Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom Autumn

Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 25 z 34]

1Dom Autumn - Page 25 Empty Dom Autumn Pon 11 Sie 2014, 00:03

Autumn Seymour

Autumn Seymour
First topic message reminder :

Dom jest niewielki, wybudowany z gotowych materiałów. Ściany są wypełnione gąbką lub styropianem, nie ma tu mowy o porządnej izolacji. Dach często przecieka, w czasie upałów wewnątrz nie da się wytrzymać, a klimatyzacja działa wątpliwie. Podczas chłodniejszych dni robi się naprawdę zimno i trzeba ratować się piecykiem elektrycznym.
Budynek ma tylko jedno piętro. Wewnątrz znajduje się kuchnia i łazienka oraz dwa średniej wielkości pokoje. Dom jest pomalowany na piaskowy kolor.
Na podwórku znajduje się podjazd.


601Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Nie 07 Cze 2015, 14:02

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Dlaczego? - zapytała znów i poczuła się jak trzylatek. - Dlaczego chcesz mnie od tego odciągnać? Smith mial mi pomóc - pomijając to, że sama trochę się chciała wycofać, bo nie podobały jej się ostatnie smsy..
Zakryła podkładem limo pod okiem na ile mogła.

602Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Nie 07 Cze 2015, 14:16

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
- w czym mial ci pomóc? Pewnie nie za darmo. - powiedziała lekceważąco. Dla Autumn chyba lepiej było trzymanie sie od Smitha z daleka. Tym bardziej jeśli chciała sama wychować Alexa. Spojrzała w lustro na dzieło Jesieni.
- nie tak źle - mruknęła. Wymusiła w złości uśmiech i na nic więcej sie nie zdobyła.

603Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Nie 07 Cze 2015, 14:23

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- No nie, oczywiście, ale.. - wzruszyła ramionami - Z ochroną przed głupimi pomysłami Maro, a bałam się że takie będzie miał o czym ci już mówiłam - wyjaśniła. Widziała, że Foxx jest zła, ale chyba mimo to chciała pogadać.

604Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Nie 07 Cze 2015, 14:29

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Była zła. Tym razem to Autumn wyprowadziła ją z rownowagi. Jednak okiełznała te emocje. Chwycila dłoń Autumn i na nią spojrzała.
- wiesz, że jak Maro sie dowie o twoim kontakcie ze Smithem to wtedy zacznie wymyślać głupoty? - zauważyła. Nie rozumiała kompletnie podejścia dziewczyny.

605Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Nie 07 Cze 2015, 15:31

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Nie sądziłam, że Maro się zaangażuje - wzruszyła ramionami. Odłozyla podklad na umywalkę.
- Zobaczymy jeszcze po porodzie. Poza tym, nie muszę nic robić, tak? Nic mu nie obiecalam. Jak na razie to ja mu pomogłam, a nie on mnie.

606Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Nie 07 Cze 2015, 15:51

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Skinela głową.
- to mu więcej nie obiecuj. - powiedziała cicho jakby zmęczona tematem. Po czym położyła dłoń na policzku Autumn.
- i proszę więcej nie poruszajny tego tematu. - mruknela spokojnie już mimo że chwile temu miała ochotę podnieść głos.
- a teraz mnie pocałuj i sobie pójdę. - dodała.

607Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Nie 07 Cze 2015, 15:56

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Westchneła, chcac coś jeszcze dodać, ale dała sobie spokój. Cmoknęła Foxx w policzek.
- Wpadne do Ciebie niedługo - zapewniła.

608Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Nie 07 Cze 2015, 16:04

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Przyjęła pocałunek w policzek, ale chyba chciała cos innego. Pogladzila kciukiem policzek małolaty i spojrzała w jej oczy.
-tylko sie nie martw. - mruknela po czym pocałowała ją namiętnie ale jednocześnie delikatnie i czule. Po czym nie powiedziała ani słowa jakby bojąc sie, że nie da rady stąd wyjść szybko wymaszerowała z domu.
<zt>

609Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Pon 22 Cze 2015, 22:49

Jools Reynolds

Jools Reynolds
/ początek, 17.09, późny wieczór (koło 23)
/ ze strzelnicy

Julian akurat przejeżdżał przez wschodnią dzielnicę mieszkalną. Nucił sobie coś z tej ścieżki dźwiękowej, którą komuś powiedziałby, że to ta-ta na nocne podróżowanie autem. A że światła miał włączone to mu błysnęła znajoma twarz w nieznajomych włosach, więc się zatrzymał.
I zobaczył, że Autumn coś wcina, bo trzyma miskę w dłoni.
- Co jesz? - spytał na przywitanie, kiedy już wysiadł z auta i ruszył do niegdyś rudowłosej, by obok zasiąść. - Nie za późno, by siedzieć przed domem?

610Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Pon 22 Cze 2015, 22:52

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Nigdy nie jest za późno na siedzenie przed domem i jedzenie - wyjaśniła - Ryż jakiś chiński. Czy japoński. Nie wiem, bez różnicy. Ale grzybki mung i wszystko ma. Chcesz? - podsunęła mu widelec z ryżem.
No i nie zauwazył różnicy!
- A poza tym jest przyjemnie chłodno ostatnio. Odpoczywam w takiej temperaturze.

611Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Pon 22 Cze 2015, 23:03

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- A... tak, w sumie racja. Lepiej się siedzi i człowiek się wyciszy, nie? - uśmiechnął się, a gdy mu tylko podsunęła widelec z ryżem, to pewnie zasmakował. I spojrzał na włosy kobiety. Co prawda, niby było ciemno, ale Autumn nie była Auguste, by w ogóle jej nie zauważyć.
- Kiedy się przefarbowałaś? I czemu? Rzucałaś się w oczy, ej - westchnął, wskazując na jej czarne kosmyki i odsunął się. Boże, to było dobre.
- Koreański, japoński, chiński, nieważne. Wystarczy powiedzieć, że azjatyckie, ale dobre - wrócił na chwilę do tematu żarcia. - Też w sumie odpoczywam. Fajnie się tak siedzi, więc...

612Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Pon 22 Cze 2015, 23:05

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- No, o tym mówię - pokiwala głową podjadając ryż i dając mu co drugi widelec. Jeśli chciał. Nagotowałą tego tyle, że starczy do końca świata. Miała ochotę i zrobiła, ale nie spodziewałą się, że aż tyle tego stworzy.
- E.. wczoraj - stwierdziła - No ale co, źle teraz? - uniosła brew pytająco.
- Więc co?

613Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Pon 22 Cze 2015, 23:16

Jools Reynolds

Jools Reynolds
I niestety albo stety, Jools jako łakomczuch nie miał zamiaru oponować, choć pewnie po kilku takich wahadłowych machnięciach się odsunął, wycierając dłonią usta.
- Dobra, ty musisz jeść, by młodego lub młodą nakarmić - uśmiechnął się, wskazując na brzuch i wsparł ręce o uda.
- Nie, nie jest źle. Inaczej! - powiedział. - Po prostu tak, wiesz, rudy kolor rzuca się w oczy od razu, nie? A tu tyle czarnych, jeszcze ty masz czarne włosy to nie boisz się, że będziesz się zlewać z nimi? - spytał ze śmiechem.
- Więc... dobrze tak jest. Człowiek może konkretnie się zrelaksować. A jeszcze jakby mieszkał w oddali to w ogóle robić to, co mu się zywnie podoba!

614Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Pon 22 Cze 2015, 23:20

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Jedz i nie marudź, bo ja tego nie przejem do końca świata. Cały gar stoi w kuchni, możesz nawet po niego iśc z łyżką jak chcesz. Bylam TAKA głodna, że chyba z sześć opakowań ugotowałam, to było głupie, wiem, ale nawet nie wiesz jak mi się jeść chciało - podsunęła mu pod nos kolejną porcję.
- I młodego. Alexandra - wyjaśniła z uśmiechem.
- Nie, mam za jasną skórę żebym się zlewała - parsknęła - A dużo osób mi ten rudy wypominało - dodała jeszcze, w końcu to był jej naturalny kolor.
- Oo.. pojechałabym sobie gdzieś, nie wiem, nad jakiś kanion czy cholera wie co, z torbą lodów i paluszkami i doritos i posiedziałabym na masce samochodu pół nocy.. Albo na panoramę Appaloosa, fajnie wygląda z daleka.

615Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Pon 22 Cze 2015, 23:26

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- Ale potem będziesz mi pomagała schudnąć - powiedział, jakby faktycznie przejmował się tym, że przytyje, no ale żarcie nie mogło się zmarnować, prawda? Reynolds już o to zadba, bo perfidnie wlazł do domu Autumn, by tam wziąć gar i łychę, z czym, jak wsiun, wylazł na zewnątrz, by zająć znowu to samo miejsce.
- Alexander Wielki? - spytał. - No no, nie spodziewałem się, że jesteś fanatyczką historii - odparł. Wymieszał pewnie ryż i zaraz sobie wpakował łychę do ust. - Um, na szczęście, bo szkoda by było, gdyby to tak się prezentowało. Chociaż nie wiem czemu wypominają. Włosy jak włosy - wzruszył ramionami.
- Wiesz, mogłaś mi wcześniej krzyczeć to bysmy pojechali i fakt, naprawdę dobrze to wygląda. Człowiek usiądzie na masce, może nie z piwem, bo nie wypada, jak się siedzi za kierownicą, ale wtedy chociaż może pomyśleć, że jest nad całym miastem. Takie idiotyczne poczucie czegoś tam, eeeee, chyba władzy?
Parsknął na koniec.

616Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Pon 22 Cze 2015, 23:35

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- To sobie pomożemy nawzajem, bo po ciązy będe musiała zrzucić conieco - stwierdziła i może nawet to zabrzmiało dwuznacznie, a z Jesienią nie wiadomo czy to specjalnie czy nie. Ona nie miała preferencji czy facet czy kobieta bardziej, jak Foxx!
- Może być i wielki, chyba muszę o nim poczytać w takim razie, żeby wiedzieć czego się mogę spodziewać - grzebała w misce, wydziubując co lepsze kawałki.
- Możemy jechać nawet teraz, w końcu jest środek nocy, a ja mam wszystkie potrzebne rzeczy do jedzenia na miejscu. I mogę prowadzić, jeśli chcesz się napić - zaproponowała dobrodusznie. Ona i tak nie mogła .

617Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Pon 22 Cze 2015, 23:51

Jools Reynolds

Jools Reynolds
- Jeszcze z dzieciakiem i za dzieciakiem się nabiegasz, ale to chyba nie jest źle, nie? - uśmiechnął się delikatnie do Autumn. Być może dlatego, że wyczaił dwuznaczność, która mu się spodobała? To też było prawdopodobne.
- Nie no... chyba tragedii nie było. Tak mi się wydaje - powiedział między czwartym a piątym machnięciem łyżką.
- Wybacz, może to źle zabrzmi, ale nie lubię jak ktoś prowadzi moje auto. Wiesz, przyzwyczajenie - o dziwo, nie powiedział, że nie lubi jak kobieta prowadzi. Pewnie by dostał widelcem w oko za coś takiego, ale nie wiadomo jak to właściwie jest. Jools najpewniej dostałby zawału, jakby babka usiadła za kółkiem. - Ale jeśli chcesz to ogólnie się przejechać można...

618Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Pon 22 Cze 2015, 23:56

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- To na pewno, ale mięśni mi to nie odbuduje, a potrzebuję ich jednak. Jak się ma hobby to trzeba o nie dbać - stwierdziła. Hobby Joolsa to jedzenie i proszę jak o nie ładnie dba. Całym garem ryżu po chińsku dba.
- Nie wiem, niczego nie pamiętam ze szkoly na ten temat - miałą wtedy ciekawsze zajęcia. Często w męskim kiblu.
Na pewno dostał by widelcem za takie słowa!
- To można jechać moim - uśmiechnęła się, wstając - Chodź, trzeba spakować wszystko i można jechać - postanowiła wchodząc do domu.

619Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Wto 23 Cze 2015, 00:08

Jools Reynolds

Jools Reynolds
No, ale żarcie nie było jedynym jego hobby, więc nie było aż tak źle. Julek, mimo że nie było tego jeszcze widać, powoli zaczął ćwiczyć. Miał zamiar nieco podbudować swoją kondycję i siłę. I wiele, wiele innych.
- Ja też wielu rzeczy nie pamiętam. Ot, takie hasła i tyle - przyznał się, ale bez skruchy. Też miał ciekawsze zajęcia. Robienie sobie śniadania podczas okienek, bo te ze stołówki to tragedia była.
- Obojętnie - powiedział. I zapewne pomógł Autumn w ogarnięciu wszystkiego, odstawiając gar w odpowiednie miejsce.
Potem pojechali jego autem!

/ oboje, dawn road ->

620Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Sro 24 Cze 2015, 20:37

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
// 18.09.2013 godz. 12.30

Foxxy wiedziała, że Autumn ma zaraz do pracy, ona z resztą tez. Więc 15 minut moze wejść do nie, prawda? Sąsiedzi sie nie zorientują. Zaparkowała. Weszła od tak do jej domy, zamknęła za sobą drzwi, Odnalazła Jesień i ją pocałowała.
- Jestem na 15 minut... - powiedziała. widać, ze się śpieszyła.

621Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Sro 24 Cze 2015, 20:43

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Hej, miałysmy sie widzieć jutro - podniosła się z krzesła by ją przytulić na moment.
- Coś zię stalo? - zmarszczyła brwi, zatrzasnęła laptopa, bo miała tam otwarte strony z kwiatkami.

622Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Sro 24 Cze 2015, 20:46

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Spojrzała jej w oczy. Oparła dłonie na biodrach.
- Odwołali mi jedno spotkanie nie daleko, a bardzo potrzebuje kawy. - powiedziała. - A ze teraz mieszkam na zadupiu stwierdziłam, ze wypije ją u ciebie. - dodała. Nie zauważyła kwiatków. Poszła szybko do kuchni, by zrobić sobie kofeinowy trunek.
- Też chcesz coś do picia? - spytała po prostu. Zdziwiła ją nieco reakcja na jej przybycie, myślała, że będzie bardziej optymistyczna. Rano wyglądała jakby za nią naprawdę tęksniła, ale teraz? Nie wiedziała, czasami co myslec o Autumn i jej uczuciach do niej.

623Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Sro 24 Cze 2015, 21:16

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Ah, no dobrze. To do kuchni więc - poszły razem i Autumn oparła sie o blat stolu, widząc że Foxx radzi sobie sama.
- nie, ja mam sok w pokoju - machnęła ręką.
- Jakie spotkanie? Jak w ogóle idzie w barze?

624Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Sro 24 Cze 2015, 21:22

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Sprawnie przygotowała sobie wszystko do kawy. Czekała jedynie na to, aż się woda zagotuje.
- A dobrze. Wczoraj był wygrany mecz, więc troche zostawili pieniędzy. - powiedziała. Po czym zalała kawę. Miała na nogach obcasy, więc śmiało nimi stukała. Podeszła do lodówki by sięgnąć mleko do kawy. Odkręciła najpierw i spróbowała. Bylo dobre.
- Ostatnio jak ja pracowałam o 13 przyszedł dziwny koleś. Zaczął mówić, ze jest tutaj tylko przejazdem naprawić samochód, a potem jechał dalej do Meksyku. - zaczęła. Musiała się podzielić ta historia wlewając mleko. Zrobiła sobie kawę, po czym upiła łyka i podeszła do mamuśki trzymając kubek w dłoni.
- Mogłaś przynajmniej udawać stęsknioną. - zażartowała. Cmoknęła ją w czoło i ruszyła do salonu.

625Dom Autumn - Page 25 Empty Re: Dom Autumn Sro 24 Cze 2015, 21:24

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Czemu był dziwny? - zmarszczyła brwi. Potem przymknęła oczy uśmiechając się na to cmoknięcie.
- Jestem stęskniona, po prostu wystraszyłam się, że coś się stało i dlatego przyjechałaś. A ty tylko na kawę, na szczęście. To dobrze - poszła za nią grzecznie i usiadła na kanapie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 25 z 34]

Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach