Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom Betty Jou

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 19]

1Dom Betty Jou - Page 2 Empty Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 00:35

Mark Neil

Mark Neil
First topic message reminder :

Parterowy dom o niskospadowym dachu pokrytym brązową dachówką. Zbudowany ze dobrej jakości materiałów. Ma dobrą izolację i działającą klimatyzację.
Wchodzi się do sieni, a z niej do dużego pokoju dziennego z otwartą kuchnią. Jest tu też dość miejsca, by postawić duży jadalniany stół. Korytarz po lewej stronie prowadzi do łazienki i dwóch pokoi, a mały korytarzyk przy kuchni kryje małe pomieszczenie gospodarcze i przejście do garażu. 
Garaż mieści jeden samochód.
Goście mają dostęp oczywiście do salonu i kuchni-jadalni. Drzwi obu sypialni sa zawsze zamknięte i raczej właścicielka nikogo tam nie wpuszcza. 
Wnętrze urządzone jest skromnie, acz przytulnie. W kątach stoją nieco babcine meble, a na komodach poustawiane są liczne zdjęcia i szkatułki z biżuterią. W kuchni zawsze coś się dzieje, chociaż sama Bety mało gotuje - mimo to, to jej ulubiona cześć domu, gdzie często pije kawę, pali papierosy lub czyta jakieś szmatławce. 
Wszędzie unosi się zapach słodkich i ciężkich perfum.

Jak wielu się domyśla, dom dostała od drugiego męża, którego oskubała na rozprawie rozwodowej.





Zabrał z rusztu ostatnie kawałki mięsa dla siebie oraz Willa, po czym odparł:
-Nie, zostaje w mieście. Może za jakiś czas pojadę znów do domu.-"za jakiś czas" to bardzo długo, ale w sumie chciał teraz posiedzieć trochę w swoim nowym domu, ogarnąć go oraz odpocząć po ekspresowej budowie.


26Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 18:04

Mark Neil

Mark Neil
Przez chwilę Mark próbował ogarnąć sytuacje - najwidoczniej mieszanina piwa, dymu z grilla oraz rozpuszczalnika, to rodzaj LSD. Jednak jak już trpi wejdzie, to trzeba iść z jego nurtem.
-Co mam robić... nieogolona, męska Leio ?-inny film niż Star Wars nie wpadał mu do głowy.

27Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 18:06

Mistrz Gry

Mistrz Gry
- Mark... musisz rozpracować ten nadajnik. Jeśli tego nie zrobisz, Zorgowie zniszczą Old Whiskey! W tobie nadzieja! Rozpracuj nadajnik, by zniszczyć ich statek!

28Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 18:12

Mark Neil

Mark Neil
-Tak jest !-odparł i zaczął pracę nad nadajnikiem. Przydał by się jeszcze Obi-Wan, ale myślał, że Sue już śpi, a jego przybrana matka już leży jak gołe kości w swoim łóżku.

29Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 18:14

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Mnożnik na inteligencje i zdolności manualne, próba 1 - próg 60.

30Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 18:36

Mark Neil

Mark Neil
52 < 60

Spojrzał na maszynerię i nie wiedział jak ją ugryźć. Nie był aż tak dobry z elektroniki,bo w sumie kładzenie na budowie, to nie wielka filozofia.

31Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 18:52

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Jeszcze jedna próba. Ten sam mnożnik, tylko z progiem 40.

32Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 18:55

Mark Neil

Mark Neil
35

Odrobina pomyślunku i Irlandczyk mógłby walczyć o przetrwanie Ziemi z pomocą swojego multitoola, którego chyba nazwie w ramach zasług, ale niestety tego pomyślunku było brak. Ciekawiło go również czy świat dowie się o jego zasługach czy zostanie bezimiennym bohaterem.

33Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 19:04

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Ostania próba, mnożnik na inteligencję, próg 30.

34Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 19:25

Mark Neil

Mark Neil
25

Już nie wiedział co zrobić - super technologia to nie dla niego. Mark wolał cement, żwir, piach i szpachle niż ratowanie świata. Nawet ma takie dni, że woli by wszystko się waliło.

35Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 19:29

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Nadajnik zaczął piszczeć. A potem rozległ się głos jakiejś kobiety:
- 10 minut do zniszczenia... 10 minut do aktywacji dział...

36Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 19:32

Mark Neil

Mark Neil
-Fack...-znów powiedział, ale po chwili dodał-Nie na mojej zmianie siostro !-rzucił tekstem jak z taniego filmu SF. Znów pochwycił swoje narzędzie ratowania świata, by powstrzymać nieuniknione.

37Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 19:38

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Niestety, irlandzkie przekleństwa nic nie dały.
- 6 minut do uruchomienia dział... 6 minut...

38Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 19:40

Mark Neil

Mark Neil
Dalej walczył z maszynerią, ale nic nie dawało. Postanowił spróbować rozwalić ją swoim narzędziem, bo skoro ona jest nadajnikiem, to bez niego nie będą w stanie trafić w miasto.

39Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 19:42

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Niestety, rozwalenie nadajnika tylko przyspieszyło odliczanie.
Nagle rozległ się wielki huk...

40Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 19:49

Mark Neil

Mark Neil
Co miał zrobić Mark ? Patrzył się w stronę huku przez okno

41Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Sro 01 Kwi 2015, 19:51

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Nagle... białe światło. Cisza.
Cisza...
A Marka? Marka znalazł się u siebie w łóżku, w domu. Wyspany, zadowolony, nie pamiętający żadnego hologramu, statku i kosmitów. Dla niego to był kolejny dzień. Wczoraj pracował u Bety, dokończyli remont, on wniósł meble i dostał piwo. Wrócił do domu i poszedł spać.
Cały Mark, hoho!

Mark - ZT

42Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Pon 06 Kwi 2015, 16:59

Liluye

Liluye
/dom Loli

Wróciła do domu i najpierw wyszła z psem. Jak zwykle coś tam poćwiczyły, więc Lil potem wzięła szybki prysznic. Potem zabrała się za pakowanie, przeglądanie swojej szafy i kombinowanie. I może uda jej się przed wyjazdem porozmawiać z Betty. Nie było to nic super pilnego ze względu właśnie na wyjazd, wiec się nie spieszyla.

43Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Pon 06 Kwi 2015, 17:07

Betty Jou

Betty Jou
// początek, 20.07.2013

Betty wróciła wieczorem do domu, po tym jak zostawiła Florencio za barem.
Rzuciła klucze na kuchenny blat i od razu wzięła się za otwieranie butelki wina.
- Liluye? - zawołała w głąb domu - Albo Sally?

44Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Pon 06 Kwi 2015, 17:10

Liluye

Liluye
- Jestem! - rzuciła i wyszła z pokoju, a pies za nią żeby przywitać się z Betty

- Słucham? - zapytała wchodząc do kuchni i patrząc na Betty.

45Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Pon 06 Kwi 2015, 17:22

Betty Jou

Betty Jou
- Ach, dobrze, że jesteś... - westchnęła Betty, głaszcząc Moirę.
- Słyszałam, ze wybierz się na wakacje, moja droga - dodała po chwili szybko - Kalifornia? Dobrze pamiętam?

46Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Pon 06 Kwi 2015, 17:25

Liluye

Liluye
- Tak, jadę jadę.. mogę zostawić tu Moire? Czy poprosić Loco? - zapytała.
- I coś się stało, że pani wolała? - zainteresowała się. Nalała psu świeżej wody do miski na stojaku i zajrzała do łazienki wyciągając sok.
- Właściwie to przy okazji chciałam porozmawiać o tym całym zebraniu w Vivie..

47Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Pon 06 Kwi 2015, 17:39

Betty Jou

Betty Jou
- Zostaw, już się nauczyłam co nieco o tym psie - odparła, znowu głaszcząc sukę.
- a nie, nic się nie stało, chciałam wiedzieć, czy toś jest w chałupie, czy znowu będę sama... no, a co do zebrania...
Zmrużyła oczy, Nalała sobie i Liluye nieco wina do kieliszków.

48Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Pon 06 Kwi 2015, 17:48

Liluye

Liluye
- To wszystko będzie w zamrażarce i zrobię rozpiske na lodówce - pokiwala głową. Wzięła kieliszek do ręki.
- Dziękuję - mruknęła upijając łyczek.
- A co do tego spotkania.. cieszę się, że to Will się zgłosił. Ale tak prawdę mówiąc nie myślałam że tak to będzie wyglądać. To znaczy.. przecież mam tylko pomagać w barze, tak? - spojrzała na Betty.

49Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Pon 06 Kwi 2015, 17:58

Betty Jou

Betty Jou
Pokiwała głową. Nim jednak odpowiedziała, pociągnęła spory łyk z kieliszka. 
- Tak, to twoje główne zadanie. Ale musisz się tez umieć sama bronić. Obsługiwać broń, wiedzieć jak jej używać, wiedzieć przeciw komu... pomyśl o tym, jak o... samoobronie.

50Dom Betty Jou - Page 2 Empty Re: Dom Betty Jou Pon 06 Kwi 2015, 18:05

Liluye

Liluye
- No dobrze.. - westchnęła - Tylko o ile dziewczynom najbardziej zależy na skórze, motorze i jeżdżeniu z chłopakami... tak mi raczej nie. I chyba oni tego nie wiedzą.. - westchnęła ponownie i upiła znów. I na prawdę cieszyła się z tego, że lekcje będzie miała z Parkerem.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 19]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach