Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom Liluye i Howhakana

Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 7 z 24]

1Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Dom Liluye i Howhakana Nie 26 Kwi 2015, 19:16

Howahkan Oldwood

Howahkan Oldwood
First topic message reminder :

Dom jest niewielki, wybudowany z gotowych materiałów. Ściany są wypełnione gąbką lub styropianem, nie ma tu mowy o porządnej izolacji. Dach często przecieka, w czasie upałów wewnątrz nie da się wytrzymać a klimatyzacja działa wątpliwie. Podczas chłodniejszych dni robi się naprawdę zimno i trzeba ratować się piecykiem elektrycznym.
Budynek ma tylko jedno piętro. Wewnątrz znajduje się kuchnia i łazienka oraz dwa średniej wielkości pokoje. Dom jest pomalowany na piaskowy kolor.
Opcjonalnie na podwórku znajduje się podjazd.



Ostatnio zmieniony przez Howahkan dnia Sob 09 Maj 2015, 14:01, w całości zmieniany 1 raz


151Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 19:13

Liluye

Liluye
- Nie zamierzam robić ani jednego ani drugiego ale.. no nie w ten sposób. Gdyby miał to gdzieś to by nie.. uciekł - stwierdziła. Zastanawiała się czy powinna mu napisać. Tylko co? "Hej, mogłeś mnie zabić, ale żyję"? Super. Na prawdę. Zgarbiła się jeszcze bardziej.
- To nie tak, że on to zrobił specjalnie.. - wszystko jej się psuło. Wszystko. I wszystko oczywiście przez nią.

152Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 20:03

Sarah "Sally" Baker

Sarah
- No widocznie nie ma gdzieś tego, co się z nim stanie, jak uciekł. Widać wie, że zrobił coś za co może iść siedzieć - fuknęła.
Usiadła na kanapie i założył ręce pod obfitymi piersiami.
- Tak nie może być.

153Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 20:08

Liluye

Liluye
Wsunęła się cała na kanapę i usiadła po turecku. W za dużej bluzie i spodniach w ogóle pływala i wydawała się dzieckiem w ubraniach dorosłego.
- I co mam zrobić? On.. po prostu ma problemy po tej wojnie.. - schowała twarz w dłoniach i potarła powieki palcami.

154Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 20:09

Sarah "Sally" Baker

Sarah
Pokręciła głową.
- Tak, ma problem. Wielu ma. Ale jeśli on nie chce sobie pomóc, to nikt mu nie pomoże. Zmień zamki. Może zrozumie, ze jeśli się nie weźmie za siebie, to wszystko straci.

155Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 20:14

Liluye

Liluye
- ale.. Jak stwierdzi, że te zamki to dlatego, że nie chce mieć z nim kontaktu? Wolałabym porozmawiać - tak, świetnie im szły te rozmowy ostatnio.

156Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 20:24

Sarah "Sally" Baker

Sarah
- Właśnie o to chodzi. Że ma zrozumieć, ze nie chcesz mieć z nim kontaktu, jeśli się tak zachowuje.
Westchnęła.
- No, porozmawiać i dostać w pysk drugi raz.

157Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 20:27

Liluye

Liluye
- Myślisz, że to zadziała? - spojrzała na Sally. Potem przeniosła wzrok na rozbitą butelkę na podłodze i ślady na ścianie.
- Pójdę to posprzątać - wstała powoli i podreptała do kuchni po zmiotkę i szufelkę. I szmatkę jakąś do ściany.

158Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 20:41

Sarah "Sally" Baker

Sarah
- Nie masz nic do stracenia, Liluye. A przynajmniej nie będziesz siedzieć z założonymi rękoma. To nie znaczy, ze masz go olać. Jak zadzwoni, to pogadacie. I spotkanie się w publicznym miejscu. W towarzystwie trzeciej osoby. Ale na pewno nie tu... za zamkniętymi drzwiami.
Wstała i sama zaczęła sprzątać.
- Siadaj, ja to zrobię.

159Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 20:49

Liluye

Liluye
- W publicznym miejscu? - uniosla brwi - Przecież.. To nie jest jakiś, nie wiem.. Wiesz o co mi chodzi - o jakąś patologiczną relację, że on ją bije. Bo nie bije. Raz uderzył. Przypadkiem.
- Nie musisz wszystkiego robić za mnie. Dziwnie się z tym czuję - ale Sally była szybsza i teraz Lil stala ze szmatą w ręce jedynie.

160Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 20:59

Sarah "Sally" Baker

Sarah
- No, ale jak go wpuścisz do domu, to nici z tego, by nim potrząsnąć!
Zebrała śmieci.
- Jeśli chcesz coś zrobić, to możesz zająć się kolacją - powiedziała.
- O ile dobrze się czujesz.

161Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 21:05

Liluye

Liluye
- No dobrze. Dobrze - zgodziła się - Dowiem się kto to mi może zrobić - bo tak to pewnie poprosiłaby Maro albo Setha czy kogoś, bo wydawało jej się, że oni taki temat ogarniają. Albo wiedzą kto ogarnia.
- Nie, jest ok - potwierdzila. Wcale nie mialą ochoty jeść. - Co chcesz? Mogą być kanapki czy coś na ciepło?

162Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 21:22

Sarah "Sally" Baker

Sarah
Machnęła ręką, ze jej w sumie wszystko jedno.
- A tak naprawdę, to powinnaś iść spać - zaproponowała.
- Musisz wypocząć a jutro zająć się... no wiesz. Zadzwonić do brata. Może odbierz.e wtedy mu powiesz, że musi się ogarnąć.

163Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 21:32

Liluye

Liluye
- No to kanapki - zadecydowała.
- To po kolacji, dobra? I przygotuje ci łóżko. Będziesz spać na moim a ja tutaj - spojrzala na kanapę. Przecież nie zostawi Sary na kanapie we własnym domu.
- Chciałam mu dać kilka dni. Bo stawiam, ze nie odbierze.

164Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 21:42

Sarah "Sally" Baker

Sarah
- O nie, nie, nie, ty dostałaś w głowę, ty idziesz do łóżka. Jak chcesz, to się położę z tobą - zaproponowała i zrobiła jeszcze jedną herbatę.
Westchnęła.
- Spróbuj jutro rano. A potem wieczorem. Pokaż, ze mimo wszystko, aż tak bardzo się nie odcięłaś.

165Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 21:44

Liluye

Liluye
Westchnęła.
- To wywalę królika z łóżka - zadecydowała. Dwumetrowy królik wciąż z nią spał. Bo kto inny? Na pewno już nie Eva.
- No dobrze. Dzięki - skończyła robić te kilka kanapek dla nich dwóch.
- Skąd ty to wszystko wiesz w ogóle? Mi jakoś nie idą relacje z ludźmi.. w ogóle.

166Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 21:52

Sarah "Sally" Baker

Sarah
Spojrzała na nią, unosząc brwi.
- Moją matką jest Betty Jou - to chyba powinno wystarczyć za odpowiedź
- A wiesz jaka ona jest - wzruszyła ramionami - chyba się kilku rzeczy od niej nauczyłam. Chwyciła kanapkę i wpakowała ją do ust.

167Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 21:57

Liluye

Liluye
Uśmiechnęła się lekko. No tak, to dużo wyjaśniało. I przy okazji przypomniała sobie rozmowę z nią. To też ją trochę podbudowało, wtedy. Na chwilę.
- Smacznego - wzięła kanapkę i spojrzała na nią sekundę dłużej niż to było konieczne. Wcale nie miała ochoty jeść. Wgryzła sie w nią niechętnie i popiła od razu herbatą.
- W ogóle.. szłaś na spacer z małą, że tu przechodziłas?

168Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 22:05

Sarah "Sally" Baker

Sarah
Przełknęła kolejny kęs.
- Ano, wracałam, dokładnie. Ale uprzedzam, nie, nie dojrzałam twojego brata. Nim doszłam do ciebie, to już go nie było - sprostowała. 
- Słuchaj, idź już odpocząć. Jesteś padnięta, widzę to. Nie roztrząsajmy tematu, jutro... jutro zobaczymy co dalej.

169Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 22:08

Liluye

Liluye
Dojadła z trudem tą połówkę nakapki i wypiła herbatę.
- Niech ci będzie. w sumie to prawda, jeszcze nigdy nie wylądaowałam w szpitalu dwa razy tego samego dnia - uśmiechnęła się nieznacznie, chociaż smutno i podniosla się.
- Chcesz jeszcze posiedzieć czy już iść tez? Zostawię ci ręcznik w łazience i ogarnę to łóżko. Mam jakas drugą kołdrę

170Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 22:28

Sarah "Sally" Baker

Sarah
- Położymy się razem - uznała, wstając. zabrała naczynia i ogarnęła je w kuchni. 
- Rano jeszcze ci obejrzę oczy i tego guza - zaproponowała. Niech Liluye korzysta, jeśli ma w domu pielęgniarkę.

171Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 22:35

Liluye

Liluye
- Jasne - dobrze, że nie chce jej ważyć i w ogóle. Na oglądanie guzam może się zgodzić. Dotknęła go opuszkami palców i sie skrzywiła.
Poszła się umyć, albo puściła Sally pierwszą i sama znalazła sobie jakąś piżamę. Chciała z długim rękawem, ale nie było. Więc skończyła w szortach i jakiejś przydużej koszulce (wszystkie były przyduże teraz). Uszykowała kołdrę dla pielęgniarki, postawila krolika na podłodze i cmoknęła Moirę w pysk na dobranoc. Potem wsunęla się pod koldrę.

172Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 22:49

Sarah "Sally" Baker

Sarah
Sama też się ułożyła obok Liluye. Pogłaskała ją po głowie.
- Wszystko się ułoży - zaczęła mówić, jakby sama chcąc w to uwierzyć. Może nie znała dobrze Oldwood, ale było jej żal - chyba miała to po matce. Tę chorą empatię i chęć opieki. Matkowanie.
- Śpij.

173Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Wto 16 Cze 2015, 23:18

Liluye

Liluye
- Chciałabym - stwierdziła. Zwinęła się w kulkę. Nie przeszkadzało jej to matkowanie, ani trochę. Właściwie cieszyła się, że Sally wpadła do mieszkania, a nie kto inny.
- Dobranoc - dodała szeptem i zamknęła oczy. Pewnie, wyjątkowo, zasnęła dość szybko.
zt

174Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Czw 18 Cze 2015, 02:40

Liluye

Liluye
/dom joolsa
Podała mu adres i zajechali na miejsce. Lil otwarła drzwi, Moira wyleciała się przywitać radośnie, jak to ona. A jak zobaczyła, że to Jools, który już jej się wcześniej spodobal to ogon zawirował jeszcze bardziej.
- Moira.. ogarnij się, co? - uśmiechnęła się do psa i weszla do środka, wpuszczając Joolsa. Widać było, że ktoś tu jeszcze mieszka poza nią.
- CHcesz coś do picia? - zaproponowała, idąc do kuchni ze swoimi zakupami. Tylko zamek zostawiła gdzies przy drzwiach.

175Dom Liluye i Howhakana - Page 7 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Czw 18 Cze 2015, 02:47

Jools Reynolds

Jools Reynolds
<- dom Julka

- Ej, ja nie wiedziałem, że ty tak blisko mieszkasz - powiedział ze śmiechem Jools. Zaraz też widok Moiry go jakoś rozweselił, więc szybko wysiadł z auta, a zawiniątka, które wziął z domu, położył na masce auta, aby psinę przywitać. Przykucnął nawet przytulając Moirę, ale nie dając jej możliwości polizania go po twarzy.
Dopiero wtedy wszedł.
- A nie... czekaj - wrócił się po zestaw śrubokrętów i inne duperele, które ze sobą wziął.
- Coś do picia na zimno i jakieś niewielkie krzesełko czy stolik jak masz, co? Byłbym wdzięczny - zawołał.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 24]

Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next

Similar topics

-

» Liluye
» Liluye
» Liluye
» Liluye
» Liluye

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach