Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Appaloosa Plains Avenue

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 10 z 12]

1Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Appaloosa Plains Avenue Pią 16 Maj 2014, 20:08

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Czteropasmowa ulica prowadzi przez prawie całe centrum. Budynki tutaj są zadbane, kamienice dopieszczone, a pośród mijanych lokali z pewnością zauważysz szyldy znanych marek. Dużo tu przecznic, więc i dużo przystanków na światłach. Za to nietrudno o złapanie taryfy, jeśli zmęczysz się chodzeniem. Jeśli się rozejrzysz, zobaczysz górujące nad miastem wieżowce, zarówno mieszkalne, jak i należące do firm.


226Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 15:01

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- No tak, iluzja małżeństwa - powiedział, ale bez przekonania. Prawdopodobnie dlatego, że Jools tego nie potrafił zrozumieć. W sensie - rozumiał chęć i sposób zyskania zielonej karty, ale dla niego to wydawało się nieodpowiednie. Pewnie dlatego, że był przekonany, iż ślub to ma być ślub z uczucia. Handel przecież się skończył. Mogłoby się tak wydawać.
- Niestety - podsumował. - Ale wiesz... trochę posiedzicie z dala od siebie, ogarną to to może być lepiej później, nie?
Dziabnął znowu łyżkę lodów. Będzie płakał, bo nie wstanie jutro.

227Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 16:32

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Tak. Właśnie - nie wydawała się zdziwiona ze o tym wie, choć taka była. - Czekamy tylko aż to wszystko minie.. na razie możemy spotykać się u nich.. ale wiesz.. najlepiej wszystko przy świadkach czy tak, żeby nie było dwuznacznie.. jest ciężko - przyznała.

228Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 16:37

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- No niestety - przyznał, przytrzymując dnem łyżki dolną wargę, dla ochłody. Zaraz nią zamachał. - Trochę to potrwa, jeśli chcą być wiarygodni, a przy świadkach... no to, e, chyba problemu nie będzie, prawda? - uśmiechnął się lekko.
- Jakoś to ogarniecie. Możesz do niej przychodzić, a skoro to są obrzeża, no to hulaj dusza i te inne!

229Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 19:01

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Co, zgadzasz się być naocznym świadkiem naszych spotkań? - roześmiała się. I to juz miało być dwuznaczne!
- Poza tym nie hulaj dusza, bo z alienem nie mam ochoty.. na nic - skrzywiła się wyraźnie.

230Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 19:34

Jools Reynolds

Jools Reynolds
Oczy Ebenezera zabłysły w ciemnościach.
- A mógłbym? - spytał, nie kryjąc pewnej, dziecięcej nadziei, ale zaraz zawtórował śmiechem.
- Mówię o tym, co później będzie, jak urodzisz. Wtedy chyba sobie nie odpuścisz, nie?

231Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 19:45

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Pytaj Foxxy co ona na to, bo ja nie mam nic przeciwko - roześmiała się ponownie. Chwyciła paczkę doritos i Otwarła, kładąc sobie na kolanach.
- Nie, wtedy raczej nie -przytaknęła - Juz o tak sporo czekamy..

232Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 19:50

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- No coś mi się wydaje, że ona raczej się nie zgodzi. A szkoda - skrzywił się nieznacznie, jakby to mu naprawdę się nie podobało.
- To napięcie rośnie i wtedy rozumiem, że przez długi czas nie będzie się widzieć, huh? - parsknął, a łyżeczkę wrzucił już do pustego pudełka po lodach.

233Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 19:53

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Czemu? - uniosła brew - Mógłbyś się zdziwić - stwierdziła, podjadając chipsy i patrząc na światła miasta.
- Wtedy to raczej przez długi czas świat nas nie zobaczy - odparła.

234Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 19:54

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- O, czyżby? - spojrzał zainteresowany. - To zapytam.
- Świat jest w sumie sobą zajęty, więc może będziecie mogły odpocząć - powiedział, podobnie jak Autumn skupiając wzrok na panoramie głównej ulicy, gdzie czerwone i białe światła aut dawały po oczach.
- Ale to tylko wam na dobre wyjdzie - podsumował i sięgnął po chipsy.

235Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 19:57

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Skinęła tylko lekko głową. Na pewno nie miałaby nic przeciwko i sądziła, że Foxx też nie!
- Tak też myślę. W sensie to czekanie.. inaczej pewnie skończyłoby się na jednonocnej znajomości, a tak..? Nie spodziewałam się tego właściwie.. ani trochę. - pokręciła głową, jakby z niedowierzaniem.

236Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 19:59

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- Ale to dobrze czy źle, że się tego nie spodziewałaś? - spytał, bo nie wiedział, jak to zrozumieć.
Wytarł dłonie w spodnie. Jools i jego żołądek mieli dość, za dużo. Przejadł się, koniec, finito! Reynolds zsunął się z maski, ale oparł o przód auta i spojrzał na Autumn dopiero po chwili.

237Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 20:01

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Dobrze - uśmiechnęła się z przekonaniem - Po prostu jestem zdziwiona, sama sobą chyba. Ale cieszę się. Mimo, że w obecnej sytuacji to wszystko jest trochę.. kłopotliwe - zmarszczyła nos, dalej podjadając chipsy. Ma teraz dwa zołądki w końcu!

238Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 20:02

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- No tak. Mogłoby się wydawać, że to niespotykany stan rzeczy, no ale jednak nie - uśmiechnął się lekko i kiwnął, by zanim się odezwać, ziewnąć.
- To co, zbieramy się? Podjesz sobie po drodze.

239Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 20:04

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Dla mnei na pewno niespotykany - parsknęła i zsunęła się z maski.
- Wiesz, nigdy raczej nie myślałam o związkach, jakichkolwiek, więc.. - wzruszyła ramionami - Dlatego nie do końca rouzmiem. Ale.. Foxx ma to samo.

240Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 20:21

Jools Reynolds

Jools Reynolds
Gdy Autumn zeszła z maski, Jools wziął ten koc i go zwinął powoli.
- Związki są dobre, jeśli człowiek się do takich nadaje - wyjaśnił, zaczepiając koc tak, by się nie rozwinął w trakcie jazdy. Zerknął na kobietę. - Bez urazy, rzecz jasna - dodał, zdobywając się na uśmiech i wcisnął na tylne siedzenie materiał.
- To pewnie dziwnie się czuje, że jest teraz w związku małżeńskim, co?

241Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 20:29

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Nie, jasne. Obie nie wiemy czy się nadajemy do czegokolwiek, tak na prawdę - poszła usiąść do samochodu z chipsami i pudełkiem po lodach.
- Jak dzieci we mgle. Albo jak byśmy miały po trzynaście lat, masakra - pokręciłą głową zapinając pas.
- Dziwnie. Szczęście, że to tylko związek na papierze.

242Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 20:31

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- Ahah, możecie czuć się jeszcze młodsze - podsumował wesoło, zajmując miejsce kierowcy i zapiął pas. - Odkrywa się to wszystko na nowo i tak jakoś, coś w tym stylu, na pewno - pokiwał głową, wsuwając kluczyk do stacyjki.
- Tak. Oby im się to udało, skoro Foxxy nie ma zamiaru wyjeżdżać stąd.

243Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 20:34

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Parsknęła.
- Dobry punkt widzenia - stwierdziła - Podoba mi się - uśmiechnęła się i poprawiła pas, żeby jej było wygodniej, co było trudne z takim brzuchem.
- Też mam taką nadzieję.. ale wiesz, jak się nie uda to mogę pojechać z nią. Pewnie tak zrobię. Chociaż nie mówiłam jej tego jeszcze.

244Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 20:37

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- Nie mów - powiedział po chwili głosem znawcy, Morgana Freemana. Poprawił zagłówek i spojrzał do tyłu, aby wycofać.
- Zrobisz jej niespodziankę, jak będzie tyle o ile wściekła - stwierdził. - To zawsze jakoś pomaga, nie? - uśmiechnął się lekko. Przynajmniej Julek by był z tego zadowolony, gdyby taką miał możliwość. Ale, na szczęście, tak nie było, bo raczej nie cieszyłby się perspektywą tego, że nie otrzyma zielonej karty. Siedziałby jak głupi i udawał męża, a sama myśl o tym... no, nie podobała mu się.

245Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 20:39

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Tak, chyba tak zrobię - uśmiechnęła się - Tutaj właściwie nie mam po co zostać, równie dobrze mogę wyjechać i tyle - pokiwała do siebie głową.
Potem pewnie ruszyli już ładnie ulicą, w kierunku Old Whiskey.

246Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 20:41

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- A... ojciec dziecka? - spytał, niezbyt pewien. - Nieznany, nieobecny? - chciał dodać czy nieżyjący, ale może by zrobił za dużą przykrość?
O dziwo, nie było problemu z jazdą, bo się nieco przerzedziło. Na szczęście.

247Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 20:44

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Znany, obecny... niekoniecznie chcę, żeby się w to mieszał. Chciał być wpisany w papierach, pomaga mi na razie, ale.. Nie wiem. Zaproponował małżeństwo, tylko, że.. Jasne, było fajnie w łóżku, ale niekoniecznie chyba chciałabym z nim spędzić reszte życia - obserwowałą widoki za oknem.

248Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 20:45

Jools Reynolds

Jools Reynolds
Ebenezer pokiwał głową, rozumiejąc to, co ma do powiedzenia.
- Do tego też nie wszyscy się nadają, więc... może to i lepiej, jakbyś nie chciała się wiązać na stałe, ale ograniczanie spotkań z dzieckiem? - zerknął na Autumn. - Wiesz, faceta nie znam, nie oceniam, bo mówię ze swojej perspektywy, nie?
Uśmiechnął się lekko i zmienił pas.

249Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 20:48

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Nie, nie, spotkań nie będe raczej ograniczać. Był zachwycony gdy się dowiedział o ciąży, czytał wszystkie możliwe podręczniki, odremontował mi pokój dla małego, razem wybraliśmy imię, ale.. Nie chcę się z nim wiązać - wyjaśniła.
- A co, ejsteś w takiej sytuacji? Nie mów, jak nie chcesz.

250Appaloosa Plains Avenue - Page 10 Empty Re: Appaloosa Plains Avenue Wto 23 Cze 2015, 20:52

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- Ach, chyba że tak. To wiele wyjaśnia - powiedział. Gówno prawda, dużo mu to nie wyjaśniło, ale nie miał zamiaru się o to kłócić.
Spojrzał na Autumn.
- Nie, nie jestem w takiej sytuacji - przyznał. - Ale wolałbym swojego dzieciaka widzieć. Tym bardziej, że to chłopak, więc wiesz... linia rodu, nie? - parsknął.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 10 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach