka.

256Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 22:09

Liluye

Liluye
Lil nie lubiła tych badań, ale wiedziała, że przejść je trzeba. Więc siedziała cicho i miała nadzieję, że Beth nie znajdzie tam nic niespodziewanego.
Wykręciła głowę żeby zobaczyć obraz z usg. Jak małe stworzenie urośnie to poprosi Connora i Beth pewnie wytłumaczy co gdzie i jak, które to łapki a które nóżki.
- Tylko jedno, mam nadzieję? - zapytała nagle, i glos jej się zmienił, na jakis bardziej miękki niż wcześniej, jak tak w ten monitor patrzyła.

257Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 22:23

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
- Tak na chwilę obecną tylko jedno.- uśmiechnęła się lekko do pani Oldwood i przesunęła głowicą tak by był lepszy widok. Wydrukowała zdjęcie i podała je kobiecie.
-Chce pani drugie dla ojca dziecka?- zapytała i podała ręczniki papierowe do usunięcia żelu. Ileż razy widywała ten wzrok u ciężarnych kobiet. Czasami nawet zastanawiała się czy jej decyzje są słuszne ale zaraz odgniała te myśli.

258Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 22:31

Liluye

Liluye
- A to się może jeszcze zmienić? - zdziwiła się, odbierając zjęcie i patrząc na nie przez chwilę, a potem odłozyla je na bok i wytarła brzuch.
- Tak, poproszę.. Myślę, że by mi nie dał spokoju, gdybym przyniosła tylko jedno.

259Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 22:38

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
- Jeżeli drugie się schowało za pierwszym to tak ale proszę się tym nie martwić. Szanse są naprawdę niewielkie.- uśmiechnęła się lekko i usiadała przy biurku by wszystko w karcie zanotować. Dawało to czas pacjentce na ubranie się.
Pewnie czeka ją odpowiadanie na kilka pytań.

260Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 22:41

Liluye

Liluye
Ubrała się i ogarneła, oba zdjecia shcowała do torebki z której wyciągneła teczkę dla Beth.
- Przyszło wczoraj z Appaloosa ze szpitala. - podała jej całość.
- Chciałabym się dowiedzieć co z besennością.. bo nie wiem jak sobie z tym poradzić.

261Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 22:48

Connor Eastman

Connor Eastman
No co miał robić Eastman? Był w poczekalni i zastanawiał się czy wszystko poszło ok. Gdyby gryzł paznokcie to właśnie to był moment, gdy powinien to zrobić, ale on nie miał tego w zwyczaju także tylko chodził z jednego miejsca na drugie.

262Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 22:55

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
Beth przez chwilę studiowała wypis ze szpitala ze zmarszczonym czołem a potem przeniosła spojrzenie na pacjentkę.
-Powiem pani szczerze, że ja tutaj niewiele pomogę. Zaproponowałabym tabletki ziołowe ale one jednym pomagają innym nie. Proponowałabym pani znaleźć dobrego psychologa, który będzie kontynuował leczenie. Leki musi pani niestety cały czas brać a w związku z tym powinna pani również w Appaloosa City poszukać dobrego położnika. Ja doraźnie mogę pomóc ale dla dobra pani i dziecka powinniście znaleźć się pod opieką specjalistów a nie wiejskiego internisty.

263Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 22:56

Liluye

Liluye
Wysluchałą jej i pokiwała głową. Racja, musi się przejechać do Appaloosa.
- Jednak chciałabym, żeby to pani mi prowadziła ciążę.. dopóki się da. To możliwe? - odstawiła torebkę kolo nożki krzesła i spojrzałą na nią.

264Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 23:08

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
Beth przez chwilę się zastanowiła.
-Dobrze. Dopóki będzie to możliwe będę prowadzić pani ciążę.- kiwnęła głową.- Chcę jednak by skonsultowała się pani z tym lekarzem.- zapisała na karteczce imię i nazwisko, które następnie podała Liluye.

265Przychodnia - Page 11 Empty Re: Przychodnia Wto 28 Paź 2014, 23:11

Liluye

Liluye
Uśmiechnęła się zadowolona.
- Jest jeszcze coś co powinnam wiedzieć/ - schowała karteczkę do portfela.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 10 z 44]

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 27 ... 44  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach