Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom Elisabeth

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 15 z 20]

1Dom Elisabeth - Page 15 Empty Dom Elisabeth Pią 15 Sie 2014, 21:53

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
First topic message reminder :

Dom jest niewielki, wybudowany z gotowych materiałów. Ściany są wypełnione gąbką lub styropianem, nie ma tu mowy o porządnej izolacji. Dach często przecieka, w czasie upałów wewnątrz nie da się wytrzymać a klimatyzacja działa wątpliwie. Podczas chłodniejszych dni robi się naprawdę zimno i trzeba ratować się piecykiem elektrycznym.
Budynek ma tylko jedno piętro. Wewnątrz znajduje się kuchnia i łazienka oraz dwa średniej wielkości pokoje. Dom jest pomalowany na piaskowy kolor.
Na podwórku znajduje się podjazd.
Coś w ten deseń



Ostatnio zmieniony przez dr Elisabeth Roberts dnia Nie 29 Mar 2015, 22:10, w całości zmieniany 1 raz


361Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Pon 06 Kwi 2015, 22:59

Seth Cluster

Seth Cluster
Seth wszedł za Liz i nie omieszkał spojrzeć na jej pośladki w legginsach. Uśmiechnął się pod nosem i zamknął drzwi za sobą.
- Pani doktor, wkłada ją pani do wody, zabiera wierzchnie ubranie, zakłada buty i wychodzi ze mną na zewnątrz. - rzucił niskim, dość szarmanckim tonem, patrząc na panią doktor z przechyloną głową.
- Mam bardzo konkretny plan na dzisiejszy wieczór i niestety nie przyjmę odmowy... - uśmiechnął się szeroko, opierając o ścianę ramieniem. Podążał wzrokiem za Liz, nie chcąc spuścić jej z oczu nawet na sekundę.

362Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Pon 06 Kwi 2015, 23:06

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
Spojrzała przez ramię na opartego mężczyznę a potem umieściła różyczkę w wąskim flakoniku. Nawet nie wiedziała, że taki posiada ale jak otworzyła szafkę to coś się znalazło,
- W tym stroju? Może powinnam się jednak przebrać w coś innego?- posłała blondynowi pytające spojrzenie bo nie miała pojęcia co mu chodzi po głowie i jakie miał plany. No i jednak zazwyczaj w leginsach po miasteczku nie paradowała mimo wszystko.
- Wygląda pan na mocno zdeterminowanego by zrealizować ten plan.- żartobliwie się z nim podroczyła.

363Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Pon 06 Kwi 2015, 23:09

Seth Cluster

Seth Cluster
- Na tyle, że mógłbym teraz panią związać i porwać stąd. - uśmiechnął się szeroko, obnażając rzad zębów.
- Jeśli musi pani, mogę poczekać, mam trochę cierpliwości w zanadrzu. - zapewnił, poprawiając kamizelkę, pod którą była zapięta koszula. Rzadko je nosił, ale jakieś tam miał. Nie wyglądał na całe szczęście jakoś źle... Chociaż, to wszystko było tylko kwestią gustu.

364Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Pon 06 Kwi 2015, 23:14

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
- Związać i porwać a potem uwieźć w siną dal na swym rumaku. Widzę, że ma pan w sobie coś z rycerza. Tylko kopi brakuje i przyłbicy.- podchwyciła żartobliwy ton choć w kategorii wiązania nasunęło się jej jeszcze kilka skojarzeń.
Ruszyła w stronę sypialni. Coś normalnego czy raczej swobodnego?- dopytała jeszcze odwracając się w progu. W kocu chciała ładnie i odpowiednio wyglądać.

365Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Pon 06 Kwi 2015, 23:25

Seth Cluster

Seth Cluster
- Zostawiam to całkowicie pani ocenie, pani doktor... Tak jak pani się czuje. - uśmiechnął się, podążając za nią wzrokiem. Ruszył nawet powoli za nią, oczywiście nie wchodząc do sypialni. Zamiast tego rozejrzał się po pokoju, zauważając konsolę do gier i włączonego Assassin's Creed. Sam nie ogarniał konsol i gier, dlatego tylko ogólnie obejrzał ustrojstwo, wracając co jakiś czas spojrzeniem w stronę sypialni.

366Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Pon 06 Kwi 2015, 23:32

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
No tak to jest właśnie męskie służenie pomocą. Nic nie powiedzą a ty kobieto weź się potem domyślaj. Widziała, że Sethowi spod kamizelki wystaje koszula postanowiła więc iść na kompromis.
Wciągnęła na tyłek czarne rurki, które sprawiały wrażenie, że pękną gdy tylko spróbuje usiąść. Do tego czerwona bluzeczka z zabudowanym przodem i sporym rozcięciem na plecach, którego Seth niestety nie mógł dostrzec bo narzuciła czarną skórzaną kurteczkę.
Po chwili wyłoniła się z sypialni.
- Jestem gotowa i do pana dyspozycji. - uśmiechnęła się i wyłączyła telewizor z konsolą.

367Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Pon 06 Kwi 2015, 23:51

Seth Cluster

Seth Cluster
- Widzę, że wielki z pani gejmer. Ja zatrzymałem się na Tekkenie z ponad 10 lat temu. - stwierdził wspominając wieczory w klubie będąc nawalonym jak świnia i ledwo trzymając pada od playstation.
- Za mną proszę. - rzucił, ruszając do wyjścia.
Gdy znaleźli się na zewnątrz, kobieta mogła zobaczyć starą maszynę Setha w zupełnie nowym wydaniu. Błyszczącą, się, po prostu czuć było od niej świeżość i jakby... nowy początek.
- Udało mi się wyrobić dziś z naprawą. - wyjaśnił, patrząc na motocykl, po czym usiadł na niego, odpalił go, uśmiechając się na dźwięk silnika i założył okulary, kask kierując dłonią w kierunku pani doktor.
- Safety first.

368Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Wto 07 Kwi 2015, 00:01

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
Roberts uważnie zamknęła drzwi tak by Brutus się przypadkiem nie wyślizgnął, bo czasami miał chęć na wycieczki, na które oczywiście nie miał zezwolenia.
- Oj tam od razu wielka. Relaksuje mnie to po prostu po pracy.- wyjaśniła a potem spojrzała na maszynę Setha.
- Właśnie widzę efekty.- nie można było ukryć, że motocykl przeszedł gruntowną renowację. Było to widać. Lakier prawie raził po oczach. Widać było, że to wychuchane, wypieszczone maleństwo Setha.
- Jasne.- założyła kask a potem usiadł za plecami mężczyzny obejmując go w pasie i przytulając policzek do jego pleców. Ciekawe co kombinował?

369Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Wto 07 Kwi 2015, 00:12

Seth Cluster

Seth Cluster
- Tak, jasne... Na pewno wracasz do domu z myślą że pierwsze co zrobisz to odpalisz konsolę i zarwiesz nockę... Już ja cię znam, Liz - zadrwił, uśmiechając się pod nosem, obracając głowę w jej kierunku. Szarpnął za gaz, pozwalając żeby motocykl ryknął wściekle i przyjemnie zawibrował pod nogami. Poprawił okulary, spoglądając na panią doktor.
- Gotowa? - zapytał i nie czekając na odpowiedź wbił bieg i włączył się do ruchu, robiąc użytek z nowych części swego motocykla.

2x zt

370Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Sro 08 Kwi 2015, 20:45

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
<----- Parking przy wjeździe do parku

Droga z parku do Old Whiskey minęła całkiem szybko, albo to Seth znacznie przekraczał dozwoloną prędkość. Zresztą o tej porze to raczej nie spotkają patrolu.
Motocykl z rykiem podjechał pod dom Roberts. Ciekawe ile sąsiadek było w tej chwili w oknach. Jak znała życie to plotki rozejdą się po miasteczku w ekspresowym tempie.
Zsiadła i zdjęła kask z głowy.

371Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Sro 08 Kwi 2015, 20:48

Seth Cluster

Seth Cluster
Seth zgasił silnik i reflektor sprawnie i z automatu, tak jak to zwykł robić za każdym razem. Potem obrócił się do Roberts, wziął od niej kask, zapiął na kierownicy i zsiadł z nią z motocykla. Spojrzał na nią z góry.
- Zmęczona? - spytał, pozwalając sobie spojrzeć jeszcze w jej biust ku pokrzepieniu własnego serca. Teraz w sumie nie miał się czego wstydzić, skoro wiedziała jak na niego oddziaływuje.

372Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Sro 08 Kwi 2015, 20:56

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
- Może trochę.- uśmiechnęła się nieco przekornie do mężczyzny a potem wspięła na place by go pocałować. Skoro już sąsiadki wisiały za firankami to niech przynajmniej maiły na co popatrzeć a nawet i pozazdrościć. Zdecydowanie wygodniej jej było w szpikach w takich sytuacjach ale teraz dzielnie stała na paluszkach.
- Chcesz wejść?- zapytała, kiedy się już od niego oderwała a ponieważ widziała jakim spojrzeniem obrzucił jej biust to zakładała, że jej pytanie jest czysto teoretyczne.

373Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Sro 08 Kwi 2015, 21:01

Seth Cluster

Seth Cluster
Zaśmiał się.
- Nie. Ja jestem szanującym się motocyklistą i co za dużo to niezdrowo! - zaplótł ręce na klatce piersiowej, stając stabilnie na nogach. Po chwili twarz rozświetliła mu się w uśmiechu.
- Jasne, że chcę, pani doktor. - ruszył za nią jeszcze dając jej klapsa w wyeksponowany przez ciasne spodnie tyłek. Sam poprawił tylko kamizelkę na ramionach i wszedł za nią do środka.
Z całowaniem go nie miała na co narzekać, bo Seth pochylał się do niej, dzięki czemu praktycznie nie musiała stawać na palcach.

374Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Sro 08 Kwi 2015, 21:13

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
Jak widać Seth również dostarczał sąsiadkom Roberts atrakcji. Beth pokręciła tylko głową. Faceci mieli jednak podstawową funkcję cały czas włączoną. W każdym razie w prywatnych sytuacjach jej to nie przeszkadzało.
Otworzyła drzwi do mieszkania i o mało co nie rozdeptała kota, który pod nimi czatował. Zobaczył jednak gościa w mieszkaniu i uciekł za kanapę. Chyba będzie się musiał przyzwyczaić do częstszych wizyt Setha.
- Napijesz się czegoś?

375Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Sro 08 Kwi 2015, 21:16

Seth Cluster

Seth Cluster
- Jak masz, to chętnie coś mocniejszego. - uśmiechnął się lekko i ruszył za nią opierając się tyłkiem o blat kuchenny, gdzie zapewne wtedy się znaleźli.
- Mogę zapalić? - spytał, a jeśli się zgodziła i dostarczyła mu popielniczkę, wyjął ustami papierosa z paczki i odpalił go zapalniczką, chowając ją potem do kamizelki. Zaciągnął się głęboko, wypuszczając potem chmurę dymu w górę. Przyjrzał mu się przez chwilę, wracając niemalże natychmiastowo potem do pani doktor. Cóż, miał jeszcze jedną ważną sprawę do omówienia, jednak nie z Roberts, a z Consuelą. Skoro powiedziało się A, to trzeba powiedzieć B. To już nie te czasy i nie ta 'dojrzałość' gdzie ukrywa się takie fakty.

376Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Sro 08 Kwi 2015, 21:31

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
- Mam whiskey schowane dla Willa. - uśmiechnęła się i sięgnęła do jednej z szafek by wyjąc alkohol a do drugiej by wyjąć szklaneczki a potem jeszcze do lodówki po lód. W między czasie pokazała mu gdzie jest popielniczka do póki nie palił w sypialni to jej to nie przeszkadzało.
Potem polała alkohol do szklaneczek sobie tylko trochę, symbolicznie za to Sethowi o wiele więcej.
Oparła się o blat tuż obok niego i uniosła szklaneczkę w geście toastu.

377Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Sro 08 Kwi 2015, 21:34

Seth Cluster

Seth Cluster
- Za ciebie i mnie... - mruknął i stuknął się z nią... szklanką oczywiście, po czym pociągnął z niej solidnego łyka. Westchnął z ulgą, czując jak grzeje go od środka.
- Zaraz, dla Willa. Nie szkoda ci polewać łychę przeznaczoną dla naszego przystojniaka? - rzucił z drwiną w głosie gdy już przeszło palenie w żołądku i spojrzał na panią doktor z góry.
Okulary miał już oczywiście zawieszone na zewnętrznej kieszeni kamizelki, dlatego mogła widzieć jego zrelaksowane spojrzenie skierowane na jej oczy.

378Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Sro 08 Kwi 2015, 21:51

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
- Myślę, że akurat z tobą to Will by się podzielił bez problemów a może jednak nie?- przechyliła lekko głowę i uśmiechnęła się przekornie. W sumie to chyba zapas alkoholu w jej mieszkaniu zwiększy się w najbliższym czasie. Oczywiście ze względu na Clustera bo jej to raczej spożycie nie wzrośnie.
Podniosła się i usadowiła cztery litery na blacie skoro już siedzieli w kuchni. W sumie to nie maiła pojęcia dlaczego zostali akurat tutaj.
Brutus nieśmiało wstawił głowę do kuchni gotowy ponownie czmychnąć.

379Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Sro 08 Kwi 2015, 21:57

Seth Cluster

Seth Cluster
Seth przyjrzał się jej nogom, które zwisały z blatu i stanął przed nią, pociągając ze szklanki. Rozłożył jej nogi i stanął między nimi przyglądając się kobiecie z bliska.
- I co teraz, pani doktor... Pozwoli mi pani w takim stanie wrócić samotnie do swojej przyczepy? Wsiadać pod wpływem alkoholu na motocykl? - zapytał z uśmieszkiem, pochylając się do niej lekko. Dłoń ze szklanką oparł o blat, a drugą o jej udo, stojąc tak przed nią w swojej kraciastej koszuli i kamizelce. Classy as fuck.

380Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Sro 08 Kwi 2015, 22:09

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
- Nie wiem, naprawdę nie wiem.- udawała, że się głęboko nad tym zastanawia.- Pewnie powinnam ci zabrać kluczyki i zalecić spacer do domu a odbiór motocykla jutro rano.- ponieważ stał tak blisko to mógł dojrzeć iskierki rozbawienia w jej ciemnych oczach. Uwielbiała się z mi droczyć. Miał poczucie humoru więc mogła to wykorzystywać.
- No chyba, że masz przekonujący argument by się wyspać w moim wygodnym łóżku.- lekko przygryzła wargę i oplotła go nogami w pasie przyciągając jeszcze bliżej.

381Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Sro 08 Kwi 2015, 22:17

Seth Cluster

Seth Cluster
- Hm... Możliwe że jest taki jeden argument, pani doktor... - podrapał się po brodzie, jakby ciężko kontemplując czy jednak jest to dobry argument do użycia w dyskusji.
Koniec końców zdjął z siebie maskę udawanego zamyślenia i otarł się o nią kroczem patrząc prosto w oczy.
- I co, co pani sądzi, jest to wystarczający argument? - przechylił głowę i przechylił szklankę, biorąc sporego, sążnego łyka.

382Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Sro 08 Kwi 2015, 22:26

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
- Myślę, że to może być całkiem przyzwoity argument w tej dyskusji. - nie odrywała wzroku od szarych oczu Setha, które się w nią wpatrywały. Chciałaby się z nim na sekundę zamienić i zobaczyć siebie tak jak on ją widział. Póki co mogła jedynie dostrzec swoje odbicie w jego tęczówkach.
Opróżniła swoją szklaneczkę jednym łykiem, bo też i nie miała tam więcej nalane. W końcu jutro ktoś musiał w przychodniu przyjmować pacjentów.

383Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Sro 08 Kwi 2015, 22:32

Seth Cluster

Seth Cluster
- przyzwoity? Pfff - prychnął udając oburzenie i też opróżnił szklankę z rudym płynem. Odstawił ją obok szklanki Roberts, po czym chwycił ją za uda i podniósł z blatu, poprawiając chwyt na jej pośladkach. Nie był to dla niego jakiś gigantyczny problem.
Powolnym krokiem wszedł z nią do jej sypialni i siadł na łóżku, sadzając sobie na kolanach. Pochylił się całując ją relatywnie długo i mocno, po czym odsunął twarz i spojrzał na nią z bliska.

384Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Sro 08 Kwi 2015, 22:46

dr Elisabeth Roberts

dr Elisabeth Roberts
Objęła mężczyznę za szyję, chociaż nie sądziła by ją upuścił. Raczej dlatego by się do niego mocniej przytulić apotem roześmiała mu się tuż koło ucha. W tej chwili poczuła się jakby miła miała szesnaście lat a nie trzydzieści pięć.
W sypialni dominowało sporych rozmiarów łóżko, które Beth najczęściej dzieliła z Brutusem. Cluster na pewno też się w nim zmieści i nogi nie będą mu nigdzie wystawać.
Po tym jak ją pocałował przez chwilę wpatrywali się w siebie w milczeniu aż tym razem Roberts pochylił a się i pocałowała Setha.

385Dom Elisabeth - Page 15 Empty Re: Dom Elisabeth Sro 08 Kwi 2015, 22:51

Seth Cluster

Seth Cluster
- Pani doktor, mam jedno zasadnicze pytanie... - zaczął na krótko przed tym jak zaczęła go całować. Złapał ją za szyję, a gdy przerwała na chwilę, przechylił głowę.
- Śpi pani nago? Bo z tego co wiem to najdzrowszy sposób, gdyż ciało samo dostosowuje temperaturę, jest odpowiedni przewiew i komfort... - dodał, zjeżdżając dłonią z jej szyi po ramieniu na wcięcie w talii, potem na pośladki, które klepnął lekko, wewnętrznie zachwycając się jak przyjemnie odbija mu się od nich dłoń.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 15 z 20]

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach