Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Nieczynna stacja benzynowa

Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30 ... 36  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 24 z 36]

1Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Nieczynna stacja benzynowa Wto 13 Maj 2014, 10:32

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Stara stacja benzynowa straszy przyjezdnych i jest dobrym miejscem na niekoniecznie legalne spotkania. Stare dystrybutory otoczone są łańcuchem, który generalnie nie jest potrzebny, bo przecież i tak nie nalejemy tu sobie paliwa. Stacja ma tylko dwa stanowiska skryte pod zardzewiałą wiatą. Obok stoi mały budynek, w którym kiedyś można było zapłacić i kupić batonika na drogę. Teraz stoi zamknięty i pusty.


576Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 12:11

Maro Salinas

Maro Salinas
78

Może czuł się pewnie ale gibałem sie jak mogłem i postanowiłem przy atakować jak na węza przystało z znienacka i dość pleśnie. Wycelowałem gdzieś w okolicę szczęki Billa.

577Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 12:16

Billy Curwood

Billy Curwood
Unik: 75

Curwood trochę się zagalopował w swych wyobrażeniach, bo wyszło, ze Maro jednak się rozkręcał i to nie pięść radiowca dosięgnęła twarzy mechanika, a na odwrót. Billy aż się cofnął, gdy Maro mu przylutował.

578Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 12:22

Consuela Ramirez

Consuela Ramirez
Ostatnia runda!
Najpierw ślepy los: 1,2,3 - dodajecie do refleksu 2 punkty, 4 - dodajecie do refleksu 6 punktów, 5-6 - odejmujecie 5

Obaj zawodnicy rzucacają po jednej kostce.
Podstawiacie pod wzór:
(Refleks+siła+ewentualna umiejętność) + k6*5

Ten, kto ma większy wynik, zadaje cios w wybraną część ciała przeciwnika. Oboje piszecie wynik mnożnika w swoim poście.
Kolejność może wyglądać następująco:

Postać A, pisze posta, ze zaczyna walkę + wynik
Postać B, pisze posta, ze zaczyna walkę + wynik
Postać A - jeśli wygrała to pisze, ze zadaje cios (przeciwnik ma sznase go uniknąć). Jeśli przegrała, to może rzucać kostki na refleks i kondycję i jeśli wynik będzie wyższy niż mnożnik od postaci B (rzucony siłę i refleks) to unikasz ciosu.
Postać B - jeśli wygrała to pisze, ze zadaje cios (może się okazać że przeciwnik ciosu uniknie). Jeśli przegrała, to może rzucać kostki na refleks i kondycję i jeśli wynik będzie wyższy niż mnożnik od postaci A (rzucony siłę i refleks) to unikasz ciosu. Jeśli nie - masz cios.

Po tej kolekcie zawodnicy czekają na kolejnego posta MG z instrukcjami!

579Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 12:26

Billy Curwood

Billy Curwood
4 - dodajecie do refleksu 6 punktów

56 + 25 / 81

Billy nie zamierzał się poddawać, a może nawet postanowił pokazać na co go tak naprawdę stać? Nie chciał przegrać, więc znowu zasunął prawy prosty, w nochal Maro. Niech poleje się krew.

580Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 12:40

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Bojka się skończyła, a na zakrwawiony ring wpadła Gigi... toples! Zatrzęsła cyckami i pośladkami obitymi w skórzane spodenki. W rakach trzymała dwa kieliszki tequilli. W tym czasie, za nią, Cherry wcisnęła Baby Jane kolejne kieliszki w dłonie i tez kazała wyjść na ring.
- Hol! - zawołała blondynka - Czas na gorąca kolejkę! Kto che spić z nas wódeczkę?! Za dolara masz cycuczki, za dwa tyłeczek!!

581Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 12:49

Baby Jane

Baby Jane
Jean tego się właśnie obawiała - że któryś ze Świętych wyczai, że robi coś, czego nie powinna. Skurczyła się pod spojrzeniem Salinasa i chcąc nie chcąc, odeszła, by znaleźć kogoś, kto zapłaci. Nim jednak odnalazła chętnego, zaczepiła ją Cherry. I nim się obejrzała, została przez nią wypchnięta na ring z kieliszkami wódki.
No cóż. Nie mając dużego wyboru, poszła w ślad Gigi. Chociaż nie wiedziała, gdzie miałby się trzymać ten kieliszek, bo na pewnie nie między jej cyckami.

582Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 12:56

William Parker

William Parker
- Czasami - skwitował i zaśmiał się. - To zrób tak, by nie była wtedy straszna - mrugnął do młodszej Ramirez, rozglądając się po całym towarzystwie. Na jej komentarz o tym, że są pojebani, uśmiechnął się półgębkiem.
- Nikt nie mówił, że jesteśmy normalni - tak też jej słowa skomentował William, który skupił się na walce. I tak, Consia miała rację. Na pewno miał cichą nadzieję, ażeby Maro się zajął. Tylko szkoda, że wyszło inaczej, no nic!
I zdziwił się, jak wybiegła Gigi toples z kieliszkami, jednakże - nie ruszył do tego.
- Za niedługo zaczną się walki poza ringiem - westchnął i wetknął sobie papierosa między wargi, na razie go nie odpalając.

583Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 12:59

Billy Curwood

Billy Curwood
Billy zszedł z ringu, nie mając ochoty na takie zabawy. Podszedł do stolika i złapał za papierosy, by jednego odpalić. Zaciągając się mocno, zerknął przez ramię na Jane i sięgnął po swą koszulę, którą zaczął ubierać.
Narzucił jeszcze kurtkę i kapelusz wcisnął na głowę.
Wyszedł.

zt

584Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 13:02

Maro Salinas

Maro Salinas
- Eh - podszedł do Willa.
- Starzeje się muszę się napić - mruknąłem, nie miałem przemyśleń po walce.
- Daj papierosa...

585Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 13:05

William Parker

William Parker
Uśmiechnął się i klepnął Salinasa w plecy.
- Każdy z nas się starzeje, a ty przeżywasz drugą młodość - zażartował, a następnie sięgnął do kieszeni spodni, wyciągając z nich pomiętą paczkę papierosów, które zaraz podsunął mechanikowi.

586Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 13:10

Maro Salinas

Maro Salinas
Wyciągnąłem jednego papierosa, odpaliłem po czym zaciągnąłem się przenosząc spojrzenie an Consuele a potem na cycki Gabi, tak sprawdzałem czy nie patrzy moja dziewczyna.
- No tak młodość, dlatego dostaję jak szczawik wpierdol od młokosów.

587Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 13:13

William Parker

William Parker
- Wiesz w końcu jak ja się czuję - zarechotał. Dystans przede wszystkim, no nie? Przecież gdyby William miał się przejmować wszystkim i nie mieć dystansu do siebie jakiegokolwiek (chociaż jakieś granice pewnie są), to już dawno siedziałby w domu i się obżerał, o!
- Po prostu zły dzień, Maro. Zły dzień - rzucił do przyjaciela.

588Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 13:15

Maro Salinas

Maro Salinas
Odprowadziłem wzrokiem Billa potem szybko wyszukałem w tłumie Baby.
- Wiesz co tak se pomyślałem - rzuciłem trochę zamyślony - chcesz zapulsować u Bakera czy masz to w dupie?

589Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 13:16

Baby Jane

Baby Jane
Ktoś się zapewne pokusił. Głównie o Gigi, ale jak Baby Jane zrzuciła z siebie ciuchy to i ona zebrała parę dolców. Nie wyglądało na to, by atrakcja miała szybko się skończyć, bo Cherry rozlewała kolejne kieliszki i taśmowo wręczała je dziewczynom.
Taka zabawa.

590Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 13:17

William Parker

William Parker
William akurat nie miał skupionego spojrzenia na Baby czy Curwoodzie, jakby bardziej zainteresował go ulatujący z papierosa dym nikotynowy.
Na słowa Maro, spojrzał na niego, marszcząc brwi.
- Co masz na myśli?

591Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 13:24

Claus Auguste

Claus Auguste
Claus był pewnie bardzo pochłonięty dziewczynami i ich występami. W końcu jednak się przebudził z letargu i podszedł do Williama i Maro.
-Nie martw się. To tylko zabawa.-mruknął do Salinasa, klepiąc go po plecach.-Co nie, Parker?-zagadnął do niego z głupim uśmiechem, po czym sięgnął po butelkę z piwem.
Przyjrzał się uważniej kolegom.
-A wy co tacy poważni?

592Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 13:25

Maro Salinas

Maro Salinas
- Trzeba przypilnować tą mała - kiwnąłem głową na Baby - mam wrażenie że kręci na boku - dodałem szeptem.
Gdy dziwka zajęła się nalewaniem drinków trochę się uspokoiłem. Lepiej żeby nie polazła za nim.
- Luz - rzuciłem z uśmiechem do Clausa - nie pierwszy i nie ostatni dostaję po ryju - nieźle sie naparza twoja córa.

593Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 13:27

William Parker

William Parker
Spojrzał w stronę Baby, a potem na Salinasa.
- Jeśli będzie robić coś, czego nie powinna, to wtedy podejdziemy. Na razie zachowuje się odpowiednio - stwierdził. Pewnie i tak już odniosła wrażenie, jakoby ktoś jej pilnował. W sumie - miała rację.
Spojrzał na Clausa i przymrużył oczy.
- To chodź, zobaczymy - rzucił. - Jedno oberwanie więcej czy mniej, różnicy mi nie zrobi - parsknął, kierując się na ring.

594Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 13:34

Claus Auguste

Claus Auguste
Zasmiał się na komentarz Maro.
-Tak trzymać!-mruknął z niejaką energią i entuzjazmem.
Na komplement o córce zamilknął trochę. Nie wiedział, czy podzielić się z kolegą swoimi wątpliwościami.
-Dzięki.-powiedział zamiast tego.-Choć wolałbym, by z taką siłą raczej łamała męskie serca, a nie szczęki.
Wzruszył ramionami.
-Mi też nie.-stwierdził.
Poczekał, aż księgowy się przyszykuje, sam ściągnął kurtkę, ponownie podwinął rękawy i... zaczął!

2*5+30+14=54

595Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 13:36

William Parker

William Parker
cios: 61

Dobrze, że się dogadywali! W końcu to była zabawa, bo pewnie gdyby mieli się zmierzyć z Bakerem, Connorem czy nawet córką Clausa, to skończyliby jako plama na ringu.
Tak czy siak, Will się ogarnął, papierosa odrzucił i przydeptał butem, a potem wymierzył cios... a niech będzie, że w brzuch!

596Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 13:40

Claus Auguste

Claus Auguste
nie rzucam na unik, nie przekroczę!

Claus dostał w brzuch! Pewnie zabolało, ale to stary, doświadczony pryk i nie poddawał się tak łatwo! Wymierzył Williamowi cios w szczękę (25+30+14=69)!

597Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 13:43

William Parker

William Parker
unik: 70

William nie widział szansy, by wyprowadzić ciosu, kiedy Claus już na niego się zamachnął. Na szczęście wczesne lata (szkoła średnia chociażby) pozwoliły na to, by księgowy dzisiaj mógł wykorzystać swoje umiejętności przed otrzymaniem ciosu czy zostania pobitym, więc LEDWO uniknął uderzenia prosto w szczękę.
- Prawie! - rzucił ze śmiechem. Och, chyba alkohol mówił o sobie bardziej niż przedtem.

598Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 13:51

Claus Auguste

Claus Auguste
-Ciesz się, że refleks już nie ten!-zaśmiał się, po czym jeszcze raz się zamachnął (49), ale bez większego zaangażowania, bo pewnie spudłował!

599Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 13:57

William Parker

William Parker
cios: 61

- A żebyś wiedział, że się cieszę! - zawołał, kiwając się na jeden i na drugi bok, żeby nieco zmylić Auguste'a. Potem wymierzył cios prosto w nos mężczyzny, by mogli razem się nabijać z tego, że nie mogą oddychać!
Tak też skończyła się trzecia runda, a Will wyrównał swoje walki, bo wygrał dwie i przegrał dwie. Był względnie zadowolony.
Stanął, westchnął i poklepał Clausa po plecach, by zaraz ścisnąć jego dłoń.
- Na pewno nie chciałbym mieć z tobą do czynienia, kiedy masz broń - rzucił ze śmiechem i skierował się pewnie gdzie indziej, bo potrzeba wołała!

600Nieczynna stacja benzynowa - Page 24 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 17 Gru 2014, 14:02

Claus Auguste

Claus Auguste
Claus złapał się za nos, z którego pewnie momentalnie poszła farba.
-Kuźwa, młody!-zaklął pod nosem.
Poklepał go też po plecach.
-Oj, nie chciałbyś!-stwierdził z przekonaniem, jednak się po chwili roześmiał.
No hard feelings, tak?
-Dobra, Salinas. Dawaj, póki jeszcze stoję!-zaprosił Meksykańca na parkiet.
No bo co się będzie rozdrabniać, nie?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 24 z 36]

Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30 ... 36  Next

Similar topics

-

» Stacja benzynowa
» Stacja benzynowa

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach