Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

longboard4life.rumblr.com

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1longboard4life.rumblr.com Empty longboard4life.rumblr.com Pon 08 Wrz 2014, 13:25

Naiche

Naiche
longboard4life.rumblr.com Naczerumblr longboard4life.rumblr.com Rumblr

Nick: your_native_boy
Adres bloga: longboard4life.rumblr.com
O sobie: Czasami sobie myślisz, że warto ze swoim życiem zrobić coś pożytecznego. Wtedy idziesz na rachunkowość i uznajesz, że cię do końca popierdoliło.
Za dnia jeżdżę na desce, nocami całkuję.

2longboard4life.rumblr.com Empty Re: longboard4life.rumblr.com Pon 08 Wrz 2014, 13:29

Tammy Johnson

Tammy Johnson
longboard4life.rumblr.com RumblravatarNick: ginger
Dasz mi korepetycje z całkowania? <3

3longboard4life.rumblr.com Empty Re: longboard4life.rumblr.com Pon 08 Wrz 2014, 14:09

Naiche

Naiche
31.01.2013, your_native_boy napisał:Idę rano po świeży chleb tostowy i bagietkę. Patrzę, przed sklepem pan Samson, jak zwykle w niepasujących do siebie skarpetkach podciągniętych po same uda.
- Dobry – witam się kulturalnie i kiwam głową, jak na sąsiada przystało. - Po fajki?
Nie było tajemnicą, że pan Samson wypala pięc paczek dziennie najtańszego szajsu.
- Nie, nie. Rzucam
Zmroziło mnie aż, chociaż wcale tak zimno nie było. Poczułem nagle, jakby mój świat obrócił się o 180 stopni, a ja znalazłem się w równoległym świecie.
- A co, zdrowie?
- Ano.
Nie wiedziałem, czy pytać dalej, ale odpowiedź przyszła, bo pan Samson otworzył usta i z jakąś dziwną duma pokazał mi sczerniałe wnętrze otworu gębowego.
- Rak.
Odechciało mi się jeść. Zamiast tego kupiłem paczkę witamin.

4longboard4life.rumblr.com Empty Re: longboard4life.rumblr.com Pon 08 Wrz 2014, 15:30

Naiche

Naiche
31.01.2013, your_native_boy napisał:W mieście coś się tak fajczy, ze nawet z mojego okna widać.
Wychylam się, a tam łuna czerwona, jakby ktoś kościół podpalał. Kupa dymu wokoło, co mi przypomniało jak bardzo nie chce umrzeć na raka.
Muszę też zadzwonić do mojej mamy jej o tym powiedzieć.

5longboard4life.rumblr.com Empty Re: longboard4life.rumblr.com Pon 08 Wrz 2014, 15:33

Tammy Johnson

Tammy Johnson
longboard4life.rumblr.com RumblravatarNick: ginger
Nie umrzesz <3 Nawet tak nie pisz ;______;

6longboard4life.rumblr.com Empty Re: longboard4life.rumblr.com Pon 08 Wrz 2014, 15:35

Tammy Johnson

Tammy Johnson
longboard4life.rumblr.com RumblravatarNick: ginger
Jakie zupki lubisz? <3

7longboard4life.rumblr.com Empty Re: longboard4life.rumblr.com Pon 08 Wrz 2014, 15:37

Naiche

Naiche
longboard4life.rumblr.com Naczerumblr your_native_boy
każdy kiedyś na coś umrze, a jak mam wybierać to lubię rosół z kury
chcę umrzeć na rosół z kury

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach