Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

mandynyc.rumblr.com

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1mandynyc.rumblr.com Empty mandynyc.rumblr.com Pon 22 Gru 2014, 16:24

Amanda Pie

Amanda Pie
mandynyc.rumblr.com Rumblravatar mandynyc.rumblr.com Rumblr

Nick: mandynyc
Adres bloga: mandynyc.rumblr.com
O sobie: O życiu na prowincji, ploteczkach, modzie i Louis Vuittonie

2mandynyc.rumblr.com Empty Re: mandynyc.rumblr.com Pon 22 Gru 2014, 16:39

Amanda Pie

Amanda Pie
REBLOGGED FROM: Amanda Pie, Old Whiskey napisał:I need a hero!
Dzisiaj przytrafiła mi się straszna przygoda! Złapałam gumę! Na nowojorskich drogach nie dzieją się takie rzeczy, doprawdy!
Była ciemna noc, a autostrada była w ogóle nieoświetlona! Bałam się strasznie, że nikt nie będzie przejeżdżał obok i zamarznę na śmierć na pustyni...albo, że ktoś wjedzie we mnie i auto-tak czy siak, groziła mi śmierć!
Na szczęście zatrzymał się przy mnie prawdziwy dżentelmen-miał motor (chyba harleja), skórzaną kurtkę (z prawdziwej skóry, nie żadnej plastikowej!) i burzę włosów, która ukazała się moim oczom gdy majestatycznie ściągnął kask. Wybawca nauczył mnie zmieniać koło i doprowadził mój samochód do stanu używalności! Dojechałam więc do domu i od razu zasiadłam przed klawiaturą, by opisać bohaterstwo i bezinteresowność pana SUE BAKER'A!
Drodzy czytelnicy, jak sądzicie, jaki jest stan naszych dróg?! Piszcie w komciach! Walka o lepsze drogi!

mandynyc napisał:Kochany blogasku! Przefollowuję info z mojego oficjalnego, dziennikarskiego bloga!
Zgooglowałam, że prawdopodobnie uratował mnie jakiś ważniak ze ŚWIĘTYCH Z ARIZONY!
To ekscytujące!
Jest starszy od mojego ojca, ale słyszałam, że gangsterzy są dobrzy w "te klocki" i mają wielkie...pistolety!
Mogłam to sprawdzić, głupia!!!!!!!
Drogie Czytelniczki, byłyście kiedyś z gangsterem?
Czy stać ich na Louis Vuittony?!
Piszcie w komciach!!!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach