Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.

You are not connected. Please login or register

Biuro szeryfa i areszt

Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 40]

1 Biuro szeryfa i areszt on Wto 09 Gru 2014, 10:35

Parterowy budynek z czerwonej cegły mieści w sobie zarówno biuro szeryfa jak i areszt. Wchodząc z głównej ulicy przez podwójne drzwi, stajemy przed zaszkloną recepcją, w której na dyżurce zawsze można spotkać jednego z funkcjonariuszy. Przechodząc korytarzem dalej, trafiamy na dużą salę, zastawioną kilkoma biurkami. To w nim przebywają stróże prawa, gdy akurat nie znajdują się na patrolu, zajmując się papierkową robotą lub przygotowując do wyjścia w teren. Za nimi można zauważyć drzwi prowadzące do gabinetu szeryfa w którym oprócz pokaźnego biurka, głównym wyposażeniem jest długi stół, przy którym toczą się rozmowy odnośnie aktualnych spraw. Z głównego korytarza wejść można także do aresztu, gdzie kilka cel czeka na swych gości.

Zmrużyłem oczy, że kurwa co, czy ja dobrze słyszałem, a może jakieś badania okresowe musiałem na słuch zrobić.
- Można by napisać że nazwał Ramirez suką - dodałem całkiem poważnie, a w duchu się uśmiechnąłem, jednak ten szeryf miał jaja i nie był ciepłymi kluskami który tak ściśle trzyma się zasad, oczywiście zasady zasadami, są granice których nie można przekraczać, ale dla mnie przestępca jest przestępcą i nie ma taryfy ulgowej. Mając takiego szefa można sporo zdziałać ja to rozumiałem i nie chciałem tego nadużywać. Dlatego postanowiłem nie drążyć tematu.
- Coś jeszcze?

Zobacz profil autora

2 Re: Biuro szeryfa i areszt on Wto 09 Gru 2014, 10:49

Pokiwał głową. On już zadba o to, by raport brzmiał dobrze. 
- Tak. Jeszcze coś. Będziesz zostawać po godzinach i szorować podłogi przez następny tydzień. Tak, żeby jakaś kara mimo wszystko była. rozumiemy się Iadanza? A teraz...
Wskazał na tackę ze świeżymi kanapkami.
- Poczęstuj się.

Zobacz profil autora

3 Re: Biuro szeryfa i areszt on Wto 09 Gru 2014, 10:58

Że kurwa co?
- A nie mogą podłogi wyszorować więźniowie? Za coś tam siedzą no i płacą podatki za nich obywatele więc...? - spojrzałem na kanapki - ...nie ważne... dobra....
Mruknąłem.
- Nie, nie jestem głodny - dodałem, odwróciłem się i ruszyłem do wyjścia. Przy drzwiach się zatrzymałem.
- Dziękuję - rzuciłem i wyszedłem z biura szeryfa.

Zobacz profil autora

4 Re: Biuro szeryfa i areszt on Wto 09 Gru 2014, 15:26

Florencio znów mógł poczuć wolność. A najważniejsze teraz było to, że musiał iść do pracy. Zahaczyć o przyczepę czy iść w stroju Zorro? Nieeee, krowy by wystraszył. I kury. I Króla Wołowiny.
Zanim jednak poczuł słodkie, wilgotne powietrze to podszedł do Romero i uśmiechnął się do niego. Przejechał palcami po wąsikach i wręczył mu małą karteczkę z numerem. Potem zrobił z ręki imitację telefonu i szepnął łamanym angielskim.
Hey, I just met you. And this is crazy. But here's my number. So... Call me maybe.
Mrugnął do indianina i pomaszerował do wyjścia, po drodze zabierając swoją gumową szablę i dokumenty, a jego lśniąca peleryna kołysała się tuż za nim niczym u superbohatera.

zt

musico Floriano
Zobacz profil autora

5 Re: Biuro szeryfa i areszt on Wto 09 Gru 2014, 16:22

??? ---->

Drama z Gabrielle i jej nieżyjącą świnosiostrą dobiegła końca, zanim Gab zdążyła umrzeć z zamartwienia. Lub zabić Landona. Ale hej! - w końcu to on powiedział, o kogo chodziło, a ona tylko źle to zrozumiała!
Landon miał wrócić do sprzątania, ale znó zaczął rzygać. Jako rozpieszczone dziecko bogatych rodziców umiał migać się od obowiązków, tak więc zrobił to i tym razem i opuścił poserunek, aby odchorować swoje. Następnego dnia zjawił się dopiero popołudniu. Blady, z podkrążonymi oczyma i ściśniętym żołądkiem. Mimo to, postanowił poświecić trochę czasu na dalsze ulepszanie systemu.

Zobacz profil autora

6 Re: Biuro szeryfa i areszt on Wto 09 Gru 2014, 22:45

Landon:
Mnożnik na inteligencję, połączoną z umiejętnością, próg 90. Jak przekroczysz, idziesz do drugiego etapu. Jak nie - czekasz na dalsze instrukcje. Masz 3 próby.

Zobacz profil autora

7 Re: Biuro szeryfa i areszt on Wto 09 Gru 2014, 22:54

81 + 15 > 90 Cool

Landon rozprostował palce i otworzył plik. Podjął robotę w miejscu, w którym ostatnio ją zostawił i zaczął powoli stukać w klawisze. Co chwila przejeżdżał wzrokiem po oknie polecenia. Powoli, powoli...

Zobacz profil autora

8 Re: Biuro szeryfa i areszt on Wto 09 Gru 2014, 23:01

Landon:
Mnożnik na inteligencję, połączoną z umiejętnością, próg 100. Jak przekroczysz, idziesz do trzeciego etapu. Jak nie - czekasz na dalsze instrukcje, wracając do etapu pierwszego. Masz 3 próby.

Zobacz profil autora

9 Re: Biuro szeryfa i areszt on Wto 09 Gru 2014, 23:13

81 + 20 = 101 - Akurat!

Landon odpiął guziczek swojego nieco pretensjonalnego polo, którego kołnierzyk drapał jego delikatną, piegowatą skórę. Westchnął sobie i wziął się za dalsze pisanie. Jak na razie szło mu dobrze, nie widział konkretnych błędów i wszystko wydawało się pracować! Jednak wiedział, że życie nie jest takie proste i że jego autorce nie uda się wyrzucić sensownych kostek.

Zobacz profil autora

10 Re: Biuro szeryfa i areszt on Wto 09 Gru 2014, 23:15

Landon:
Mnożnik na inteligencję, połączoną z umiejętnością, próg 100. Jak przekroczysz, idziesz do czwartego etapu. Jak nie - czekasz na dalsze instrukcje, wracając do etapu drugiego. Masz 3 próby

Zobacz profil autora

11 Re: Biuro szeryfa i areszt on Wto 09 Gru 2014, 23:26

wyrzuciłam 6 Cool

Landon zrobił sobie krótką przerwę na kawę i coś lekkiego do jedzenia. Lekkiego, bo jego żołądek miał problemy z przyswojeniem czegokolwiek, co nie było sałatą lub pączkiem. Wrócił do roboty pełen werwy i zapału. Zauważył też, że minęło już sporo czasu i spotkanie u Loli już się zaczęło... No cóż, musi to jak najszybciej skończyć!

Zobacz profil autora

12 Re: Biuro szeryfa i areszt on Wto 09 Gru 2014, 23:32

Landon:
Mnożnik na inteligencję, połączoną z umiejętnością, próg 100. Jak przekroczysz, kończysz. Ale! Rzucasz też kostką na ślepy los. Jeśli wyrzucisz:
1 - niezależnie od wyniku kończysz
6- wyskakuje błąd i wszystko od nowa (ten etap), niezależnie od wyniku

Zobacz profil autora

13 Re: Biuro szeryfa i areszt on Wto 09 Gru 2014, 23:43

1 w ślepym losie!

Mijały minuty, które zamieniły się w prawie dwie godziny, ale Landon skończył. To, co nie udało mu się za pierwszym razem, teraz było dopracowane do perfekcji. Przetestował wszystko z każdej strony i zadowolony zapisał wszystkie dokonane zmiany na komputerze głównym, w chmurze, na laptopie i na wszelki wypadek na przenośnym dysku, wszystko w folderze pod hasłem (które wcale nie brzmiało "Cycorita123!".
Jutro wszystko pokaże szeryfowi, a dzisiaj... Spojrzał na zegarek i przeciągnął się. Kochał Lolę całym serduszkiem, ale chyba będzie musiał spasować.
zt ---> ?

Zobacz profil autora

14 Re: Biuro szeryfa i areszt on Nie 14 Gru 2014, 19:55

<---

Przyszła, bo nie zamierzała siedzieć w domu kolejnego dnia. Musiała napisać raport, więc zasiadła za biurkiem i zabrała się za stukanie w klawiaturę.

Zobacz profil autora

15 Re: Biuro szeryfa i areszt on Nie 14 Gru 2014, 20:23

< - dom Jonathana

Siedział jeszcze chwilę w samochodzie, patrząc się w lusterko i powtarzając sobie na głos:
- Ramirez, oddaj moje majty. Ramirez, prosiłbym cię o zwrot mej bielizny... Gabrielle, proszę cię, oddaj moje szczęśliwe bokserki...
Potem zgarnął włosy i cały czerwony na twarzy, wyszedł z auta. Trochę się uspokoił, wchodząc na komisariat. 
Od razu skierował się do biurka Gabrielle. Stanął za nią i oparł się o krzesło kobiety.
- Dzień dobry. Oddasz gacie?

Zobacz profil autora

16 Re: Biuro szeryfa i areszt on Nie 14 Gru 2014, 20:29

- Nie.
Odpowiedziała specjalnie i uśmiechając się pod nosem, dalej tworzyła kolejne zdania raportu. Już była na tym, jak gnała na opuszczoną stację, więc mina jej zrzedła, gdy miała opisać moment zastrzelenia Phersona.

Zobacz profil autora

17 Re: Biuro szeryfa i areszt on Nie 14 Gru 2014, 20:31

- Dobra.
Wyciągnął rękę do monitora i wskazał na jedną z linijek w raporcie.
- Tu musisz wstawić przecinek.

Zobacz profil autora

18 Re: Biuro szeryfa i areszt on Nie 14 Gru 2014, 20:33

Gabrielle od razu zrobiła oburzoną minę i trzepnęła Coopera w łapsko. Co on jej tu będzie błędy wytykał! Ramirez kliknęła w przycisk minimalizujący program i odwróciła się do detektywa, kładąc ramię na oparciu krzesła.
- Nie musisz się kawy napić?

Zobacz profil autora

19 Re: Biuro szeryfa i areszt on Nie 14 Gru 2014, 20:36

- Piłem u Harpera, ale jak chcesz to możesz mi zrobić.
Znowu wyciągnął rękę, ale tym razem do jej policzka z czerwoną blizną.
- Oj... boli?

Zobacz profil autora

20 Re: Biuro szeryfa i areszt on Nie 14 Gru 2014, 20:39

- Nie chcę.
Odpowiedziała i zmrużyła oczy, gdy Cooper dotknął jej rany. Odsunęła jego rękę, bo jeszcze brakowało, żeby jej paluchami jakieś zarazki dołożył. Odwróciła się znowu w stronę monitora i pokręciła głową, odpowiadając tak na pytanie o ból.
- Co z typami, którzy zostali aresztowani po strzelninie?

Zobacz profil autora

21 Re: Biuro szeryfa i areszt on Nie 14 Gru 2014, 20:42

- Dalej siedzą. Póki nie będą chcieli nic powiedzieć, to sobie tutaj pokisną.
Przysunął sobie krzesło i usiadł niedaleko, spoglądając na monitor Ramirez.
- Mogę i poprawić przecinki, jak chcesz. Nikomu nie powiem.

Zobacz profil autora

22 Re: Biuro szeryfa i areszt on Nie 14 Gru 2014, 20:53

Pokiwała głową i wróciła do pisania, zaraz przenosząc spojrzenie na Coopera. Czy on chciał ją wkurzyć? Zmrużyła oczy gniewnie i pokręciła głową.
- Zajmij się swą pracą.

Zobacz profil autora

23 Re: Biuro szeryfa i areszt on Nie 14 Gru 2014, 20:56

Aż go uszy zapiekły.
- Oj tam oj tam... - mruknął, odgarniając znowu włosy.
- No zajmuję się, tak? Pomagam ci w raporcie... a zresztą... 
Odsunął się i podszedł do swojego biurka, by tam przez dłuższą chwilę wpatrywać się w tapetę z chomikami. 
- W drugim zdaniu zrobiłaś literówkę.

Zobacz profil autora

24 Re: Biuro szeryfa i areszt on Nie 14 Gru 2014, 21:02

Gabrielle odprowadziła spojrzeniem Coopera i odetchnęła. No co za typ! Oj Ramirez nie cierpiała kiedy jej wytykano jakiekolwiek błędy! Dlatego gdy znowu usłyszała uwagę, zmarszczyła czoło i zacisnęła usta, spoglądajac na tekst.
Była literówka, ale Gabrielle wyprostowała się dumnie i udała, że wcale nie poprawia niczego, a dopisuje kolejne zdanie.
- Odwiedź okulistę.
Odcięła się i szybko dokończyła raport. Kliknęła na ikonę drukarki i zaraz dało się słyszeć dźwięk pracującej maszyny w rogu pomieszczenia. Gabrielle wstała i skierowała się po druk.

Zobacz profil autora

25 Re: Biuro szeryfa i areszt on Nie 14 Gru 2014, 21:06

Ale Cooper był bliżej drukarki. Zerwał się z miejsca i chwycił wydrukowany raport, uciekając na drugą stronę sali. 
Zaczął go czytać na głos:
- Podczas rutynowego patrolu oficer Ramirez na obrzeżach miasta, doszło do pościgu za dwójką uciekinierów. Niezidentyfikowani mężczyźni brali udział w szarpaninie z jeszcze jedną osobą...

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 40]

Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next