Play by forum role play game - modern western in hot Arizona.


You are not connected. Please login or register

Dom Autumn

Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 29 z 34]

1Dom Autumn - Page 29 Empty Dom Autumn Pon 11 Sie 2014, 00:03

Autumn Seymour

Autumn Seymour
First topic message reminder :

Dom jest niewielki, wybudowany z gotowych materiałów. Ściany są wypełnione gąbką lub styropianem, nie ma tu mowy o porządnej izolacji. Dach często przecieka, w czasie upałów wewnątrz nie da się wytrzymać, a klimatyzacja działa wątpliwie. Podczas chłodniejszych dni robi się naprawdę zimno i trzeba ratować się piecykiem elektrycznym.
Budynek ma tylko jedno piętro. Wewnątrz znajduje się kuchnia i łazienka oraz dwa średniej wielkości pokoje. Dom jest pomalowany na piaskowy kolor.
Na podwórku znajduje się podjazd.


701Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Sob 25 Lip 2015, 17:58

Noah Houser

Noah Houser
- No tka, ale powiedz mi czy modyfikowane czy... eeee... no wiesz. Piersią karmisz. Bo jak peirsią i cię nie bezie to musisz no wiesz.
Szukał słowa, bo nie powie, ze ma się iść wydoić.

702Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Sob 25 Lip 2015, 18:05

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Nie, nie karmię. Wszystko masz wypisane, w razie jakby się kończyło i trzeba zamówić to też jest co i jak kupić.. Czasem lepiej większą ilość zamówić przez internet zamiast iść do sklepu.. No i oczywiście za to będę oddawać kasę jakby się zdarzyło, że bedziesz musiał kupić.

703Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Sob 25 Lip 2015, 18:09

Noah Houser

Noah Houser
- Ach, no dobra. W takim razie... hm, kiedy mam zacząć? - zapytał, spoglądając na drzwi pokoju, w którym spało dziecko. 
- Mam coś ogarnąć?

704Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Sob 25 Lip 2015, 18:14

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Od jutra? Czy wolisz później? - zapytała, poprawiajać okulary na nosie.
- Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to mów.. No i nie ukrywam, że te dwa tygodnie pewnie będę przesypiać w pokoju, zanim nie wrócę do pracy.. - może to zabrzmi jakby była leniwa, ale opieka nad dzieckiem dla samotnej matki to zajęcie 24/7. Bez przerw na cokolwiek.

705Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Sob 25 Lip 2015, 18:27

Noah Houser

Noah Houser
- Od jutra, jasne - przytaknął. 
- Od samego rana? Szósta? Siódma? - zapytał niepewnie. O boże, bezie musiał się zrywać półprzytomny do pracy. Straszne!

706Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Sob 25 Lip 2015, 18:32

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Siódma - mały wstawał o czwartej albo piątej zwykle, więc siódma była ok.

707Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Sob 25 Lip 2015, 18:48

Noah Houser

Noah Houser
- To.. o siódmej będę i z zakupami. Tak, tak zrobię . A... sprzątanie? Pranie? Bo jak tak, to mogę ale to wtedy... - zająknął się na chwilę - więcej... no. To będzie droższa usługa jak mam robić za gosposię.

708Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Sob 25 Lip 2015, 18:57

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Z zakupami? Super.. mam zrobić listę czego potrzebuję? I pamiętaj o rachunku za to. Chyba, że chcesz kasę teraz a potem po prostu oddasz ewentualną resztę - zaproponowała.
- Wiesz co.. zobaczymy jak sobie daje radę i jakby co dam ci znać i bedziemy rozmawiać, okej? Pewnie jak wrócę do prac to na tym się skończy... Na razie masz tylko Alexa na głowie.

709Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Sob 25 Lip 2015, 19:23

Noah Houser

Noah Houser
Przytaknął. Dostał listę, wytyczne, co ma nie wiedzieć.
- Przyniosę rachunki - uznał.
- No to w takim razie, do jutra! Będę punktualnie. wezmę auto... no na wszelki wypadek!
Pożegnał się i wyszedł. 
/zt

710Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 17:36

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
// 23.01.2014 rano

Jakże piekny był ten styczeń. Zwiastował on również oprócz słońca inne wiadomości. Na przykład na palach już można było liczyć dni małżeństwa Morgan. Postanowiła więc odwiedzić Autumn, której de facto długo nie widziała. Oczywiście komunikowały sie przez telefon, ale nie było okazji do wizyty. Teraz taki czas sie znalazł. Fox ubrana w dżinsy i podkoszulkę zapukała do drzwi domu mamuśki.

711Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 17:42

Autumn Seymour

Autumn Seymour
/tak samo

Jesień akurat siedziała nad Alexem, który uparcie kopał kocyk, którym był przykryty. Wzięła małego na ręce, oparła na biodrze i podeszła do drzwi, otwierając je.
- Hej - uśmiechnęła się ciepło widząc Foxx. Sporo się już nie widziały. Wpuścila ją szybko do środka, żeby nie wyziębiać domu.

712Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 17:45

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Morgan przywitała sie z małym Alexem jednocześnie przekraczając próg domu. Już w czterech scianach domu Autumn odwzajemniła uśmiech. Po chwili pokazała co ukrywała za plecami. zabawkę dla Alexa, którą dało się gryźć. Mały przypominał w tym małego szczeniaczka.
- Hej młoda. - odpowiedziała szczęśliwa, że się jej udało zerwać od wizyty u ksiegowej.

713Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 17:50

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Mały gryzł na razie najchętniej własne rączki.
- Dziękujemy - uśmiechnęła się do Foxx i poszła do łożeczka, odłozyć malucha. Przykryla go kocykiem, nakręciła zabawkę, która miała go na chwilę zająć i podeszła do Morgan, chcąc się do niej przytulic. Stęskniła się okropnie.

714Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 17:55

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Zamiast rączek powinien jeść coś bardziej inteligentnego, a Morgan o to zadbała. Nie rozumiała takich małych dzieci po prostu. Objęła w ciszy Autumn.
- Co tam się u ciebie działo? - spytała lekko puszaczając uścisk.

715Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 17:57

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- Absolutnie nic ciekawego - gdy Foxx odpuściła Autumn przyciągnęła ją mocniej do siebie.
- Maro się nie odzywa, Alex rośnie, Noah pomaga mi w domu, wróciłam do pracy.. - rzuciła dużym skrótem - Mam nowy samochód do tego jeszcze.. - dodała po chwili i ścisnęła kobietę jeszcze bardziej.
- Stęskniłam się

716Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 18:06

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Uśmiechnęła się do Autumn. To było o wiele ciekawsze niż parszywe życie Fox. Gdy Autumn ją przyciągnęła spojrzała jej w oczy. Zaczesała jeden z niesfornych, czarnych kosmyków Jesieni.
- No to przyszłam przerwać passę. - zażartowała.

717Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 18:09

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- A u ciebie co? - popatrzyła na Morgan z zainteresowaniem. W końcu ta niczego nie powiedziała. Cmoknęła ją w nos.
- Cieszę sie, że znalazłaś chwilę

718Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 18:13

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Wzruszyła ramionami.
- Też nic ciekawego, podatek trza rozliczyć. - odpowiedziała znudzonym głosem. nie lubiła mowić o księgowości i nigdy nie potrafiła o tym mówić z zaciekawieniem. Jej włosy były spięte, odsłaniały ładnie zagojony tatuaż za uchem. Na drugie zdanie Autumn nie odpowiedziała. chwyciła delikatnie jej podbródek i pocałowała.

719Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 18:19

Autumn Seymour

Autumn Seymour
- A poza tym? - dopytywała dalej. W koncu była ciekawa, nawet jeśli Foxx nie chciała jej mówić. Dotkneła opuszkami palców jej tatuaż i uśmiechneła się. Oddała pocałunek, ale w połowie Alex zaczął się denerwować, bo wisząca u góry karuzela przestała się ruszać. Autumn oderwała się od niej i nakręciła ją.
- Opowiadaj

720Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 18:23

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Foxx usiadła na stoliku i obserwowała Autumn.
- Naprawdę nic ciekawego. Wiesz, że tylko pracuje. - odpowiedziała spokojnie. Bo co innego miała robić? Żyła tylko pracą i ewentualnie swoim ogrodem. Nawet czasu na beiganie nie miała nad czym ubolewała. Bar miał teraz mniejsze obroty, więc musiała zwolnic Hectora, dlatego codziennie obsługiwała bar.

721Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 18:27

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Wróciła do niej gdy tylko Alex zajął się sobą.
- Pomóc ci jakos? W barze? - zaproponowała. Nie wiedziała jak znajdzie na to czas, ale się postara. Przeczesała jej włosy palcami.

722Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 18:33

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Nie wstała, spojrzała jedynie w górę na Autumn.
- Nie. Jeszcze musimy przystopować, nie dawajmy ludziom pozywki na plotki. Po wszystkim będzie lepiej. - odpowiedziała. Praca sprawiała, ze nie musiała być w domu. Przyzwyczaiła się do mieszkania na fermie, jej ogródka, i olewania Leszka. Nawet dobrze jej to wychodziło.

723Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 18:35

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Pokiwała głową, zdając się na nią. W końcu to było ważne. Przytuliła Foxx do siebie.
- Wyglądasz na zmęczoną, wiesz? I masz zmęczony głos przez telefon - takie ostatnio odnosiła wrażenie.

724Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 18:42

Foxxy McGyver

Foxxy McGyver
Objęła niegdyś rudą kobietę.
- Po prostu męczy mnie to miejsce. - odpowiedziała. Była tutaj za długo. Nigdy w swoim zyciu nie spędziła prawie całe roku w jednym miejscu. W jej krwi płynęła cygańska mieszanka, to przecież wszystko tlumaczyło.
- To nie jest normalne, ze w styczniu jest tak kurewsko gorąco. - powiedziała kładąc ręka na talii autumn.

725Dom Autumn - Page 29 Empty Re: Dom Autumn Pią 31 Lip 2015, 18:48

Autumn Seymour

Autumn Seymour
Westchnęła, trochę ją to zabolało.
- Chcesz wyjechać? - zpytała. Ona spędziła całe życie praktycznie w jednym miejscu, nie chciałaby wyjeżdżać.
- Jest zimno - uśmiechnęła się do niej - Ale wiem, rozumiem..

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 29 z 34]

Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach