Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.

You are not connected. Please login or register

Biuro szeryfa i areszt

Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 40 z 40]

1 Biuro szeryfa i areszt on Pon 23 Lut 2015, 10:56

First topic message reminder :

Parterowy budynek z czerwonej cegły mieści w sobie zarówno biuro szeryfa jak i areszt. Wchodząc z głównej ulicy przez podwójne drzwi, stajemy przed zaszkloną recepcją, w której na dyżurce zawsze można spotkać jednego z funkcjonariuszy. Przechodząc korytarzem dalej, trafiamy na dużą salę, zastawioną kilkoma biurkami. To w nim przebywają stróże prawa, gdy akurat nie znajdują się na patrolu, zajmując się papierkową robotą lub przygotowując do wyjścia w teren. Za nimi można zauważyć drzwi prowadzące do gabinetu szeryfa w którym oprócz pokaźnego biurka, głównym wyposażeniem jest długi stół, przy którym toczą się rozmowy odnośnie aktualnych spraw. Z głównego korytarza wejść można także do aresztu, gdzie kilka cel czeka na swych gości.

/ początek

Zaraz za Cooperem wszedłem ja. Oczywiście miałem to co mieć powinienem, nie trzeba było i tłumaczyć co trzeba zabrać, bez paru rzeczy nigdy się nie ruszam. To trze miałem kamizelkę a w dłoni trzymałem strzelbę. Kiwnąłem na powitanie głową.
Po czym zacząłem sprawdzać sprzęt. Zawsze robię to przed akcją.

Zobacz profil autora

976 Re: Biuro szeryfa i areszt on Wto 05 Wrz 2017, 09:22

Autorką artykułu Była Brook Kim, z gazety "Appaloosa Week", małej lokalnej gazety z miasta obok. Dziewczyna też pracował w redakcji internetowego wydania.

Robin w końcu wyszukała pasujące odpowiedzi do jej słowa klucz. I znowu pojawiała się ta sama dziennikarka, pisząca o tym, że Gonzales miał pogrążyć swojego szefa zaraz po tym, gdy ten miał zeznawać na niekorzyść pani Smith. 
Sama kobieta miała zeznawać w sądzie w przyszłym tygodniu.

Zobacz profil autora

977 Re: Biuro szeryfa i areszt on Wto 05 Wrz 2017, 16:46

Sytuacja iście z tragedii szekspirowskiej, wszyscy na końcu giną. Robin wydrukowała kolejne artykuły, zapisała również ich elektroniczne wersje na dysku. Potem wróciła do zeznań Smitha i tym razem zaczęła je przeszukiwać pod kątem pani Smith czy coś ciekawego wspominał o żonie. Pewnie się bardzo pilnował, w bazie policyjnej również zaczęła szperać informacji o niej.

Zobacz profil autora

978 Re: Biuro szeryfa i areszt on Pon 11 Wrz 2017, 21:04

Jeśli chodzi o zeznania Smitha - ograniczyły się one tylko do stwierdzenia, ze "żona nie wiedziała nic o jego interesach z Buendiami. Znała tych ludzi, jednak nie miała pojęcia, na czym polegała ich współpraca z jej mężem". 
Do tego odpowiedzi w stylu: "prowadziła tylko klub, w którym czasami oni bywali". 
Sama pani Smith odmówiła składania zeznań, ze względu na swoje powinowactwo z oskarżonym.

Zobacz profil autora

979 Re: Biuro szeryfa i areszt on Pon 11 Wrz 2017, 22:36

Zeznania Martineza mogły podkopać wiarygodność zeznań Smitha. Ciekawe skąd swą wiedzę miała Brook Kim, może wcale nie od kogoś z biura, a może właśnie od Smitha, który w ten sposób chciał zwabić Marineza i Gonzalesa. W związku z tym Robin postanowiła prześwietlić Kim Brook, oraz przejrzeć jej artykuły z ostaniach czterech-pięciu lat, w końcu to może jej dać obraz czym się zajmowała dziennikarka przed zeznaniami Kojota i po. Po prześwietleniu Kim Brook, policjantka wróciła do zeznań Smitha, w których poszukała wzmianki o Sue Bakerze. Chciała sprawdzić wszystkie miejscowe źródła wiedzy o ich zbiegu.

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 40 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40