Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.

You are not connected. Please login or register

Cath - Liluye 11.04.2013

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Cath - Liluye 11.04.2013 on Pon 15 Gru 2014, 16:10

Idealna sytuacja, Cath akurat była w mieście. Jednak przed wtargnięciem do szpitala coś ją powstrzymywało. Chyba bała się zbytniego wybuchu emocji jak zobaczy Liluye. Postanowiła więc chociaż zadzwonić. Gdy Joan była u optyka ona stała z telefonem przy uchu na zewnątrz i wsłuchiwała się w sygnał.

Zobacz profil autora

2 Re: Cath - Liluye 11.04.2013 on Pon 15 Gru 2014, 16:13

Lil wyciągnęła telefon spod poduszki i zerknęła na wyświetlacz. Zastanowiła się chwilę nim odebrała. W końcu wcisneła zieloną słuchawkę i przyłożyła telefon do ucha.
- Tak..?

KP Liluye

Funny you're the broken one
but I'm the only one who needed saving
Cause when you never see the lights
it's hard to know which one of us is caving
Zobacz profil autora

3 Re: Cath - Liluye 11.04.2013 on Pon 15 Gru 2014, 16:41

- Liluye? - zapytała Cath. No jasne, a kto niby?! Głupie pytanie. A zaraz po nim kobieta westchnęła i pokręciła głową, czego oczywiście Indianka nie mogła usłyszeć. - Jak sytuacja? Co lekarze mówią?
Nie chciała pytać Liluye jak się czuje. Mogła się domyśleć. Choć było to trudne, bo ona w tej sytuacji, by chyba skakała z radości.

Zobacz profil autora

4 Re: Cath - Liluye 11.04.2013 on Pon 15 Gru 2014, 16:45

- Nie wiem, nie rozmawialam.. I chyba będą mnie od informacji odsuwać.. tka mi sie wydaje - patrzac po Betty, która wszystko ogarniała to pewnie bedzie rozmawiać z lekarzem na korytarzu.
- Jak myślisz... kiedy wrócę..? Nie chcę tu być.. - to oddział położniczy, naogląda się radosnych kobiet z brzuszkiem.

KP Liluye

Zobacz profil autora

5 Re: Cath - Liluye 11.04.2013 on Pon 15 Gru 2014, 16:51

Przygryzła wargę chwilę milcząc.
- To zależy od wyników badań. Może dobę, może kilka dni. - znów chwila milczenia. - Jestem w mieście. Będę mogła przyjechać? Martwię się. To wyglądało naprawdę niebezpiecznie.
Pierwszy raz od jakiegoś czasu nie owijała w bawełnę wobec Liluye co naprawdę czuje.

Zobacz profil autora

6 Re: Cath - Liluye 11.04.2013 on Pon 15 Gru 2014, 16:56

- Aha.. - westchnęła tylko - Wyniki bedą złe - stwierdziła, jakby była tego pewna. Tak się czuła, jakby miały być złe.
- Możesz - potwierdziła, po chwili zawahania.

KP Liluye

Zobacz profil autora

7 Re: Cath - Liluye 11.04.2013 on Pon 15 Gru 2014, 17:00

- Oj nie gadaj tak! Nie wolno. Jesteś w dobrych rękach, więc szybko ci się polepszy, nawet jakby były złe. - rzuciła żywszym tonem, a potem skinęła głową, uświadamiając sobie, że znowu to robi.
- Dziękuję. Załatwię kilka spraw i przyjadę. - odparła. - Trzymaj się tam, bo chyba nie jesteś sama, hm?

Zobacz profil autora

8 Re: Cath - Liluye 11.04.2013 on Pon 15 Gru 2014, 17:01

- Nie.. Jest Loco.. gdzieś, chyba.. - rozejrzała się po pokoju, chyba wyszedł zapalić. Albo zjarać całą paczkę. - I Betty

KP Liluye

Zobacz profil autora

9 Re: Cath - Liluye 11.04.2013 on Pon 15 Gru 2014, 17:08

- To... dobrze. - odparła z wyraźną ulgą. Ważne, że Liluye nie była sama. Towarzystwo to zawsze jakieś pocieszenie. - Zjawię się niedługo. Papa.

Poczekała aż przyjaciółka też się pożegna po czym się rozłączyła.

zt

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]