Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

NPC prowadzone z konta MG

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 5]

1NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty NPC prowadzone z konta MG Sob 16 Sie 2014, 18:58

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Zbiorowa skrzynka kontaktowa dla wszelakich NPC prowadzonych z konta Mistrza Gry, z którymi musisz nawiązać kontakt.
Przed wysłaniem wiadomości NAPISZ, DO KTÓREGO NPC JEST ONA SŁANA.


101NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Sro 17 Cze 2015, 20:06

Carmalita Auguste

Carmalita Auguste
List wysłany do Liceum w OW
brokatowy list w różowej kopercie do nauczyciela WFu z liceum OW Daniela McGraba od.. zakochanego anonima napisał:
Kochany!
Pamiętam nasze pierwsze spotkanie na WFie kiedy powiedziałam, ze jestem niedysponawana i pozwoliłeś mi wrócić do domu! Och Danielu, od tamtej pory czuje, że nasze serca sa połączone. Zrozumiałam dopiero teraz. Po licznych moich stosunkach z innym mężczyznami, tak naprawdę pragnę Ciebie! Jednak wiem, ze masz żone, dzieci, wnuki.
Jednak zawsze jesteś w moim serce.
C. <3

102NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Czw 09 Lip 2015, 21:36

Jonathan Harper

Jonathan Harper
do damona:

07.10.13, Jonathan napisał:<zdjęcie Sophie w muszce>
07.10.13, Jonathan napisał:<zdjęcie pijanego Coopera wywożonego na taczce> twój kuzyn na najsłabszą głowę i najmocniejszy sen

103NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Czw 09 Lip 2015, 21:57

Jonathan Harper

Jonathan Harper
07.10.13, Jonathan napisał:Prawda? Sama klasa. Urodziny miałem dwa tygodnie temu, muszka to prezent. A Nathan był odpowiedzialny za drinki. Nigdy więcej...

104NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Czw 09 Lip 2015, 22:33

Jonathan Harper

Jonathan Harper
do Damona
07.10.13, Jonathan napisał:Dziękuję. Mhm, jak się przyssał do barku to już na stałe.
07.10.13, Jonathan napisał:<selfie Ireny robiącej dzióbek do kamery>

105NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Czw 09 Lip 2015, 23:02

Jonathan Harper

Jonathan Harper
07.10.13. Jonathan napisał:Jego swatać nie trzeba, bo wielbiciele się sami znajdują. Hohoho.

106NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Czw 09 Lip 2015, 23:20

Jonathan Harper

Jonathan Harper
07.10.13, Jonathan napisał:Gdyby nie pewne okoliczności, to zapewne byłabym wielbicielką. Ale mam zaszczyt być jego siostrą

107NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Czw 09 Lip 2015, 23:33

Jonathan Harper

Jonathan Harper
07.10.13, Jonathan napisał:A kim ty jesteś by mówić mi o jego interesie?
07.10.13, Jonathan napisał:...zabiję ją. Już nigdy nie zostawię telefonu bez nadzoru. Sorry za to, a teraz jeśli pozwolisz zapadnę się pod ziemię.

108NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Pią 10 Lip 2015, 00:03

Jonathan Harper

Jonathan Harper
sms, 07.10.13, Joanthan napisał:Goń się. Miłego dnia.

109NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Pią 10 Lip 2015, 00:23

Jonathan Harper

Jonathan Harper
sms, 07.10.13, Jonathan napisał:Fajna fotka. Nadal się goń. Nikt nie mówi tak o Irenie.
sms, 07.10.13, Jonathan napisał:Nie daj się zjeść, ale mam nadzieję, że posolisz sobie kawę.

110NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Czw 23 Lip 2015, 12:37

Roy Harper

Roy Harper
Do Franka z kurzej fermy.

Proszę, o jak najszybsze stawienie się w biurze szefa, w celu przesłuchania, w sprawie strzelaniny
.

Do Boba z kurzej fermy.

Proszę, o jak najszybsze stawienie się w biurze szefa, w celu przesłuchania, w sprawie strzelaniny.

111NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Sob 25 Lip 2015, 21:50

Roy Harper

Roy Harper
SMS do Coopera

Przyjedź na komisariat. Szeryf ma ważną sprawę.

112NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Nie 26 Lip 2015, 14:34

Harry Bright

Harry Bright
Mecenas Harry Bright wnosi do prokuratury o nie przedłużanie aresztu Briana Daltona. Biran Dalton zobowiązuje się tym samym do odpowiadania z wolnej stopy w sprawie obrony własnej ze skutkiem śmiertelnym z dnia xx.xx.xxxx

113NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Nie 26 Lip 2015, 15:16

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Zarówno DPS w Appaloosa jak i DEA dostało faksy akt związanych z P, Buendią i Świętymi.

114NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Pon 28 Sie 2017, 11:41

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Do dupka z florydy:

sms, jonathan napisał:Czyj to numer?

115NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Pon 28 Sie 2017, 21:24

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Do tego samego dupka, po rozmowie z Ennisem
sms, jonathan napisał:Sorry. To było chamskie. Jak leci?

116NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Wto 29 Sie 2017, 17:54

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Do Damona

sms, Jonathan napisał:Niby tak, ale w sumie mało się zmieniło przez 3 lata. Jak wibratory?
sms, Jonathan napisał: ALIGATORY
sms, Jonathan napisał: pierniczony autocorrect...

117NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Sro 30 Sie 2017, 12:11

Jonathan Harper

Jonathan Harper
sms, Jonathan napisał:O? To na co zamieniles Floryde i gady?

118NPC prowadzone z konta MG - Page 5 Empty Re: NPC prowadzone z konta MG Sro 30 Sie 2017, 13:10

Jonathan Harper

Jonathan Harper
sms, Jonathan napisał:O. To fajnie. Powodzenia.
sms, Jonathan napisał:Z pająkami znaczy.
sms, Jonathan napisał:I wężami.
sms, Jonathan napisał:I mięsożernymi papugami.
sms, Jonathan napisał:A nie, to chyba Nowa Zelandia. A ja jestem pijany. Dobranoc

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach