Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Nieczynna stacja benzynowa

Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 36  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 36]

1Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Nieczynna stacja benzynowa Wto 13 Maj 2014, 10:32

Mistrz Gry

Mistrz Gry
First topic message reminder :

Stara stacja benzynowa straszy przyjezdnych i jest dobrym miejscem na niekoniecznie legalne spotkania. Stare dystrybutory otoczone są łańcuchem, który generalnie nie jest potrzebny, bo przecież i tak nie nalejemy tu sobie paliwa. Stacja ma tylko dwa stanowiska skryte pod zardzewiałą wiatą. Obok stoi mały budynek, w którym kiedyś można było zapłacić i kupić batonika na drogę. Teraz stoi zamknięty i pusty.


126Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 11:48

Ron Brody

Ron Brody
Ronald odstawił pustą butelkę i oglądał jak Tyres poił jakąś dziewczynę. Po takiej ilości alkoholu miał to gdzieś, więc zabrał od Betty nową butelkę. W tym momencie coś mu zaświtało w głowie. Skoro ludzie zakładają się o piłkę nożną czy boks, to czemu nie spróbować tego tutaj. Nie był mistrzem bukmacherów, ale znał się miej więcej na tym. Potrzebował jeszcze trochę pieniędzy, a wątpił aby ktoś zaproponował mu znowu 30 kafli. Wstał ze stołu i wszedł w oglądających mówiąc:
-Ludzie, ludzie obstawiajcie, na Łysego lub Kudłatego pieniądze dawajcie !- oby duch wujka Augusta dał mu siły oraz pieniędzy z tego wszystkiego.

127Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 11:53

Maro Salinas

Maro Salinas
70

Po trafieniu, nie zamierzałem czekać na oklaski, wyprowadziłem kolejny cios w kierunku twarzy Tyrsena. Ani ja ani on do najpiękniejszych nie należeliśmy, obaj krzywe ryje więc nie szkoda. Podniosłem wyżej gardę.

128Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 11:54

E. "Tai Ni Hed" Basker

E.
3 - dodajesz do refleksu 5 pkt
69
47

Widać było, że zmęczonemu po trzech już walkach Tyrsenowi nie szło teraz najlepiej. Przyjął kolejny cios, jednak nadal był pełen zapału do walki. Nie zamierzał się tak szybko poddawać.

129Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 11:59

Betty Jou

Betty Jou
Najpierw ślepy los dla Trybsona:
1,3,4 - dodajesz do refleksu 5 pkt
2,5 - Dodajesz do siły 2 pkt
6 - bez zmian

potem oboje rzucacie jedną kostką. 
Podstawiacie pod wzór:

(Refleks+siła+ewentualna umiejętność) + k6*5

Ten, kto ma większy wynik, zadaje cios w wybraną część ciała przeciwnika. Oboje piszecie wynik mnożnika w swoim poście.
Kolejność może wyglądać następująco:

Postać A, pisze posta, ze zaczyna walkę + wynik
Postać B, pisze posta, ze zaczyna walkę + wynik
Postać A - jeśli wygrała to pisze, ze zadaje cios (przeciwnik ma sznase go uniknąć). Jeśli przegrała, to może rzucać kostki na refleks i kondycję i jeśli wynik będzie wyższy niż mnożnik od postaci B (rzucony siłę i refleks) to unikasz ciosu.
Postać B - jeśli wygrała to pisze, ze zadaje cios (może się okazać że przeciwnik ciosu uniknie). Jeśli przegrała, to może rzucać kostki na refleks i kondycję i jeśli wynik będzie wyższy niż mnożnik od postaci A (rzucony siłę i refleks) to unikasz ciosu. Jeśli nie - masz cios.

Po tej kolekcie czekacie na kolejnego posta MG z instrukcjami!

130Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 12:08

Maro Salinas

Maro Salinas
60

Zamachnąłem się tym razem by wycelować pod żebra Tyrsena, wyprowadziłem kolejny cios

131Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 12:09

E. "Tai Ni Hed" Basker

E.
4 - dodajesz do refleksu 5 pkt
74 Cool

Patrick czekał tylko na okazję, gdy Maro wyprowadzi cios i sam w odsłoniętą twarz wyprowadził szybki, lewy sierpowy. Po dwóch otrzymanych ciosach, w końcu się odegrał. Widać było, że nie zamierza tak szybko kończyć tej walki.

132Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 12:11

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Jesień nalała zgodnie z zaleceniem Nanie czegoś bezalkoholowego. Czy raczej podstawiła jej puszkę pod nos i obserwowała walkę. Podciągnęla się na rękach i usiadła na ladzie robiącej za bar. Oczywiście odpowiednio wypięta w strategicznych miejscach. Założyła nogę na nogę i dopingowała Maro.

133Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 12:18

Maro Salinas

Maro Salinas
60

Może to wypięte cycki Autumn odwróciły moją uwagę, pięść Tyrsena trafiła w moją teraz jeszcze bardziej przekrzywioną mordę.

134Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 12:29

Betty Jou

Betty Jou
Ach, czyżby jednak Trybson dalej miał szanse na jakieś zwycięstwo? 

Kostki dla Rona, na zakłady
1,4,5 - Zdobyłeś 1000$ zakładów na Maro, 1200$ na Trybsona
2,3 - Zdobyłeś 2000$ zakładów na Maro, 1000$ na Trybsona
6 -Zdobyłeś 100$ zakładów na Maro, 200$ na Trybsona

Ślepy los dla Trybsona:
1,3 - dodajesz do refleksu 3 pkt
2,5 - Dodajesz do siły 4 pkt
4,6 - bez zmian

potem oboje rzucacie jedną kostką. 
Podstawiacie pod wzór:

(Refleks+siła+ewentualna umiejętność) + k6*5

Ten, kto ma większy wynik, zadaje cios w wybraną część ciała przeciwnika. Oboje piszecie wynik mnożnika w swoim poście.
Kolejność może wyglądać następująco:

Postać A, pisze posta, ze zaczyna walkę + wynik
Postać B, pisze posta, ze zaczyna walkę + wynik
Postać A - jeśli wygrała to pisze, ze zadaje cios (przeciwnik ma sznase go uniknąć). Jeśli przegrała, to może rzucać kostki na refleks i kondycję i jeśli wynik będzie wyższy niż mnożnik od postaci B (rzucony siłę i refleks) to unikasz ciosu.
Postać B - jeśli wygrała to pisze, ze zadaje cios (może się okazać że przeciwnik ciosu uniknie). Jeśli przegrała, to może rzucać kostki na refleks i kondycję i jeśli wynik będzie wyższy niż mnożnik od postaci A (rzucony siłę i refleks) to unikasz ciosu. Jeśli nie - masz cios.

Po tej kolekcie czekacie na kolejnego posta MG z instrukcjami!



Ostatnio zmieniony przez Betty Jou dnia Sro 20 Sie 2014, 12:39, w całości zmieniany 1 raz

135Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 12:32

Maro Salinas

Maro Salinas
50

Kolejny wyprowadzony cios musiał być nieco słabszy, tym razem celowałem ponownie w brodatą mordę z uniesioną gardą.

136Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 12:35

E. "Tai Ni Hed" Basker

E.
2 - Dodajesz do siły 4 pkt
79 Cool

Patrick podbudowany wcześniejszym małym zwycięstwem, postanowił nie czekać długo i sam wyprowadził prawy prosty w twarz Maro. Cios był szybki, silny i była mała szansa na uniknięcie go.

137Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 12:36

Maro Salinas

Maro Salinas
60

Co tu unikać jak pięść leci prosto w twarz, zahuczało aż miło w mojej głowie. Auć.

138Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 12:45

Ron Brody

Ron Brody
3

3000 $, po oddaniu kasy zakładającym zostanie z 10 % dla Rona *. Jeszcze walka może potrwać rundę-dwie rundy, więc dalej zbierał zakłady. Szło mu nawet nieźle, choć marzył o większej kwocie.

*-nie będę wchodził tu w kursy itp. bowiem nie chce wprowadzać niepotrzebnego zamętu matematycznego XD

139Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 12:47

Betty Jou

Betty Jou
Kostki dla Rona, na zakłady
1,4,5 - Zdobyłeś 300$ zakładów na Maro, 2000$ na Trybsona
2,3 - Zdobyłeś 2000$ zakładów na Maro, 3000$ na Trybsona
6 -Zdobyłeś 100$ zakładów na Maro, 200$ na Trybsona

Ślepy los dla Trybsona:
1,3 - dodajesz do refleksu 2 pkt
2,5 - Dodajesz do siły 42 pkt
4,6 - bez zmian

potem oboje rzucacie jedną kostką. 
Podstawiacie pod wzór:

(Refleks+siła+ewentualna umiejętność) + k6*5

Ten, kto ma większy wynik, zadaje cios w wybraną część ciała przeciwnika. Oboje piszecie wynik mnożnika w swoim poście.
Kolejność może wyglądać następująco:

Postać A, pisze posta, ze zaczyna walkę + wynik
Postać B, pisze posta, ze zaczyna walkę + wynik
Postać A - jeśli wygrała to pisze, ze zadaje cios (przeciwnik ma sznase go uniknąć). Jeśli przegrała, to może rzucać kostki na refleks i kondycję i jeśli wynik będzie wyższy niż mnożnik od postaci B (rzucony siłę i refleks) to unikasz ciosu.
Postać B - jeśli wygrała to pisze, ze zadaje cios (może się okazać że przeciwnik ciosu uniknie). Jeśli przegrała, to może rzucać kostki na refleks i kondycję i jeśli wynik będzie wyższy niż mnożnik od postaci A (rzucony siłę i refleks) to unikasz ciosu. Jeśli nie - masz cios.

Po tej kolekcie czekacie na kolejnego posta MG z instrukcjami!

140Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 12:49

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Autumn aż pisnęła gdy zobaczyła, że Maro obrywa. No jak to tak! Przecież mu kibicuje! Przechyliła się przez ladę po piwo, które otwarła zostawionym przez Betty otwieraczem i napila się porządnie.

141Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 12:51

Maro Salinas

Maro Salinas
70

Nie ma to jak dać się obić, ale wizje miałem inną tego wieczoru, okład z młodych cycek... Wyprowadziłem kolejny cios. No ale jak to bez walki tak. Najwyżej odgryzie mu ucho.

142Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 12:51

Ron Brody

Ron Brody
3
Kolejne 2300$ w puli. Najwidoczniej sława Trybsona rosła z każdym ciosem, a jeszcze chwilę temu większość stawiało na Maro. Walka zapowiadała się lepiej niż z Connorem, bowiem Indianin za szybko kończył walki.
Jeszcze pozbiera jak dobije co najmniej do 7000$, choć marzył o ładnych 10000$.

143Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 13:00

E. "Tai Ni Hed" Basker

E.
76

1 - dodajesz do refleksu 2 pkt

Patrick wyprowadził następny, trzeci już z kolei cios. Miał dobrą passę. Jednak zmęczenie powoli zaczęło dawać się we znaki. Ciekawe, czy utrzyma jeszcze kolejną bitwę? Pewnie nie...

144Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 13:03

Maro Salinas

Maro Salinas
65

Kolejne trafienie Tyrsona, głowa mi nieco odskoczyła, tak zdecydowanie za dużo piwa tego dnia, do tego ta kokaina, wszystko zaczynało wirować. A może po prostu trzeźwiałem.

145Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 13:13

Betty Jou

Betty Jou
Betty ogłosiła koniec zakładów. Ostatnia runda! Jeśli Patrick zada cios - wygrywa. Jeśli Maro obije Canizasa - ogłoszony będzie remis.


Ślepy los dla Trybsona:
1,3 - dodajesz do refleksu 1 pkt
2,5 - Dodajesz do siły 1 pkt
4,6 - bez zmian

potem oboje rzucacie jedną kostką. 
Podstawiacie pod wzór:

(Refleks+siła+ewentualna umiejętność) + k6*5

Ten, kto ma większy wynik, zadaje cios w wybraną część ciała przeciwnika. Oboje piszecie wynik mnożnika w swoim poście.
Kolejność może wyglądać następująco:

Postać A, pisze posta, ze zaczyna walkę + wynik
Postać B, pisze posta, ze zaczyna walkę + wynik
Postać A - jeśli wygrała to pisze, ze zadaje cios (przeciwnik ma sznase go uniknąć). Jeśli przegrała, to może rzucać kostki na refleks i kondycję i jeśli wynik będzie wyższy niż mnożnik od postaci B (rzucony siłę i refleks) to unikasz ciosu.
Postać B - jeśli wygrała to pisze, ze zadaje cios (może się okazać że przeciwnik ciosu uniknie). Jeśli przegrała, to może rzucać kostki na refleks i kondycję i jeśli wynik będzie wyższy niż mnożnik od postaci A (rzucony siłę i refleks) to unikasz ciosu. Jeśli nie - masz cios.

Po tej kolekcie czekacie na kolejnego posta MG z instrukcjami!

146Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 13:17

Maro Salinas

Maro Salinas
75

Miałem już szczerze dosyć, trudno tu rzec że młodość wygrywa w końcu nie byłem taki stary, miałem ochotę na zimne piwko i tyle. Wyprowadziłem kolejny cios na głowę młodego, włożyłem w to cały swój wysiłek.

147Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 13:20

E. "Tai Ni Hed" Basker

E.
65

41

Jednak zmęczenie wzięło górę i Patrick wyprowadził niedbały, niezbyt mocny cios. Tą chwilę wykorzystał Maro i władował w jego głowę swoją pięść. Tyrsen zachwiał się, lecz twardo stał w miejscu. Jeśli ktoś tego nie przerwie, to obydwoje się tutaj pozabijają.

148Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 13:22

Nana Araujo

Nana Araujo
Z szeroko otwartymi oczami oglądała walki. Nie była przyzwyczajona do takich widoków, szczególnie krępowały ją roznegliżowane kobiety, chociaż ta starsza wydawała się być całkiem miła. Za to tą młodszą chyba skądś kojarzyła, ale pewności nie miała.
Za każdym razem, kiedy czarnowłosy mężczyzna dostawał cios, jej humor ulegał znacznej poprawie. Nawet miała ochotę postawić coś na tego łysego, ale nie do końca wiedziała jakie panowały zasady i co jej wolno, a czego nie. Siedziała więc cichutko popijając gazowany napój.

149Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 13:36

Betty Jou

Betty Jou
Betty wyszła na ring, kręcąc swoimi krągłymi biodrami. Piersi podskakiwały jej w rytm korków przy akompaniamencie wysokich obcasów i oklasków. 
Stanęła między Maro  Trybsonem i uniosła ręce do góry.
- Kolejka dla wszystkich na mój koszt! - Zawołała niczym nastolatka podczas pierwszej domówki w domu jej bogatych rodziców.

150Nieczynna stacja benzynowa - Page 6 Empty Re: Nieczynna stacja benzynowa Sro 20 Sie 2014, 13:44

Maro Salinas

Maro Salinas
Uśmiechnąłem się widząc Betty.
- Dobra robota - klepnąłem Trysona po ramieniu, po czym zszedłem z ringu się gajac po zrzucony niedawno podkoszulek. Lubiłem godnych przeciwników, takim też był Trynson.
- Idę się napić, czuje że trzeźwieję - kiwnąłem aby kelnerka podała mi piwo potem stanąłem na przeciwko Autumn.
- Tak stoję i patrzę i teraz był bym gotowy otworzyć cały warsztat aby zrobić ten przegląd - wycedziłem nieco zadyszany, sięgnąłem po chusteczki z kurtki i wytarłem z krwi obitą wargę. Top chyba miało zabrzmieć jak coś w stylu ładnie wyglądasz.



Ostatnio zmieniony przez Maro Salinas dnia Sro 20 Sie 2014, 13:50, w całości zmieniany 1 raz

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 36]

Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 36  Next

Similar topics

-

» Stacja benzynowa
» Stacja benzynowa

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach