Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.

You are not connected. Please login or register

Dom państwa Smith

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 16 z 17]

1 Dom państwa Smith on Pią 14 Lis 2014, 22:38

First topic message reminder :

Sporych rozmiarów dom w dobrej dzielnicy willowej - daleko mu jednak do wielkich posiadłości gwiazd żyjących na wzgórzach Hollywood. Lecz jest to przestronna posiadłość, z trzema sypialniami i pokojem gościnnym na piętrze. Parter to wielki salon połączony z kuchnią, do której prowadzi szeroki hol.
Z domem połączony jest garaż mieszczący dwa samochody. Reszta aut zazwyczaj parkowana jest na podjeździe, tuż za bramą wjazdową.
Pan Smith ma raczej gdzieś jak ten dom wygląda, byleby wynoszono regularne śmieci i miał gdzie parkować, a lodówka była pełna. To raczej pani Smith tu króluje - ona i jej zmysł estetyczny. Wbrew pozorom jest tu zdecydowanie mniej różu niż w Słodkiej Brzoskwince i bardziej przytulnie niż w apartamencie Smithów w centrum miasta.

Zobacz profil autora

376 Re: Dom państwa Smith on Nie 27 Wrz 2015, 22:22

Regina w stuporze, to coś gorszego, niż pałająca chęcią zemsty. Czyli było paskudnie.
- Jasne. - Teddy zebrała swoje rzeczy i zarzuciła plecak na ramię. - To do zobaczenia. Na kampusie czy gdzieś. - Oba zdania brzmiały trochę bardziej, jak pytania. W końcu dziewczyna prawie wymknęła się z pokoju przyjaciółki i wróciła do akademika.
/zt

Zobacz profil autora

377 Re: Dom państwa Smith on Nie 11 Paź 2015, 15:38

06.03.14, południe

Najpierw dwa dni obserwacji w szpitalu, potem ojciec Reginy odgonił policje chcącą przesłuchać i Reginę, i Teddy w sprawie wypadku. Jednak w nieskończoność odwlekać się nie dało. Do tego Reg siedziała prawie cały czas w domu, więc jeśli chciała z nią Teddy porozmawiać, to musiała zjawić w domu Smithów. No to się zjawiła.

Zobacz profil autora

378 Re: Dom państwa Smith on Nie 11 Paź 2015, 21:22

/ ten sam dzień i pora

Nim jednak Teddy weszła do domu, to wylegitymować się musiała gorylowi przy drzwiach. Dopiero wtedy mogła przejść do holu.
A tam.. Smith. Nie dane chyba będzie Teddy szybko zobaczyć Reginę, gdyż jej ojciec chciał z dziewczyna porozmawiać.
- Opowiedz mi... co wtedy się dokładnie stało.

Zobacz profil autora

379 Re: Dom państwa Smith on Nie 11 Paź 2015, 22:19

Dziewczyna ładnie się panu gorylowi przedstawiła, nieco nieswojo się czuła z tym wszystkim. Do tego nękały ją podejrzenia, że gdyby ktoś (czyli najpewniej szefowie Smithów) chcieli usunąć przeszkodę, a nie wysłać wiadomość, to by i ochroniarz ich nie zatrzymał. Ale nie jej cyrk, nie jej goryle, przynajmniej miała taką nadzieję, że nie stanie się jego częścią bądź znowu świadkiem zabójczego widowiska.
- Dzień dobry - a przynajmniej taki mógłby być. Spojrzała po ojcu Reginy, ostanie dni dały mu, jak nic w kość.
- Regina skończyła właśnie zajęcia i szła na parking do swojego samochodu. Ja ją złapałam, jak przechodziła przez główny plac kampusu. Chwilę gadałyśmy i dotarłyśmy w końcu na parking, wtedy pojawił się ten samochód. Jechał szybko i przejechał tak blisko nas, że musiałyśmy odskoczyć. W pierwszej chwili nie miałam pojęcia, że to takie celowe. W sensie, że jasne ktoś z uczelni czy coś sobie takie głupie żary robi - Teddy wzruszyła ramionami. - No, ale samochód wrócił raz i nawracał drugi. Reg od razu skumała, że to chyba o nią konkretnie chodziła, bo się rzuciła do swojego samochodu. Ja, że nie miałam specjalnego wyboru też tak zrobiłam. Regina wyjechała z parkingu i wydawało się, że znikł, że sobie odpuścił. Ale za chwile był z tyłu i Regina ostro skręciła w Eaton, a oni za nami i zepchnęli nas z drogi. I wylądowaliśmy na ścianę. A ten mercedes, bo to był taki mercedes z przycinanymi szybami, odjechał w dól ulicy. Resztę pan już wie - Teddy podniosła wzrok na Smitha, miała poważną minę, co rzadkie jak na nią. Skrzyżowała ramiona, bo dotychczas miała je opuszczone. - Co z Reginą?

Zobacz profil autora

380 Re: Dom państwa Smith on Nie 11 Paź 2015, 22:33

Smith w między czasie zapalił papierosa. Słuchał uważnie słów Teddy, kiwając głową. Weszli do salonu, a tam usiadł na kanapie. Nie zaproponował jednak tego samego dziewczynie.
Nie odpowiedział jej też na pytanie o samopoczucie córki.
- Widziałaś kierowcę? Pamiętasz numery?

Zobacz profil autora

381 Re: Dom państwa Smith on Nie 11 Paź 2015, 22:43

Gdyby Teddy wiedziała, że Anthony był w zamierzchłej przeszłości policjantem, to by uznała, że chyba jakieś stare przyzwyczajenia mu się włączyły i stara się uskuteczniać na niej przesłuchania.
- Nie, to było za szybko. Widać, że wiedzieli czego lub kogo szukali - dodała.

Zobacz profil autora

382 Re: Dom państwa Smith on Nie 11 Paź 2015, 23:06

- Ktoś cię śledził? Chodził za tobą, zaczepiał? Jakieś telefony? - dopytywał bez końca.
- A co z twoją rodziną? wiedzą? w ogóle, gdzie oni mieszkają?

Zobacz profil autora

383 Re: Dom państwa Smith on Nie 11 Paź 2015, 23:19

Teddy zaniemówiła na chwilę, bo te pytania. Czy to znaczyło, że ona została wplątana? Jasne, liczyła się z tym, że mogła dostać rykoszetem, metaforycznym oczywiście, bo oberwanie kulką, to słaba perspektywa.
- Nie, nikt mnie nie nękał, a jak śledzi, no to nie zauważyłam - nie żeby specjalnie na takie rzeczy zwracała uwagę.
- Nikomu nie nie mówiłam. Nawet, że byłam w szpitalu, tylko ich bym niepotrzebnie martwiła - wzruszyła ramionami.
- Wszyscy są w Yumie, poza bratem ten siedzi w Phoenix. Pan myśli, że ktoś chciałby dojść przez mnie do pana lub pana rodziny? To zbyt pokręcone. - Była koleżanką córki, chyba bardziej Smithowie przejęliby się, gdyby coś się stało temu ich tłustemu mopsowi.

Zobacz profil autora

384 Re: Dom państwa Smith on Pon 12 Paź 2015, 11:56

Nie odpowiedział nic na jej wątpliwości i domniemania. Fakt, bardziej go obchodził jego pies niż sama Teddy, ale w tej sytuacji... jednak jego obawy chyb dotyczyły lojalności samej dziewczyny. Może zostać zagoniona w kozi róg i wtedy wyśpiewa wszystko psom. Wszak koleżeństwo z Reginą ją nie zobowiązuje do lojalności.
- Jutro z rana wyjedziesz do domu i powiesz rodzicom, że jednak studia tutaj to nie jest to i chcesz przemyśleć swoje życiowe decyzje - jego ton był surowy i pewny. 
- Pożegnasz się z Reginą i powiesz jej to samo, jasne?

Zobacz profil autora

385 Re: Dom państwa Smith on Pon 12 Paź 2015, 15:37

Popatrzyła z niedowierzaniem na Smitha, który najwyraźniej miał upodobanie do radykalnych posunięć.
- Dobra - uniosła ugodowo ręce. - Załatwię przeniesienie, to mniej zwróci uwagę. - Mogła wyjechać nawet do Honolulu, do dziadków.
- Ale uważa pan, że taka lewa gadka przekona Reginę? Sorry, już teraz uważa, że ludzi można mieć na zasadzie coś za coś, kasy czy zastraszania.

Zobacz profil autora

386 Re: Dom państwa Smith on Wto 13 Paź 2015, 14:32

- Nie ważne co ty sobie myślisz, nie ważne co ona sobie myśli. Ważne co powiesz, jakie słowa wyjdą z twoich ust, jasne? - odpowiedział. Zaciągnął się mocniej papierosem, spoglądając na dziewczynę stojącą przed nim.
- To mądra dziewczyna.

Zobacz profil autora

387 Re: Dom państwa Smith on Wto 13 Paź 2015, 17:16

Teddy uznała, że ma dość i się poddaje. Nie pisała się na psychodramę w obrębie przestępczej rodziny z autorytatywnym ojcem w roli głównej.
- Ok - zgodziła się na tą całą szopkę z "wyjeżdżam, żeby przemyśleć swoje decyzje życiowe i patrz, cudownie złożyło się z problemami twoich starszych ze zwierzchnictwem kartelu, dla którego pracują, jupi".
- Niewątpliwie - potwierdziła słowa Kawińskiego wzruszając ramionami i dodała: - do głupich nie należy - dlatego Smithowie, jak wyjdą cało z tego wszystkiego, to połowę kasy stracą na terapię swoich dzieci.
- Coś jeszcze mam dodać? - Na końcu języka miała, że może powie, jak bardzo Reginę kocha jej ojciec albo że wszystko się ułoży. Tylko wolała, żeby Smith nie przypalał ją papierosem za pyskowanie.

Zobacz profil autora

388 Re: Dom państwa Smith on Wto 13 Paź 2015, 18:53

Machnął ręką, chyba już nie mając ani ochoty ani czasu dalej rozmawiać z Teddy.
- Lepiej będzie jak już do niej pójdziesz - mruknął, gasząc papierosa w popielniczce. Potem, bez słowa, wstał i wyminął dziewczynę, kierując się zapewne do kuchni.

Zobacz profil autora

389 Re: Dom państwa Smith on Wto 13 Paź 2015, 19:05

Teddy mruknęła zgadzając się, że lepiej będzie, jak skończą audiencję. Smith poszedł do kuchni, a dziewczyna skierowała się na schody, który prowadziły na piętro. Na skręcie musiała przeskoczyć stopień, bo ten był okupywany przez grubego mopsa. Może powinna go zabrać ze sobą, jako gwarancję wyjścia z tego domu?
W końcu dotarła pod drzwi pokoju Reginy. Zapukała.
- Hej, Reg, mogę wejść?

Zobacz profil autora

390 Re: Dom państwa Smith on Wto 13 Paź 2015, 20:39

/ ta sama pora i dzień

Regina leżała na łóżku, wpatrzona w swój telefon. Słysząc Teddy, machnęła ręka by ta weszła. Jednak Keeswood nie mogła liczyć na wielkie powitanie. Córka Smitha nie tryskała energią ani entuzjazmem.

Zobacz profil autora

391 Re: Dom państwa Smith on Wto 13 Paź 2015, 20:52

A kto by był w dobrym humorze na jej miejscu? Zresztą w obecności Smitha jakoś tak spadał nastrój. Może to była jego moc? Super Grumpy Man albo Gangsta-No.
Teddy weszła do pokoju i usiadła na krześle.
- Jak się czujesz?

Zobacz profil autora

392 Re: Dom państwa Smith on Wto 13 Paź 2015, 21:50

Regina nie oderwała wzroku od telefonu, jedynie wzruszyła ramionami.
- Jako tako - mruknęła, udając zainteresowanie smartfonem. Po prawdzie to wcale taka zobojętniała w środku nie była, ale zmęczenie dawało o sobie znać.
- Gadałaś z moimi ojcem, prawda?

Zobacz profil autora

393 Re: Dom państwa Smith on Wto 13 Paź 2015, 22:17

Podciągnęła lewą nogę pod siebie. Równocześnie próbując się jakoś wygodniej ułożyć. Odpuściła sobie uwagę, że widać po Smithównie, jak się czuje.
- Tak. Chciał dokładnie wiedzieć, co się wtedy dokładnie działo.

Zobacz profil autora

394 Re: Dom państwa Smith on Wto 13 Paź 2015, 23:03

- Mhm - mruknęła. Odłożyła w końcu telefon i spojrzała na koleżankę. wreszcie wypaliła:
- No, to co kazał ci powiedzieć?

Zobacz profil autora

395 Re: Dom państwa Smith on Wto 13 Paź 2015, 23:11

Pytanie Reginy zaskoczyło ja, ale w sumie mogła się spodziewać. To wszystko było chorym układem.
- Że doszłam do wniosku, że studia jednak nie były najlepszą decyzją i wracam do domu przemyśleć swoje cele życiowe - dokończyła ze wzruszeniem ramion.
- Kupiłabyś to, w ogóle? - prychnęła.

Zobacz profil autora

396 Re: Dom państwa Smith on Sro 14 Paź 2015, 18:14

Nie odpowiedziała jej od razu. Wyprostowała się, siadając na brzegu materacu. Przeczesała włosy i spojrzała smutno na Teddy.
- Jasne, rozumiem. Ale jakby co to masz mój numer.
Lecz jej słowa chyba nie miały nic wspólnego z tym jak sie czuła.

Zobacz profil autora

397 Re: Dom państwa Smith on Sro 14 Paź 2015, 19:12

- Sorry Reg, ale wiesz doskonale, jak jest. Pewnie nawet za często nie wychodzisz do ogrodu, a gości też nie masz, co się spodziewać. Gdy się wszystko uspokoi, to się spotkamy. Na razie telefon, pejs, nawet F2F, jak będzie trzeba. Ok?
Teddy uśmiechnęła się niewesoło. Ale nic nie mogła, problem był złożony i przerastał ją. Nie chciała tak zostawić z tym wszystkim kumpeli.
- Nie mamy pola manewru.

Zobacz profil autora

398 Re: Dom państwa Smith on Sro 14 Paź 2015, 20:36

Pokręciła głową, jakby chcąc zaprzeczyć słowom Teddy, lecz doskonale wiedziała jak jest.
- Jasne... - tylko tyle z siebie wydusiła, nim zaniosła się płaczem.

Zobacz profil autora

399 Re: Dom państwa Smith on Sro 14 Paź 2015, 20:47

Popatrzyła na kłębek nieszczęścia siedzący na łóżku. Teddy usiadła obok Reginy i objęła ją jednym ramieniem. Poklepała ją po ramieniu i podała jej chusteczkę. Niech płacze, na chwilę przynajmniej poczuje ulgę.

Zobacz profil autora

400 Re: Dom państwa Smith on Sro 14 Paź 2015, 22:11

Głośno się wysmarkała. Uspokoiła się po kilku minutach; spojrzawszy na Teddy, swoimi przekrwionymi oczami, wychlipała:
- Lepiej będzie, jak już pójdziesz.
Czuła, ze jeszcze chwila, a załamie sie kompletnie.

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 16 z 17]

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next