Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

1Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 - Page 2 Empty Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 Wto 28 Paź 2014, 16:30

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
First topic message reminder :

Lola na drugi dzień obudziła się na kacu. Przez noc, przy alkoholu, po głowie chodziło jej sporo rzeczy. Jedną z nich było to: "ja im jeszcze pokażę!". Szeryf chciał przełomu? Proszę bardzo!
Wykręciła numer to Martina i - z kołaczącym mocno sercem w klatce piersiowej - czekała na głos po drugiej stronie.


26Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 - Page 2 Empty Re: Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 Wto 28 Paź 2014, 18:08

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- No cóż, nic dziwnego jak sprawa została szybko zamieciona pod dywan. Wie pani, mnie przeniesiono, Kawiński poszedł na urlop, aż  końcu sam zrezygnował. Szefom nie było na rękę, że coś takiego miało miejsce. Wątpię, by karali Kawińskiego, bo to byłby bałagan. 
Mężczyzna mruknął.
- Nie mogę tego już pani powiedzieć. Ale chyba nie o te nazwisko chodzi.

27Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 - Page 2 Empty Re: Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 Wto 28 Paź 2014, 19:02

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Lola uniosła brwi. Nie mogła ukryć oburzenia. To ją za zaręczyny ze świadkiem karali przymusowym urlopem i straszyli stratą pracy, a za kapowanie dla drugiej strony facet poszedł na urlop i... i zamieciono to pod dywan?!!! NO JAJA JAKIEŚ!
-Poważnie?!-wypaliła z niedowierzaniem.-Tak po prostu?!
Zmarszczyła brwi.
Była przekonana, że na ich terenie działa Buendia. W końcu te tatuaże, telefon do "szefa"... Może chodziło o nazwisko kogoś niżej? Albo... wyżej? Albo... Albo to wcale nie Buendia?
-No dobrze...-powiedziała ostrożnie, zastanawiając się.
-Od tego czasu nie miał pan kontaktu z Kawińskim?-zapytała jeszcze.

28Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 - Page 2 Empty Re: Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 Wto 28 Paź 2014, 19:07

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Kawiński był dobrym policjantem... znaczy, dobrym w sensie... - tu się zawahał nieco - przez lata w akademii był "gwiazdą". Szefom nie było an rękę ujawniać, że coś "zawalił". Dlatego z ulgą przyjęli to, ze odchodzi z policji.
Zamilkł na kilka chwil.
- Nie i nie zamierzam mieć.

29Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 - Page 2 Empty Re: Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 Wto 28 Paź 2014, 19:24

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
-Aha.-mruknęła, wpadając w zamyślenie.
Czy z nią też tak miało być? Dlatego ją McConnor odsunął? Będzie czekał, jak bardzo zła okaże się sytuacja i potem zamieni przymusowy urlop na przymusową rezygnację z pracy?
Skrzywiła się na samą myśl, że mogłaby być w jakikolwiek sposób podobna do Smitha.
Przetarła dłonią czoło, odchylając się do tyłu, by paść na miękki materac. Rozważała wszystko jeszcze przez chwilę.
-Które gazety wydały ten news, panie Martin?-spytała nagle, stwierdzając, że warto przeszukać ich archiwa.-To... to wszystko co pan może mi powiedzieć na temat tej sprawy?-dopytała jeszcze.

30Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 - Page 2 Empty Re: Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 Wto 28 Paź 2014, 19:33

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Gazety w Nowym Jorku o tym pisały. Co do innych... nie wiem.  Nie interesowałem się tym... jeśli nie ma pani innych pytań, to nie wiem co mogę jeszcze pani powiedzieć.

31Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 - Page 2 Empty Re: Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 Wto 28 Paź 2014, 19:37

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
Lola spojrzała na swój notes z wypisanymi hasłami.
-Mówił pan, że jego matka miała związki z grupami przestępczymi... Jakimi?

32Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 - Page 2 Empty Re: Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 Wto 28 Paź 2014, 19:39

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Nie wiem na pewno, nie chcę spekulować.


Mnożnik na charyzmę, próg 70. Jeśli rozkurczywszy, to Martin mówi. Jak nie, cóż, niestety nie udzieli ci tej informacji.

33Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 - Page 2 Empty Re: Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 Wto 28 Paź 2014, 19:45

sier. Lola Martinez

sier. Lola Martinez
niestety nie jest to 8

-Panie Martin, to mogłaby być chociaż... wskazówka do sprawdzenia. Cokolwiek.

34Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 - Page 2 Empty Re: Lola Martinez - Tom Martin, 8.03.13 Wto 28 Paź 2014, 19:46

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Pani wybaczy, ale już za dużo powiedziałem.
Rozłączył się.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach