Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Warsztat samochodowy i myjnia

Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 33 z 34]

1Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Warsztat samochodowy i myjnia Czw 15 Maj 2014, 12:39

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Stan na 2017 rok:
Właścicielem dalej jest Sue Baker, kierowaniem zakładu zajął się Noah Houser oraz Howahkan Oldwood.

Warto wiedzieć, gdzie znajduje się warsztat, szczególnie, jeśli twój pojazd nie jest pierwszej młodości. Jest to parterowy budynek posiadający stanowiska dla dwóch samochodów wewnątrz i nieco więcej miejsca na podjeździe. Z warsztatem sąsiaduje myjnia, również posiadająca dwa stanowiska. Myjnia jest ręczna i jeśli chcesz, by twój samochód został odpicowany na błysk, będziesz musiał przez dobrą godzinę obejść się bez niego.
Warsztat oferuje szeroki wachlarz usług, od kontroli pojazdów, przez naprawy drobne i większe, wyklepywanie wgnieceń i malowanie ubytków, po wymianę opon i części. Panuje tu typowy, niezbyt przyjemny zapach gumy i smarów. Na ścianach wiszą gabloty z narzędziami, stoi tu kilka regałów i skrzynek, w kącie piętrzy się sterta kół i opon. Może nie jest to najbardziej okazały i zadbany zakład, do jakiego można trafić, ale spokojnie – obsługa na pewno cię nie zawiedzie.



Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Sro 23 Sie 2017, 10:15, w całości zmieniany 1 raz


801Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Wto 23 Cze 2015, 22:43

Dziki Agrest

Dziki Agrest
16+5x1=21

-Płyny staram się kontrolować.- Zauwazyłem i zacząłem się ostrożnie rozglądnąć w momencie, gdy ten zaglądał pod maskę auta. Niestety nie dostrzegłem żadnego dobrego miejsca na ucho. Toteż podszedłem do auta z drugiej strony.-Ale wiadomo ciężko. Dużo jeszcze. Zapierdalam jak dziki i smok też zużyty jest.-Wskazałem na silnik.

802Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Wto 23 Cze 2015, 22:59

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Chłopak pokiwał głową. Odszedł od silnika i zajrzał do środka auta...

Druga szansa!
Mnożnik na cechę spostrzegawczość - próg 30. 
Rzucasz kostką i jej wynik podstawiasz pod wzór: Cech + 5*kostka. Jeśli twój wynik będzie większy niż 30 - znajdujesz miejsce przy biurze, gdzie możesz dać ucho. ALE! Jeszcze go nie podłączasz.
Jak nie masz wyższego, czekasz na dalsze instrukcje. 

803Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Wto 23 Cze 2015, 23:13

Dziki Agrest

Dziki Agrest
16+5x6=46

Cały czas staram się wykorzystywać okazje, w których mogę sie nieco porozglądać i rzucić okiem na warsztat. Przeszedłem ponownie na drugą stronę auta, tak by młody nie miał mnie na lini wzroku, gdy zaglądał do pojazdu. Wtedy podniosłem głowe i wbiłem wzrok w regały, biurka. Pamiętając o tym co powiedział mi Cooper, wyhaczyłem drzwi do biura. Wtedy zobaczyłem idealne miejsce na ucho. Już wiem, gdzie to podłożę, teraz po prostu muszę wykonać plan. Zacząłem szybko kombinować w głowie, aby wykorzystać najlepiej jak mogę najbliższą okazję. Rozejrzałem się, czy facet ma szyby tutaj, czy może będzie musiał gdzieś iść na zaplecze. Jeśli ma podnośnik stacjonarny to będzie nieco gorzej, bo nie nachyli sie podczas wymiany klocków.

804Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Wto 23 Cze 2015, 23:18

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Jeśli chcesz zdążyć podłożyć ucho:
Mnożnik na cechę refleks - próg 35. 
Rzucasz kostką i jej wynik podstawiasz pod wzór: Cech + 5*kostka. Jeśli twój wynik będzie większy niż 35 - podkładasz ucho. Jak nie, czekasz na inną okazję.

805Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Wto 23 Cze 2015, 23:46

Dziki Agrest

Dziki Agrest
26+5x1=31

Niestety młody się kręcił i nie miałem dobrej, a przede wszystkim pewnej okazji do tego, aby podłozyć podsłuch. Powoli adrenalina opadała, uspakajałem się. Cały czas chodziłem i zaglądałem co mechanik robi. Udawałem wścibskiego klienta, który przejmuje się swoim pojazdem. Jednak chwile nieuwagi tamtego wykorzystywałem, aby ponownie spróbować podłożyć podsłuch.

806Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Sro 24 Cze 2015, 10:20

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Chłopak wyszedł z auta, podrapał się po głowie i uznał, że pójdzie po miarkę i inne narzędzia - w tym celu musiał zajść na pracownicze zaplecze. Miałeś szansę! ALE! Mogłeś teraz wybrać, czy podłożysz podsłuch tam, gdzie planowałeś (przed biurem), czy zaryzykujesz (i podłożysz go w biurze).

Jeśli chcesz podłożyć PRZED biurem:
Mnożnik na cechę refleks - próg 35. 
Rzucasz kostką i jej wynik podstawiasz pod wzór: Cech + 5*kostka. Jeśli twój wynik będzie większy niż 35 - podkładasz ucho. Jak nie, czekasz na inną okazję.


Jeśli chcesz podłożyć W biurze:
Mnożnik na cechę refleks - próg 40. 
Rzucasz kostką i jej wynik podstawiasz pod wzór: Cech + 5*kostka. Jeśli twój wynik będzie większy niż 40 - podkładasz ucho. Jak nie, czekasz na inną okazję.

807Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Sro 24 Cze 2015, 11:01

Dziki Agrest

Dziki Agrest
26+5x5=51

Kto nie ryzykuje ten się nie bawi. Jeśli już tu przyszedłem, to zamierzam wykonać swoje zadanie jak najlepiej, by przyniosło jak najwięcej profitów. Gdy zauważyłem, że mechanik idzie na zaplecze, sam nie wiem po co, postanowiłem wykorzystać ta szansę na założenie ucha w biurze. Bez zbędnego biadolenia i bicia się z myślami ruszyłem w stronę drzwi prowadzących do biura, gdzie szybko podkładam podsłuch w miejscu rzadko odwiedzanym przez ludzką rękę. Choćby po dużej warstwie kurzu mogłem poznać takie miejsce.

808Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Sro 24 Cze 2015, 11:20

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Mark, dosłownie, w ostatniej chwili wyszedł z biura. Chwilę by tam zabawił i penis bombki strzelił - że tak brzydko to określimy. Młody mechanik wrócił na główny warsztat, i coś mruczał pod nosem. W dłoni miał miarkę.
- No wie pan... - zaczął machać sobie przed nosem tym colsztokiem - to tak, szyba, klocki, olej, ja tam widzę, ze trzeba napompować opony... to będzie tak z tysiąc za wszystko.

809Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Sro 24 Cze 2015, 12:18

Dziki Agrest

Dziki Agrest
Człowiek to jednak szczwana bestia jest, a szczególnie taki skurwiel jak ja. Udało mi się i tylko to się w tej chwili dla mnie liczyło. Jednak ta chwila nie trwała długo, kiedy usłyszałem jak sobie tutaj cenią usługi.
-Panie mechanik, ja kurwa nie jestem jakimś tępym pojebem ze wsi. Z miasta jestem. Różne rzeczy robiłem.- zacząłem i podszedłem do auta.-Ja muszę tylko do meksyku dojechać, a nie całą kule ziemską zwiedzić.- Zauważyłem.-Olej umiem sam wymienić. Koła na stacji napompuje, a pan niech się zajmie szybą, bo do szklarza to mi w chuj daleko. No i te klocki, żeby nie wykurwił w tira.- Ja pierdole tysiąc dolców.-Ile to będzie kosztowało? I zlituj się pan, bo mi na towar nie styknie.

810Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Sro 24 Cze 2015, 12:22

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Mnożnik na charyzmę, próg 40. Jak przekroczysz, to chłopak może spuści z ceny!
Jak nie, dalej upiera się przy tysiącu.

811Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Sro 24 Cze 2015, 23:01

Dziki Agrest

Dziki Agrest
16+5x5=41

-No panie, kurwa.- Wymachnąłem rekoma.-Ja rozumiem, że nie jestem stąd. I w ogóle zaraz wypierdolę do Meksyku! Ale to?!-Wskazałem na auto.-Spuść nieco, bo mnie to razem z sandałami wpierdoli.

812Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Sro 24 Cze 2015, 23:03

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Chłopak nieco spuścił z ceny. 
- Dobra, 8 stów... ale chwila... czy pan przypadkiem... nie jest policjantem? Ja pana chyba widziałem ostatnio w radiowozie...
Podrapał się po pryszczatej brodzie.

813Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Sro 24 Cze 2015, 23:12

Dziki Agrest

Dziki Agrest
A to ciekawe, smarkacz jeden. Miałem do tej pory jeden, krótki patrol i to w dodatku w ogromną ulewę. A ten szmaciarz akurat musiał na spacery wtedy chodzić?
-A co ty młody guza szukasz? Nie żebym się kurwa znał na kulturze, ale pojebało cie? Wyjeżdżasz mi tu z psem?- Zrobiłem dwa kroki w jego stronę-W mieście od razu by cie zerżnęło stado pelikanów, ale nie jestem u siebie.- podniosłem palec i nim pokiwałem.-Jedna rada młody. Czasem zważaj na słowa, bo nie wiesz na jakiego pojeba trafisz. Robota czeka.

814Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Sro 24 Cze 2015, 23:21

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Mnożnik na charyzmę, próg 40. Jak przekroczysz, to chłopak siedzi już cicho i spuszcza z ceny do 600$.
Jak nie, to dalej ma co do ciebie wątpliwości.

815Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Sro 24 Cze 2015, 23:28

Dziki Agrest

Dziki Agrest
16+5x5=41

-Jeszcze słowo i nie wytrzymam.-Powiedziałem wprost.-Robisz czy mam sobie kurwa innego speca znalezć?

816Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Czw 25 Cze 2015, 00:09

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Dobra, koleś. 600 i załatwione. Wszystko zrobię, wraz z olejem i kołami! Umowa stoi?
Czy Mark się zgodzi?!
Możesz jeszcze dyskutować, ale ryzykujesz, że chłopak komuś powie o twojej osobie. 

817Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Czw 25 Cze 2015, 00:35

Dziki Agrest

Dziki Agrest
-Stoi.-Wyciągnąłem do mechanika dłon.

818Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Czw 25 Cze 2015, 12:14

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Chłopak uścisnął dłoń mężczyzny. ark może się zgłosić po odbiór auta za kilka dni.
Może też odliczyć w Rachunkach -600$ za naprawę.

819Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Czw 25 Cze 2015, 12:19

Dziki Agrest

Dziki Agrest
Skinąłem głową i pożegnałem się z mechanikiem. Oczywiście wcześniej zabrałem wszystkie bagaże z auta i potrzebne rzeczy. Gościa nie znałem, mógł okazać się złodziejem. Po tym wyszedłem z warsztatu i udałem się w swoją stronę.

zt

820Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Pią 03 Lip 2015, 18:25

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
/24.09.13 z Chaco, koło 15.00

Eva przyszła do warsztatu z miną jak na szubienicę. Kurwa, jaki chlew. Consuela musiała się zdrowo opierdalać, hehe...he... eh.
Ociągając się wzięła  się za sprzątanie. Nie musiało być bardzo dokładnie, co nie? Próbowała sobie wmówić, że to jak trening... na coś na pewno. Zakaszlała się od kurzu i smrodu rozpuszczalnika i smaru. Siadła se na dziesięć minut i ukradła komuś lemoniadę z lodówki. A chuj, i tak nikt nie zauważy, a murzynowi się należy za to, że haruje jak, kurwa, dla pana. Pierdolone rasisty.
Zaklnęła siarczyście, spięła swoje muły i skończyła uporządkowywać ten bajzel.
Było już pewnie późno, gdy wyszła z warsztatu.
/zt

821Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Czw 23 Lip 2015, 19:29

Consuela Ramirez

Consuela Ramirez
/17.10.2013/wczesny wieczór/po strzelaniu z Jimbo/

Po wizycie na strzelnicy z Grubym, co było dość schizofrenicznym przeżyciem, musiała zmierzyć si e z jego urażoną męską dumą, którą odbił sobie poniekąd tym, że znowu wysłał ją do sprzątania w warsztacie, mimo iż ten obowiązek miał spaść na barki Evie.
Wkurzona i sfrustrowana nie miała jednak zamiaru pyskować, dlatego też przywitała się z którymś ze Świętych, który niedługo potem wybył na przerwę i w swoim głębokim nieszczęściu chwyciła za ściery i zaczęła szorować uwaloną smarem podłogę.

822Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Czw 23 Lip 2015, 19:40

Vincent Vega

Vincent Vega
/17.10.2013/wczesny wieczór/

Vincentowi samochód szwankował już w drodze do Appaloosa City, ale na szczęście jakoś dociągnął. Gdy jednak wrócił do miasteczka i toczył sie do domu, uznał, że jednak wypadałoby to sprawdzić. Toteż zjechał w stronę warsztatu i wysiadł z auta, kierując się do środka, by zagadać z jakimś pracownikiem. I kogo ujrzał, gdy tylko wszedł pod dach?
- Consuela - rzucił do dziewczyny szorującej mopem podłogę. - Dzień dobry - zreflektował się.

823Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Czw 23 Lip 2015, 19:50

Consuela Ramirez

Consuela Ramirez
Zapewne w warsztatowym radyjku leciała teraz Bee-Gees, więc Consuela uprzyjemniając sobie jej przykry obowiązek, uskuteczniała przeróżnej masy wygibasy. Gdy jednak usłyszała, że ktoś otwiera drzwi, od razu spoważniała, z odpowiednim namaszczeniem szorując kałużę smaru.
- George? - zapytała zdziwiona. Widywała go dosyć rzadko. Prawie wcale. Może dlatego, że nie wychodził zbyt często z domu, albo po prostu Apo nim za mało pisała. W każdym razie nie zdawała sobie jeszcze sprawy, że to pies.
- W czym mogę pomóc? Chłopaków niestety nie ma bo są na przerwie, no i.. eeee.... - powiedziała nieco zmieszana, czując się dość niezręcznie w jego towarzystwie.

824Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Czw 23 Lip 2015, 19:55

Vincent Vega

Vincent Vega
Uśmiechnął się rozbawiony, chociaż dziewczyna chyba się zażenowała swoimi hulańcami. Swoją drogą, to tam chyba jest taki duży podjazd i otwarty wjazd do środka dla aut, więc ściany jej chyba nie chroniły przed ewentualnymi gapiami.
- Ekhm. Zdajesz sobie sprawę, że nazywam się inaczej, nie?
Zaśmiał się pod nosem i kiwnął głową po informacji, że mechanicy mają przerwę.
- Nie wiem, czy się znasz na silnikach... - rzekł spoglądając na nią przeciągle. - W każdym razie mój staruszek trochę szwankuje, może czas zmienić olej - podrapał się po brodzie.

825Warsztat samochodowy i myjnia - Page 33 Empty Re: Warsztat samochodowy i myjnia Czw 23 Lip 2015, 20:03

Consuela Ramirez

Consuela Ramirez
- Umm.. no tak, jasne, George! Znaczy, yyy... - podrapała się po policzku i rumieniąc się jak pomidorek. W końcu jakoś tak głupio wyszło.
- Ja przepraszam za ten cyrk wtedy. To się już nigdy więcej nie powtórzy. Mam nadzieję. - powiedziała, kiwając twardo głową - No i przepraszam za mojego kolegę. Nie chciał się obrazić, tylko po prostu czasami nie wie co mówi. - westchnęła - To w takim razie jak się nazywasz, George? - zapytała i westchnęło po jego pytaniu.
- Ja tu tylko sprzątam. Nie umiem wymieniać oleju. - oj, a przydałoby się jej wymienić olej. W głowie. Coś chyba ostatnio jej go brakowało.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 33 z 34]

Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach