Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Bar "Viva Maria!"

Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 39 z 40]

1Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Bar "Viva Maria!" Wto 03 Lut 2015, 21:08

Liluye

Liluye
First topic message reminder :

Bar "Viva Maria!" - Page 39 Vivaplan


Bar Viva Maria! mieści się w dwukondygnacyjnym budynku wciśniętym między drobnymi lokalami usługowymi. Pomieszczenie, do którego się wchodzi, jest długie i stosunkowo wąskie. Po prawej stronie ciąg stolików i krzeseł, zaś po lewej długa lada z rzędem barowych stołków. Podłoga imituje drewniany parkiet, ale zdarcia w niektórych miejscach zdradzają, że jest to zwykłe linoleum. Lada, stoliki i krzesła są jednak drewniane, siedziska wysłane zaś ciemnobrązową okładziną. Co zobaczymy za ladą, poza uroczą właścicielką, Betty Jou? Oczywiście liczne alkohole. Poza napojami wyskokowymi można tu dostać także drobne przekąski. Naturalnie, jak na porządny amerykański bar przystało, w strategicznym miejscu wisi także telewizor, który pamięta pewnie lata osiemdziesiąte – ale wciąż działa! Poza tym świętym pudłem, ściany zdobi też kilka rogatych czaszek oraz liczne, starsze i nowsze, zdjęcia. Widać na nich stałych bywalców, imprezy, samą Betty Jou, ale i kilka bardziej znanych ogółowi twarzy. Przy wejściu stoi szafa grająca, zaś na tyłach stół do bilarda. Ogólnie wnętrze jest dość ciemne, a gdy zbierze się w nim grupa palących facetów, widoczność staje się ograniczona do minimum.
Bar posiada ciasną kuchnię. Na piętro prowadzi obskurna klatka schodowa, a o jego zastosowaniu jakoś nikt nie mówi.

SZAFA GRAJĄCA VIVA MARIA!



W barze można zagrać w BILARD:



  1. Gra przeznaczona dla dwóch POSTACI - z czego jedną może być NPC.
  2. Gdy gracze dobiorą się w pary, rozpoczyna się grę. Jeden MECZ ma 3 TURY. Każda tura to rzut kostką na INTELIGENCJĘ + CELNOŚĆ (może być wspomagana logiką).
  3. Wynik rzutu kostką podstawiamy do wzoru na mnożnik: (Inteligencja + celność + ew. umiejętność) + k6*5
  4. Osoba z pary, która ma wyższy mnożnik WYGRYWA TURĘ i dostaje 10 punktów.
  5. Mecz wygrywa osoba, która wygrała najwięcej tur - zdobędzie najwięcej punktów.
  6. Rozpisanie meczu (sposób pisania) zależy jest od graczy - jak im wygodnie. Ważne, by było w postach zaznaczony wyniki mnożnika i punktacja.
  7. Grę w bilard można rozgrywać dowolną ilość razy (nie ma ograniczeń co do ilości meczy)
  8. Grę w bilard można wpisywać do DZIENNICZKA UMIEJĘTNOŚCI.







- To ja wyniose jak bede wychodzić - zaproponowała i odsuneła sie od stołu, dopijajac sok.
- Dziekuje. zrobię dzisiaj coś większego na kolacje- zaanonsowała i wyszła, razbierajac smieci.
zt


951Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 20:27

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Spadaj. - powiedziała bez przekonania i wróciła po mopa, czyszcząc energiczniej bo jak już Jim sie tu wtoczył to pewnie zlezie się reszta rozkosznej ich rodzinki. A nikt nie chce deptać po ryzgach.
- Nie. - skrzywiła się na wspomnienie Lilu-zdrajcy - I dobrze. Musiałabym ją wyparzyć, a to by w chuj bolało.

952Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 20:45

Gruby Jim

Gruby Jim
Jimmy uniósł brew, a po ostatnim komentarzu dziewczyny uśmiechnął się pod wąsem. Co jak co, ale dziewczyna prezentowała w tym momencie wzorowe nastawienie.
- A jak tam z twoją celnością i resztą? Cwiczysz chociaż? Na boot kampie szło ci w chuj słabo. Swoją drogą, pomagasz Consueli w sprzątaniu warsztatu po godzinach? Bo jeśli pracujesz tylko tutaj, no to się trochę opierdalasz. - stwierdził i znowu upił spory łyk piwa.

953Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 20:49

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Chujowo. Mam taką pizdeczkę zamiast gnata i nawet nie wiem jak mam to trzymać w łapie, żeby sobie palca nie ujebać. - tarła mopem z wściekłością, bo tak już miała gdy kots przy niej wspominał o Oldwood.
Eva miała tyle przyzwoitości, żeby wyglądać na zawstydzoną. Nie opierdalała się... tylko nie po drodze było jej do pracy. Wolała trollować studencie radio i biegać jak debil wokół miasta dla treningu.
- no... nie chcę jej przeszkadzać - walnęła wybitnie chujową wymówką.

954Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 20:53

Gruby Jim

Gruby Jim
- No to kurwa, dziewucho, zapindalaj na strzelnicę i zrób coś z tym. Strzelasz jak pijana ciocia na weselu, albo jak jakiś pedał. - prychnął z pogardą - Wstydu się nażarłem, jak patrzyłem jak sobie radzisz przy strzelaniu do butelek. Widzisz? To dlatego jestem taki puszysty, kurwa. - pokręcił głową.
- Nie chcesz jej przeszkadzać? Och, jak miło. W takim razie pogadam dziś z Ramirez i odpuszczę jej to sprzątanie już. Tak więc będziesz miała cały warsztat dla siebie. - zarechotał złośliwie.

955Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 20:58

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- hehe ona jest pedałemm - zanuciła i pokręciła biodrami tańcząc z mopem. Wyobraziła sobie, że kij ma parę dorodnych cycków i zakończyła piruetem odwracając się do Jima.
- Ta, "puszysty". Jak jakiś szpic albo inny dupelek?
Pobladła, z czekolady gorzkiej do mlecznej.
- Nie, nie. Nie trzeba. Ona uwielbia tą robotę. Pójdę tam jutro... i jej poprzeszkadzam - odpowiedziała spanikowana, że grubas każe jej się zajechać robotą. Odłożyła mopa i siadła za barem dla odmiany popieprzając nią po ladzie.
- Żaden ze mnie kuźwa Bufetowy Bill. Ja mam pięści śmierci.

956Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 21:06

Gruby Jim

Gruby Jim
- Nie ma mowy. Consuela już swoje odpracowała. Teraz ciebie trzeba przycisnąć, leniwa glisdo. - oznajmił ze swoim pedagogicznym wdziękiem.
- Może i umiesz się bic całkiem dobrze jak na babę, ale jak jakiś większy koleś cię kiedyś zajdzie, to ci tę twoją pięść śmierci może z łatwością wsadzić w dupsko. Musisz nauczyć się strzelać. - był pod tym względem jak widać nieugięty.

957Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 21:17

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Kurwa - powiedziała pod nosem i rzuciła szmatą do zlewu.
- No... może. Snajpera ze mnie i tak się nie zrobi. - bąknęła.
- Może frytki do tego? - kiwnęła na kufel piwska

958Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 21:24

Gruby Jim

Gruby Jim
- Nikt nie chce z ciebie zrobić snajpera. I przestań ujadać, bo dostaniesz przez łeb. - mruknął i osuszył kufel. Kiedy Evangleia zaproponowała frytki, Jim wbił w nią lodowaty wzrok, jednak zaraz potem uśmiechnął się, jakoś nazbyt miło.
- Hm... w sumie to mogłabyś mi zrobić coś do jedzenia. Zgłodniałem od tego pierdolenia.

959Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 21:28

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Nie ujadam, kurwa. Rozmawiam grzecznie.
Zmrużyła oczy. Pierolenie to Jimbo miał obcykane. Ale suszyć łeb mógłby komuś innemu.
- Kej... Ale nie mamy frytek. - kontynuowała niezbędną fabularnie rozmowę o ziemniaku.

960Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 21:30

Gruby Jim

Gruby Jim
- A ziemnioki macie? - zapytał, ciągnąc wątek, który pewnie wszyscy śledzą z przyspieszeniem serca.

961Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 21:32

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva zrobiła dramatyczną przerwę. Gdyby byli w Peru to tutaj pojawiłaby sie dramatyczna muzyka i przerwa na reklamy.
.
.
.
.
Po reklamie proszku do prania Eva odpowiedziała z grobową powagą.
- Tyż nie.

962Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 21:33

Gruby Jim

Gruby Jim
- A kartofle? - dopytał, czując jak robi mu się sucho w ustach, a oczy zachodziły jakimś cieniem przerażenia. Żarty się chyba skończyły.

963Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 21:37

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Evie spłynęła kropla potu po skroni a dłonie zacisnęły się na barze. Przełknęła ciężko i bez mrugnięcia popatrzyła Jimowi prosto w kaprawe oczka.
 - ... - nie dała rady wydusić słowa. Pokręciła tylko przecząco głową. Kropla poty spadła jej z brody i z hukiem uderzyła o ladę.

964Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 21:38

Gruby Jim

Gruby Jim
Domyślał się jaka była odpowiedź. Jednak nie mogło być tak źle, prawda? Rozpaczliwie pytał dalej:
- A pyry?

965Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 21:44

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva została wyrwana ze swojego osłupiałego stanu. Teraz zobaczyła czerwień. Uderzyła otwartą dłonią o blat.
- Pyry?! Nie wspominaj przy mnie o pyrach! Przez pyry... - zawiesiła głos i spojrzała trzystujardowym wzrokiem przez okno. W jej nawiedzonych oczach widać było horror. Traumę. Stres pourazowy.
- ... pyry zabiły mi żółwia... - wydusiła w końcu złamanym głosem, oczy jej się zaszkliły dalej patrząc na piach za witryną.

966Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 21:54

Gruby Jim

Gruby Jim
Jimmy wybałuszył oczy, przyglądając się jej chwilę w milczeniu. Po chwili złapał się dramatycznie za serce.
- Chyba mam zawał.

967Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 21:58

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Niczym Pan Skorupka... - Odwróciła się dramatycznie zeszklonymi oczami patrząc na Jima.
- Jemu też serce pękło gdy go zdradzono. Zdradzono! Otruto! - uderzyła dłonią o pierś - Tak, zginąc z ręki własnej rodziny. Krew z krwi. No prawie, bo był żółwiem... Widziałam to! W jego oczach! Jego pyszczek zdawał się mówić.. - Eva nachyliła się do Jima patrząc mu poważnie w oczy i powiedziała lodowato imię mordercy.
- ... car... ma....

968Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 22:02

Gruby Jim

Gruby Jim
- Jaki car?! Jaki car?! - wrzasnął nagle, zupełnie zdezorientowany.
- To Ameryka, na Boga, a nie Rosja! Tu rządzi Obama! O-ba-ma! A nie jakiś Europejski zapchlony car, pewnie jeszcze na dodatek jakiś zboczony i homo, bo z Europy w końcu, a tam same pedały i hipstery, kurwa jego mać. - aż zapomniał o ziemniakach. - To ju jest gorsze niż czarny prezydent.

969Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 22:05

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Nie żaden car a Carma. Carmalita. No i zjebałeś dramatyzm. - odsunęła się i splotła ręce na piersi. Czar prysł.
- Sucz zabiła mi żółwia i dlatego mam takie emocjonalne zatwardzenie.
Patrzyła jak Jim się ciska i czekała jak skończy. Skończył.
- Ale mamy żeberka.

970Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 22:11

Gruby Jim

Gruby Jim
- Nawet masz kolor zatwardzenia. Hehe, he he hehee... - podsunął pusty kufel w stronę dziewczyny i poprosił o jeszcze jedno piwo.
- Dobra, to dawaj mi te żeberka. Ale takie wiesz... soczyste z tłuszczykiem. Jak dla prawdziwego chłopa - ...chyba jednak nie skonczył - ...a nie jakiegoś ruskiego pedała, homo-niewiadomo, transiki Weroniki, kurwa... Europa to najgorsza dzicz. Skończą pojeby niedługo jak Rzymianie. Widziałas ty kiedyś kogoś z Imperium Rzymskiego? Nie, bo wyginęli skurwesyny jedne zbereźne zboczone... rodzą się z takimi wodogłowiami, czy co i se wymyslają jakieś pierdoły, jakieś unie Europejskie, tęczowe flagi, no ja pierdole. Wziąć strzelbe i zajebać takich tylko, co na takie coś pozwalają. Dobrze, że te wizy mamy, bo by nam i tutaj wodę z mózgu robili. Mówię jak jest. - mruknął.
- I weź mi przy okazji polej czegoś mocniejszego. I sobie może też. I pijem, bo zgnijem, jak mi babcia kiedyś mówiła, nieboszczka.

971Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 22:19

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
- Moze to lepiej jak kolor "spuścizny" swojego ojca hehe.
- Mhm - wyłączyła się na patriotyczny monolog Jima i zniknęła na zapleczu wybierać najtłustsze żeberka jakie były na stanie i rzuciła je na grilla.
Nalała Jimowi bimbru spod lady. Takiego co to po nim widzisz tak biało jak tylko rasistowaska pała z południa może sobie zamarzyć. 
- Masz. - i rzuciła jeszcze nie do końca dorobione żeberka. Ale Jimbo na pewno lubi krwiste mięcho.
- I nie ekscytuj się tak, bo serio się przekręcisz. - położyła dłoń na piersi - ja tak z dobrego serca tylko ostrzegam.

972Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 22:32

Gruby Jim

Gruby Jim
- Przekręcisz, przekręcisz... Każdy normalnie myślący człowiek by się przekręcił, jakby sobie telewizor w domu od czasu do czasu odpalił. Ty wiesz co się na świecie dzieje?! Ta szarańcza gejowska, widziałaś? Dają sobie w dupę i wszędzie jeszcze o tym gadają. I nawet powystrzelać jak porządny człowiek takich nie wolno. - warknął, rozgrzebując mięcho widelcem i pakując sobie spory kawałek do ust.
- Ty to jesteś już trochę inna kategoria. Jesteś czarna i zboczona, Pan Bóg cię już mocno pokarał i mam nadzieję, że w końcu ci ta faza przejdzie, bo szkoda biednego Clausa. Taka córa, to co to za pożytek? Ani dzieci nie urodzi, ani nic? Dałabyś se wsadzić jakiemuś prawdziwemu mężczyźnie, to od razu by ci przeszła ta homo-gejoza. - mówił z pełnymi ustami, waląc co drugie słowo szota bimbru.
- ...bo to nie jest normalne. Pan Jezus w Biblii ma nawet zapisane, że za takie coś, to się wieszać powinno, więc lepiej się nie łajdacz innymi zboblkami, wybryku natury. - Jimmy uroczy jak zwykle. I zatroskany jak zwykle.

973Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Czw 02 Lip 2015, 22:37

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Eva oparła się o ladę i słuchała tego jednym uchem bo sączyła swój bimberek.
- Weź, mówisz o tym z taką pasją jakbyś utknął w cholernie ciasnej szafie ehehehe. - po kilku szotach ją siekło
- I spierdalaj, nie jestem zboczona. A mój ojciec jest czarny, jemu powieszszsz to w twarz? No! Ej. ten... właściciele niewolników i kurwa ten... naziści, O! - też się wypowiedziała na tematy polityczne.
- Wybryk natury  lepszy jak rozmnażanie się jak jakaś irlandzka samotna matka!

974Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 03 Lip 2015, 17:31

Gruby Jim

Gruby Jim
- Właśnie, naziści! Zrobili tylko jeden błąd - nie wystrzelali do końca tej homogenizowanej hołoty! - powiedział żywo i opędzlował zawartość talerza do końca, zapijając to mocno alkoholem. To jakim cudem Jimbo w ogóle zaczął pić z Evą i rozmawiać na takie tematy się mu już pewnie zatarło w pamięci.

975Bar "Viva Maria!" - Page 39 Empty Re: Bar "Viva Maria!" Pią 03 Lip 2015, 17:38

Evangelia Auguste

Evangelia Auguste
Gdyby była trzeźwiejsza zapewne podniosła by ryk, że jako to! Że bigot! Że hitler była ciemnym pokurczem z luźnymi nadgarstkami! Czy Jimbo nie widział klasyka "Wiosna dla Hitlera"?!
... ale jako, że aż taka trzeźwa nie była, dała się ponieść charyzmatycznej naturze grubasa i stuknęła szklanką w ladę.
- Ta jest! Preczszcz z serkiem wiejskim!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 39 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach