Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Redakcja "Czasu Old Whiskey"

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

1Redakcja "Czasu Old Whiskey" - Page 4 Empty Redakcja "Czasu Old Whiskey" Czw 15 Maj 2014, 11:39

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Niedawno remontowany, parterowy budynek w piaskowym kolorze. Nad głównym wejściem wisi duże logo gazety, które zostało zakupione dzięki darczyńcom z miasteczka. W środku znajdziesz biura redaktora naczelnego, korektora oraz grafika. Do biura ogłoszeń można zanieść swój anons, jednak takowych jest coraz mniej, gdyż łatwiej ogłosić się w internecie.
Reszta budynku to sporej wielkości archiwum, które pamięta jeszcze czasy Old Whiskey z końcówki XIX wieku, zaplecza, pokoje ksero oraz boksy dla zatrudnionych tu „dziennikarzy”. „Dziennikarzy”, ponieważ tylko jedna z czterech piszących osób ma wykształcenie w tym kierunku (chociaż niepełne). Piszą oni głównie o dramatycznych wydarzeniach z okolic, nieszczęśliwych wypadkach, o wypiekach i sposobach na spranie plam wina z obicia kanapy.
Dla pracowników oraz gości redakcji, naczelny ma bonus – zawsze pełen baniak zimnej wody i plastikowe kubeczki!


76Redakcja "Czasu Old Whiskey" - Page 4 Empty Re: Redakcja "Czasu Old Whiskey" Czw 08 Paź 2015, 22:14

Delshay

Delshay
-Nie mam zielonego pojęcia. - Rzucił zrezygnowany odchylając się w tył i rozciągając. - Może po prostu zostawić to policjantom? - dodał po chwili namysłu.

77Redakcja "Czasu Old Whiskey" - Page 4 Empty Re: Redakcja "Czasu Old Whiskey" Pią 09 Paź 2015, 12:33

Liluye

Liluye
Oparła łokcie na stole i podparła brodę na dłoniach patrząc na Delshaya.
- Raczej archeologowie, nie policja - westchnęła i zmarszczyła nos - Nie wiem co z tym zrobić.. Tak tego nie znajdziemy.. nie wiem do kogo miałabym iśc z tym..

78Redakcja "Czasu Old Whiskey" - Page 4 Empty Re: Redakcja "Czasu Old Whiskey" Pią 09 Paź 2015, 14:46

Delshay

Delshay
-Ja tam jestem za policją. Zwłoki to nie jest sprawa dla nas. - Dodał z przekonaniem kręcąc głową. Bo i po co mieliby się tym interesować?

79Redakcja "Czasu Old Whiskey" - Page 4 Empty Re: Redakcja "Czasu Old Whiskey" Pią 09 Paź 2015, 14:47

Liluye

Liluye
- No tak, ale to zrobi już zarząd parku, tak? Skoro im wszystko powiedzieliśmy. Pewnie nas przesłuchają jeszcze żeby się dowiedzieć wszystkiego i tyle co możemy zrobić. Nic nam to nie da w sprawie wisiorka.. Tym bardziej, że raczej nie należą do tej samej osoby, bo kto nosi wisiorek ze sobą samym?

80Redakcja "Czasu Old Whiskey" - Page 4 Empty Re: Redakcja "Czasu Old Whiskey" Pią 09 Paź 2015, 14:50

Delshay

Delshay
- Co cię tak interesuje w tym wisiorku? Przecież to tylko stary kawałek metalu ze zdjęciem. - Ziewnął zakrywając usta dłonią.
- Nie rozumiem twojej chęci dowiedzenia się czegokolwiek o nim.

81Redakcja "Czasu Old Whiskey" - Page 4 Empty Re: Redakcja "Czasu Old Whiskey" Pią 09 Paź 2015, 14:51

Liluye

Liluye
- Zastanawia mnie co robiła w środku parku.. Znaczy, to przeciez było chyba nasze terytorium, tak? To co tam robił ktoś z wisiorkiem białej kobiety? - zmarszczyla brwi.

82Redakcja "Czasu Old Whiskey" - Page 4 Empty Re: Redakcja "Czasu Old Whiskey" Pią 09 Paź 2015, 14:53

Delshay

Delshay
-Założę się, że to był po prostu zagubiony staruszek, który utracił ukochaną i poszedł jej szukać. Nie starczyło mu sił. - Zmarszczył brwi. Wiedział, że z tej ciekawości nic dobrego nie wyniknie.

83Redakcja "Czasu Old Whiskey" - Page 4 Empty Re: Redakcja "Czasu Old Whiskey" Pią 09 Paź 2015, 14:57

Liluye

Liluye
- Na tereny Indian? To samobójcza misja.. -pokrecila głowa.
- No nic. Moze warto sie jednak skontaktowac z policja to by nam cos powiedzieli?

84Redakcja "Czasu Old Whiskey" - Page 4 Empty Re: Redakcja "Czasu Old Whiskey" Pią 09 Paź 2015, 14:59

Delshay

Delshay
- Mówię, tam najprędzej znajdziesz informacje o zaginięciach. - Wzruszył ramionami i wstał gotów do wyjścia.
- To co, idziemy?

85Redakcja "Czasu Old Whiskey" - Page 4 Empty Re: Redakcja "Czasu Old Whiskey" Pią 09 Paź 2015, 15:26

Liluye

Liluye
- No ale nie przez tyle lat.. ten wisiorek ma ich ze sto - pokrecila glowa i zaczela wszystko chowac.
- tak, chyba idziemy - potwierdziła.

zt

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach