Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 9 z 9]

1Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Nie 31 Maj 2015, 13:11

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

03.08.2013

Na placu w Wild West Town zorganizowano wielki piknik pod nazwą „Pożegnanie Lata z Radiem” – dzień, w którym to mieszkańcy Old Whiskey hucznie mieli pożegnać okres wakacyjny, a dzieciaki z pobliskiej szkoły przywitać nowy semestr.

Konkursy, koncerty oraz tanie jedzenie! To też czas by z sąsiadami przyrządzić coleslawa i galaretkę z papierka, którymi można się delektować wspólnie. Wieczorem zaś, zaraz po wielkim, tłustym grillu – tańce połamańce i pijackie rozmowy.

Na głównym placu wystawiono piknikowe stołu i stragany z bibelotami i słodyczami. Każdy może się poczęstować miejscowymi przysmakami i napić lemoniady między poszczególny konkursami odbywającymi się niedaleko.

Na środku placu zaś rozstawiono scenę, na której kolejni wykonawcy zabawiają publiczność skocznymi i lekkimi melodiami. TUTAJ możecie posłuchać, co rozbrzmiewa w tej części miasta w czasie imprezy!


Piknik trwa w dniach fabularnych od 3 do 5 sierpnia 2013 roku!

Menu:


  • słodkie ziemniaczki
  • tłuczone ziemniaki z masełkiem
  • gotowana kukurydza
  • popcorn
  • orzeszki w miodzie
  • tortilla z serem
  • chleb kukurydziany
  • coleslaw
  • stek z rusztu (z krów Randalla)
  • burgery (też z krów Randalla)
  • hot dogi
  • smażony kurczak w panierce
  • tacos wołowe (z randallowych krów – a jakże!)
  • gorąca czekolada
  • smażone Snikersy
  • nuggetsy smażone w głębokim tłuszczu
  • lemoniada
  • piwo
  • sok żurawinowy
  • apple pie
  • sernik Jonathana
  • czekoladowe cupcakes
  • wata cukrowa (w trzech kolorach: różowym, niebieskim i białym)


201Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Re: Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Pią 05 Cze 2015, 14:11

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
Skrzywił sie. Zdrajcy, wszędzie zdrajcy!
- Emily... ma przyjść wieczorem na te... tańce. Jezu, znowu mnie na parkiet wyciągnie.
Aż potarł oczy.
- Moja żona jest upierdliwa a nie przekonująca, Harper.

202Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Re: Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Pią 05 Cze 2015, 14:19

Liluye

Liluye
- I Loco.. - westchnęła
- To nie jest najlepszy rok, mam wrażenie.. - dodała jeszcze i odlożyła na wpół zjedzoną kukurydzę. Straciła ochotę na nią.

203Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Re: Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Pią 05 Cze 2015, 14:20

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- No, ale proszę patrzyć na pozytywy. Jeśli będzie pan tańczył to spali pan steka. Więc nie ma pan powodu się ograniczać. - tańczący szeryf to coś co musi zobaczyć.
Sophie ostrożnie obwąchiwała dużego psa i idąc za jego przykładem żarła trawę.
- Pan to powiedział, nie ja - wzruszył ramionami i starał się nie śmiać.

204Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Re: Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Pią 05 Cze 2015, 14:27

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
- Po 30 latach razem moge uznać, że jest zołzą.
Co oczywiście nie znaczylo ze je nie kocha. Po prosty stwoerdza fakt!
Spojrzał po psie. Pokręcił głową i zacmokał a koń sie gwałtownie poruszył.

205Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Re: Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Pią 05 Cze 2015, 14:28

Noah Houser

Noah Houser
Dopił duszkiem swoje zimne piwo.
- To ja.. ja chyba musze iść już - słabo az my sie zrobiło od gadania o śmierci.
- Muszę brata odwiedzić.

206Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Re: Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Pią 05 Cze 2015, 14:30

Liluye

Liluye
Potarła powieki palcami.
- Jasne - mruknęła tylko.
- Do zobaczenia. Daj znać jak będziesz miał chwilę na ten dom - dodała jeszcze.

207Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Re: Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Pią 05 Cze 2015, 14:39

Jonathan Harper

Jonathan Harper
Sophie zaśpiewała i odskoczyła od konia. Głupi szczeniak.
- Na czym stoi sprawa moich ostatnich ciał? - zapytał z ciekawości o strzelaninę w Sugar Hills drapiac psa za uchem.

208Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Re: Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Pią 05 Cze 2015, 14:48

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
Westchnął ciężko i spróbował przypomnieć na czym skonczyla sie sprawa.
- Ach. Prokuratura przejmuje. I pewnie beda przesluchiwac swietych. Znowu...

209Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Re: Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Pią 05 Cze 2015, 14:50

Noah Houser

Noah Houser
Zebrał się, wyrzucił butelkęlo piwie i pożegnał się z Liluye.
- Zadzwonie - powiedział i wyszedł z placu by skierować się na pobliski cmentarz...

Zt

210Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Re: Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Pią 05 Cze 2015, 14:57

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- Hm. Myśli pan, że to było ustawione? Znaczy spotkanie. Nie chce mi się wierzyć, że przypadkowo spotkali się tam z tym gangiem.
Oblizał usta i pomyślał, że napiłby się piwa.
- Rozmawiałem z Hernandez. Powiedziaął, że Sam uciekł z miasta bo się przeraził dzieckiem.

211Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Re: Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Pią 05 Cze 2015, 15:01

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
- Dla mnie to tez grubymi nićmi szyte ale... tu juz rola prokuratury by to udowodnić.
Sam... dla niego tez to podejrzane, ale poki nikt nie zglasza zaginiecia...
- Taka realcja u faceta... czasami nie dziwi. Szczegolnie jak dziecko chore, niepelnosprawne...

212Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Re: Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Pią 05 Cze 2015, 15:05

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- No ale też nie wiem. Jak go ostatnio widziałem to mu strasznie na dziewczynie zależało. Na dziecku chyba też sądząc po mojej obitej gębie. No i tak zniknać nagle. Dziwne to. - zawahał się - mam wrażenie, że też nie chciała mi czegoś powiedzieć. A myślałem, że się kolegujemy .... - pokręcił głową. Co to szeryfa ma interesować.

213Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Re: Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Pią 05 Cze 2015, 15:10

Szeryf McConnor

Szeryf McConnor
- Może... sie poklocili? O to.. ze nie jego?
Ale z tego szeryfa kwoka plotkara!
- Ale to tylko domysly, bo innego wyjasnienia logicznego... nie widze.

214Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Re: Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Pią 05 Cze 2015, 15:12

Jonathan Harper

Jonathan Harper
- Huh. O tym nie pomyślałem. - problemy ludzi rozmnażających się - I nie widziałem jej nigdy z nikim innym... ale może o to chodziło. - faceci to straszne plotkary, fakt.
- No ale... to już co najmniej druga osoba, która wyparowała bez śladu.
Jeszcze chwilę pogadali i się rozeszli w swoje strony.
/zt

215Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Re: Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Pią 05 Cze 2015, 15:49

Jools Reynolds

Jools Reynolds
Jools po prostu tak miał, że jego podejście do różnych sytuacji było niewyjaśnione. Zapewne on sam niekiedy gubił się w swoim rozumowaniu i nie brał pod uwagę kilku czynników, jak na przykład u Kate, że sypia ona za każdym razem gdzie indziej.
Pytanie dziewczyny może odrobinę go zdziwiło. Przez dłuższą chwilę zastanawiał się nad tym czy się zgodzić, bo przecież nadal w nim kotłowały się słowa jej byłego o tej kasie. I mógłby się zamartwiać, że ona chce go okraść, ale raz - czy by to zrobiła wiedząc, że on jej pomógł? Dwa, dużo do okradania nie było!
- Jasne - powiedział, zanim kobieta dorzuciła słowa o kawie i śniadaniach. - To zaczniesz jeść - dorzucił z lekkim uśmiechem i zaraz podniósł się z ziemi.
- To chodź - machnął na nią i zaraz oboje skierowali się do domu Julka.

/ztx2, dom Joolsa lub ogólne zt (jak wolisz)

216Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Re: Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Pon 08 Cze 2015, 19:45

Florencio Constantino

Florencio Constantino
Spędził jeszcze kilka lub kilkanaście milutkich chwil ze swoją wspaniałą rodziną, czyli dzieciakami, bez wspaniałej i jakże kochanej żony. Najedli się, nabawili. I postanowili wrócić do domu. Florencio też miał nadzieję, że spotka tutaj pewną osobę, ale tak się nie stało. A zatem trzeba będzie jej złożyć oficjalną wizytację.

zt

217Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC - Page 9 Empty Re: Pożegnanie Lata z Radiem - PLAC Wto 09 Cze 2015, 12:12

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Noc z 6 na 7 września

Ostatni dzień festiwalu zakończył się pokazem wspaniałych ogierów pana Randalla oraz wielkim ogniskiem. W końcu - wielki finał - pokaz sztucznych ogni. Każdy kto został do końca imprezy mógł zobaczyć kolorowe eksplozje nad miasteczkiem. Po prawie godzinnym przedstawieniu, dopito alkohol i zaczęto żywe i pijackie tańce w rytm skocznej, meksykańskiej muzyki. 

Potańcówka wciąż trwa. Każdy może wciąż do niej dołączyć z datą 07.09.2013 (godziny od 00:00-06:00)
 
Włączamy tez możliwość BILOKACJI na wszystkie konkursy na jarmarku. Można jej używać do końca jutrzejszego realnego dnia (10.06) i w czasie, gdy rozpoczęliście już watki poza jarmarkiem (nawet z inną datą). Jednak dotyczy to tylko udziału w konkursach!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 9 z 9]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach