Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom Liluye i Howhakana

Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 21 z 24]

1Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Dom Liluye i Howhakana Nie 26 Kwi 2015, 19:16

Howahkan Oldwood

Howahkan Oldwood
First topic message reminder :

Dom jest niewielki, wybudowany z gotowych materiałów. Ściany są wypełnione gąbką lub styropianem, nie ma tu mowy o porządnej izolacji. Dach często przecieka, w czasie upałów wewnątrz nie da się wytrzymać a klimatyzacja działa wątpliwie. Podczas chłodniejszych dni robi się naprawdę zimno i trzeba ratować się piecykiem elektrycznym.
Budynek ma tylko jedno piętro. Wewnątrz znajduje się kuchnia i łazienka oraz dwa średniej wielkości pokoje. Dom jest pomalowany na piaskowy kolor.
Opcjonalnie na podwórku znajduje się podjazd.



Ostatnio zmieniony przez Howahkan dnia Sob 09 Maj 2015, 14:01, w całości zmieniany 1 raz


501Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 16:23

Delshay

Delshay
-Przecież cały czas mówię! Tylko uważam, że cokolwiek zrobię jest tak zwyczajne, że szkoda strzępić język. - Bo taka była prawda. Jego życie nie było jakieś świetne. Nie chodził na imprezy, nie jeździł na wycieczki, a jak już to tylko jechał.
-Zabawne, że jeszcze pół roku temu unikałem Cię jak ognia...

502Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 19:39

Liluye

Liluye
- Ja też nie robię nic specjalnego, a ci mówię - wzruszyła ramionami i obserwowała sobie Delshaya. Chyba nie do konca wciąz do niej dochodziło to, co się stało. Ale uśmiech z twarzy jej nie schodził, dziwnym trafem.
- Ale z moją ochotą do zabicia cie nic się nie zmieniło - parksnęła.

503Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 19:49

Delshay

Delshay
- Wiec ostatnio pomalowalem stację. Wymyslilismy z Noah, ze bedzie w kolorach Arizony. Nawet dobrze to wyglada, ale jestem facetem wiec sie nie znam. - Ot zwykla czynnosc, ktora nie byla nawet ciekawa. No ale zawsze cos.
I milo, ze chce go zabic.
-To bardzo dobrze. Im bardziej mnie nienawidzisz, tym namietniej mnie pokochasz. - Wyszczerzyl zęby w zlosliwym wyrazie twarzy.

504Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 19:59

Liluye

Liluye
- Nooo, to muszę wpaść. Zamieniłam się z Noah samochodami. Jego jest mniejszy, ale.. nie potrafię jeździć tym pick upem. I umówilam się z innym znajomym na jakieś lekcje.. Jest zawodowym kierowcą.. Ale nie wiem czy sobie poradzę. Może zacznę jeździć na motocyklu lepiej.. - nie ma tam jak zabrac Moiry, ale bała się prowadzić. A w końcu motocykl stał gdzieś z boku domu, Del na pewno go widział.
- Jesteś taki tego pewien? - podnisłą się i usiadła na nim okrakiem. Nie mogła się natulic na zapas. A zwykle taka była wycofana.. Cmoknęłą go w czolo i przytulila do siebie.
- Mów coś wiecej. Co z tym domem. Kiedy, gdzie i jak..

505Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 20:16

Delshay

Delshay
-Oooo miło z jego strony. W sumie pickup przyda się do przewożenia towarów. Spróbój z tym autem. Motocykle są chyba bardziej niebezpieczne, mimo, że masz niezłą maszynę z tego co widziałem. - Sam miał taką samą, ale mógł pochwalić wybór. Kiedy tak na nim usiała zdziwił się lekko, ale później go przytuliła więc zrobił to samo. -Jestem pewien! - Dodał szeptem, acz stanowczo. Przed następną odpowiedzią zastanowił się chwilę.
-Musze dostać pieniądze za stary motor, może uda mi się sprzedać przyczepę. I chciałbym jak najszybciej. Byłoby więcej miejsca dla Ciebie też. - Wzruszył ramionami. Nie mógł ciągle przychodzić tutaj i wykorzystywać wygody. - I od Ciebie będzie zależało, czy będę miał dwie sypialnie, czy jedną sypialnie i akwarium!

506Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 20:20

Liluye

Liluye
- Może i tak, ale.. nie do końca sie czuję w samochodzie - no coż, wsiadła raz i wracała do domu z buta, tak to wyglądało. Ale Del mógł się domyślać, wiedział o wypadku.
Objęła go za szyję i przycisnęła do siebie, wiec miał trochę utrudnione mówienie, ale trudno.
- A co, chcesz przerobić jeden pokój na akwarium? - uśmiechnęła się.

507Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 20:23

Delshay

Delshay
Zaczął coś bełkotać z twarzą w jej ubraniach więc odsunął się, udał, ze wypluwa jakieś kłaczki i spojrzał na nią pretensjonalnie.
-Po pierwsze, nie możesz uciekać od problemów. Już do końca życia będziesz się bała prowadzić? A co jeśli bym złamał nogę, albo był w ciąży? Musisz się przełamać. - Nie było innej rady. uciekanie od problemów to najgorsze co można zrobić.
-Po drugie, gdzies to akwarium z rekinem musi stać!

508Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 20:33

Liluye

Liluye
- Gdybyś był w ciąży.. no tak.. to mogłoby być ciężko - starała się utrzymać poważną minę, ale kąciki ust wędrowały jej uparcie do góry.
- Dlatego poprosilam znajomego o pomoc.. A jak to nie wypali to pójdę do jakiegoś.. psychologa - zmarszczyla nos, bo ta opcja była ostatecznością.
Poza tym, kto to mówil?! To on uciekał od problemów, DOSLOWNIE.

509Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 20:47

Delshay

Delshay
-Dobrze, że masz do kogo się zgłosić o pomoc. Tacy ludzie się przydają. - Pokiwał głową. Może i uciekał od problemów, ale kiedyś. Ostatnio stawił czoła i mu się opłaciło. W końcu siedział teraz z Lilu.
-Zawsze możesz liczyć na mnie, wiesz?

510Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 20:51

Liluye

Liluye
Jools pomógl jej tez wymienić zamki po sprawie z Howiem. Ale po akcji w Brzoskwince w sumie nie wiedziała co z czym..
- Nie chcialbyś mnie widzieć panikującej za kółkiem - mruknęla.

511Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 20:59

Delshay

Delshay
-Nie będziesz panikowała jadąc dziesięć na godzinę. - Wystawił jej język po czym się złośliwie zaśmiał.
-A co do tego domu... Chciałabyś mi go urządzić? Bo ja chyba nie zrobiłbym tego jak należy... - Jest facetem, więc cokolwiek związanego z dekorowaniem jest dla niego czarną magią.

512Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 21:18

Liluye

Liluye
- Wierz mi, że nawet z tym mam problem - pstryknęła go w nos - ostatnio wysiadłam na stacji i szłam do domu z buta - skrzywila sie.
- Urządzic? - uniosła brwi, obie bo jak zwykle jednej nie umiala - Znam się na tym jak.. ale mogę ci pomóc coś - zaoferowała się - na pewno większe łóżko niż to, co masz teraz, jeśli mam CIę odwiedzać.

513Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 21:24

Delshay

Delshay
-Więc to Ci przeszkadzało w przyczepie! - Przybliżył ją do siebie i patrzył w górę.
-No no...Tego się nie spodziewałem. - Chwycił ją w biodrach i przycisnął do siebie jeszcze mocniej.
-Jak masz nieczyste myśli to wystarczy powiedzieć.

514Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 21:30

Liluye

Liluye
- Czemu miało mi nie przeszkadzać? Dobrze mi się z tobą spało jak byłeś u mnie - oparła się czołem o jego czolo i patrzyłą na niego z takiej odległości.
- To ty masz, nie ja - uśmiechnęła się - Mi sie po prostu dobrze z tobą śpi, przypomniałam to sobie ostatnio

515Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 21:34

Delshay

Delshay
-Buuu - wysyczał jej jako oznaka niezadowolenia. - Więc mówisz, że nie masz nieczutych myśli? - Spojrzał na nią z nadzieją w oczach, która była udawana, więc mogła nie wyjść.
Nagle pocałował ją ciągle przytrzymując jej biodra.
-Szkoda. - Wyszeptał jej do ucha i musnął je wargami.

516Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 21:43

Liluye

Liluye
Gdyby to była Autumn to pewnie żeby go wkurzyć jeszcze by tymi biodrami ruszyła. Ale to była Lil, która czułą się jak ostatni wieszak.
Mruknęła więc ciche "mhm" i otrząsnęa się lekko, bo miałą gęsią skórkę na szyi. I już otwarła usta, żeby coś powiedzieć, ale się zamknęla. Uśmiechnęła się tylko.

517Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 21:59

Delshay

Delshay
Pocałował ją jeszcze raz, tym razem nic nie robiąc z jej biodrami. Ostatnim razem jak dał się ponieść wszystko poszło się paść. Tym razem na coś więcej musi poczekać, aż Liluye poczuje się na tyle pewnie, żeby to zrobić. W przerwie między pocałunkami mogła usłyszeć jak coś mruczy. Mruczał to raczej do siebie niż do niej.
-Boże, ale ja ją... - Przerwał żeby znów ją pocałować i już nie dokończył.

518Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 22:16

Liluye

Liluye
- Co tam mamroczesz? - odsunęła się kawałek od niego - I nawet nie mów, że nic, bo słyszałam - zastrzegla i zmarszczyła brwi groźnie, jakby miał sie wykrecać.

519Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 22:22

Delshay

Delshay
-Myślisz, że powiem Ci to za darmo? - Zakpił sobie i również się odsunął.
-Chyba śnisz. I tak pewnie nie chciałabyś tego usłyszeć - A on nie chciałby tego mówić. Jeszcze chyba na to za wcześnie co nie?

520Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 22:46

Liluye

Liluye
- Taki z ciebie materialista, co? - parsknęła.
- Czemu bym nie chciała? - zmarszczyła brwi ponownie. Nie słyszała do końca co tam mamrocze, więc nie wiedziała.

521Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 22:57

Delshay

Delshay
-Kto powiedział, że chodzi mi o coś materialnego! Może chciałem przysługę co? - Oburzył się o to, że go tak osądziła, a jego gra aktorska była na tyle wiarygodna, że po chwili parsknął śmiechem, że aż tak mu wyszło.
-Nie chciałabyś tego słyszeć, bo bym za bardzo słodził, a rzygać tęczą chyba nie chcemy co?

522Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 23:04

Liluye

Liluye
- To też sie liczy za materialne - wyszczerzyla sie. Lil znawczyni, jasne.
- Juz i tak prawie nam sie udaje - parsknela. Rzyganie tęcza jak nic - ale trudno, dobrze mi tak.

523Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Sro 26 Sie 2015, 23:20

Delshay

Delshay
-Więc... Mówiłem, że Cię kocham - Powiedział zmieszany, ale wpatrzony w nią. Zdecydował sie jej powiedzieć, bo kiedyś musiał. No ale rzyganie tęczą poziom ekspert.
-A co do przysługi, to chciałbym, żebyś mi nie strzeliła za to w twarz.

524Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Czw 27 Sie 2015, 00:10

Liluye

Liluye
Westchnęła. No i co ona ma z nim zrobić?
- No i co ja mam z tobą zrobić? - zapytała i pokręciła głową. Nie miała przecież za co mu strzelić teraz..

525Dom Liluye i Howhakana - Page 21 Empty Re: Dom Liluye i Howhakana Czw 27 Sie 2015, 00:13

Delshay

Delshay
-Możesz wyrzucić mnie z domu, uderzyć mnie gdzie indziej, kopnąć, zastrzelić, utopić, przestać się do mnie odzywać, napuścić na mnie brata... - Zamyślił się patrząc w sufit. Co ona jeszcze by mogła z nim zrobić...
-Więcej mi nie przychodzi do głowy... O dać do wypicia mleka krowiego! - wyszczerzył zęby w oczekiwaniu na reakcję.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 21 z 24]

Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next

Similar topics

-

» Liluye
» Liluye
» Liluye
» Liluye
» Liluye

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach