Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Plaża Leadbetter

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 7]

1Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Plaża Leadbetter Pią 03 Kwi 2015, 22:46

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Jedna z popularniejszych plaż w Santa Barbarze. Co ciekawe, plaża jest sztuczna, przez co budzi kilka kontrowersji. Została wybudowana przez "przypadek", przy okazji wydłużania lądu pod budowę Community College, który znajduje się w pobliżu przez co dosyć często można zauważyć tutaj miejscowych studentów. Miejsce raczej dla lokalnych ludzi, choć tutejsze atrakcje przyciągają wielu turystów!
Popularna miejscówka dla surferów, wind-surferów i kite-surferów. Dobre miejsce dla początkujących ze względu na łagodne prądy.

Cennik:
pojedyncze wypożyczenie deski: 30$
pojedyncze zajęcia z instruktorem z surfingu: 80$
karnet na wypożyczenie deski na 2 tygodnie: 200$
karet na zajęcia z instruktorem z surfingu na 2 tygodnie: 300$


Surfing

  1. Uprawianie surfingu składa się z 3 tur – każda opisuje inny etap i ma osobny mnożnik.
  2. Pierwsza tura to złapanie fali. Gracz rzuca kostką na (kondycję+refleks). W zależności jaki próg przekroczycie, łapiecie jedną z wymienionych fal:
    Przekroczony prógRodzaj złapanej fali
    30mała fala
    60średnia fala
    80duża fala

  3. Druga tura, to złapanie równowagi i wstanie z deski. Najpierw należy rzucić kostką na mnożnik na (refleks+siłę). Jak przekroczymy wyznaczony próg, utrzymujemy się na desce. Jeśli nie - wpadamy do wody. Poniżej tabela progów:
    Rodzaj fali, którą złapaliśmyPróg, który należy przekroczyć
    mała fala30
    średnia fala50
    duża fala80

  4. Uwaga, w drugiej turze pomóc (lub przeszkodzić) może nam ślepy los. Potem rzut ślepym losem:
    Wynik rzutuOpis
    1niezależnie od wyniku mnożnika - udaje ci się wstać i utrzymać równowagę
    2-5brak wpływu
    6niezależnie od wyniku mnożnika - wpadasz do wody

  5. Ostatnia, trzecia tura to manewrowanie. Najpierw rzucamy na mnożnik na (refleks+kondycję+siłę). Poniżej tabela progów:
    Rodzaj złapanej falipróg, który należy przekroczyć by manewrować
    mała fala45
    średnia fala65
    duża fala100

  6. Uwaga, w drugiej turze pomóc (lub przeszkodzić) może nam ślepy los. Potem rzut ślepym losem:

  7. Wynik rzutuOpis
    1niezależnie od wyniku mnożnika - udaje ci się manewrować
    2-5brak wpływu
    6niezależnie od wyniku mnożnika - wpadasz do wody




Windsurfing/kitesurfing


  1. Uprawianie surfingu składa się z 3 tur – każda opisuje inny etap i ma osobny mnożnik.

  2. Pierwsza tura to złapanie wiatru. Gracz rzuca kostką na ślepy los:
    Wynik rzutu kostkąRodzaj złapanego wiatru
    1,3słaby wiatr
    2,6średni wiatr
    4,5silny wiatr


  3. Druga tura, to złapanie równowagi. Najpierw należy rzucić kostką na mnożnik na(refleks+siłę). Jak przekroczymy wyznaczony próg, utrzymujemy się na desce. Jeśli nie - wpadamy do wody. Poniżej tabela progów:
    Rodzaj wiatru, który złapaliśmyPróg, który należy przekroczyć
    słaby wiatr50
    średni wiatr35
    silny wiatr80


  4. Uwaga, w drugiej turze pomóc (lub przeszkodzić) może nam ślepy los. Potem rzut ślepym losem:
    Wynik rzutuOpis
    1niezależnie od wyniku mnożnika - udaje ci się utrzymać równowagę
    2-5brak wpływu
    6niezależnie od wyniku mnożnika - wpadasz do wody


  5. Ostatnia, trzecia tura to manewrowanie. Najpierw rzucamy na mnożnik na (refleks+kondycję+siłę). Poniżej tabela progów:
    Rodzaj złapanego wiatrupróg, który należy przekroczyć by manewrować
    słaby wiatr65
    średni wiatr45
    silny wiatr100


  6. Uwaga, w drugiej turze pomóc (lub przeszkodzić) może nam ślepy los. Potem rzut ślepym losem:


  7. Wynik rzutuOpis
    1niezależnie od wyniku mnożnika - udaje ci się manewrować
    2-5brak wpływu
    6niezależnie od wyniku mnożnika - wpadasz do wody


76Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 00:53

Tammy Johnson

Tammy Johnson
Tammy od razu się zmieszała, gdy dotarło do niej, że jednym spojrzeniem wszystko zdradziła. Zarumieniła się i pokręciła głową, kosmyk włosów łapiąc w palce i zagryzając między zębami. Popatrzyła na Reginę i wzruszyła ramionami.
- Może trochę.. A Tobie nie?
Przyznała się cicho i z ciekawością na koleżankę spoglądała.

77Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 00:54

Liluye

Liluye
- Tak? - zdzwiła się - Ja bym była zadowolona jakby mi ktos tak powiedział. Królowa jest zawsze ważniejsza - stwierdziła. Żelazla logika, nie ma co.
- William! - fuknęła na niego - Przecież nie zgubię się na.. na plaży! - zmarszczyła brwi i spojrzała na Sashę, który też wyjątkowo chętnie się zaoferował. Westchneła zrezygnowana i opuściła ramiona.
- Świetnie. Super. Dobrze tato - fuczała na Parkera. Ściągnęła buty ze stóp, bo i tak zapadaly się w piasek i zaczęła dreptać w kierunku wody.

78Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 00:59

Regina Smith

Regina Smith
Regina patrzuła wciąż na Sashe, słuchając jak Tammy chce się wytłumaczyć. Gdy ta zapytała, czy boy podoba się i Reginie, ta odparła szybko:
-Nie.
Pokreciła głową.
- Ale to DOBRZE, bo nasz SZANSE, której ci nie zabiore!

79Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 01:04

Tammy Johnson

Tammy Johnson
Tammy spojrzała na Reginę zaskoczona jej bezpośredniością. Coś bąknęła pod nosem, ale nie było to ważne. Ważniejsze było kolejne słowo, które nastolatka wypowiedziała nieco markotnie.
- Dzięki.
Nie chcąc jednak psuć nowej znajomości, szybko dodała
- Idziemy do baru?

80Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 01:15

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Popatrzył na Liluye z wdzięcznością.  I się zaraz zmieszał.
- ee... to nowe miejsce.-zaryzykował,  spoglądając na Will'a, jakby szukał w nim oparcia.
Cóż,  dziewczyna miała charakter.  Raz jeszcze spojrzał na Reginę.
- Powinienem ja przeprosić?  Wygląda na złą. - męczyło go to. A laski znają się na sprawach z laskami.

81Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 01:19

William Parker

William Parker
- A ja tam nie wiem, fala cię może porwać - zażartował, wzruszył ramieniem i zaraz posłał Liluje lekki uśmiech, przekorny.
- I się nie obrażaj. Wszyscy mamy odpocząć, prawda? - kiwnął do Sashy, przyjrzał się jeszcze Lilu i zaraz skierował się na krótki spacer, ale to już nie ma znaczenia gdzie. Minął jedynie się z Tammy i Reginą i poszedł dalej...

/ zt dla Willa

82Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 01:21

Liluye

Liluye
- Żeby ciebie coś nie porwało - marudziła pod nosem, dochodząc do wody. Stanęła przy niej i spojrzała na swoje stopy, obmywane przez końcówkę fali.
- Ją? - spojrzala w stronę gdzie została Regina.
- No.. jej twarz chyba w ogóle tak wygląda. Więc przepraszanie może nic nie dać. Mieszka z nami w hotelu?

83Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 01:33

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Pokręcił głową.
-Nie, a przynajmniej nie w naszym. Ale wygląda na problematyczną. - mruknął.
Gdyby znał się lepiej na kobietach, to poznał by prawdziwą naturę problemu.  Ale niestety!
-To... długo tu zostajesz?-zagadnął.
Zbliżył się ostrożnie do wody. Mógł na nią patrzeć.  Ładnie wyglądała.  Z daleka.

84Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 09:00

Regina Smith

Regina Smith
- Hm, do baru - zastanowiła się.
- No dobrze pójdziemy do bar, ja stawiam, Tammy!
Odrzuciła swoje blond włosy do tyłu i zaczęła iść w stronę baru.
- No chodź, idziemy się napić, co tak stoisz jak ostania łajza? - zaśmiała się i pociągnęła Tammy za rękę.

/zt - Sandbar

85Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 11:30

Liluye

Liluye
Spojrzała na Sashę i uśmiechnęła się, widząc jak zerka na Reginę.
- Najwyraźniej taka już jest. I pewnie będzie wredna dla każdego kogo pozna. Oprócz dziewczyn, które uważa za gorsze i nie widzi zagrożenia - popatrzyła przez chwilę na Reginę i jej zachowanie, widoczne nawet stąd. Prawie, że mogła wyobrazić sobie co mówi. A już na pewno w jakim tonie.
- Dwa tygodnie. Taką mam nadzieję. Chyba, że wypadnie coś nieprzewidzianego w domu.. - jak najazd gangu, albo dwóch albo coś jeszcze i beda musieli z Williamem i Evą wrócić.

86Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 11:34

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Westchnął i przetarł twarz dłonią. Świetnie. Co za cholerna laska! Pokręcił głową i w końcu spojrzał na Liluye. Uśmiechnął się. Ona za to jest miła. I... i w ogóle.
-Nieprzewidzianego?-uniósł brwi, kopiąc piasek w strony wody.
Brrrr, cholerny ocean.
-Masz wakacje! Nie po to zostawiłaś dom za sobą, by się teraz martwić!-stwierdził pogodnie.
Chwilę milczał.
-To... przyjechałaś tutaj sama?-spytał, szurając butem w piasku.

87Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 11:41

Liluye

Liluye
Ruszyła powoli brzegiem, akurat w takim miejscuy by lekko obmywały ją fale za każdym razem. Podobało jej się siedzenie z boku i obserwowanie wszystkich rozmawiających, pijących, bawiących się ludzi.
- No tak, ale mam tam... rodzinę i różne rzeczy się dzieją - ma tam gang, w którym połowa osób jest przeciwko niej. I psa oczywiście.
- Tak. To znaczy znam każdego kto przyjechał busem z nami z Old Whiskey, ale.. tak - wzruszyła lekko ramionami. Pochyliła się, wyciągając małą muszelkę z pisaku.

88Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 11:46

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Chwilę się zagapił, jednak zaraz ruszył za brunetką, trochę podbiegając. Przyglądał jej się z boku, tak, jak ona innym.
-Och.-wydał z siebie.-Kumam. Ale wiesz...-przeszedł przed nią, idąc tyłem i rozłożył ręce na boki, rozciągając usta w uśmiechu.-...to tylko dwa tygodnie. Co się może wydarzyć?-zapytał, wzruszając ramionami.
-Wow... to chyba super małe miasteczko, co?-zagadnął, unosząc brwi.
Patrzył, jak się pochyla, jak włosy na chwilę rozsypują się jej na twarz i zasłaniają ją. Przystanął.
-...ale w sumie my też się tutaj trzymamy dużą paczką.-wzruszył ramionami, bo to w sumie nic dziwnego, że się... zna ludzi!

89Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 12:01

Liluye

Liluye
- Uważaj, bo zaraz wylądujesz tyłkiem w wodzie - ostrzegła go widząc, jak idzie tyłem. A miał tendencje do potykania się o wszystko!
- W dwa tygodnie? - zmarszczyła brwi patrząc na muszelkę i obracaja ją w palcach. - Wszystko - uśmiechnęła się troche zagadkowo, podnosząc wzrok na Sashę i przystając.
- No fakt. To trochę dziura - stwierdziła po chwili. - Tym bardziej jak mieszkasz tam jakiś czas, to na pewno znasz każdego, a oni ciebie.. Ma to swoje dobre i złe strony, ale.. chyba to lubię - w końcu tak samo było w rezerwacie, na tym się wychowała.
- Tak.. ale całego miasta nie znasz - uśmiechnęła się do blondyna - Ile lat tu pracujesz?

90Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 12:11

Sasha Anděl

Sasha Anděl
-CO?!-zapytał, przestraszony i gwałtownie się odwrócił, zaplątując wokół swoich nóg. Podparł się rękoma, by nie wylądował twarzą w piasku. Odetchnął z ulgą, podniósł się i otrzepał ręce. Odchrząknął i zaczął iść normalnie, udając, że nic się nie stało.
Uniósł brwi.
-Wszystko?-powtórzył, zaskoczony.-To... macie tam niezły kocioł w takim razie.-powiedział powoli, trochę zaintrygowany.
Słuchał jej uważnie.
-Cóż, wyobrażam sobie. Ale to trochę straszne - każdy wie o wszystkim i wszystkich. Coś przeskrobiesz i masz przesrane do końca życia!
-No... nie.-przytaknął. Wzruszył ramionami.-W sumie to mieszkam tu od zawsze. W hotelu zacząłem chyba 5 lat temu, od drobnych rzeczy.-kolejne wzruszenie ramion.
Musiał iść do roboty, choć na początku była to praca po szkole. A potem... cóż.
-A ty... co robisz?

91Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 12:24

Liluye

Liluye
- Mówiłam! - podskoczyła do niego i złapała za łokieć, by sie nie wywrócił całkiem. - Czy ty nie chodzisz cały w siniakach całe zycie? - zapytała rozbawiona. Już.. trzeci raz się potykał odkąd go poznała? Nie, czwarty! Chyba zacznie liczyć.
- Kocioł? To mało powiedziane. Niby takie miasteczko na końcu niczego, ale.. - pokręciła głową z lekkim westchnięciem - Byłbyś zdziwiony gdybyś się dowiedział ile się tam dzieje i w jakim tempie - ruszyli dalej wzdłuż plaży powolnym krokiem.
- Pieć lat? To sporo - pokiwała głową z uznaniem. - Pracuję w parku krajobrazowym, w górach Dragoon - wyjaśniłą.

92Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 12:38

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Otworzył usta, patrząc ze zdumieniem na Indiankę, gdy go złapała.
-Mam słabą koordynację.-powiedział, odwracając wzrok, bo miał ochotę walić jakieś głupie teksty typu: "wywróciłaś mi świat do góry nogami, Liluye!".
-W takim razie w Sancie Barbarze możesz się nudzić.-zaśmiał się, spoglądając na nią.
Wzruszył ramionami, gdy skomentowała jego staż.
-O. To co tam robisz? Jesteś przewodnikiem? Ha, musisz mieć niezłą kondycję! O, wiesz co? Jutro organizują mecz siatkówki plażowej. Powinnaś przyjść!

93Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 12:55

Liluye

Liluye
- Właśnie widze - uśmiechnęłą się rozbawiona, widząc jego reakcję. Ale niedomyślna Lilu nie wpadła na to, że cokolwiek może być na rzeczy. Stawiała, że Sasha raczej ciągnie w stronę Reginy! No i było widać, że jest od niego starsza przecież.
- Przyda mi się troche ponudzić - pokiwała do siebie głową i spojrzała na czerwoną łunę, jaką zostawiło zachodzące słońce.
- Tak. Jestem przewodnikiem, jeżdżę konno, zajmuję się stajnią.. - poprawiła włosy - I chyba mam dość dobra kondycję.. bo biegam.. i inne rzeczy.. Właśnie. Tutaj jest cudowne miejsce do biegania. Może znajdę kogoś kto się przyłączy - pomyślała o wstawaniu skoro świt i bieganiu póki jest chłodno. Super!
- Brzmi świetnie - przyznała co do siatkówki - Jak będzie miejsce to na pewno wpadne.

94Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 13:03

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Odwzajemnił niepewnie uśmiech. Boże, ale z niego ciota! Tak się przed dziewczyną pokazywać! Powędrował za nią wzrokiem. Właściwie to stojąc obok niej, to zachodzące słońce było tłem dla Indianki.
-...brzmi jakbyś miała mało czasu wolnego.-stwierdził, nie odrywając od niej wzroku. Trochę spoważniał.
Trybiki zaczęły mu szybko chodzić.
-...wiesz, bieganie podobno poprawia koordynację!-wyskoczył nagle.-...więc mogę ci pokazać kilka miejsc... do biegania, oczywiście.-dodał szybko, speszony.
-Super!-wypalił szybko.-To może zagramy, dasz mi wycisk i w ogóle.-wyszczerzył się głupio.

95Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 13:32

Liluye

Liluye
- Teraz tak. Nałożyło się kilka spraw poza pracą i domem i faktycznie mam go mało - przyznała - Ale nie narzekam, na razie daję sobie radę - dodała zaraz. Pewnie po jakimś czasie da jej to w kość, ale teraz było okej. Betty wydawała się bardziej wyrozumiała pod pewnymi względami niż reszta Świętych. No i Will też i Loco, ale to inna sprawa.
- KOndycję, ale nie koordynację - stwierdziła - Ale tez ci się pewnie przyda - pokiwała głową, zgadzając się.
- Obiecuje ci, że po meczu padniesz na twarz - uśmiechnęła się trochę złośliwie. - Ale kto wie, może mnie zaskoczysz?

96Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 13:40

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Pokiwał wolno głową, choć nie miał pojęcia o czym dokładnie mówi, a nie chciał dopytywać.
-Wiesz, koordynację też. Lewa noga, prawa ręka, prawa noga, lewa ręka...-ponownie wyszczerzył ząbki, popisując się swoją żelazną logiką.
-Oooooo!-otworzył usta, rozbawiony.-Nie no, teraz to nie masz już żadnej taryfy ulgowej, dziewczyno! To będzie walka o każdy punkt.-stwierdził z grobową powagą.-Wypowiadam ci wojnę...-zmrużył oczy.-...o wygrane sety.-zakończył z tą samą miną.

97Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 13:46

Liluye

Liluye
- A co, strony ci się mylą? - zapytała rozbawiona, widząc jego minę.
- Dobrze. A więc wojna - roześmiała się, co u niej było dość rzadkie. Ostatnio i tak częstsze niż jeszcze miesiac temu.
- A potem możemy pomyśleć o drinku pokoju - pokiwała do siebie głową.
- Ale najpierw bieganie! A po tym na pewno nie dasz rady w siatkówce.

98Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 13:50

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Wzruszył ramionami.
-Wiesz. Cały myk jest w tym, że macha się przeciwną ręką do nogi. To skomplikowane.-stwierdził, ciągle w dobrym humorze.
Obserwował jak się śmieje, nie zauważając, jak jego własną, poważną minę psuje szeroki uśmiech wypływający na twarz.
-Wojna.-przytaknął z tym samym uśmiechem.-...albo fajce.-mrugnął jej jednym okiem.
-Ho, ho!-zabrzmiał, naśladując śmiech.-Chyba ty!-zripostował jakże cięcie.-Rozwalę cię na łopatki!-obiecał jej, mimo że było to kompletnie bez pokrycia.

99Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 13:57

Liluye

Liluye
- Nie, fajce zdecydowanie nie - pokręciła głową, drepczac dalej, a potem przystanęła znów i weszła kilka kroków głębiej w wodę. Obrócila się przez ramie na Sashę.
- Pewnie masz dość oceanu, co? - zapytała zastanawiajac się nad tym.



Ostatnio zmieniony przez Liluye dnia Sro 08 Kwi 2015, 14:05, w całości zmieniany 1 raz

100Plaża Leadbetter - Page 4 Empty Re: Plaża Leadbetter Sro 08 Kwi 2015, 14:02

Sasha Anděl

Sasha Anděl
Zmarszczył brwi.
-...nawet wodnej? Nie palisz?-dopytał, przyglądając się jej.
Zatrzymał się, jak ona. Nie zbliżył się do wody. Pozwolił falom muskać jego buty, jednak nic wchodził dalej.
-Nie mam nic przeciwko jego widokowi.-stwierdził, wpatrując się w Liluye brodzącą w oceanie.-Ale trzymam się z dala.-dodał, jakby na dowód tego cofając się o krok.-Dla ciebie to pewnie miła odmiana, co? Coś poza piaskiem.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 7]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Similar topics

-

» De La Guerra Plaza

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach