Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Biuro szeryfa i areszt

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 39]

1Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Biuro szeryfa i areszt Pon 23 Lut 2015, 10:56

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
First topic message reminder :

Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Biuroszeryfa
Parterowy budynek z czerwonej cegły mieści w sobie zarówno biuro szeryfa jak i areszt. Wchodząc z głównej ulicy przez podwójne drzwi, stajemy przed zaszkloną recepcją, w której na dyżurce zawsze można spotkać jednego z funkcjonariuszy. Przechodząc korytarzem dalej, trafiamy na dużą salę, zastawioną kilkoma biurkami. To w nim przebywają stróże prawa, gdy akurat nie znajdują się na patrolu, zajmując się papierkową robotą lub przygotowując do wyjścia w teren. Za nimi można zauważyć drzwi prowadzące do gabinetu szeryfa w którym oprócz pokaźnego biurka, głównym wyposażeniem jest długi stół, przy którym toczą się rozmowy odnośnie aktualnych spraw. Z głównego korytarza wejść można także do aresztu, gdzie kilka cel czeka na swych gości.


/ początek

Zaraz za Cooperem wszedłem ja. Oczywiście miałem to co mieć powinienem, nie trzeba było i tłumaczyć co trzeba zabrać, bez paru rzeczy nigdy się nie ruszam. To trze miałem kamizelkę a w dłoni trzymałem strzelbę. Kiwnąłem na powitanie głową.
Po czym zacząłem sprawdzać sprzęt. Zawsze robię to przed akcją.


51Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Wto 03 Mar 2015, 12:45

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
30

Nic nie gadał siedział jak zaklęty.
- Co Harelson jęzor ci odstrzeliłem? Straszne, a może ucho? - mruknąłem gapiąc się na mężczyznę. Był śmieciem i tak zamierzałem go traktować jak śmiecia. Był niepotrzebnym ogniwem w łańcuchu pokarmowym.
- Wiesz co Harelson, żałuje że nie podlazłeś mi pod lufę nie się dział bym teraz tutaj w jednym pokoju z takim ciulem jak ty - pociągnąłem kilka razy nosem jakbym wąchał powietrze - coś śmierdzi, zesrałeś się?

52Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Wto 03 Mar 2015, 12:48

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Mnożnik na charyzmę, próg 30. Jak przekroczysz, mężczyzna zaczyna mówić. Jak nie - milczy dalej.

53Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Wto 03 Mar 2015, 12:56

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
30

Potem już nic nie mówiłem.
- Ja mam czas a dniówka leci - jedynie dodałem od niechcenia, wyciągnąłem telefon i zacząłem kasować stare wiadomości.

54Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Wto 03 Mar 2015, 12:57

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Mnożnik na charyzmę, próg 20. Jak przekroczysz, mężczyzna zaczyna mówić. Jak nie - milczy dalej.

55Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Wto 03 Mar 2015, 13:01

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
30

Minęło ze dwie godziny i nic, siedziałem nie odzywając się, nie miałem zamiaru strzępić na pusto języka.

56Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Wto 03 Mar 2015, 13:03

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Meżczyna w końcu się złamał.
- Dobra, kurwa, co chcesz wiedzieć, co?

57Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Wto 03 Mar 2015, 13:07

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
- Noooo nareszcie - podniosłem się od oparcia.
- Wszystko, skąd braliście broń, kto to organizował, nazwiska, kto został, opowiesz mi o wszystkim jakbyś książkę pisał a ja postaram się byś dostał łagodniejszą karę... współpraca... rozumiesz?

58Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Wto 03 Mar 2015, 13:09

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Prychnął.
- Broń to se można kupić w każdym mieście - odparł znudzony - kto został? Ha, nie wiem, wszystkich wybiliście, zadowoleni? Możesz sobie to zapisać.

59Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Wto 03 Mar 2015, 13:11

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
- Gdzie sie zbieraliście na te swoje wykrzykiwanie nienawiści do ras, gdzie planowaliście akcje? Nie sądzę by wszyscy polegli - miałem nadzieję że ten przede mną to ostatni, ale wiedziałem że takie organizacje się zrzeszają i to było jak walka z wiatrakami, kolejni ludzie, kolejne stany. Mogliśmy wystrzelać kilka dni temu wszystkich, na ich miejca będą nowi.
- Rekrutowaliście kolejnych?

60Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Wto 03 Mar 2015, 13:16

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Czasem u Philipsa, czasem u Mayerowej, czasami na tym ranczu,co to je rozpierdolono w powietrze - wymienił.
- Nie wiem, ja się nie zajmowałem rekrutacją. Zresztą.. pf... nie jesteśmy jedyni, raczej nie wyłapiecie wszystkich z całego kraju.

61Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Wto 03 Mar 2015, 13:27

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
- Był ktoś jeszcze oprócz Philipsa i Mayer? Ktoś kto zajmował się kierowaniem? - zapytałem łagodząc trochę ton.
- Nie wyłapiemy, ale chcę byście wiedzieli że nie ma żartów i postaramy się nie brać jeńców? Rozumiesz?

62Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Wto 03 Mar 2015, 13:43

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Ta dwójka była na samej górze - odparł - a przynajmniej oni zadecydowali o tej indiańskiej imprezie - mruknął.
- Nie mam pojęcia, czy toś teraz zajął ich miejsce, siedzę w areszcie, jakbyś chciał zauważyć - warknął.

63Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Sro 04 Mar 2015, 11:02

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
- Zauważyłem, jakie mieliście plany na przyszłość i gdzie się spotykaliście? Na razie nie współpracujesz, z miasta zostało was nie wielu.. więc może warto by pomyśleć o przyszłości i nie odpowiadać za wielokrotne morderstwo Philipsa i Mayer nie żyją a mi w papierach musi się zgadzać, więc co ciebie mam wybrać i postawić główne zarzuty? Kierowanie grupą przestępczą, zastraszanie, zabicie Jacoba? - spojrzałem chłodno na niego.
- Gadasz?

64Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Sro 04 Mar 2015, 11:21

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Mówiłem już, gdzie się spotykaliśmy - rzucił, zniecierpliwiony.
- Co mam ci powiedzieć, co? Przyznać się do czegoś? Ha, wiesz co? Tak, może to my zajebaliśmy tego brudasa Jacoba i raczej nikt z nas nie żałuje. Ale jeśli chcesz nam zarzucić zabicie jego wnuka... to się rozczarujesz.

65Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Sro 04 Mar 2015, 12:20

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
Tak taka metoda zdartej płyty, po setnym razie zadania tego samego pytania, przesłuchiwany zaczyna sie gubić, jeśli mówi prawdę setny raz odpowie tak samo, jeśli nie, kłamie.
Przegiąłem na bok głowę, już mu chciałem powiedzieć że on sam też jest brudasem. Jednak coś mi dało do myślenia, facet coś wiedział i zamierzałem z niego to wyciągnąć.
- No nie wiem, wydaje mi się że jednak wy... bo kto inny i dlatego to wy będziecie odpowiadać też za śmierć wnuka starego Jacoba - spojrzałem - taaaak wy, wy trzej.
No gadaj kto go zabił.! Pomyślałem.
- Chyba że się mylę, chciaż w zasadzie to nie istotne komu przypiszę jego śmierć, ważne by ktoś za nią odpowiedział. To co mylę się? Czy chcesz mnie wyprowadzić z błędu?

66Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Sro 04 Mar 2015, 12:31

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Stary Jacob, stacja Jonesa, kilka gróźb... tak, to my - odparł wyjątkowo spokojnie.
- Ale młody Whiteoak? Nie... nie - pokręcił z rozbawieniem głową - to nie my.

67Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Sro 04 Mar 2015, 12:35

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
- A kto, ja tam mam dowody że jednak wy... chcesz się przekomarzać? Mi jakoś nikt inny do głowy nie przychodzi.

68Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Sro 04 Mar 2015, 12:54

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Zaśmiała się i pokręcił głową. 
- Dowody? Nie, nie masz nic. Wiesz skąd wiem?
Nachylił się nad stołem.
- Bo to nikt z nas.

69Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Sro 04 Mar 2015, 12:57

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
I ja się nachyliłem.
- To może chce was ktoś w kopać, jedno morderstwo w tą czy w tą, przecież nie ma znaczenia - szepnąłem w jego kierunku.
- Z was żyjących może nie, ale i tak pójdzie na was, a wiesz skąd wiem... bo jednak mam dowody.

70Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Sro 04 Mar 2015, 13:01

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Nic nie masz - upierał się. 
oparł się wygodniej na krześle, założył ręce na piersiach i patrzył na Aldo.
- Nie wiem kto zabił Tobiasa Whiteoaka.

71Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Sro 04 Mar 2015, 13:16

Aldo Iadanza

Aldo Iadanza
Skrzywiłem się lekko, te skrzywienie nie było gestem porażki a sukcesu.
- Już wiem wszystko - mruknąłem wstając z krzesła.
- Mam nadzieję że trafisz do celi z wielkim, najczarniejszym murzynem w całej Arizonie, z murzynem który pokocha ciebie i twoją dupę aż do śmierci - otworzyłem drzwi i zawołałem strażników którzy odprowadzili go do celi. Sam posprzątałem ze stołu i poszedłem do biurka spisać zeznania. Nie było co pisać w zasadzie.
- Czy kiedyś trafi mi się świadek który powie mi wszystko od A do Z? - mruknąłem sam do siebie.

ZT

72Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Sob 07 Mar 2015, 20:37

Florencio Constantino

Florencio Constantino
/ od Consueli, 2? 3?

Biedny Florencio został zabrany do radiowozu i wywieziony na komendę policji. I był zmuszony wejść do paskudnej celi, w której był brud, smród i ubóstwo. I do tego jakiś spaślak przepocony. Ohyda!
Meksykanin powstrzymał wzdrygnięcie i poprawił włosy. Potem zaczął się przechadzać.
Najlepsze jest to, że wciąż był przebrany za policjanta, tak jak był na imprezę i wcześniej w dodatkowej pracy. A to pech. Policjant za kratkami.
- Wypuśćcie mnie! Jestem niewinny! - zawołał po hiszpańsku, a to na pewno nie pomagało mu w tym, że był niewinny.

73Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Sro 11 Mar 2015, 18:27

Landon Quinally

Landon Quinally
/początek/ 06.06.2013

- Dzień dobry, systemie. Nie ssij dzisiaj, sytemie. Włącz się ładnie, systemie... - Mruczał pod nosem Landon, uruchamiając komputer. Stwierdził, że jak będzie jakiś spokojniejszy czas, to zaapeluje o wymianę wszystkich komputerów! Albo chociaz jego, żeby mógł nadzorować sieć i programy policyjne.
Stwierdził, że musi poprawić algorytm wyszukiwarki, otworzył więc swój komputer, pootwierał okienka na tym policyjnym i wziął się do roboty.

74Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Sro 11 Mar 2015, 18:29

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Landon:
Mnożnik na inteligencję, połączoną z umiejętnością, próg 92. Jak przekroczysz, idziesz do drugiego etapu. Jak nie - czekasz na dalsze instrukcje. Masz 3 próby.

75Biuro szeryfa i areszt - Page 3 Empty Re: Biuro szeryfa i areszt Sro 11 Mar 2015, 18:32

Landon Quinally

Landon Quinally
82+15 > 92

Ok, przebrnął przez pierwszą część - rozczytanie aktualnego logarytmu. Teraz musiał rozgryźć, co jest nie tak... Dlaczego niektóre zapytania mielą się dłużej mimo bazy podobnej objętości?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 39]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach